Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

+12
Arijana
Dunja
Formalhaut
Milica
Natasha-77
vedrana
Snezana
smesko
Strelica
Izida
Čarobnica
Astrotanja
16 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 12:11 pm

Sneška, to već ume da smili mudra Riba. Smile

Primetila sam da često ljdu koji imaju slab Mars, slabu volju, ne umeju da se odupru iskušenju, lakše padaju pod uticaj, odnosno kako da imaju veću potrebu da se dokažu seksualno i da su u osnovi muška neverstava različita od ženskih. Žene ulaze u tajne veze kada su emotivno nezadovoljne, neispunjene, pre svega, a tek onda zbog seksulnog nezadovoljstva u vezi, a muškarci upravo obrnuto. Obično u vezi postoje probllem, nedostaje komunikacije i ispoljavanja nezadovoljstva, često je u pitanju i trenutnop nezadovljstvo, ili zapostavljenost od strane partera, traženja rešenja za probleme, pa onda je i neverstvo često bekstvo od tih problema, jer se ne radi ni na vezi ni na sebi.
Neverovatno je dokle samo stvari mogu da se iskomplikuju ,a priča za sebe je kada se te veze otkriju do čega sve može doći i kako se sve reaguje na otkrivanje neverstva i na šta su sve osobe spremne. Malo je onih prevarenih koji su u stanju da razumeju da su i one negde grešile ili nisu uepele da čuju šta ima partner signalizira, a što nije uvek iskazano rečima i nisu uspeli zajedno da to pokušaju da reše, ili su pokušali pa nisu uspeli.itd. Često ima manje volje da se nešto reši, poboljša, promeni kod sebe, usaglasi sa partnerom i jednostavniji način je da se pobegne od toga. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Uto Sep 06, 2011 3:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 1:50 pm

Snezana ::
Strelica ::
Snezana :: Astrologu jedino mogu biti "problem" parovi potpuno različitih kriterijuma.

Eeee...Ajd saopsti ti to "jadnome" Mesecu...Pogotovo,ako neko od njih ima Neptun u 7. Laughing

Ništa, objasniš da je život dinamičan i da je tom Mo tom trenutku najvažnija karijera, recimo akvaristika Shocked Evil or Very Mad

Juuuu.... Al' si prevejana lol! Kako god okrenes,covek ne moze bez ribica....
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 2:01 pm

Slažem se sa tobom Tanja, komunikacija je najvažnija. Dodala bih još nešto a prvenstveno kroz osvrt na svoj natal. Mnogo zavisi verstvo/neverstvo od vladara. Moji aspekti Ve, Mo, Ma i Ur su takvi da bih ja mogla jako lako ulaziti u paralelne veze, naročito je moj Mars u V sa svojim aspektima takav da tu i meni i mom partneru dolaze nove face ko na izvolte Smile, to je i priča o Marsu u Gem, pod uslovom da nije radio na sebi, on može biti i lopov i prevarant i preljubnik i sve što mu padne na pamet, kako kaže Milekić u džungli će se pretvoriti u trulež da ga ne bi pojeli ljudožderi. Ali, presudnu ulogu u svemu imaju moji vladari Ne u IX - veoma visoko postavljeni lični kriterijumi, vera u njih i jedna Riba pre bi uginula nego uradila sve to što jedan Mars u Gem može da smisli, pa je moj Mars veoma praktičan ali kroz naučeno, pročitano... I naravno Sa kao vladar Asc, taj teško vara, i meni se dešavalo da verbalno flertujem, to nije problem ali uvek sam znala da ako učinim taj korak dalje onda nemam više šta da tražim u tekućoj vezi. E sad, moj utisak je da moje ponašanje, naročito kada je aktivna linija III-V-VII teško govori u prilog ovome što pišem, prosto obzirom da je Sa u XII, on je nevidljiv za druge i ljudi se iznenade da sam Asc Jarac, al nema veze. Kao što znamo, najvažniji je kontakt i razgovor astrologa i klijenta da bi bila prava slika Very Happy .
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:06 pm

Astrotanja ::Sneška, to već ume da smili mudra Riba. Smile
Vidis li ti to?!

Žene ulaze u tajne veze kada su emotivno nezadovoljne, neispunjene, pre svega, a tek onda zbog seksulnog nezadovoljstva u vezi, a muškarci upravo obrnuto.


E,moram se oglasiti i nadam se da mi neces zameriti,jer se ja nikako ne slazem. Zene i muskarci su tako vaspitani i neverovatno je da ni za zivu glavu ne bi dozvolili da se primeti kako se desava suprotno. Da se muskarac okrene drugoj zeni zbog emotivnog nezadovoljstva a zena drugom muskarcu zbog loseg sexa.
Ali,ne mozes krljati svarglu,cvarke,slaninu i pecenje svaki dan a deci servirati dvopek od razi i cedjenu pomorandzu,je l'...?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 2:08 pm

Strelica ::
Snezana ::
Strelica ::
Snezana :: Astrologu jedino mogu biti "problem" parovi potpuno različitih kriterijuma.

Eeee...Ajd saopsti ti to "jadnome" Mesecu...Pogotovo,ako neko od njih ima Neptun u 7. Laughing

Ništa, objasniš da je život dinamičan i da je tom Mo tom trenutku najvažnija karijera, recimo akvaristika Shocked Evil or Very Mad

Juuuu.... Al' si prevejana lol! Kako god okrenes,covek ne moze bez ribica....

ja sam skroz ozbiljna Very Happy , osobama sa ne u VII je najbolje da se bave ili njihovi partneri nečim u simbolici Ne, i tu je širok dijapazon Smile a povređenom Mesecu šta savetovati,pa karijeru, u suprotnom šta takav Mesec radi- pa sveti se, a osveta Meseca je kao bumerang, na kraju se zarije pravo u njega Rolling Eyes
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:18 pm

[quote=ja sam skroz ozbiljna Very Happy , osobama sa ne u VII je najbolje da se bave ili njihovi partneri nečim u simbolici Ne, i tu je širok dijapazon Smile a povređenom Mesecu šta savetovati,pa karijeru, u suprotnom šta takav Mesec radi- pa sveti se, a osveta Meseca je kao bumerang, na kraju se zarije pravo u njega Rolling Eyes[/quote]

Nije moj Mesec toliko bas dramatican,nije povredjen,ali je puno stiskan,gnjavljen... Karijera? Daj neku ideju na koju ja ne bih rekla "ma daj..." sem nekog "socijalnog programa" tu ubrajam i psihologiju i astrologiju i sve sl. Very Happy Tu "karijere" nema,bar ne plodova i opet nezadovoljstvo. Ko da imam Mo-Ju...
A sto se tice ovog Ne u 7. Kad sam ga spomenula,mislila sam na ono kako reci da "odustane" Ne u 7. kad znas da od toga nema nista,pogotovo ako taj neko ima i So0Mo u Vodoliji. Eto sta ja mislim o Ne u 7. i oslanjam se na to da ce da skonta,ali nis... Eto ti,uzgred i mog Meseca...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Izida Uto Jun 30, 2009 3:23 pm

Vau NE u VII..zlo na kvadrat...ahhah..e a kad ga imas natalno nekako se i naviknes ali kad ti se tu pojavi u solaru e onda za....es sve..hahaha..majke mi nije bas zdravo kada se nadje tu lol!

Ma ja imam MO,VE,NE brlo zajeb. postavljene i ne znam gde udaram, nisam bre idealista u opste nizasta osim za ljubav -malo li je lol! pa kad svemu tome dodas 7 u Lavu, pa SO u 12, a u 7 UR0PL nekako je sve manje vise jasno..
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 3:53 pm

Strelice, naravno da tu ima jednog i drugog
. Razloga je sijaset za neverstvo, ima tu nerazumevanja, često i loše komunikacije, koja dovodi do udaljavanja, nedovoljno ljubavi i pažnje, nekada i maltretiranja , nedostatka fizičke privlačnosti, neslaganmja karaktera i svega i svačega, pa nije pametno uopštavati.
Ipak želja za osvajanjem i Marsovski princip je ipak jači kod muškaraca, zbog njihovih hormona. Mada primetila sam da žene koje imaju puno muških elemenata u natalu se i ponašaju kao muškarci i obratno. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Sep 06, 2011 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 4:43 pm

Astrotanja ::Mada primetila sam da đene koje imaju puno muških elemenata u natalu se i ponašaju kao muškarci i obratno. Smile

Hahahah...Ovo je na moj racun,a? Pa upravo to a moramo da se ponasamo kao prepodobne Venere u Vagi Evil or Very Mad
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Izida Uto Jun 30, 2009 4:45 pm

Strelica ::
Astrotanja ::Mada primetila sam da đene koje imaju puno muških elemenata u natalu se i ponašaju kao muškarci i obratno. Smile

Hahahah...Ovo je na moj racun,a? Pa upravo to a moramo da se ponasamo kao prepodobne Venere u Vagi Evil or Very Mad

affraid ti..hahahahah...ma nema sanse da se tako prepodobis..ahhahah lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 5:16 pm

Streličice, ma otkud ti to? affraid

Dušo, vidiš li ti koliko ja imam, mada bih želala da je bar 50: 50. Nešto me vadi Ascedent u Lavu. Ipak, dominiraju ženski elementi. Mad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 5:56 pm

[quote="Astrotanja"]Streličice, ma otkud ti to? affraid
Pa stvarno neznam,moje ime je sinonim za zenstvenost Rolling Eyes Mene kad pitaju,sta bih volela da budem u sledecem zivotu,ja kazem musko...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Jun 30, 2009 8:05 pm

Uh,citajuci postove sa prve strane,ja po aspektima bi trbala biti zivi primer neverstva.
Ve u XII,jos u trigonu sa ne iz IV na 24*.Moze mi proci nesto kroz glavu(ali ostaje na tome).Racio je isuvise jak da bih bila neverna ili nesto drugo astroloski gledano.Pre bih rekla da sam ja osoba prem kojoj su drugi neverni Exclamation
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 8:37 pm

Vidi ti bezobraznicu! Cccc.... Ja se,razumes,ubi pisuci a ona urmasice drugome
pravim urmasice!no frks!

hahah Smeško, Mesec u Biku, ovo objašnjenje je dovoljno i manse dalje priče, ali ne zaboravi zimnicu, to je jedan od uslova, imam iskustvo

kada ste spomenule zimnicu..prvo sto mi je palo na pamet-da je vec pravimo zajedno..a zatim i da bi trebala da ubacim nesto kao pogonsko gorivo Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 8:47 pm

Smeško, Mesec u Biku će ti uvek pomoći oko spremanja hrane, ali, naravno najviše voli da bude iznenađen, recimo slatkišima a i bilo kakvom drugom, gurmaskom hranom, voli sigurno restorane, vino. Pošalji ga na pijacu, doneće ti najbolje povrće, najlepši komad mesa, oni su uglavnom mesožderi. Moj savet da ipak treba da mu "podmetneš" i žitarice radi jačanja volje, pečurke recimo "šitake" nikako mu ne daj- to nije za muškarce, sa slatkišima umereno ni oni nisu dobri u velikoj količini za njih, njima malo više mesa (opet umereno)- za ambiciju, recipročno tome tebi manje mesa a više slatkiša Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 9:26 pm

kako ja vas volim divne astrologice!
kako osecam divnu energiju!
retko je gde ima!
znam samo jos dva mestasca-racunam i realan zivot Laughing

snezice, razumela sam!
opet-iz prakse..bas je sve takoc!
meso moj muskrac voli i za dorucak..a kako je danas uzivao u kremenadlama..kako ih je sinoc isekao divno!mmm!

a urmasice su i bile iznenadjenje!
jaoc, kakvo decije odusevljnje..kako divan osmeh i srecne oci koje kolutaju!pravo dete!i radost!

samoc je problem sa zitaricama..bas, bas..psenicu obozava..ali ne oanko kuvanu vec samlevenu sa orasima..no..lagano..

a iskreno..nemam nsiat protiv ove zamene-manje mesa za mene..jer ga slabije i jedem..a ko i ne jede u odnsou na mesozderovica! alien
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 12:37 pm

Snezo,rece li ti to da Sitaka nije za muskarca? Sto? I daj neku jos informaciju o toj pecurki,molim te. Ja je nikako ne podnosim. Cim pojedem jednu vise,povracam pale
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Sre Jul 01, 2009 12:45 pm

Strelica ::Snezo,rece li ti to da Sitaka nije za muskarca? Sto? I daj neku jos informaciju o toj pecurki,molim te. Ja je nikako ne podnosim. Cim pojedem jednu vise,povracam pale

ona se inače jede u vrlo malim količinama, a kod muškog pola loše utiče na potenciju Wink
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 12:57 pm

Cek da ti napisem,pa cu posle da vidim gde cu ovo da smestim...
Sunce ti poljubim affraid Mi smo je jedno vreme gajili,t.j. on,meni to i nije neki izazov,pomagala sam mu,valjda zbog Mo u Raku Laughing
On je video dobru kintu,bolelo ga uvo na sta utice. Majko sveta,mogla nam je veza puci zbog njegovog binzisa lol!
Sad se preselio s tim cudima,prave neku reorganizaciju i sta vec,luduju,ali opet bi trebalo da se bavi time. Kako je ti konzumiras,koliko cesto i za sta je dobra,pored onoga sto vec znam Smile Imas li nekakv receptic u kozmeticke svrhe? To bi mi bilo interesantno...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Sre Jul 01, 2009 1:06 pm

hahaha, ne jedem ih ja, nekada da, neki prijatelj se bavio a možda se i sada bavi uzgojem pa sam od njega kupovala, prosto šta će mi. Ja uglavnom preferiram makrobiotiku, koja suštinski ne uskraćuje ništa, ništa nije zabranjeno ali ima namirnica koje ne preporučuje Wink
A što se tiče opasnosti po tvoju vezu, ma mladi ste vi za takve posledice a imate i dobar horoskop Cool
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 1:14 pm

Odlucila sam da poslednje postove ne premestam nigde,posto konzumacija Sitake moze da dovede do zenskog neverstva.
Sad mi pade nesto na pamet... On preterao sa sitakama a vi reagujete na njih kao ja,eto ti cirkusa lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Čet Jul 02, 2009 11:42 pm

Čarobnica ::
Strelica :: Mislim,to ludilo i ti nazovi "izazovi" sa strane su za neke likove,kojima je to VAU,ludi su,dozvolili su sebi da urade nesto sto nije dozvoljeno,znas bili su malo Twisted Evil Pa imaju o cemu da se smejulje na kaficama. Mislim...budalastina. To je za adolescente... Ako ti treba nesto tog tipa,nadjes neki svingeraj,ubedis decka da je to super i eto zabave oboma lol! Ma... Ne znam sta bi ti rekla...

E pa vidiš i svingeraj je malo, pa se opet ide u priču opravdavanja ludila...nego svingeraj iznova s novim likovima...je l to ima veze sa Ne180Ma?

Mars-Neptun donosi i mnogo samozadovoljavanja,pogotovo kad je Ma u Blizancima,taj nije cuo za to,nego svingeraj,a? Cccc....
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Čarobnica Pet Jul 03, 2009 1:13 am

Strelica ::

Mars-Neptun donosi i mnogo samozadovoljavanja,pogotovo kad je Ma u Blizancima,taj nije cuo za to,nego svingeraj,a? Cccc....

Zar boldovano ne donosi Merkur-Mars?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pet Jul 03, 2009 1:26 am

Čarobnica ::
Strelica ::

Mars-Neptun donosi i mnogo samozadovoljavanja,pogotovo kad je Ma u Blizancima,taj nije cuo za to,nego svingeraj,a? Cccc....

Zar boldovano ne donosi Merkur-Mars?

Hahahahah... Mislis Mars u ruci? Sta cemo sa onima koji nemaju Ma u Blizancima a ni kintu da odu na "trebe" Very Happy
Mars kao sexualna energija,se "gubi" u Neptunu,snaga nestaje u nepoznatom i otuda potreba da se to i forsira kao i sve drugo sto Neptun simbolizuje. A Ma u Blizancima je posebno...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Natasha-77 Pet Dec 24, 2010 2:43 am

Jako zanimljiva tema...evo da cu vam jedan natal sa tranzitima iz 2008...to je natal mog verenika,upoznali smo se jula 2007,druzili se celo leto i poceli da se zabavljamo novembra iste godine...mada nisam ozbiljno shvatala tu vezu jer je ipak stranac,bilo je ..kad se vidimo,lepo nam i ne razmisljamo sta ce biti..e posle je postalo ozbiljno ali ja sam skoro saznala da je on nakon 2 meseca zabavljanaj otisao na put da se vidi sa nekom drugom...u to vreme mi i nije bilo toliko stalo,imala sam drugih briga i nisam ga uzimala za ozbiljno ali sada mi smeta No..Zanima me moze li iz ovog natala sa tranzitima da se vidi sta ga je to navelo da ode na taj put ???
https://2img.net/r/ihimizer/i/tranziti.gif

Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? - Page 2 Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu