Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nesto novo, nesto staro?

2 posters

Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 5:11 pm

evo ga natal mog bivseg/sadasnjeg/buduceg partnera. @strelice @tanja da li mogu da vas zamolim da pogledate i kazete mi sta mislite o ovoj vezi, da li je nastavljati ili nailazi neko novi? Wink

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 5:42 pm

Vidim da ti nije cim da radis te natale,pa ajd' uradi sinastriju,bice nam lakse,nego da svaki cas otvaramo jedno pa drugo,ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 6:58 pm

evo ga!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 7:15 pm

Uporedni sebe unutra a njega spolja,ne kompozit i ne Dejvison,sorry...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 7:45 pm

sto god da je ovo...

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 8:12 pm

Boga mi,ovo je izuzetno jaka veza,pa kako god se cinilo da je neostvariva,ja ipak mislim da vi ostajete zajedno,jos dugo,dugo... Tvoj Mesec i njegov Saturn u konjukciji i Njegov Mesc u Trigonu sa tvojim Saturnom,to daje karmicke veze,duse koje se prepoznaju,definitivno. Njegov Jupiter pravi trigon sa tvojom Venerom,to je aspekt koji obecava dobar brak a i Venere su vam u sextlu,tvoje Sunce i njegov Mesec nisu konjukciji,ali se dobro razumeju,a njegovo Sunce i tvoj Mesec u sextilu,sto je odlicno,aspekti izmedju svetala obecavaju...Ne svidja mi se ova egzaktna konjukcija Tvog Urana i njegovog Marsa,ali Boze moj... Ma, rekoh ti ja,bice ponovo price o zajednickom zivotu,videces!


Poslednji izmenio Strelica dana Sre Jul 01, 2009 8:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 8:19 pm

brate strelice, verujem ti apsolutno, al je tesko u... affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 8:23 pm

Pa brate Mrs_r,daj neke informacije blize,koliko ste zajedno,kakva je to situacija sa njegovima,mislim ne moras u detalje,ali bar malo docaraj da otprilke znam sta se tu desava i koliko je zaista tesko. Sad ko za vraga,ne vidim gde je njemu asc... Ajd,posto sad vec imas i tvoju i njegovu natalnu i ovu sinastriju,ne bilo ti tesko,sve tri stavi u potpis,pa da ih imas uvek. Ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 8:31 pm

idi u dupe, taman sam ih poskidala, al ajde clown upoznali se 21. novembra 2007, tako sto sam ja otisla u fond za otvoreno drustvo gde on radi da trazim sponzorstvo za stampanje knjige. on je isto pisac (poznat za razliku od mene), ozenjen poznatom rediteljkom. zena buldozer. on je otisao od nje u aprillu 2008, a brak je bio gotov jos u julu 2007. imaju cerku i potpuno nenormalan teatralan odnos. zena je pokusala mene na mojoj rodjenoj press konferenciji da gurne niz stepenice, a razvod nije pokrenut jerbo imaju zajednicki stan (ona sa detetom zivi u njenom stanu) i posto je stan 50-50% ona opstruira prodaju, a ako bi pokrenuta bila prodaja posle razvoda, imala bi pravo da da stan na dobos. ne da mu da vidja dete, manipulise devojcicom. on je alkoholicar i eto ti ukratko, ukoliko je ovo ukratko...

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 8:44 pm

Kako te samo nije sramota?! Ja tebe u oblake ti mene u dupe Sad Al' si ih postavila,vec me boli ruka od ovog posta,dok prelistam sve ove natale Very Happy Mislila sam da ih postavis u potpis sve tri,jednu ispod druge,kao sto si postavila tebe pa njega e tako opet,samo dodas i sinastriju,ali ajd; nema veze,kad budes dokona (a sad kao nisi) hahahahah.... Ih ima i Mesec i Vneru u opoziciji sa Jupiterom i da zlo bude vece Ju na asc.to ti je preterivanje u jelu i picu. Pa jel' bas ono pravi alkos,svaki dan,ili ponekad se olesi?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Sre Jul 01, 2009 8:54 pm

sto se bre ova cudovista ovako otvaraju, a samo sam naivno pastevala linkove sa fotorole Shocked sace darko da dobije pp clown pije daleko manje nego kada smo se upoznali, ali pije SVAKI dan, ne napija se, ali pije i sada vodimo rat oko lecenja, jer idemo na savetovanje parova i terapeut trazi da potpuno prestane da pije, od cega se ovaj usro i sad je polu lud affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 9:27 pm

Jebote nije mu dosta "bajke" nego se jos i lesi. Boga mi,tesko ce ici njemu to lecenbje,ali sve jedno ne odustaj. Ovo sa zenom nece toliko bas biti napeto,ali bice. Gde samo navatavate takve likove?! Boze me oprosti... Strpi se jos malo pa kad se obogatis na pisanije,sve ce biti ok. Ali moras naci dobrog lektora lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Čet Jul 02, 2009 12:37 am

karma sestro karma, jel ti lepo rece! Evil or Very Mad
e jes! kad se obogatim sa ovim mojim uranom u 2, onda cu tebe da placam od tog bogatstva ko lektora lol!
ovo e dobar forum, nalazim ljudima posao lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Strelica Čet Jul 02, 2009 12:41 am

mrs_r ::e jes! kad se obogatim sa ovim mojim uranom u 2, onda cu tebe da placam od tog bogatstva ko lektora lol!

Da,da... U trigonu sa vladarem desete pa jos u 6. Ima k'o singerica da radis Very Happy I nemoj da preterujes sa trosenjem na ovu Veneru180Pluton. Neces valjda affraid Hahahhaah!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  mrs_r Čet Jul 02, 2009 12:49 am

ma jok, hhehee. tolko je vec sve otislo do djavola, da sve nesto njuskam po stanu da vidim jal je sta ostalo da prodam, al slaba vajda. sve otislo sa saturnom u lavu. al sam se zlata isprodavala, sestroooo affraid lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

nesto novo, nesto staro? Empty Re: nesto novo, nesto staro?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu