Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

+13
sputana
malamo
Matun
jassna
Angie
Rebeka
Milica
hajkula
Izida
Strelica
Snezana
Čarobnica
Astrotanja
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  malamo Pet Sep 14, 2012 3:19 pm

sputana ::imas slicne postavke u natalu kao ja, vladar 9 polja ti uran( koji daje nagle prekide ) u 6. koji jos i retrogradan pa pravi kvadrat sa merkurom iz 9, a i suvladar neptun opet u 6. tako da je moguce da imas prekide studija mozda zbog posla, zdravlja..

slazem se za natalnu postavku plutona u 5.kuci, nije bas najsrecnija postavka kad je ova tema u pitanju, specijalno u napetim aspektima i konjukcijama (najcesce na mesec i\ili veneru).

sto se tice ovog 6 polja koje spominjete, 6 polje je osim posla i zdravlja polje koje jedan odnos prelazi iz veze u brak. tako da uran nije nimalo naivan kad se nadje na toj poziciji jer ume da da na prekidima i razdvajanjima bas kad veza krene sa ozvanicavanjem.. uglavnom se savetuje da u tim trenucima date jedno drugom "malo vazduha" i slobode, bez grca, ako osetite uran na ovaj nacin..
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Arijaaa Pet Sep 14, 2012 3:48 pm

Cetiri godine sam u vezi na daljinu, vidjamo se jednom mjesecno na par dana. Svakodnevno se cujemo preko neta. Ova veza mi odgovara i cini me srecnom. Mislim da ne bih imala nista protiv da budem i u braku na daljinu. Very Happy Puna peta kuca mi je donjela i dosta veza i ljubavi, a mnoge od njih su bile i karmicke. U mom natalu se na prvi pogled ne vidi da je obrazovanje to koje mi cijeli zivot koci. Sto se tice uticaja negativnih energija, ne znam sta o tome da kazem, jer mi se cini da imam debele predispozicije da mi se takva energija lako usmjeri.
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  sputana Pet Sep 14, 2012 5:04 pm

malamo ::
sputana ::imas slicne postavke u natalu kao ja, vladar 9 polja ti uran( koji daje nagle prekide ) u 6. koji jos i retrogradan pa pravi kvadrat sa merkurom iz 9, a i suvladar neptun opet u 6. tako da je moguce da imas prekide studija mozda zbog posla, zdravlja..

slazem se za natalnu postavku plutona u 5.kuci, nije bas najsrecnija postavka kad je ova tema u pitanju, specijalno u napetim aspektima i konjukcijama (najcesce na mesec i\ili veneru).

sto se tice ovog 6 polja koje spominjete, 6 polje je osim posla i zdravlja polje koje jedan odnos prelazi iz veze u brak. tako da uran nije nimalo naivan kad se nadje na toj poziciji jer ume da da na prekidima i razdvajanjima bas kad veza krene sa ozvanicavanjem.. uglavnom se savetuje da u tim trenucima date jedno drugom "malo vazduha" i slobode, bez grca, ako osetite uran na ovaj nacin..

naravno da 6. polje predstavlja i to sto navodis, ali Arijaaa je spomenula sferu obrazovanja, tj kocenje istog, pa sam samo u skladu sa tim i odgovorila sta ja vidim..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  malamo Sre Sep 19, 2012 2:24 pm

sputana ::
malamo ::
sputana ::imas slicne postavke u natalu kao ja, vladar 9 polja ti uran( koji daje nagle prekide ) u 6. koji jos i retrogradan pa pravi kvadrat sa merkurom iz 9, a i suvladar neptun opet u 6. tako da je moguce da imas prekide studija mozda zbog posla, zdravlja..

slazem se za natalnu postavku plutona u 5.kuci, nije bas najsrecnija postavka kad je ova tema u pitanju, specijalno u napetim aspektima i konjukcijama (najcesce na mesec i\ili veneru).

sto se tice ovog 6 polja koje spominjete, 6 polje je osim posla i zdravlja polje koje jedan odnos prelazi iz veze u brak. tako da uran nije nimalo naivan kad se nadje na toj poziciji jer ume da da na prekidima i razdvajanjima bas kad veza krene sa ozvanicavanjem.. uglavnom se savetuje da u tim trenucima date jedno drugom "malo vazduha" i slobode, bez grca, ako osetite uran na ovaj nacin..

naravno da 6. polje predstavlja i to sto navodis, ali Arijaaa je spomenula sferu obrazovanja, tj kocenje istog, pa sam samo u skladu sa tim i odgovorila sta ja vidim..

ne negiram vec ukazujem na koju sferu jos moze da se odrazi uran u 6
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  sputana Čet Sep 20, 2012 3:29 am

Uran u 6 moze da predstavlja i alternativnu medicinu, zatim bavljenje astrologijom, pomoc od astrologa itd.. beskrajna je astrosimbolika Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Vita83 Pon Okt 15, 2012 8:02 pm

sputana ::Bila sam zrtva crne magije, vezane za ljubav, sad po natalu, to vezujem sa plutonom u petoj kuci (ljubav) koji je u konjukciji sa saturnom a koji je opet u konjukciji sa mesecom, a posto mi je mesec vladar druge kuce (hrana) mislim da su mi to smestili u nesto sto sam pojela, ne znam .. tako ja to vidim Crying or Very sad
Imamo slicnu postavku. Meni je Pluton sco u ukljestenoj petoj u konjukciji sa vladarem 7. Saturnom, a Saturn je u konjukciji sa vladarem 3. Suncem, a Sunce sa vladarem 4. Me


Poslednji izmenio Vita83 dana Ned Jan 06, 2013 12:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  sputana Uto Okt 16, 2012 9:10 am

Imamo slicnu postavku. Meni je Pluton sco u ukljestenoj petoj u konjukciji sa vladarem 7. Saturnom, a Saturn je u konjukciji sa vladarem 3. Suncem, a Sunce sa vladarem 4. Me

sve dok ne postavis natalnu.. silent
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Vita83 Ned Jan 06, 2013 12:52 pm

Može li neko da mi pogleda ima li u mom natalu nagovještaja da imam crnu magiju i to za ljubav, ja ovu oblast još ne poznajem.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Dunja Sre Jan 30, 2013 4:57 pm

au, pa ja se nadjoh ovde..Smile) Juzni mesecev cvor u Skorpiji.... Neptun u opoziciji sa Marsom... 4.8.12 u vodenim znacima ( Skorpija, Ribe,Rak)..ne znam sta da mislim... Prezirem magiju, na svaki moguci nacin, ali mije vise puta receno da imam nesto 'baceno', da mi je neko nesto 'uradio'.. Vidi li se to u mom natalu??
Mada, znam da imam jaku i snaznu misao, i da zaista moram da pazim sta zelim!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  ena1976 Sre Jan 30, 2013 8:14 pm

Dunja ::au, pa ja se nadjoh ovde..Smile) Juzni mesecev cvor u Skorpiji.... Neptun u opoziciji sa Marsom... 4.8.12 u vodenim znacima ( Skorpija, Ribe,Rak)..ne znam sta da mislim... Prezirem magiju, na svaki moguci nacin, ali mije vise puta receno da imam nesto 'baceno', da mi je neko nesto 'uradio'.. Vidi li se to u mom natalu??
Mada, znam da imam jaku i snaznu misao, i da zaista moram da pazim sta zelim!

Vidi Duja, imam i ja NE180MA, i 4 u Škorpiji (a tu mi je i MO), i 8 u Ribama i 12 u Raku, imam i MA90PL i JU u IX...i po tome bih mogla i da se bavim magijom i da sam žrtva iste, a ja niti verujem da mogu nekome nešto "uraditi" mislima ili nekom negativom energijom, niti verujem da neko tako može uticati na mene.
Pričala sam sa dosta ljudi o toj temi, iskustva i mišljenja su različita, ali se moj racio buni da prihvati takve stvari. Čak i one benigne stvari tipa: da nas crveni končić oko ruke, neki zapis ili amajlija koji nosimo sa sobom mogu spasiti od uroka i čega već...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 30, 2013 10:55 pm

Misli su najvažnije, samo njima treba pozitivno upravljati i umjeti to. Ja isto ne vjerujem pretjerano, iako sam čula da se ljudi time bave. Mada gledajući moju uklještenu petu, ne bi me čudilo, mada je ta blokada kod mene vjerovatno nastala rođenjem...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi? - Page 2 Empty Re: Magijske sposoobnosti, bavljenje magijom koje planete i aspekte nosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu