Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

+13
sputana
malamo
Matun
jassna
Angie
Rebeka
Milica
hajkula
Izida
Strelica
Snezana
Čarobnica
Astrotanja
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Astrotanja Sub Maj 16, 2009 10:59 pm

Pod kultnim kućama se smatra 4. 8. i 12., posebno kada ove kuće u vodenimznacima: Raku, Škorpiji i Ribama i uopšte istaknuti vodeni znaci.

Položaj Neptuna i Plutona, nekada i Urana često ijestaknut. Neptun je na nekom značajnom mesto blizu Ascedenta, Mc, kao i u aspektima sa Marsom, nekada i Venerom, obično je u pitanju kvadtart, ili opozicija, kad je reč o bavljenju magijom.
Rituali se vezuju za 9. i 12. Često je Jupiter u 9., ili u Strelcu.

Imate li vi neke podatke?

sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jan 05, 2010 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Čarobnica Sub Maj 16, 2009 11:30 pm

Evo jednog primera za koji nisam sigurna tačno vreme ali aspekti i kuće mogu da kažu nešto...

https://2img.net/h/i286.photobucket.com/albums/ll106/Enchantresse1212/cropt2.gif
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 12:13 am

Ono što sam zapazila je da ima i Neptun opozicija Mars i Neptun , vl. sunca u kvadratu sa Venerom, što se smatra da imaju često osobe koje se bave crnom magijom. Ima izražene i vodene znake.
Rolling Eyes
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Snezana Uto Maj 19, 2009 7:51 pm

Pretpostavljam da je Ne u IX60 Sa u XII (moji vladari) deo konfiguracije koja utiče na to da ja dubinski prezirem svako bavljenje magijom u negativnom smislu. Neko će reći da grešim jer ono što je za mene crno ne znači da je za nekog drugog takođe crno. Uglavnom ja volim rituale, poštujem sve vere koje ne isključuju neke druge i uživam da znam sve što je u vezi sa verom, običajima, tradicijom ma kog naroda, uživam u etno muzici, uopšte umetnosti koja je vezana ne samo za moju naciju, veru već i za sve druge o kojima mogu nešto da saznam, ali ne dozvoljavam negiranje moje vere i običaja.
Interensantno je to, imala sam puno takvih situacija, da ljudi koji vole suprotno, jednostavno beže od mene, nema ih i ako nikada nisam bila u verbalnoj raspravi na tu temu sa osobama suprotnog mišljenja i delanja.
Astrološki, smatram da samo osobe duhovno nerazvijene mogu to sebi dozvoliti da veruju i daju značaj ritualima crne magije, koji su inače veoma popularni na Balkanu, kažu da je to zbog obilja podzemnih voda.

Magiju koju poštujem je Ljubav Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Čarobnica Uto Maj 19, 2009 8:32 pm

Snezana ::
Magiju koju poštujem je Ljubav Smile

I ja isto, i verujem da ona može da pobedi sve magije crne ili bele Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Strelica Pet Maj 22, 2009 12:51 pm

Los Saturn sa Plutonom provereno!!! A za ovaj Mars Neptun ne znam,ali ima logike kao i upleten Uran. Pa majku mu,nisam znala za to... Mogla sam se obogatiti Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Izida Pet Maj 22, 2009 3:28 pm

Vidi nisam ni znala da sam ovim mogla da se bavim.. lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Čarobnica Pet Maj 22, 2009 3:45 pm

Strelica ::Los Saturn sa Plutonom provereno!!! A za ovaj Mars Neptun ne znam,ali ima logike kao i upleten Uran. Pa majku mu,nisam znala za to... Mogla sam se obogatiti Laughing

Nemoj molim te cyclops alien affraid
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  hajkula Uto Jul 07, 2009 12:22 am

Ne bih se slozila za Urana. On moze da da neki kvalitet, intuiciju, predvidjanje buduceg ali istaknut uran je cist, makar bio u teskim aspektima, najeksplozivniji. On deluje brzo, nestrpljivo, eksplozivno, suicidno. Ako je istaknut, a osoba ima druge konstelacije iz kojih se bavi magijom, on ce je kazniti, tj osoba samu sebe kazni, zlo radi ali zlo se vrati.
Najcistije osobe sto se magije tice su strelcevi i ovnovi. Strelcevi u svojoj naivnosti lako natrce, nabasaju. Ovnovi vole da uzvrate oci u oci, direktno.
Neptun na descendentu, osobe ne vide jasno druge ljudi, tesko proziru tudje namere. Neptun na ascendentu, osobe dobro vide druge ljude, ne vide sebe jasno, drugi ljudi njih ne vide jasno.
Pluton, Saturn, Neptun, neka od ovih planeta u 10, pa ne treba ziveti u zajednici sa muzevom (tj zeninom majkom ali redje, zavisi koji horoskop se gleda od zene ili muskarca). Ne mora da da bas svekrvu (redje tastu, taste su najcesce faktor pomirenja ma kakve viceve mi smisljali) magijasicu ali moze da ukaze na mnoge nevolje. Cak i slucajne nezgode.
Najcesce je tesko razdvojiti da li je osoba zrtva ili radi crnu magiju. Kad kazem raditi crnu magiju, ne mislim da su to uvek neki posebni rituale. Dovoljno je da nekome zeli zlo, da mrzi, da spletkari.
Dobro radi, dobrom se nadaj.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty o magiji

Počalji  hajkula Ned Jul 19, 2009 11:04 pm

Upoznati smo sa snagom misli, snagom zelje. Znamo koliko je mocna sugestija i da je rec (mocno) oruzje (ubi ga prejaka rec). Snaga zelje, resenost da se nekome nesto ucini, dobro ili lose. To je ono u sta bezrezervno verujem. O magiji sam dosta slusala, radoznalo ali sa nevericom ma koliko me ubedjivali u suprotno. Moguce da je moguce izmadjijati. Setim se da je energija svuda i u svemu oko nas, u nama. Voda pamti (dokazali naucnici) a time se dokazuje i homeopatija, to su znali ljudi od davnina (danas po malo zaboravili). Sveta voda, tj osvecena, tamjan, molitva. Molitva kao pomoc, lek, zastita. Sve drugo, ma kako delili magiju na belu i crnu, a sve je samo (jedna jedina) magija, treba da ostane tabu, zabranjena zona. Postoji jedan oblik koji je vrlo rasprostranjen, kletva i prokletstvo. Prokletstvo, kada potomak ispasta zlo delo nekog svog predaka, ne mora uvek da bude kletva ,,deda jede kiselo grozdje, unucima trnu zubi,, . Kletva, kad neko nekog kune.

Spiritisticke seanse, prizivanje duhova sigurno raspaljuje mastu, ali to ne treba da se radi. Da treba da se komunicira sa mrtvima, svet bi bio tako uredjen. Ako se kontakt desi, desi se, predodredjenost, neki tajni razlog postoji, ali da se na seansama prizivaju, ne treba. Mnogi koji su pokusali, shvatili su to kao igru a malo ko od njih je prosao bez posledica. Najcesce, (a u moje vreme vladala je ta moda medju tinejdzerima), to su kaobajagi seanse, tj neko neprimetno pomera casu, posledica nema. Nisam se pridruzivala, ni kada su me zadirkivali da sam kukavica.
...
(Period kada sam isla u 8. razred.) Zima se polako predaje prolecu, drugarica ima okrugli sto, kada joj roditelji odu na plac, drustvo se okuplja, ja ne odlazim, a ako sam vec kod nje, napustim ih. Opet, mozda bih i probala jednom, da li da vidim kako to izgleda, da se zezam, sa namerom da raskrinkam namestaljku... Razmisljala sam o tome, nekako mi dosadili sa pricama, sa zezanjem iz kog sam iskljucena, sa salama koje cesto nisam razumela.
Sanjala sam neobican san. Deda (mamin tata) se sprema da ide u ... (seosko podrucje gde su njive, sume, to je za njega, pa i za mene, inkarnacija raja na zemlji) i mene nece da vodi. Nece da prica sa mnom. Krecem za njim. Ne mogu da otvorim kapiju. Nesto ne da. Tek kada se udaljio, uspevam. Stizem do velike kapije. Isto kao prethodnu, ne mogu da je pomerim. Sunce je na zalasku, deda odlazi za njim. Onako obasjan suncem iza sebe, pogledao je okolinu, meni uputio pogled, kao da se oprasta, suza skliznula iz plavog oka, okrenuo se i nastavio za suncem. Kada sam uspela da otvorim kapiju, dede vise nije bilo na vidiku. Tu tezinu na srcu ne mogu da opisem, ni osecaj da mi je nesto iz srca iscupano. Probudila sam se svesna poruke ,,da se duhovi umrlih ne prizivaju, da su svet zivih i svet mrtvih odvojeni. Da treba da se komunicira sa mrtvima, svet bi bio tako uredjen,,. Isti dan, po podne sam na najgori nacin, od komsinice koja je radila sa mojom tetkom u firmi cula da je mojoj tetki umro tata (komsinica nije znala da su mi to deda i tetka)... Nije bilo nagovestaja za dedinu bolest, smrt.
11 godina kasnije, sanjam, baba (mamina mama) sprema se, sprema kucu, ide na put. Ja u snu (tacnije i na javi i u snu) ustajem iz kreveta, ogrcem kaput, napolju je sneg, otkljucavam ulazna vrata, izlazim iz kuce, otkljucavam kapiju, povlacim rezu, sve je metalno, stegne led, baba ima artritis nece moci da otvori a doci ce da se pozdravi samnom, ide na put. Vracam se u kucu, spustam kaput na pod u hodniku, ostavljam patofne i tragove snega, uvlacim se u krevet i nastavljam da spavam. Cujem svekrvu ujutru, uplasila se kada je videla sve otvoreno, ja u neverici pricam sta sam ,,kao-u-snu,, uradila i zasto. Samo sam cekala da zazvoni telefon, bilo je rano da ja zovem... Takodje nije bilo nagovestaja da ce baba da umre.

Baku, tatinu mamu nisam sanjala na samrti, bile smo bizu, nije bilo potrebe da se tako oprastamo. Sanjala sam je kasnije.
Tezak period, premorena sam a nema sanse da po podne odmorim pola sata u miru i tisini. Ili me zvuk telefona katapultira iz kreveta ili pozdrav, uzvik s vrata, tada ne bas zeljenog posetioca. Onda mi lupa srce, znate verovatno kakve su posledice naglog budjenja iz prvog dubokog sna. Desilo se da legnem u krevet iscrpeljena i bez snage a samo sto ne placem svesna da ce me neko opet trgnuti iz sna i da ce mi biti lose. U snu vidim baku, sedi na stolici kraj vrata i bizu telefona, kaze naredjujuci a blago, samo ti spavaj, odmori. Necu dati da te bude. Probudim se i vidim da sam skoro 2 sata spavala bez uznemiravanja. Okrepljena, cila, puna snage.

Sledeci put, maj 1999. vreme bombardovanja, muz mobilisan, ja imam radnu obavezu, uzbune, pocele nestasice vode, struje, nabavljam cigare, secer i ostale potrepstine za svoju porodicu, svekra i svekrvu i jos mi dever seo na kicmu sa svojom zenom i troje dece. Uz moje dvoje dece, jos za troje dece i cetvoro odraslih je bila moja obaveza. Nas desetoro. Red nervoze, red straha, red lazne hrabrosti, red panike. Price koje nisu za decije usi. Zato sam svoju decu vodila na posao uprkos tome sto je zgrada firme bila na onom spisku meta. Premorila se, treba mi san a nema sanse da odvojim sat-dva. To popodne se pruzim i cini mi se da jos nisam zaspala, baka opet na stolici. Nasmejana, kaze, dosla sam samo da ti kazem, kazi deci da ne brinu, sutra cete da cujete a prekosutra da vidite. I, (tada se stvorismo u manastirskoj porti ogradjenoj visokim zidovima, punoj zena u crnini i dece) kaze mi baba, ako hoces jos nesto da znas, evo ona ce da ti kaze, pa mi pokaza zenu u modroplavom, kao murano staklo, kao gusta svetlost. Ja zavapim, ne, ne zelim nista da znam. Osetila sam da mi vest nece odgovarati. - Dobro onda odmori jos i ne brini, bice sve u redu (mislila je na mene, moju decu, bliske). Probudim se odmorna posle 15 minuta sna. Sutradan, samo sto smo deca i ja usli u kancelariju, zvoni telefon, javlja mi se muz. Prekosutra, sedimo deca i ja u kancelariji, koleginica mi zove cerku da joj nesto sapne, a ja kazem, sta stigao mi muz. Ona zacudjena, kaze kako si znala? Inace, kako su ga mobilisali nije imao prilike ni dozvolu da se javi. Dosao jer mu se upalili zubi, gornja vilica, saturn dispozitor 7 kuce u 8, rat, tacnije bombardovanje, raketiranje, nova vrsta ratovanja, vodolija, 8 kuca je njegova druga, usta, kvadrat neptun, infekcija, saturn je i zub... i napala ga alergija, opet saturn kvadrat neptun... i da odnese lekove za alergiju i nesto od anestezije i jos neka medicinska sredstva za svaki slucaj jer nemaju nista. Sve je saturn kvadrat neptun. Astrosimbolika i prorocke slike u horoskopu.

Tu noc, cim je prestala uzbuna, uvucem se u krevet s namerom da opusteno spavam, on je tu, deca su mirnija. Tek sto sam utonula u san, poce da me drmusa za rame, zove me, drmusa, zove, kaze, opet gadjaju. E, tu poludim, provalim se, ti padobranac, specijalac, ratnik, nemas pojma pi..a ti materina nemas pojma, gde su ti detonacije, vidis da je (samo) zemljotres, pusti me da se odmorim, em si mi ostavio roditelje em brata s njegovima natovario na kicmu da mi pomaze, je li, pa zamoli ga da mi ne pomaze vise, ne mogu da se naspremam za sve i za svima, svi i za sve samo mene cekaju kao da oni ruke nemaju, ne moze ni za cigare da ode, ej boks ipo dnevno nam treba, bez cigara ne smem da se pojavim na vratima a bas ako insistira da pomogne neka bar na vikend uzme oca i majku i vise da me pustis da spavam inace odoh ja u sumu s puskom, da samo o svom du.etu brinem a eto tebi svih njih da ti pomazu. U jednom dahu izrucih i nastavih da spavam. Inace ga nisam opsovala ni pre ni posle toga. U snu spoznaja da sam prihvatila obaveze, zrtvu, mesec (pa jos dispozitor mog ascendenta) i sunce u jarcu, pa jos u trigonima sa uranom i sekstilima sa jupiterom, bezgranicno a saturn dispozitor 7 kuce, sklonost partnera, drugi, u kvadratu sa neptunom da me zatrpavaju obavezama, igrajuci na moje sazaljenje i veliku odgovornost, nevidljivo iskoriscavaju i odlucila kad sve prodje, to bombardovanje jer ipak nije trenutak (!) da stavim tacku da se ubuduce to vise ne desava.

Bilo je jos predskazujucih snova, upozoravajucih na opasnost koja vreba, umirujucih, utesnih...

Vise puta se desilo da sanjam bliske osobe sta ce da rode, cak i kada jos ne znaju da su u drugom stanju. Very Happy Sanjala sam i svoju decu. Imam neptun u 5-oj kuci. Za 4 stepeni jarca u nekim knjigama pise da je tu zvezda koja daje kontkat sa nerodjenom decom a meni je tu sunce. Mesec je na 0 stepeni jarca, kriticni stepen. Sunce i mesec u jarcu simbolizuju babe i dede.
Price o oprastanju u trenutku kada odlaze na drugi svet deda i baba (po majci) to je saturn u vodoliji u 8 kuci a u kvadratu sa neptunom.
Price kako me stiti dok spavam i donosi utesne vesti baka, tatina majka je u slici mesec u jarcu, baka 0 sunce, sunce otac, pa tatina majka, trigon sa uranom, preokret, promena, i plutonom, u opasnosti, pa i u vreme bombardovanja.

E, svaka cast ko je strpljivo procitao Cool

PS Astrotanja, pogledaj 4.4.1907. datum kada je rodjena moja baka, tatina mama koja me je podigla, pa uporedi...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Strelica Ned Jul 19, 2009 11:07 pm

Procitala ja... I mislim se "dje me nadje" ovih dana,kad bas o tome razmisljam... Superiska cheers
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Čarobnica Ned Jul 19, 2009 11:21 pm

Pročitah i ja, i mene ubode...sad ćemo polako u sitna crevca da polemišemo o tome... flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 1:31 am

Astrotanja ::Podo kultnim kućama se smatra 4. 8. i 12., posebno kada ove kuće u vodenimznacima: Raku, Škorpiji i Ribama i uopšte istaknuti vodeni znaci.

Položaj Neptuna i Plutona, nekada i Urana često ijestaknut. Neptun je na nekom značajnom mesto blizu Ascedent, Mc, kao i u aspektima sa Marsom, nekada i Venerom, obično je u pitanju kvadtart, ili opozicija, kad je reč o bavljenju magijom.
Rituali se vezuju za 9. i 12. Često je Jupiter u 9., ili u Strelcu.

Imate li vi neke podatke?

sunny
Ne bavim se magijom, ali se već godinama razmišljam da obiđem istočnu Srbiju i da malo proučim vlašku magiju.
Naravno, onu belu.

Imam veliki trigom MO(12)120PL(4)120VE(u osmom)....eto serije ''četiri-osam-dvanaest'' na delu.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 1:36 am

Strelica ::Los Saturn sa Plutonom provereno!!! A za ovaj Mars Neptun ne znam,ali ima logike kao i upleten Uran. Pa majku mu,nisam znala za to... Mogla sam se obogatiti Laughing
Hmmm...loš Saturn sa Plutonom....pa ja imam Sa0Pl....doduše, Saturn mi je egzaltiran i kao vladar 7 u 4....šta znam...eto, možda i kod mene deluje u smislu interesovanja....mene zanima sve što je okultno.( reče osoba sa signifikatorom karte i vladarom asc. u 12. polju) Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Rebeka Uto Jan 05, 2010 5:26 pm

Astrotanja ::Podo kultnim kućama se smatra 4. 8. i 12., posebno kada ove kuće u vodenimznacima: Raku, Škorpiji i Ribama i uopšte istaknuti vodeni znaci.

Položaj Neptuna i Plutona, nekada i Urana često ijestaknut. Neptun je na nekom značajnom mesto blizu Ascedent, Mc, kao i u aspektima sa Marsom, nekada i Venerom, obično je u pitanju kvadtart, ili opozicija, kad je reč o bavljenju magijom.
Rituali se vezuju za 9. i 12. Često je Jupiter u 9., ili u Strelcu.

Imate li vi neke podatke?

sunny


Da da da, gotovo sve što si rekLa prepoznajem kod jedne osobe koja se bavi magijom. What a Face
4. kuća u Ribama, 8. Rak i 12. Škorpion, Neptun je u prvoj kući u aspektu s Venerom i PLutonom, a Jupiter je u StrijeLcu.
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Angie Uto Jan 05, 2010 9:46 pm

pa sta ja onda da kazem affraid ... Laughing

moja 4.kuca u Skorpiji i tu MO ..a 8.polje mi u ribama... a JU mi je u 9.polju,doduse u ovnu..a 12.polje u raku.. Rolling Eyes ..a rakom vlada Mo u skorpiji....kukuuuu..... Neutral

inace...desi mi se napr. kad me neko zestoko povredi da znam da pomislim kako ce se toj osobi vratiti sve milo za drago..jer sam ja jedna izuzetno postena i pravedna osoba- MAu ovnu 0 JU u ovnu...ruku u vatru da stavim za istinu ,postenje i pravdu!..ali znam da je u Srbiji to nepoznanica.. Crying or Very sad ..zato se vecito verbalno ubedjujem kad cujem da je osoba dobila posao neskolovana pa jos napreduje na visoku poziciju..ili parama kupi radno mesto,takodje nestrucna i neskolovana osoba,ili preko politike takodje dobije radno mesto,opet neskolovana i nestrucna!..e u tim trenutcima pomislim kako ce jedan dan doci kad se ja najmanje nadam da ce stvari doci na svoje mesto,i da ce ta osoba zasluzeno da dobije sut kartu sa tog radnog mesta!..i verujte...desi se to Very Happy
ponekad se uplasim kako se obistini to sto " proreknem "...ali nikako nesto dobro da proreknem nekoj osobi kad vidim da je zasluzila,vredna ,radna,marljiva...to mi nesto ne ide...mozda zbog mog MO u skorpiji..??
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  jassna Sre Jan 06, 2010 12:24 am

Sve bih ja te "magicne" ljude, bilo "bele" bilo "crne" fizicki vrlo rado zlostavljala..Ne podnosim ih i gade mi se mada ne verujem u gluposti kojima se bave, i bas zato sto ne verujem nista mi nije ni mogla jedna jadnica koja je pokusala da se zeza sa mnom na takav nacin..Mladi, lepi, obrazovani ljudi pa jos u 21. veku, pa jos i da se bave takvim glupostima--zar to nije za zaljenje, a Boga mi i fizicko zlostavljanje? Bas sam siledzija lol! drunken drunken bounce bounce bounce

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Mozda

Počalji  Matun Sub Sep 01, 2012 6:07 pm

Rebeka ::
Astrotanja ::Podo kultnim kućama se smatra 4. 8. i 12., posebno kada ove kuće u vodenimznacima: Raku, Škorpiji i Ribama i uopšte istaknuti vodeni znaci.

Položaj Neptuna i Plutona, nekada i Urana često ijestaknut. Neptun je na nekom značajnom mesto blizu Ascedent, Mc, kao i u aspektima sa Marsom, nekada i Venerom, obično je u pitanju kvadtart, ili opozicija, kad je reč o bavljenju magijom.
Rituali se vezuju za 9. i 12. Često je Jupiter u 9., ili u Strelcu.

Imate li vi neke podatke?

sunny


Da da da, gotovo sve što si rekLa prepoznajem kod jedne osobe koja se bavi magijom. What a Face
4. kuća u Ribama, 8. Rak i 12. Škorpion, Neptun je u prvoj kući u aspektu s Venerom i PLutonom, a Jupiter je u StrijeLcu.


Sta mislite o mojoj?
://imageshack.us/photo/my-images/201/cartex.png/

Matun

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  malamo Sub Sep 01, 2012 8:55 pm

citam ovo za aspekte saturna i plutona. imam ma0sa0pl ali saturn mi je egzaltiran pa jos u trigoni na sunce tako da zaista ne mogu da verujem da u 21. veku postoje osobe koje mogu drugome da ucine zlo i to iz ciste pakosti i nista vise od toga, pa jos i da plate za to. bez laznog moralisanja i foliranja, niko od nas nije imun da ponekad zavidi nekome ili lose pomisli jer je u tom trenutku povredjen kako god, ali to je samo TRENUTAK, a osobe koje su u stanju da iz toga proizvedu misli i dela koja se podvode pod "magiju" za mene su bolesni umovi.
nazalost, zivim u takvom okruzenju (mali grad i dosta okolnih sela) gde sam vise puta bila u situaciji da cujem o ovome, mada se moj racio brani da to nije moguce (mo u devici!) i to tipa- majci se ne svidja decko s kim se njena cerka zabavlja pa izjavljuje drugoj cerci "znam ja kako cu ja to da rasturim! dovoljno je samo da ponesem pare i odem kod jedne zene! videce ona!" ja- u neverici kad sam ovo cula affraid
zaista jos uvek ne znam ni jednu jedinu osobu imenom i prezimenom koja se bavi "crnom magijom" a jos manje da imam njenu natalnu kartu ispred sebe, al iz price drugih ljudi- izgleda da postoje..
sve je to energija u prirodi koja kruzi i koja moze biti usmerena pozitivno ili negativno. ako podjemo od pretpostavke da tako nesto zaista postoji, jedino mi nije jasno kako te osobe koje posezu za tim sredstvima ne razmisljaju o tome da ista ta energija kruzi pa se po prirodi stvari vraca toj istoj osobi, gde je tu odgovornost za svoje bliznje, svoje potomstvo. ili je ljudska zloba ipak jaca od ljubavi i brige za svoje namilije.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  malamo Sub Sep 01, 2012 9:03 pm

i jos nesto, imam pitanje za Astrotanju, ako moze da odgovori:

da li astrolog moze da vidi po natalnoj karti da je neka osoba (vlasnik natalne) u tom periodu pod dejstvom negativnih sila i uticaja (sto bi narod rekao "da je nesto uradjeno")?

par astologa mi je reklo da moze, narocito ako je jak uticaj plutona u karti (tranzitnog plutona, doduse moraju postojati pokazatelji i u natalnim aspektima), ali me zanima da li je ovo zaista vidljivo ili je samo "fora"?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Astrotanja Ned Sep 02, 2012 8:42 am

O ovoj temi se puno pisalo po astrološkim časopisam, pre nekoliko godina i u Astrologusu i u nekim emisijama o astrologiji, kojih više nema kod nas. Crying or Very sad

Na žalost imala sam iskustvo sa osobama koje su bile pod uticajim crne magije i zbog tog imale zdravstvene probleme, uglavnom psihičke,ali i probleme, kočnice da ostvare svoje težnje u poslu i životu. Neki ljudi, ne svi su podložni uticajima drugih, a postoje osobe koje za novac prave uroke, kao i one koji ih skidaju. Ja sam i na Fb dobila nekoliko zahteva za prijateljstvo od takvih osoba, koje nisam prihvatala, jer osuđujem to. U njihovim informacijama jasno piše šta sve rade. Imala sam prilike da vidim horoskop i da čujem samo ispovest jedne mlade osobe, koja je bila zlostavljena kada je bila maloletnood nekih nasilnih osoba i koja se kako mi je pričala osvetila usmerivši negativne misli i vizualizovala nesreću, maštala o tome za te osobe, koje su nakon toga i ostvarile. Osoba ima južni Mesečev čvor u Škorpiji, a Mars u kvadratu sa Satrunom, koji je u Škorpiji, gde se nalazi i Pluton u 7. kući. Osobe koje imaju južni Mesečev čvor u Škorpiji, a pri tome Mars i Pluton u izazvnim, napetim aspektima, često se susreću sa kako delovanjem crne magije na njih same, tako i činjenjem istih kod drugih. Ova osoba je toga postala svesna u punoletstvu i uplašila se tih stvari, pa je tražila savet od mene kako da se toga oslobodi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  malamo Ned Sep 02, 2012 11:28 am

hvala Astrotanja!
tome su podlozniji vodeni znaci, tacnije mnogo vode u natalu, a s druge strane imamo i jako karmicki obojenih karata (npr. moja je jedna od njih, ali se trudim da se borim pozitivnim mislima sunny , na svu srecu ju sekstil mo i trigon asc Wink ) pa vlasnik natala iskupljuje dugove nekih svojih predaka i sl.
takodje postoje i karte gde pored losih namera osobe moze da se vidi i da osoba u borbi za neki svoj cilj ne bira sredstva (npr. mars lose aspektovan od jupitera, uz druge pokazatelje).. npr. poznajem osobu koja ima me0pl, ma0ur0ve u sco, mars kao krajnji dispozitor natala u kvadratu sa jupiterom, to je recimo nesto sto mi se bas i ne dopada...
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  sputana Čet Sep 13, 2012 4:59 pm

Bila sam zrtva crne magije, vezane za ljubav, sad po natalu, to vezujem sa plutonom u petoj kuci (ljubav) koji je u konjukciji sa saturnom a koji je opet u konjukciji sa mesecom, a posto mi je mesec vladar druge kuce (hrana) mislim da su mi to smestili u nesto sto sam pojela, ne znam .. tako ja to vidim Crying or Very sad
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Arijaaa Čet Sep 13, 2012 6:59 pm

Citala sam za konjukciju SA i MO da je osobama koje imaju u natalu taj aspekt na njih je vrlo lako usmjeriti negativnu energiju. Obrazlozenje za to je da njihovi postupci u prethodnim zivotima nisu bili korektni pa im je sad vrlo lako nauditi. Sto se tice ljubavi tu nikad dramaticnih problema nije bilo i nekako se sve desavalo sa razlogom i teklo je koliko toliko glatko. Ono sto mi je zakocilo jeste obrazovanje.
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  sputana Čet Sep 13, 2012 10:41 pm

imas slicne postavke u natalu kao ja, vladar 9 polja ti uran( koji daje nagle prekide ) u 6. koji jos i retrogradan pa pravi kvadrat sa merkurom iz 9, a i suvladar neptun opet u 6. tako da je moguce da imas prekide studija mozda zbog posla, zdravlja..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu