Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kocka je bačena

+10
Flora
Milica
Jane
Izida
IVA
Astrotanja
DUH
Tajna
Čarobnica
Kocka je bacena
14 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Kocka je bačena Empty Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 20, 2009 12:03 pm

Evo,ovde bi mogli nastaviti dalje priču,pa bih zamolila moderatore da prebace delove sa teme Sunce i njegovi aspekti
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Čarobnica Čet Avg 20, 2009 12:36 pm

Kocka je bacena ::Evo,ovde bi mogli nastaviti dalje priču,pa bih zamolila moderatore da prebace delove sa teme Sunce i njegovi aspekti

Kockice, forum je takav da ne mogu da se prebace pojedinačno postovi, to bi morao svako pojedinačno ko je pisao da uradi, ali pošto je to malo komplikovano, onda predlažem da nastavite temu ovde a ono tamo neka stoji... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 20, 2009 4:29 pm

DUH ::
Kocka je bacena ::Dakle,u natalnoj imam najvise aspekata sa Mesecem,a potom sa Suncem....Sunce 0 Sa-s,0 Me-s,0 Ur-a,Sunce 60 Ju-a,Sunce 120 Mesec-a,Sunce 90 ASC-s,Sunce 180 Hiron

MO 120 SO daje harmoniju izmedju emotivnosti i ega što je dobro ali se pitam kako će se izraziti MO 90 PL, jak aplikacioni aspekt koji će tvojoj majci sigurno, ako već nije, doneti neku operaciju a postojala je neka pretnja ili blizina smrti kada je tvoja majka u pitanju ali je pitanje kako ćeš ti doživeti ovaj aspekt jer u "sukobu" su vladari 5p (ljubav, deca, zabava) i 8p (seks, smrt, podrška drugih), mislim odmah smrt da sklonimo jer NE (ti) 60 PL i još je nelogično ti harmonična i uspešna (SO 120 MO) a ovde imamo opasan aspekt koji na tebi ne ostavlja trag.

MO 90 PL u tvom slučaju, zbog svega pozitivnog gore navedeno možda ti donese neku fatalnu ljubav ali i veliku patnju koju kasnije prevazilaziš, druga varijanta je neki neprijatni dogadjaj vezan za ljubav ili seks i treća varijanta je možda problem da ostaneš u drugom stanju ili abortus, spontani, problemi na porodjaju i slično ali iskreno ne znam za šta bi se ovde odlučio ali jedno je izvesno ti to prevazilaziš i ideš dalje ka svom uspehu za koji je Tajna, možda u pravu kada je pomenula inostranstvo.

Mene je odvukao tvoj MO kao vladar 5p i još u LE (prirodno 5p) pa mi sve to liči na kreativnost, naravno ako bi završila arhitekturu tvoje ideje sigurno ne bi imale samo funkcionalna rešenja već bi imale i izražen kreativni momenat a ovaj MO u LE ti može doneti i ljubav sa nekim poznatim ili uspešnim likom.

Ustvari možda da na ličnim pitanjima otvoriš svoju temu pa da tamo prebacimo sve ovo što smo ti Tajna i ja napisali, naravno ako te interesuje, jer ima u tvom horoskopu još mesta za diskusiju i tumačenje...

evo,duše da ti odgovorim ovde...

ovaj aspekt Mo 90 Pl je dao mojoj majci bolest i operaciju (2 puta je imala rak)...mada njenu bolest možemo gledati i kroz 10. polje koje predstavlja majku,a vladar Ju 90 Pl,a Ju u malefičnom polju...takođe i kada bi gledali moje 3.,a majčino 6p,vidimo da je u pitanju Me koji gradi jaku konjkuciju sa Sa,a sve se to dešava na vrhu mog 9,odnosno majčinog 12p.... a kada sam ja u pitanju meni on za sada radi na emotivnom planu, i doneo mi je puno strastvenih i fanatičnih veza.Neko od astrologa mi je predvideo da bi zbog ovog aspketa mogla imati probleme sa trudnoćom,jer je Mo vladar 5p-deca,trudnoća,ali kako je dispozitor So u dobrim aspketima ta bi trudnoća ipak trebalo da se izvede do kraja bez ozbiljnijih posledica....meni ipak podosta brine ovaj aspket,jer je Mo na prelazu 5. i 6.p,a u okviru je T-kvadrata sa planetama koje dolaze iz malefičnih kuća,8. i 12. i posebno me ovaj aspket brine na polju zdravlja
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 20, 2009 4:32 pm

DUH ::

nego ko je slikao sliku na tvoma avataru?

ne znam....skinula sam je sa neta....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 20, 2009 5:00 pm

Tajna ::

Imam potrebu za partnerstvom,ali zar je nema svako?ipak,ne mislim da je ta potreba za partnerstvom toliko jaka,znam ljude koji su zaista opsednuti time da imaju nekog pored sebe stalno....čak sam se ja podosta navikla na svoju samoću i što sam starija baš ne volim kad uđe muškarac u moju život i krene da mi remeti moj dugo stečeni mir....malo sam nepoverljiva po pitanju partnerskih odnosa i ljubavi uopšte,a kako i ne bi kada su mi Ma i Ve u znacima izgona,a vladara 5. kuće-Mo 90 Pl...sex mi je jako bitan-to mora da si provalila zbog Ve u sco u 8. polju sa sve Pl na vrhu 8. polja...

Pa rekla sam ti da ti toga mozda nisi ni svesna a to se vidi kroz umetnuti vladar 1 kuce u 7 kuci, pa tek kad nadjes tog tvog pravog, ima to da probudis i bices mnogo, mnogo vezana za njega... Osetices kao da si tog trenutka nasla nesto sto ti je celog zivota trebalo a nisi mogla da definises.

Sinoć kad sam legla dosta sam dugo razmišljala o ovoj tvojoj izjavi,a zaista može biti da si u pravu....inače pre nego što zaspim ja vrlo često razmišljam,vladar 12.polja je Ur koji je nepresušan po pitanju ideja,tako da najveće mudrovije sam uglavnom donosila u tom periodu ,a on se nalazi baš u 9p i filosofskom strelcu i upravo je preko EKV So povezan sa Me,pa zato ja često razmišljam-Me pre spavanja,i naravno moja razmišljanja su vrlo duboka Me0Sa i sve mora da se izanalizira do sitnih crevaca Me0Sa Very Happy

elem,da se vratim ja na suštinu Very Happy

sinoć kad sam legla dosta sam dugo razmišljala o ovoj tvojoj izjavi....ono što sam primetila još mnogo ranije je to da sve planete i aspkete manje ili više osećam u različitim situacijama,ali ovog Ma nikako,on jednostavno kao da ne postoji u mojoj karti-a to je verovatno zbog toga što je vladar uklještenog ovna u 1p,a nalazi se opet u uklještenoj vagi u 7p,gde je u izgonu,a njegov dispozitor Ve u izgonu-suviše komlikovano,zar ne?čak ne mogu reći da su ovim Ma prikazani muškarci u mom životu,jer za početak nikada nisam bila ni sa jednom Vagom,niti mi takvi ljudi uopšte leže,to mi je jedan od onih znakova koji nit' smrdi nit' miriše,prosto ih ne primećujem...i ne samo to,ne mogu čak reći da je bilo ko od mojih muškaraca imao neke od tih vagastih osobina....pre bih svoje muškarce mogla da opišem kroz moje So u strelcu 0 Ur,pa sve u 9p-slobodni,maštoviti,i večiti putnici...

i zato se pitam hoće li ovaj Ma ikada proraditi kod mene i kako? scratch
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Čet Avg 20, 2009 5:57 pm

Mars spada u licne planete i kao takav on apsolutno radi bez obzira sto je umetnut, vladar umetnute kuce i u izgonu. Ukoliko bi se, na primer, radilo o Plutonu sa slicnom pozicijom, sigurno je da bi njegov, vec cesto umanjen uticaj bio sveden na minimum, slicno vazi i za Neptuna pa i Urana, ali za licnu planetu to je nemoguce. To bi bilo kao da kazes da ne osecas svoju seksualnost ili energiju ili da u tebi nema zrna agresije, snage.... Evo objasnicu ti kako radi.

Mars pretstavlja nasu energiju a njegova pozicija je mesto gde mi ulazemo energiju - ti si okrenuta umetnosti i kreativnom stvaranju (Vaga), takodje Vaga je cesto naglasena kod ljudi koji se bave arhitekturom jer je arhitektura umetnost gradjena i apsolutno se poklapa sa Saturnovom egzaltacijom bas u tom znaku.

Sa druge strane jasno je i zasto ga ne osecas kao tu kukavicu i slabica koji ta pozicija Marsa opisuje. Ima 2 razloga za to. Prvi je umetnutost, a drugi je dispozicija. Dispozicija tog Marsa je Venera u Skorpiji, sto vraca Marsa u njegovu prirodnu sredinu. (Isto vazi i za Veneru, mozda malo manje zbog jake pozicije Plutona i samim tim njegove naglasenosti, pa je delimicno on dispozitor Venere a delimicno Mars.)

Dispozicija pretstavlja razresenje i kasnije delovanje planete, ali kako je pozicija tog Marsa umetnuta, ti ne osecas slabost i strah, koji, na primer, muskarci u tvom zivotu osecaju na pocetku veze ili odnosa, kao sto ne osecas ni jaku potrebu da budes u partnerskom odnosu, vec je prva stvar koju osetis dispozicija tog Marsa, sto bi bila velika strast ako gledamo tebe, dok bi se za opis patnera prvo postarali vladar 7 polja, pa i 5 polja, kao i dispoziciju kasnije.

Znaci u slucaju umetnutog vladar 1 polja osetices prenaglasenu strast, koja je u stvari posledica potrebe za vezanoscu, a u opisu mladica takodje neces videti njihove slabosti i nesigurnosti, zbog umetnutosti vec ces osecati druge planete koje se lakse izrazavaju i dominantnije pokazuju. To ne znaci da ta pozicija ne radi i da znacenje tog Marsa u Vagi ne postoji, samo se desava u dubini - nevidljivo...

Umetnutost takodje opisuje proslost pa ces mozda cuti od partnera kako je u mladosti bio slab i plasljiv, ili slicno....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 7:39 pm

Tajna ::
Sa druge strane jasno je i zasto ga ne osecas kao tu kukavicu i slabica koji ta pozicija Marsa opisuje. Ima 2 razloga za to. Prvi je umetnutost, a drugi je dispozicija. Dispozicija tog Marsa je Venera u Skorpiji, sto vraca Marsa u njegovu prirodnu sredinu. (Isto vazi i za Veneru, mozda malo manje zbog jake pozicije Plutona i samim tim njegove naglasenosti, pa je delimicno on dispozitor Venere a delimicno Mars.)

Kada jednim znakom vladaju 2 planete, glavni dispozitor je bolje položena planeta jer ima jače dejstvo a sa time i uticaj, dakle vladar njene VE je PL, otud nije čudno što veze doživljava kao strasne, dok bi priču i MA nekako više vezao za muža, gde će Kockica dominirati ali neupadljivo.

Ne bih rekao ni da PL ima aspekt sa JU, suviše je širok aspekt za PL koji ima poluorbis 1 stepen ali izgleda zbog konjukcije PL sa JMČ i 90 sa MO Kockica može da izgubi neko nasledstvo...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 7:47 pm

Kocka je bacena ::
ne znam....skinula sam je sa neta....

Pitao sam zato što deluje erotično, baš u skladu sa tvojim 8p...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Čarobnica Pet Avg 21, 2009 8:08 pm

Obrisala sam sve što nije imalo veze s Kockom
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 8:12 pm

Čarobnica ::Obrisala sam sve što nije imalo veze s Kockom

Gde si obrisala, jesam li ja nesto propustila... nemoguce, toliko visim na ovom forumu...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 8:14 pm

DUH ::
Tajna ::
Sa druge strane jasno je i zasto ga ne osecas kao tu kukavicu i slabica koji ta pozicija Marsa opisuje. Ima 2 razloga za to. Prvi je umetnutost, a drugi je dispozicija. Dispozicija tog Marsa je Venera u Skorpiji, sto vraca Marsa u njegovu prirodnu sredinu. (Isto vazi i za Veneru, mozda malo manje zbog jake pozicije Plutona i samim tim njegove naglasenosti, pa je delimicno on dispozitor Venere a delimicno Mars.)

Kada jednim znakom vladaju 2 planete, glavni dispozitor je bolje položena planeta jer ima jače dejstvo a sa time i uticaj, dakle vladar njene VE je PL, otud nije čudno što veze doživljava kao strasne, dok bi priču i MA nekako više vezao za muža, gde će Kockica dominirati ali neupadljivo.

Ne bih rekao ni da PL ima aspekt sa JU, suviše je širok aspekt za PL koji ima poluorbis 1 stepen ali izgleda zbog konjukcije PL sa JMČ i 90 sa MO Kockica može da izgubi neko nasledstvo...


Pa jeste zato sam i rekla delimicno, jer Pluton je ipak Pluton...

Ne secam se ni da sam pisala nesto o aspektu JU i PL, na sta mislis? Ne razumem!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 8:17 pm

Tajna ::
Čarobnica ::Obrisala sam sve što nije imalo veze s Kockom

Gde si obrisala, jesam li ja nesto propustila... nemoguce, toliko visim na ovom forumu...

Setila sam se pisala je Pandora... zaboravi pitanje!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 8:27 pm

Tajna ::
Pa jeste zato sam i rekla delimicno, jer Pluton je ipak Pluton...
Ne secam se ni da sam pisala nesto o aspektu JU i PL, na sta mislis? Ne razumem!

Nisi ti pisala, nego sam ja u okviru odgovora ubacio i to jer Kockica misli da ima T kvadrat a ja kažem da nema zbog velikog orbisa JU i PL, nema veze sa tvojim nekim tumačenjem, sve se slažem....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 21, 2009 10:17 pm

vidim da se tema natrpala odgovorima,a ja ne stižem da vam svima odgovorima,jer spremam ispite...

Tajna ::Mars spada u licne planete i kao takav on apsolutno radi bez obzira sto je umetnut, vladar umetnute kuce i u izgonu. Ukoliko bi se, na primer, radilo o Plutonu sa slicnom pozicijom, sigurno je da bi njegov, vec cesto umanjen uticaj bio sveden na minimum, slicno vazi i za Neptuna pa i Urana, ali za licnu planetu to je nemoguce. To bi bilo kao da kazes da ne osecas svoju seksualnost ili energiju ili da u tebi nema zrna agresije, snage.... Evo objasnicu ti kako radi.

Možda sam se ja pogrešno izrazila ili šta li već,ali ne mislim ja da moj Ma ne radi,već ja samo ne osećam njegovo dejstvo...kapiram ja da je to od toga što je vladar umetnutog ovna još u umetnutoj kući,pa njegovo dejstvo je na neki naćin ''sakriveno'',tj. ne vidi se na pravu loptu..uostalom ti si tp sjajno objasnila i nemam šta dodati....
Tajna ::
Mars pretstavlja nasu energiju a njegova pozicija je mesto gde mi ulazemo energiju - ti si okrenuta umetnosti i kreativnom stvaranju (Vaga), takodje Vaga je cesto naglasena kod ljudi koji se bave arhitekturom jer je arhitektura umetnost gradjena i apsolutno se poklapa sa Saturnovom egzaltacijom bas u tom znaku.
Meni ti je arhitektura prilično preko glave,i veruj mi mislim da sam ja debelo omašilu profesiju...ne znam ne vidim sebe više u tim okvirima,jer je arhitektura rad,red i disciplina....ja jesam rad,ali red i disciplina-bože,šta je to?već sam napisala negde da je to jedan jako stresan,mukotrpan i odgovoran posao,a kreativnosti jako malo,barem u Bg,što je meni preko potrebno....i X puta sam gledala svoj natal,pokušavajući da otkrijem šta je to čime ću se baviti,ali i dalje ne mogu sve to da raščlanim,ne znam možda sam suviše subjektivna....
Tajna ::
Sa druge strane jasno je i zasto ga ne osecas kao tu kukavicu i slabica koji ta pozicija Marsa opisuje. Ima 2 razloga za to. Prvi je umetnutost, a drugi je dispozicija. Dispozicija tog Marsa je Venera u Skorpiji, sto vraca Marsa u njegovu prirodnu sredinu. (Isto vazi i za Veneru, mozda malo manje zbog jake pozicije Plutona i samim tim njegove naglasenosti, pa je delimicno on dispozitor Venere a delimicno Mars.)

Ovo si super napisala,tačno je i za Ve i za Ma,kod Ve ipak više doživljavam tu škorpionsku prirodu,ali npr nisam uopšte ljubomorna što bi jedna Ve u sco trebalo da bude...

Dispozicija pretstavlja razresenje i kasnije delovanje planete, ali kako je pozicija tog Marsa umetnuta, ti ne osecas slabost i strah, koji, na primer, muskarci u tvom zivotu osecaju na pocetku veze ili odnosa, kao sto ne osecas ni jaku potrebu da budes u partnerskom odnosu, vec je prva stvar koju osetis dispozicija tog Marsa, sto bi bila velika strast ako gledamo tebe, dok bi se za opis patnera prvo postarali vladar 7 polja, pa i 5 polja, kao i dispoziciju kasnije.

Znaci u slucaju umetnutog vladar 1 polja osetices prenaglasenu strast, koja je u stvari posledica potrebe za vezanoscu, a u opisu mladica takodje neces videti njihove slabosti i nesigurnosti, zbog umetnutosti vec ces osecati druge planete koje se lakse izrazavaju i dominantnije pokazuju. To ne znaci da ta pozicija ne radi i da znacenje tog Marsa u Vagi ne postoji, samo se desava u dubini - nevidljivo...

..

Ovo si super napisala,tačno je i za Ve i za Ma,kod Ve ipak više doživljavam tu škorpionsku prirodu,ali npr nisam uopšte ljubomorna što bi jedna Ve u sco trebalo da bude...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Avg 21, 2009 10:25 pm

DUH ::
Kada jednim znakom vladaju 2 planete, glavni dispozitor je bolje položena planeta jer ima jače dejstvo a sa time i uticaj, dakle vladar njene VE je PL, otud nije čudno što veze doživljava kao strasne, dok bi priču i MA nekako više vezao za muža, gde će Kockica dominirati ali neupadljivo.

Ne bih rekao ni da PL ima aspekt sa JU, suviše je širok aspekt za PL koji ima poluorbis 1 stepen ali izgleda zbog konjukcije PL sa JMČ i 90 sa MO Kockica može da izgubi neko nasledstvo...
Nisam znala za ovaj podvučeni deo...sad su neke stvari postale jasnije....

DUH ::
Kocka je bacena ::
ne znam....skinula sam je sa neta....

Pitao sam zato što deluje erotično, baš u skladu sa tvojim 8p...

ne znam,jako mi se dopala,pa sam je skinula....možda je nesvesno probudila moje 8p....ali nisam ja tako erotična kao devojka sa slika....fina sam ja.... Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 10:30 pm

Kocka je bacena ::
ne znam,jako mi se dopala,pa sam je skinula....možda je nesvesno probudila moje 8p....ali nisam ja tako erotična kao devojka sa slika....fina sam ja.... Very Happy

Nema veze, istina je jedino da sve što kažemo, uradimo ili je bilo kako vezano za nas, kao i fizički izgled i zračenje uopšte, sve ali sve govori nešto o nama, samo treba naučiti čitati znake, reči ili postupke...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Avg 22, 2009 2:44 am

Kad smo već toliko spominjali tog mog Ma,pala mi je na pamet još jedna stvar...

Sve moje bliske prijateljice su ovnovi,i imam ih čak 4,jedna je rođena 14.aprila i ona je ovan-jarac,druga 15. aprila i ona je ovan-vaga,a dve su rođene na isti dan 16. aprila od kojih je jedna ovan-ribe,a druga ovan-devica...i to je neverovatno koliko ženske ovnove mogu da osetim na km....evo,ovog leta sam bila na moru u hrvatskoj,a sobu sam iznajmila od jedne devojke....čim sam je upoznala pitala sam je da li je ovan i ona je iznenađeno uzviknula da jeste,ne znam ja jednostavno te osobe neverovatno osećam,pa se pitam da li to ima neke veze sa tim što meni celo prvo polje zahvata ovna,pa je to neka moja duboko skrivena potreba za nekom takvom vrstom energije scratch
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Astrotanja Sub Avg 22, 2009 1:04 pm

Kada nam prvo polej zahvata dva znaka, onda ćemo vremnom da imamo u svom izgledu, spoljašnosti, ponašanju ispoljavazti i od tog drugog znak, a kako je tebi to u Ovnu, onda ćeš imati nešto od astrl. znaka Ovna u spoljašnjem ispoljavanju i izgledu. to se zove progresija i kao što se sve menja i mi se vremenom, iskustvom manje-više, zavisno od natala menjama. Što ne znači da postajemo neko drugi, već svoju prirodu nadopunjujemo. Pa ti osobama sa Ascedentom u Ribama biti nešto više samostalne, hrabrije, sa težnjom ka samodokazivanju, naginjati više novome, izazovima, a postati i otvorenija, neposrednije, strasnija, možda i impulsivnije itd. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sub Avg 22, 2009 1:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Avg 22, 2009 1:06 pm

Kocka je bacena ::,pa se pitam da li to ima neke veze sa tim što meni celo prvo polje zahvata ovna,pa je to neka moja duboko skrivena potreba za nekom takvom vrstom energije scratch

Ja sam ovde odgovorio ali je odgovor nestao, svašta ali nema veze. Kockice znaš i sama da 7p simbolizuje sve likove nasuprot tebe a najviše muža, poslovnog partnera ili javne neprijatelje ali ti i neprijatelje pretvaraš u prijatelje a da toga nisu svesni (neprijatelj MA 60 UR prijatelj) tako ćeš dominirati i kod muža inače nije u pitanju umetnut AR u tvom 1p vezano za tvoje prijateljice i ljude oko tebe, već više MA u 7p, mislim mogla si da budeš i GE u ASC a da ti je MA u 7p opet bi mogla biti slična situacija.

Specifičnost MA je možda baš privukla Ovnove ali ako analiziraš i ostale ljude nasuprot tebe, videćeš da što su ti bliži više liče, odnosno imaju osobine MA, eto i ja imam MA u 7p pa se ceo život "borim" sa svima nasuprot sebe ali imam sreće jer mi je najjači aspekt NE 120 MA pa ih uvek prevedem žedne preko vode ali pošto ide sa dobrim aspektom znači u pozitivnom smislu, čak sam i miliciju u par navrata naveo da mi ništa ne pišu i čak budu na mojoj strani iako sam evidentno bio kriv.

Znači, da se vratimo na tebe, tvoj MA u LI jeste slab ali ne toliko pošto je izmenio sedišta sa VE
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 12:11 pm

Duše,ne stigoh da ti odgovorim ovih dana,spremala sam ispite....

DUH ::
Ja sam ovde odgovorio ali je odgovor nestao, svašta ali nema veze. Kockice znaš i sama da 7p simbolizuje sve likove nasuprot tebe a najviše muža, poslovnog partnera ili javne neprijatelje ali ti i neprijatelje pretvaraš u prijatelje a da toga nisu svesni (neprijatelj MA 60 UR prijatelj) tako ćeš dominirati i kod muža inače nije u pitanju umetnut AR u tvom 1p vezano za tvoje prijateljice i ljude oko tebe, već više MA u 7p, mislim mogla si da budeš i GE u ASC a da ti je MA u 7p opet bi mogla biti slična situacija.

Nisam znala da ću dominirati kod muža....tja,još mi samo slabić fali!!!E,kad smo već kod muža i tako to,kad ja mogu da očekujem da ću ući u neku ozbiljniju vezu,pošto su mi ljubavni odnosi katastrofa...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 12:39 pm

Još nešto,Duše,spomenuo si i to baš na tvojoj temi da Ma u 7. polju uvek donosi svađe,pa čak i nezavisno od aspekata,pa po što je jelte moj Ma u 7. polju,da li to može da donese do mogućeg razvoda-čak mi je nekoliko astrologa rekla da nisu sigurni koliko će mi se održati brak....a ebi ga,nikad sreće u ljubavi...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 1:22 pm

Kocka je bacena ::Još nešto,Duše,spomenuo si i to baš na tvojoj temi da Ma u 7. polju uvek donosi svađe,pa čak i nezavisno od aspekata,pa po što je jelte moj Ma u 7. polju,da li to može da donese do mogućeg razvoda-čak mi je nekoliko astrologa rekla da nisu sigurni koliko će mi se održati brak....a ebi ga,nikad sreće u ljubavi...

goran milekic kaze za mars u 7 kuci sledece
bracni drug snazne volje opasan svadljiv energican, pa su svadje lomovi tuce neminovni.trpljenje od bracnog druga. u dobrim aspektima dolazi pomoc od bracnog druga on pomaze u radu nadahnjuje energijom dok u losim aspektima moguce je opasnost od bracnog druga il po njega. antagonizmi sa zakonom procese sudjenja, javnost ostro napada i kritikuje licnost. otvoreni javni neprijatelji su vrlo agresivni i energicni tako da vecina politicr ima bas ovd epostavljen mars.sukob sa svim sto je nasuprot licnosti.deca brace i sestara su vitalna. moguc sport
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 1:32 pm

Gloria ::

goran milekic kaze za mars u 7 kuci sledece
bracni drug snazne volje opasan svadljiv energican, pa su svadje lomovi tuce neminovni.trpljenje od bracnog druga. u dobrim aspektima dolazi pomoc od bracnog druga on pomaze u radu nadahnjuje energijom dok u losim aspektima moguce je opasnost od bracnog druga il po njega. antagonizmi sa zakonom procese sudjenja, javnost ostro napada i kritikuje licnost. otvoreni javni neprijatelji su vrlo agresivni i energicni tako da vecina politicr ima bas ovd epostavljen mars.sukob sa svim sto je nasuprot licnosti.deca brace i sestara su vitalna. moguc sport

bez ikakve namere da vređam,ali ajde da se trudimo da ne citiramo,šta kažu poznati astrolozi,jer za početak to je jedno vrlo široko značenje i nije povezano sa onim sa čime je Ma vladar što je jako bitno u natalnoj....imam ja knjigu Milekića i mogu sama da pročitam sve to....dakle,bez namere vređanja,ali ovo je forum za razmenu mišljenja,a ne za citiranje iz knjiga....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 1:36 pm

moja drugarica ima mars u sedmoj kuci
cim se udala pocele su zestoke svadje sa partnerom. al i veoma dinamicniji zivot pun odgvornosti,
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 1:39 pm

Gloria ::moja drugarica ima mars u sedmoj kuci
cim se udala pocele su zestoke svadje sa partnerom. al i veoma dinamicniji zivot pun odgvornosti,
bah....toga sam se i plašila
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu