Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kocka je bačena

+10
Flora
Milica
Jane
Izida
IVA
Astrotanja
DUH
Tajna
Čarobnica
Kocka je bacena
14 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 06, 2009 4:25 pm

Tajna ::To pali sigurno,ali postavlja se pitanje iskrenosti, jer ako smo zaljubljni i izrazavamo divljenje u odosu na drugu osobu, necemo da igramo igre i podmecemo nesto sto nije istinito! Ja to u ljubavi ne mogu... ili me voli za ono sto ja jesam, sa svom mojom iskrenoscu ili nek ide dalje, vrata su mu otvorena... Nisam sve muskarce u svom zivotu volela zbog njihovih seksualnih performansa niti zbog intelekta, razlicite veze su donosile razlicitu orjentaciju, ali nikog nisam lagala i ne mislim da je to nacin... Mozda sam zato bila poprilicno neuspesna u vezama do sada?! Ne znam!

čekaj,pričaš jednom strelcu o iskrenosti! Very Happy

nedavno mi je jedna prijateljica rekla:Čoveče,pa ti si skroz otvorena knjiga!Ono što vidimo,to si ti,bez laži i prevare!
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 06, 2009 5:42 pm

Astrotanja ::
Kocka, mislim da je bitno da radiš na sebi i da na eventualno sputanosti u pokazivanju ljubavi, a ovaj aspekt zahteva i neku vrstu žrtvovanja nečega radi ljubavi. Saturn u konjukcji s Venerom može da donse i neku vrstu samomučnja, kao što pisao Duh da se naptio, da nešto uradi, ne bi li nešto promenio. Koliko će se promeniti zavisi od dispoiztora.
Kad je Saturn u aspktu sa nekom planetom, uvek je potrbno da prođe neko vreme, da bi se kroz njega učilo, skupljalo iskustvo, koje te moeže poučiti, pomoći da uvidiš šta je ono što bi mogla da izmeniš kod sebe, da bi s koliko je mmoguće promenilo nešto u tvojim vezama, da se ne bi ponavljale greške. Tebi će veze da se menjaju, tek nakon iskustva koje ćeš naučiti obnavljanjem saturnovskog ciklusa, tada ćeš najviše da naučiš o ljubavi i nakon toga ćeš bolje prolaziti kroz veze. Kada Saturn tranzitni dođe u Strelcu ti napravi trigon sa Mesecom, tada će se stabilizovati tvoj emotivan život. Mislim, potrebno je da prođe neko vreme. sunny

inače se trudim da dosta radim na sebi,mada imam oscilacije,a interesantno da najmanje radim na sebi upravo kada sam sa nekim u vezi Shocked

što se tiče pokazivanja ljubavi,mislim da tu nemam problem,mada opet možda nisam dovoljno objektivna scratch
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 06, 2009 5:47 pm

Milica ::

Naravno da je iskrenost ključ svakog dugotrajnog odnosa.
Verujte mi, ja bih lakše prešla preko velike i ružne istine, nego preko sitne laži.
Imala sam iskustva oba tipa, pa sam samu sebe i upoznala u tom smislu.
slažem se
Milica ::
Pored iskrenosti, ljubav je neophodna.
Ja nikad ne bih mogla da se udam za nekog koga ne volim.
A nisam mogla ni u vezi da budem s nekim koga ne volim, a samo mi je simpatičan.
i s ovim se slažem...
Milica ::
Kad god am bila u situaciji da započnem vezu,i da vidim da to ''nije taj'' s kojim bih mogla na duge staze, najotvorenije sam predlagala neobavezno viđanje. Nema muškarca koji to nije prihvatao. Neki su se zaljubljivli pa su napuštali stvar ili sam ja to morala da uradim, a neki su savršeno plivali u tome.
Eto, ja imam iza sebe četvorogodišnju vezu takvog tipa. Viđali smo se kao duh i njegova Škorpija, s tom razlikom što niko nije bio u braku, pa čak ni u ozbiljnoj vezi.
I super smo funkcionisali- i ostali jako dobri prijatelji. Very Happy

hm,imala sam par pokušaja s tim neobaveznim varijantama i nijedna nije uspela....s ovim poslednjim dečkom je upravo tako i počelo i sve je bilo savršeno dok on nije predložio da se češće viđamo i da ''budemo u vezi'',i onda su počeli problemi
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Uto Okt 06, 2009 7:33 pm

Ja sam mislio da dok čeka pravog, prema ovom se tako ponaša jer ona ne podnosi ili ne želi da bude sama a za iskrenost kada je obostrana ljubav u pitanju svi znamo
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 13, 2009 10:56 pm

zanima me ovaj moj Me/Sa aspekt koji se nalazi na kraju 8.polja,a na vrhu 9.polja,na koje polje više utiče-pretpostavljam na 9.polje,ali me zanima šta je sa ovim Me s obzirom da je on R,i faktički se vraća u 8. polje i škorpiju,kome on sada pripada?
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Uto Okt 13, 2009 11:08 pm

Kocka je bacena ::zanima me ovaj moj Me/Sa aspekt koji se nalazi na kraju 8.polja,a na vrhu 9.polja,na koje polje više utiče-pretpostavljam na 9.polje,ali me zanima šta je sa ovim Me s obzirom da je on R,i faktički se vraća u 8. polje i škorpiju,kome on sada pripada?

Znaš kako ja mislim, SA ti više radi u 9p a ME je diskutabilan više zbog znaka jer je u drugom znaku 8p ali se ipak vraća u 8p. Ipak Kockice taj tvoj ME 0 SA 120 MO je dobar aspekt koji ti je najviše uticao na zavidnu inteligenciju, jer za pamet i razum su najvažniji veza MO i ME a još se umešao i racionalni SA tako da ti je uozbiljio i dao dublji i jači intelekt od GE na vrhu 3p.

Sve u svemu ti si jedna inteligentna devojka koja voli i ono najvažnije, odnosno seks (jako 8p) jer posle njega čovek može sa tobom i da priča.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 13, 2009 11:19 pm

DUH ::
Kocka je bacena ::zanima me ovaj moj Me/Sa aspekt koji se nalazi na kraju 8.polja,a na vrhu 9.polja,na koje polje više utiče-pretpostavljam na 9.polje,ali me zanima šta je sa ovim Me s obzirom da je on R,i faktički se vraća u 8. polje i škorpiju,kome on sada pripada?

Znaš kako ja mislim, SA ti više radi u 9p a ME je diskutabilan više zbog znaka jer je u drugom znaku 8p ali se ipak vraća u 8p. Ipak Kockice taj tvoj ME 0 SA 120 MO je dobar aspekt koji ti je najviše uticao na zavidnu inteligenciju, jer za pamet i razum su najvažniji veza MO i ME a još se umešao i racionalni SA tako da ti je uozbiljio i dao dublji i jači intelekt od GE na vrhu 3p.

Sve u svemu ti si jedna inteligentna devojka koja voli i ono najvažnije, odnosno seks (jako 8p) jer posle njega čovek može sa tobom i da priča.

Duše,sad si me baš slatko nasmejao i ulepšao mi ovo kišno veče!!! Very Happy
Volim ja sex,al volim i da pričam i da diskutujem,samo što je problem što svi oni zaspe posle sexa (je l' te umorim ih),pa nemam s kim da vodim polemiku Very Happy

samo nisam znala da je za pamet najbitnija veza Me i Mo,mada ima logike,s obzirom da je Me-racio ,a Mo-osećanja,pa valjda da bi neko bio i razuman i dovoljno koristio svoju inteligenciju,mora postojati ta neka ravnoteža između osećanja i racia,mada kako je kod mene sve kontradiktorno,tako je u slučaju Me i Mo,s obzirom da Me grado najjači aspekt 0 Sa,a Mo najjači aspekt gradi 90 Pl,pa s jedne strane je ozbiljan i dubok intelekta,a s druge mnogo fanatična osećanja.....

ali,me i dalje zanima da li ovaj Me više pripada 8 ili 9 polju....jedini način da to vidim je da se što pre udam,pa ako mi ostavi neko bogato nasledstvo onda definitivno taj Me više utiče na 8 polje
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Uto Okt 13, 2009 11:39 pm

Kocka je bacena :: Duše,sad si me baš slatko nasmejao i ulepšao mi ovo kišno veče!!! Very Happy
Volim ja sex,al volim i da pričam i da diskutujem,samo što je problem što svi oni zaspe posle sexa (je l' te umorim ih),pa nemam s kim da vodim polemiku Very Happy
samo nije mi jasno kako je bitan Mo za moju ''zavidnu inteligenciju'' kako ti kažeš?

Posao MO je da plasira istinu u um, i da reflektuje iskustvo, odnosno spoljnja dešavanja ka umu. Jer šta je inteligencija zbir informacija koje osoba koristi ovako ili onako a kada postoji veza sa ME i MO tada tvoja duša preko ME lakše prima informacije koje čula registruju i posle sve znaš, razumeš.

Bolje je imati i loš aspekt MO i ME ili recepciju ili bilo kakvu vezu MO i ME inače se intelekt slabije izražava.

E da sam bar pola godine mladji pa da i mene izmoriš
lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Uto Okt 13, 2009 11:44 pm

Душе, што је боље имати лош аспект између Мо и МЕ ? Suspect
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Uto Okt 13, 2009 11:49 pm

Milica ::Душе, што је боље имати лош аспект између Мо и МЕ ? Suspect

Nisam rekao da je bolje, naravno bolji je dobar aspekt, nego bolje je imati bilo kakav aspekt ili vezu MO i ME nego nemati ni aspekt ni vezu izmedju MO i ME
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Uto Okt 13, 2009 11:59 pm

Да, да....написао си ''боље је имати И лош аспект....''...превидела сам ово ''и''. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 14, 2009 12:00 am

DUH ::

Posao MO je da plasira istinu u um, i da reflektuje iskustvo, odnosno spoljnja dešavanja ka umu. Jer šta je inteligencija zbir informacija koje osoba koristi ovako ili onako a kada postoji veza sa ME i MO tada tvoja duša preko ME lakše prima informacije koje čula registruju i posle sve znaš, razumeš.

Bolje je imati i loš aspekt MO i ME ili recepciju ili bilo kakvu vezu MO i ME inače se intelekt slabije izražava.
ok,nisam znala da je Mo toliko bitan za razum i inteligenciju,uvek sam to povezivala samo s Me....
DUH ::
E da sam bar pola godine mladji pa da i mene izmoriš
lol!
Hahaha!!!
postidela se ova moja Ve u škorpiji Embarassed
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sre Okt 14, 2009 12:26 am

Kocka je bacena ::
Hahaha!!!
postidela se ova moja Ve u škorpiji Embarassed

Da znaš da ti verujem i ja sa mojom VE u SC umem da se postidim ali tome sigurno doprineo i moj SA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Čarobnica Sre Okt 14, 2009 12:30 am

Izvin'te što upadam, ali izgleda da je svaka Ve u Sco stidljiva sa Sa u bilo kom aspektu - konjunkcija, sekstil, trigon, kvadrat, opozicija...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 14, 2009 12:38 am

Čarobnica ::Izvin'te što upadam, ali izgleda da je svaka Ve u Sco stidljiva sa Sa u bilo kom aspektu - konjunkcija, sekstil, trigon, kvadrat, opozicija...

stidljiva je dok se ne opusti,a onda BUM-vatromet! Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Čarobnica Sre Okt 14, 2009 12:40 am

Kocka je bacena ::

stidljiva je dok se ne opusti,a onda BUM-vatromet! Very Happy

Baš tako Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  -menora- Čet Okt 15, 2009 8:38 pm

Čarobnica ::Izvin'te što upadam, ali izgleda da je svaka Ve u Sco stidljiva sa Sa u bilo kom aspektu - konjunkcija, sekstil, trigon, kvadrat, opozicija...

izvinte sto i ja upadam -a jel se tu racuna i Ve150Sa - pa meni niko veruje da sam stidljiva bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  -menora- Čet Okt 15, 2009 8:39 pm

Čarobnica ::
Kocka je bacena ::

stidljiva je dok se ne opusti,a onda BUM-vatromet! Very Happy

Baš tako Very Happy

... ih ko bi to posle zaustavio cheers cheers cheers
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Čet Okt 15, 2009 8:46 pm

-menora- :: ... ih ko bi to posle zaustavio cheers cheers cheers

Kažem ti ja bounce
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Nov 12, 2009 1:43 am

Zanima me šta mi može doneti tranzitni Sa na natalnog Ma u vagi?

Ma je vladar umetnutog ovna u 1.polju i suvladar 8.polja....

iako je Sa ušao u vagu usled R doći će na mog Ma tek za jedno 2 godine,ali čisto me zanima da li treba psihički da se pripremim za ovaj tranzit? Smile
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  katarina Sub Jan 30, 2010 12:31 pm

Nista sto nemas u natalu ,sem mozda usamljenost i smorenost vezama .
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 4 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu