Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 4 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ~Silk~ Uto Dec 23, 2008 11:26 pm

Astrotanja ::Mogućnost nerazumevanja i problema u odnosu je zbog disp. Meseca Merkura, koji je u kvadratu sa Jupiterom u 7. Tu bi moglo dovesti i do neiskrenosti partnera, udaljavanja kako fizičkog, tako i duhovnog. Kako je Merkur u konjukciji sa Uranom i to je pokazatelj promena, koji unosi nemir, napetost u vezu irtd. Gleda se i gde je otišao Saturn koji je egzaltiran u Vagi za uspešnost braka, kao i signifikator Jupitera Sunce.
Da, Tanja tacno tako, ne razumemo se uopste...barem ja imam takav utisak... isto je dolo do fizickog i duhovnog udaljavanja... postoji i napetost...

E sad Sunce je u Vagi u 9 kući i pravi kvadrat sa jupiterom , a saturn je u devici u 8 i pravi kvadrat sa neptunom.
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  SANDRA Sre Dec 24, 2008 10:46 pm

Moze li neko meni da pogleda bracnog partnera?Pokusala sam ali mi je sve to malo konfuzno!Hvala I love you
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zeka Sre Dec 24, 2008 10:50 pm

Izmedju ostalog mozda nece hteti da se slika ,zato sto ce biti ekstravagantan i slikace se u otkacenim pozama.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zeka Sre Dec 24, 2008 10:54 pm

~Silk~ ::
Astrotanja ::Mogućnost nerazumevanja i problema u odnosu je zbog disp. Meseca Merkura, koji je u kvadratu sa Jupiterom u 7. Tu bi moglo dovesti i do neiskrenosti partnera, udaljavanja kako fizičkog, tako i duhovnog. Kako je Merkur u konjukciji sa Uranom i to je pokazatelj promena, koji unosi nemir, napetost u vezu irtd. Gleda se i gde je otišao Saturn koji je egzaltiran u Vagi za uspešnost braka, kao i signifikator Jupitera Sunce.
Da, Tanja tacno tako, ne razumemo se uopste...barem ja imam takav utisak... isto je dolo do fizickog i duhovnog udaljavanja... postoji i napetost...

E sad Sunce je u Vagi u 9 kući i pravi kvadrat sa jupiterom , a saturn je u devici u 8 i pravi kvadrat sa neptunom.

On je pokazivao ogromne potencijale dok nije usao u brak a onda se ugasio i izgubio sjaj ,sad mu treba prstom pokazati sta treba da radi da bi se uopste pokrenuo.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ~Silk~ Sre Dec 24, 2008 11:16 pm

zeka ::
~Silk~ ::
Astrotanja ::Mogućnost nerazumevanja i problema u odnosu je zbog disp. Meseca Merkura, koji je u kvadratu sa Jupiterom u 7. Tu bi moglo dovesti i do neiskrenosti partnera, udaljavanja kako fizičkog, tako i duhovnog. Kako je Merkur u konjukciji sa Uranom i to je pokazatelj promena, koji unosi nemir, napetost u vezu irtd. Gleda se i gde je otišao Saturn koji je egzaltiran u Vagi za uspešnost braka, kao i signifikator Jupitera Sunce.
Da, Tanja tacno tako, ne razumemo se uopste...barem ja imam takav utisak... isto je dolo do fizickog i duhovnog udaljavanja... postoji i napetost...

E sad Sunce je u Vagi u 9 kući i pravi kvadrat sa jupiterom , a saturn je u devici u 8 i pravi kvadrat sa neptunom.

On je pokazivao ogromne potencijale dok nije usao u brak a onda se ugasio i izgubio sjaj ,sad mu treba prstom pokazati sta treba da radi da bi se uopste pokrenuo.


eeee, sve bi to bilo lepo kada bi ja imala snage i volje za to ... i imala sam, ali vise nemam !
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  SANDRA Sre Dec 24, 2008 11:19 pm

zeka ::Izmedju ostalog mozda nece hteti da se slika ,zato sto ce biti ekstravagantan i slikace se u otkacenim pozama.
Zeko kome si ovo rekla-meni ili Silku?
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zeka Sre Dec 24, 2008 11:24 pm

SANDRA ::
zeka ::Izmedju ostalog mozda nece hteti da se slika ,zato sto ce biti ekstravagantan i slikace se u otkacenim pozama.
Zeko kome si ovo rekla-meni ili Silku?

tebi
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  SANDRA Sre Dec 24, 2008 11:39 pm

Hvala Zeko! I love you Da li bi mogla da mi kazes jos neke njegove osobine,mozda njegovu profesiju?I samo ako bi jos mogla da mi kazes koji su to aspekti,pozicije koje ukazuju na sve te njegove osobine,ako ti nije problem,jer bih volela da malo usput i naucim da vam ne bi dosadjivala?
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Jane Pet Dec 26, 2008 7:59 pm

Astrotanja ::Jane, nekako mi po trnzitima za brak odgovar 2010.. posebno ako to potvrđuju solari i direkcije za tu godinu.

Shocked Nekako mi to djeluje rano, još nisam upoznala niti tog princa na bijelom konju. Morat ću napraviti solar ali nezgodno je što ne znam gdje ću biti na rođendan.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 26, 2008 10:56 pm

Obnavljanje Jupiterovskog ciklusa u 7., mogao bi uticati na ppočetak partnerstva, neku dugotrajnu vezu. Naravno treba pogledati solar i progresije.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  migoran Sub Dec 27, 2008 5:05 pm

moze li meni neko da kaze,kakva mi osoba odgovara za brak i kad bi to bilo,kad ulazim u brak,pozdrav hvala


U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 5a19991686,moja karta
pozdrav,hvala

migoran

Broj poruka : 2
Godina : 42
Локација : Stari Banovci
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 27, 2008 5:16 pm

Po onome što ja znam, to bi mogla da bude žena koja je u znaku Riba rodjena ili ima osobine tog znaka a brak kada će prepuštam iskusnijima:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  migoran Sub Dec 27, 2008 8:48 pm

Čarobnica ::Po onome što ja znam, to bi mogla da bude žena koja je u znaku Riba rodjena ili ima osobine tog znaka a brak kada će prepuštam iskusnijima:)

Hvala na odgovoru,po svemu sudeci koliko god se blizanci i ribe neslagali i bili dve suprotnosti izgleda mi je sudjeno da sa osobom horoskopskog znaka ribe budem u zivotu.

migoran

Broj poruka : 2
Godina : 42
Локација : Stari Banovci
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 27, 2008 8:58 pm

Nemora da znači da je Riba, rekoh može da ima neke neptunovske osobine, to sam ti rekla na osnovu Meseca, ali i Uran ti je u kući braka a Venera u Blizancima. Ipak ostavljam stručnijima da ti pojasne:)

Nemoj puno da uzimaš u obzir da li se dva znaka po elementima slažu, astrologija je široka i više govore međusobni aspekti planeta nego sami znaci.

Da tako gledamo ja bih trebala da budem sa nekim Ovnom a stalno nalećem na Jarčeve:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 27, 2008 9:09 pm

Vrh sedme je u Škopriji, a Pluton je u Vagi, dok je Mars u biku. što znači da bi ona mogla imati nešto od Bika, bilo to sunčani znak, bilo Ascedent, ili neku planetu , dakle neke osobine Bika, kao i neke osobine Vage. Prvo što vas bude vezivalo su strasti, fizička privlačnost zbog DC u Škorpiji, a kasnije i prijateljski odnos zbog većeg dela 7. u Strelce. Prekid venčanja uslovio je Uran u 7. u opoziciji sa Marsom. Kako je u sedme i Neptun, partnerka će imati nešto i od Neptunovske prirode, ili neke osobine Ribe. Ovo je i tvoja sklonost da ideališeš partnerku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nale 83 Ned Dec 28, 2008 3:19 pm

Posto meni niko nece da dobaci par reci, moracu sama...kasnije...
Citala sam nesto o tome da li je bolje imati ili nemati u natalu kontakt vladara I i VII polja. misljenja su podeljena, sto mi nikako nije jasno. Sta vi mislite o tome?
I da, kako se gleda slaganje/neslaganje sa bracnim partnerom preko natalne?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Ned Dec 28, 2008 6:39 pm

meni se moja 7. kuca nikako ne uklapa u opis partnera ili se ulapa a ja to ne znam...vrh 7. kuce mi je u ribama i nastavlja se ovnom. SA0MO u ovnu ni to mi nista ne znaci puno jer je moj partner strelac-vodolija. jedino sto mi 4.kuca pocinje u strelcu pa je to moj dom. cheers a za ostalo ne razumem bas....upomoc
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Ned Dec 28, 2008 6:59 pm

hajde da probam.....vladar 5.kuce je saturn otisao u 7. kucu da li to znaci da on ima neke osobine saturna? njimu je MO u jarcu tako da njegov MO pada u moju 4.kucu tj moj dom. onda ako gledam moj MO u ovnu ,a njegov u jarcu...to je kao plus i minus....e sad me buni vladar Asc. a to je ME u 8.kuci u biku....partner mi se pre uklapa da je UR u devici jer njegov ASC pada u moju petu kucu a onda direktno vodi u 7.kucu. vladar 7. je otisao u 3.kucu u kojoj je NE.
uf kako sam se zapetljala....da li moze pomoc ipak ne umem da povezem...
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nale 83 Ned Dec 28, 2008 10:22 pm

Lado ima li tvoj suprug nesto od Vodolije? Da li si ga upoznala preko nekog oblika komunikacije, na kracem putu ili preko bliskih osoba?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Pon Dec 29, 2008 1:24 pm

Nale 83 ::Lado ima li tvoj suprug nesto od Vodolije? Da li si ga upoznala preko nekog oblika komunikacije, na kracem putu ili preko bliskih osoba?

nista od toga...upoznala sam ga slucajno al nista komunikacija tel,...koliko sam razumela kako je vladar 7. otisao u 3. polje komunikacije...al me buni sta tu radi neptun. ko ne sagledava stvari kako valja? pretpostavljam ja. ili je to opis partnera pa je on idealista.he,he sta ja naprica.....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nale 83 Pon Dec 29, 2008 3:09 pm

lado06 ::nista od toga...upoznala sam ga slucajno al nista komunikacija tel,...koliko sam razumela kako je vladar 7. otisao u 3. polje komunikacije...al me buni sta tu radi neptun. ko ne sagledava stvari kako valja? pretpostavljam ja. ili je to opis partnera pa je on idealista.he,he sta ja naprica.....

Haha toliko o mom poznavanju astrologije Razz! Ovo su bile neke moje pretpostavke - NETACNE!
Pa nista, da sacekamo nekog ko se bolje razume od nas flower .
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lado06 Pon Dec 29, 2008 9:40 pm

nale mozda sam ja sve spetljala pa te zbunila.pozzzzic
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 5:53 pm

Može li Mars u 7.kući da znači i bračnog partnera koji je uniformisano lice?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 6:09 pm

Zavisi od aspekata Ma u VII i znaka u kome je:)
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  gernica Ned Feb 01, 2009 6:13 pm

7. kuca pocinje vodolijom (znakom koji je signifikator razvoda), sto bi dalo ili razvedenu osobu ili nekog ko je
dosta mladji. Mada, Uran iz 7. u 5. i nagovestava zabavljanje sa nekim ko je razveden, a i Sarurn kao tradicionalni vladar odlazi u 4. polje i pravi kvadrat sa Venerom (neko ko je zauzet ili skoro izasao iz duge veze),
ali i sekstil sa Jupiterom koji je dispozitor Urana u Strelcu. Mladji ili dosta stariji? Upoznavanje na
poslu ili preko prijatelja?
Koji bi opis bio adekvatan za mog bracnog partnera? scratch

Moja natalna karta http://img218.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622jx3.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 4 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu