Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kocka je bačena

+10
Flora
Milica
Jane
Izida
IVA
Astrotanja
DUH
Tajna
Čarobnica
Kocka je bacena
14 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 1:43 pm

Kocka je bacena ::
Gloria ::moja drugarica ima mars u sedmoj kuci
cim se udala pocele su zestoke svadje sa partnerom. al i veoma dinamicniji zivot pun odgvornosti,
bah....toga sam se i plašila


moguce je da ce ti ono sto se starinski zove RED pomoci da dobro organizujes zivot
a tu ti mars moze pomoci ,,, koja ceta planeta:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Čet Avg 27, 2009 2:11 pm

Kocka je bacena ::Još nešto,Duše,spomenuo si i to baš na tvojoj temi da Ma u 7. polju uvek donosi svađe,pa čak i nezavisno od aspekata,pa po što je jelte moj Ma u 7. polju,da li to može da donese do mogućeg razvoda-čak mi je nekoliko astrologa rekla da nisu sigurni koliko će mi se održati brak....a ebi ga,nikad sreće u ljubavi...

Da ti odgovorim i na ovaj gore i na ovaj post, prvo ako vladar 1p, makar i umetnutog, ode u 7p tada imamo situaciju da vlasnik horoskopa želi i ima potrebu da dominira ili svim bićem ulazi u partnera. Pošto položaj MA pokaže gde najviše ulažemo energije, ti ćeš očigledno ulagati u značenje 7p, znači u muža ali tipično ženski, latentno kao što je i MA umetnut i ne bih rekao da je on slabić, bez obzira na izgon jer ME (vladar 7p) ima konjukciju sa Saturnom a to sigurno nije slab čovek i još u Strellcu što mu daje širinu, obrazovanje ili veza inostranstvo.

Ma u 7p sigurno da nosi svadje ali zbog umetnutosti tvog MA i dobrog aspekta sa UR ja bih pre to nazvao usaglašavanje različitog mišljenja i naravno kako UR simbolizuje i prijatelje a MA neprijatelje a sa neprijateljem mora biti svadje, ti sa MA 60 UR na kraju i od tog neprijatelja napraviš prijatelja a svadje sa dobrim aspektima su više simbol različitog mišljenja
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 2:43 pm

DUH ::

Da ti odgovorim i na ovaj gore i na ovaj post, prvo ako vladar 1p, makar i umetnutog, ode u 7p tada imamo situaciju da vlasnik horoskopa želi i ima potrebu da dominira ili svim bićem ulazi u partnera. Pošto položaj MA pokaže gde najviše ulažemo energije, ti ćeš očigledno ulagati u značenje 7p, znači u muža ali tipično ženski, latentno kao što je i MA umetnut i ne bih rekao da je on slabić, bez obzira na izgon jer ME (vladar 7p) ima konjukciju sa Saturnom a to sigurno nije slab čovek i još u Strelcu što mu daje širinu, obrazovanje ili veza inostranstvo.
OK,pretpostavih da je tako nešto.....da,vladar 7. kuće 0Sa sigurno ne daje slabog čoveka
DUH ::
Ma u 7p sigurno da nosi svadje ali zbog umetnutosti tvog MA i dobrog aspekta sa UR ja bih pre to nazvao usaglašavanje različitog mišljenja i naravno kako UR simbolizuje i prijatelje a MA neprijatelje a sa neprijateljem mora biti svadje, ti sa MA 60 UR na kraju i od tog neprijatelja napraviš prijatelja a svadje sa dobrim aspektima su više simbol različitog mišljenja

Ovo za Ma 60 Ur uopšte nisi u pravu....ja svoje neprijatelje ne da ne pravim prijateljima,nego ih izbacujem iz života,uopšte ne želim da imam ljude oko sebe koji mi čine zlo...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Izida Čet Avg 27, 2009 3:22 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 3:41 pm

pandora* ::MA u Vagi koliko ja znam nikada ne pravi prijatelja od neprijatelja, MA u Vagi jeste u izgonu, tesko mu je tu ali sam po sebi ne trazi neprijatelja pa vl. mu je ljupka VE pa kako onda-malo mi je to kontradiktorno...ali tebi je jos i UR u Strelcu a to je siroko, otvoreno pa neznam kako je moguce da ti pretvaras neprijatelje u prijatelje..ovaj sekstil meni ukazuje na fleksibilnost ali veoma razboritu komunikaciju cak i sa neistomisljenicima, neravda ovde ne prolazi ali nikako..MA u 7 nikako ne voli nista iza ledja samo javno i otvoreno..mozda i gresim ja ko zna..

U pravu si....uostalom to može da se i kaže i na osnovu naglašnog Strelca,a i Me0Sa u strelcu da nemam problem da kažem ljudima šta mislim svidelo se to nekom ili ne...nemam problem sa ljudima koji imaju drugačije mišljenje od mog,naravno ako je to nečije mišljenje potkovano nekim iskustvom i zaključcima....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 3:45 pm

Gloria ::

moguce je da ce ti ono sto se starinski zove RED pomoci da dobro organizujes zivot
a tu ti mars moze pomoci ,,, koja ceta planeta:)

nisam baš razumela šta želiš ovim da kažeš...i na koju četu planeta misliš???
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Čet Avg 27, 2009 3:50 pm

Kocka je bacena ::
Ovo za Ma 60 Ur uopšte nisi u pravu....ja svoje neprijatelje ne da ne pravim prijateljima,nego ih izbacujem iz života,uopšte ne želim da imam ljude oko sebe koji mi čine zlo...
Ima vremena, još je život pred tobom, vremenom ćeš ili bi trebalo da promeniš mišljenje kada ljude budeš drugačije gledala, naročito posle prvog SA kruga i kada više bude radila SA 0 ME, mada pošto je separacioni aspekt u pitanju možda stvarno nastaviš da napuštaš te ljude koji ti učine neku nepravdu ali mislim da je bolje praviti prijatelje od neprijatelja
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 3:55 pm

DUH ::
Kocka je bacena ::
Ovo za Ma 60 Ur uopšte nisi u pravu....ja svoje neprijatelje ne da ne pravim prijateljima,nego ih izbacujem iz života,uopšte ne želim da imam ljude oko sebe koji mi čine zlo...
Ima vremena, još je život pred tobom, vremenom ćeš ili bi trebalo da promeniš mišljenje kada ljude budeš drugačije gledala, naročito posle prvog SA kruga i kada više bude radila SA 0 ME, mada pošto je separacioni aspekt u pitanju možda stvarno nastaviš da napuštaš te ljude koji ti učine neku nepravdu ali mislim da je bolje praviti prijatelje od neprijatelja

Kako separacioni aspekt,majke ti??? Shocked

Me je R i vraća se ka Sa-to ti se zove dupli aplikacioni aspekt tj. kada se 2 planete kreću jedna prema drugoj,i on ti jači od običnog aplikacionog aspekta!!!I kako misliš da krene da radi ovaj aspekt-da li stvarno misliš da ne radi aspekt koji mi je najjači u natalnoj,pa makar to bio i Sa???
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Čet Avg 27, 2009 4:15 pm

Kocka je bacena ::[Kako separacioni aspekt,majke ti??? Shocked

Me je R i vraća se ka Sa-to ti se zove dupli aplikacioni aspekt tj. kada se 2 planete kreću jedna prema drugoj,i on ti jači od običnog aplikacionog aspekta!!!I kako misliš da krene da radi ovaj aspekt-da li stvarno misliš da ne radi aspekt koji mi je najjači u natalnoj,pa makar to bio i Sa???

Mislio sam na separacioni MA 60 UR...

Radi ti i SA 0 ME ali sve vezano za SA jače se ispoljava posle njegovog prvog kruga, znači odprilike posle 30-te...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 4:21 pm

DUH ::
Kocka je bacena ::[Kako separacioni aspekt,majke ti??? Shocked

Me je R i vraća se ka Sa-to ti se zove dupli aplikacioni aspekt tj. kada se 2 planete kreću jedna prema drugoj,i on ti jači od običnog aplikacionog aspekta!!!I kako misliš da krene da radi ovaj aspekt-da li stvarno misliš da ne radi aspekt koji mi je najjači u natalnoj,pa makar to bio i Sa???

Mislio sam na separacioni MA 60 UR...

Radi ti i SA 0 ME ali sve vezano za SA jače se ispoljava posle njegovog prvog kruga, znači odprilike posle 30-te...

Ok,sorry što sam te napala,malo sam nezgodna od jutros!!! Rolling Eyes

sad delujem ko pravo žensko u PMS
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Čet Avg 27, 2009 8:28 pm

Kocka je bacena :: Ok,sorry što sam te napala, malo sam nezgodna od jutros!!! Rolling Eyes sad delujem ko pravo žensko u PMS

Ma nema problema, nisam ja to ni doživeo kao napad, samo smo se pogrešno razumeli ustvari ja nisam naglasio na koji aspekt mislim a pomenuo sam SA 0 ME...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sre Sep 02, 2009 1:59 pm

Gledam malo tranzite i solarnu kartu i ne mogu baš sve da povežem,pa me zanima i vaše mišljenje....

evo karata,tranziti za današnji dan i solarna

http://www.dodaj.rs/f/18/zN/4MqdXsrL/tranziti.jpg

http://www.dodaj.rs/f/1J/K7/49Nm8Iw0/solarna-2008-2009.jpg

Dakle,ove godine mi solarni ASC pada u 7. natalnu kuću,pa bi naglasak trebao biti na partnerske odnose....pošto ne radim,jer još uvek studiram,ovo mi je uglavnom donelo događanja po pitanju ljubavi...nedavno,sam izašla iz neke kratke veze,popilično razočarana (tranzitni Ne 90 natalna Ve),ali izgleda da neke stvari još uvek nisu razjašnjene,iako sam ja mislila da jesu....tako da bi trebalo ponovo da se vidim sa tim dečkom,što meni nikako ne odgovara....istovremeno dok je tran. Ne pravio 90 nat. Ve,tran. Ju je pravio takođe 90 nat. Ve i tran. Ur 120 nat. Ve.....

za tranzite za danas primećujem da je Sa ušao u moje 7. polje,i da će uskoro napraviti 0 sa nat. Vertexom i 60 nat. Ve...za Sa 0 Vertex sam čitala na jednom drugom forumu da može doneti neki sudbinski događaj,toj forumašici je doneo neku veliku ljubav,mada nije pravilo,pa me zanima da li je neko ovde imao neke iskustva sa tim....takođe,zanima me šta bi mi mogao doneti tran. Sa 60 nat. Ve pošto natalno imam Ve0Sa....

primetila sam da ulaskom Sa u 7 polje,odlučila sam da raskrstim sa nekim ljudima,jednom prijateljicom (Sa-vladar 11. polja) i već pomenutim bivšim dečkom,pa sad videćemo šta će od svega toga biti....

a,da zaboravih da pomenem i tran. Pl koji se šetka oko nat. Ne-vladara ASC,mada je njegov tran. počeo još prošle godine i tada sam zaista bila slomljena i psihički i fizički,i osećala se potpuno ugušeno....trenutno mi donosi samo neka preispitivanja....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Jane Sre Sep 02, 2009 8:37 pm

Ne znam za aspekt Sa sa Ve, meni je nedavno 2 puta radio 120 tr. Sa na nat. Ma i Ne i 0 nat. Ve s time da je Sa vladar 5. kuće ali nikakve velike ljubavi nije bilo. Do sada... Mislim da taj Sa možda i neće utjecati toliko na područje veza jer Me nije nekako uključen u to kao vladar 7. u natalu. Sad, solarni Sa u 7., Mo kao vladar 5. u natalu u solarnoj 4., možda neko upoznavanje nekoga u nekoj obiteljskoj prigodi?

Ali u ovom solaru mi sve vuče na te tvoje studije, Pl na Ne preispitivanje, vladar solarne 9. Me u konjukciji sa nat. So u natalnoj 9. Misli su sad prvenstveno na fakultetu i tome da ga što prije završiš. Kako je ova konjukcija Pl i ne u solarnoj 3. to bi mogli biti neki problemi s ispitima?

evo, malo sam napisala, ako uzmeš u obzir da sam zadnjih mjeseci po pitanju analiza totalno bez inspiracije, možda i nađeš nešto po svom guštu u ovo malo teksta.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sre Sep 02, 2009 8:48 pm

Jane ::
Ali u ovom solaru mi sve vuče na te tvoje studije, Pl na Ne preispitivanje, vladar solarne 9. Me u konjukciji sa nat. So u natalnoj 9. Misli su sad prvenstveno na fakultetu i tome da ga što prije završiš. Kako je ova konjukcija Pl i ne u solarnoj 3. to bi mogli biti neki problemi s ispitima?

evo, malo sam napisala, ako uzmeš u obzir da sam zadnjih mjeseci po pitanju analiza totalno bez inspiracije, možda i nađeš nešto po svom guštu u ovo malo teksta.

pa ne bih se baš složila da su mi misli fokusirane na fakultet....razmišljam ja o faxu,ali ništa više nego inače....trebalo bi da upišem 5. godinu na faxu,dakle to je završna godina,hvala bogu,tako da se ne sekiram previše....nisam preterano zadovoljna nekim stvarima oko faxa,ali i to nije ništa novo....

u svakom slučaju hvala na mišljenju,poželjno je čuti svako Smile
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Jane Sre Sep 02, 2009 8:50 pm

Joj kad mi se ta moja astro znanstvena sposobnost vrati javit ću ti se. Very Happy Neastrološki, sad si 5. godina i to je zapravo kraj, samo često se ljudi umore iz kojekakvog razloga pa to pri kraju uspori. Treba samo naći dobar ispušni ventil. Savjetujem boks. Very Happy Vjeruj mi, djeluje. Twisted Evil
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sre Sep 02, 2009 8:56 pm

Jane ::Joj kad mi se ta moja astro znanstvena sposobnost vrati javit ću ti se. Very Happy Neastrološki, sad si 5. godina i to je zapravo kraj, samo često se ljudi umore iz kojekakvog razloga pa to pri kraju uspori. Treba samo naći dobar ispušni ventil. Savjetujem boks. Very Happy Vjeruj mi, djeluje. Twisted Evil


hahaha,pa da znaš da sam razmišljala da krenem na kik boks!!! Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Jane Sre Sep 02, 2009 9:00 pm

Ja imam vreču doma. Laughing Samo odoše mi ruke, izgledam kao da sudjelujem u ilegalnim borbama. Very Happy Pa tražim sad nešto drugo. Samo da nisam na mjestu.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Čet Okt 01, 2009 4:20 pm

Trudim se da mnogo ne kukam u životu,ali počinje već zaista da me frustrira ljubavna strana mog života,koja je blago rečeno katastrofalna No Ve mi je sco u 8. kući,0Sa,uz to mi je Ve na EKV Ur i PL,Ma u vagi u 7. polju,Mo-vladar 5. polja ,90 Pl i 180 Ju....sa 18 godina sam ušla u vezu sa 14 godina starijim likom,veza trajala oko 2,5 godine-stoji da sam mnogo toga naučila u toj vezi i dobila prijatelja za ceo život,ali beše to ujedno i jako mučna veza,puno prekida,vraćanja,čekanja,itd....od tada je prošlo 3 godine i veze su mi od tada jako loše....prvi dečko posle te duge veze me je prevario s drugom i ja ih još zatekla u radnji,je l te?posle toga su me isključivo startovali tipovi u dugim vezama....
onda ulazim u vezu sa dečkom koji me je posle 6 meseci veze ostavio tako što je prestao da se javlja na telefon,15 dana se taj čovek meni nije javio....da li treba da kažem da su mi to bili najdužih 15 dana u životu....e,to je baš bilo surovo....
sledeći dečko je pak bio toliko ljubomnoran da je u nastupu ljubomore pojeo moju karticu za telefon,a posle par dana zvao moju mamu da joj ispriča kako ja volim da pijem,pušim i drogiram se....eto,da se nije desilo meni i ja bih se od srca nasmejala Very Happy
bilo je među ovim vezama,još mnogo scena,ali ne bih da nabrajam baš sve,trajaće do sutra....
sa poslednjim dečkom sam se toliko gadno posvađala,da bih ga ubila da ga vidim na ulici,a nisam neko ko ostaje u lošim odnosima sa svojim bivšima ....
početkom septembra sam upoznala jednog zanimljivog dečka,ali na žalost ima devojku sa kojom je 7 godina....zaista divno stvorenje,i uzgred se bavi i astrologijom....kada je video moju polupanu Ve samo je rekao:sažaljevam te! No

i zaista kada pogledam sve moje veze ovako skupa,mogu reći da sam vrlo često imala posla sa surovim muškarcima,hladnim i distanciranim (Ve0Sa),i da su to često bile vrlo stastvene veze(ve u sco)....ali,eto,ako mogu nečim da se pohvalim to je da mi dobar sex nikad nije manjkao Very Happy

i sada na osnovu ove moje priče zanima me da li postoji ikakva mogućnost da se ova moja Ve ublaži,neka zamena energija bilo šta....
i zanima me kada mogu da očekujem neku ozbiljniju vezu,pošto mi je ovakvih gluposti preko glave
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Čet Okt 01, 2009 8:32 pm

Kocko, nemam sad vremena da pišem...baš sam u gužvi, ali kad ti tr. Saturn pravi aspekt na nat. Veneru, pa još dobar, ako u tom periodu započneš neku emotivnu vezu, momka ćeš od starta doživljavati kao za nešto ozbiljno.

I Uvek je tako kad je tr. Saturn u aspektu sa Venerom, samo ako je loš aspekt, veza će biti ozbiljna, ali ćeš je doživljavati teškom, mučićeš se i sl.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Čet Okt 01, 2009 8:34 pm

Samo da dodam, pošto ti je trenutno Ne90 Ve, taj tvoj doživljaj ''za ozbiljno'' može biti iluzoran, pa da te uvede u razočarenje.

Pusti Neptun da ode od Venere, pa se onda zaljubljuj lol! .Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Čet Okt 01, 2009 9:58 pm

Vrlo verovatno da ce se pojaviti neko do kraja ove ili pocetkom sledece godine. Imas VE 60 MA po direkcijama. Kako imas u natalu SA o VE, tranzit SA kroz 7 moze to doneti... Mesec takodje sledece godine (direktovano) prelazi u Devicu, tako da ce promena biti.

Kako je Satun uvek neka lekcija mislim da ce to biti veza iz koje ces morati da naucis nesto po pitanju partnerskog odnosa, tako da ne bih rekla da ce veza koju ostvaris biti prava i za ceo zivot, ali ce imati vaznu poruku za tebe...

Tako da opusti se i uzivaj princ stize...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Okt 02, 2009 12:40 am

Tajna ::Vrlo verovatno da ce se pojaviti neko do kraja ove ili pocetkom sledece godine. Imas VE 60 MA po direkcijama. Kako imas u natalu SA o VE, tranzit SA kroz 7 moze to doneti... Mesec takodje sledece godine (direktovano) prelazi u Devicu, tako da ce promena biti.

moguće je da se taj neko već pojavio,ali taj neko ima devojku 7 godina🇳🇴

i nije toliko poenta u tome da li će se neko pojaviti ili neće,jer pojave se svi oni,ja pričam ovde više o tome kakve su sve moje veze na kraju:strastvene sa muškarcima koji su najčešće surovi,distancirani i hladni,a to je zbog Ve u škorpiji 0 Sa.....e,to je ono što ja očigledno ne mogu da promenim...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Pet Okt 02, 2009 8:17 am

E pa sto se promene tice ne mogu ti pomoci i ja bih da pomerim mog Saturna makar i u Lava, bilo gde samo da nije u Raku, ali vidis obicno je ono sto nas zulja upravo nas zadatak i svako svoj krst nosi. Ne znam sta da ti kazem, postoje tehnike astro-hilinga (kako izgleda glupo rec napisana na srpskom), ucila ja to ali nisam se ni malo usavrsila... Ako bi da probas konsultuj Kepler skolu, oni to stvarno rade... Ja htela da iscelim svog Saturna, ali nisam znala gde da ga smestim, gde god bi ga stavila, narusila bi nesto drugo, to i jeste osnovni problem "lecenja horoskopa".

Znam da ti nista novo nisam rekla ali dosta ti je da procitas moje postove o sudbini i da shvatis da ja mislim da za sve postoji razlog i u svemu nauk, pa i u tvojim losim vezama.

Pogledaj sa druge strane, svaka zavrsena veza spada u lose veze, sem onih koje smrt rastavi a i za te ce obicno sami ljudi kazu da nisu savrsene... Iluzija je verovanje da postoje idealne veze... Veze su iscrpljujuce ponekad i zahtevaju veliko zrtvovanje i odricanja. Zato je u moderno doba sve manje uspesnih veza, jer svi jurimo sopstvenu individuu, niko nece i nema vremena da se zrvuje za druge. Sto je dubinski pogresno, verujem. Da bi se potpuno ostvarili mi moramo razviti odnosnost jer je sve u zivotu odnos, ostati egocentrican je stvar nezrelosti. Pa dok sa jedne strane covecanstvo ide ka uzvisenijem coveku sa druge strane po pitanju odnosa mi zakrzljavamo i tuda neminovno ide progresija, pa se mozda zbog toga i desava ovaj nedostatak odnosa sa prirodom i promene koje najavljuju!

Probaj da das vise, pa kad mislis da si dala maksimum a ti daj jos malo... To je jedini savet koji imam za svaku vezu!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Okt 02, 2009 2:32 pm

Tajna ::
Probaj da das vise, pa kad mislis da si dala maksimum a ti daj jos malo... To je jedini savet koji imam za svaku vezu!

To i jeste moj najveći problem ja dajem mnogo u vezi,i vrlo često sam išla preko svog ponosa zarad neke veze,ali u tome i jeste poenta,na kraju krajeva,ne ići preko svog ponosa....jer,onaj ko je pravi on će osetiti tvoje žrtvovanje za njega.....davati nekom ne znači ići preko svog dostojanstva
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Okt 02, 2009 6:22 pm

Kocka je bacena :: moguće je da se taj neko već pojavio,ali taj neko ima devojku 7 godina🇳🇴 i nije toliko poenta u tome da li će se neko pojaviti ili neće,jer pojave se svi oni,ja pričam ovde više o tome kakve su sve moje veze na kraju:strastvene sa muškarcima koji su najčešće surovi,distancirani i hladni,a to je zbog Ve u škorpiji 0 Sa.....e,to je ono što ja očigledno ne mogu da promenim...

Potpuno te razumem jer i ja imam VE 0 SA i ako one ne odu odem ja...
Mada možda ti imaš više šanse od mene jer ti JU vlada ME SO UR
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 2 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu