Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li smo jedno za drugo?

2 posters

Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty da li smo jedno za drugo?

Počalji  afrodita Ned Sep 27, 2009 10:56 pm

Evo postavila sam kartu svog decka i volela bih da mi kazete kada je najbolji period za sklapanje braka, rekla bih da sa njim vidim dalju buducnost? Sta vi mislite? Da li smo jedno za drugo...slaba sam po pitanju uporednog horoskopa...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 27, 2009 11:01 pm

afrodita ::Evo postavila sam kartu svog decka i volela bih da mi kazete kada je najbolji period za sklapanje braka, rekla bih da sa njim vidim dalju buducnost? Sta vi mislite? Da li smo jedno za drugo...slaba sam po pitanju uporednog horoskopa...

na prvi pogled .
da li se ti pored njega osecas emotivno sigurno??? jupiter mesec??? ovo je jako dobro:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty Re: da li smo jedno za drugo?

Počalji  afrodita Ned Sep 27, 2009 11:05 pm

Da osecam se emotivno sigurno, zajedno smo vec godinu i nesto.. Mislis da li sumnjam u njegovu ljubav?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 27, 2009 11:15 pm

afrodita ::Da osecam se emotivno sigurno, zajedno smo vec godinu i nesto.. Mislis da li sumnjam u njegovu ljubav?

sa tim aspektom ne! pogotovo sto ti je mesec u skorpiji:)
ovaj aspekt donosi ljubaznost, velikodusnost,harmoniju u domacim i porodicnim odnosima, slicne socijalne , eticke vrednosti u pogledu doma i porodice,moguca intuitivna veza , prijatan dom, aspket ne donosi ljubavnu il sex. privlacnost, a uvecava trajnost i stabilnost, donosi mir tvom mesecu,dobro je za putovnja. izdvojila sam bas ovaj aspekt zbog meseca:) pogledacu jos ...
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty Re: da li smo jedno za drugo?

Počalji  afrodita Uto Sep 29, 2009 10:41 pm

Gloria ::
afrodita ::Da osecam se emotivno sigurno, zajedno smo vec godinu i nesto.. Mislis da li sumnjam u njegovu ljubav?

sa tim aspektom ne! pogotovo sto ti je mesec u skorpiji:)
ovaj aspekt donosi ljubaznost, velikodusnost,harmoniju u domacim i porodicnim odnosima, slicne socijalne , eticke vrednosti u pogledu doma i porodice,moguca intuitivna veza , prijatan dom, aspket ne donosi ljubavnu il sex. privlacnost, a uvecava trajnost i stabilnost, donosi mir tvom mesecu,dobro je za putovnja. izdvojila sam bas ovaj aspekt zbog meseca:) pogledacu jos ...

Ok, hvala na ovome , Glorija..pogledaj jos nesto zanimljivo.. Smile Smile
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty re

Počalji  IVA Sre Sep 30, 2009 12:12 am

evo jos nesto: pocetnicki
Izgleda da se dobro slazete, dobro razumete,upotpunjujete i podrzavate jedno drugo.
Dobro idete jedno sa drugim, volite se, osecate se sretno, dobro i vedro kad ste zajedno.
Moze se javiti neka razlika u estetskim , socijalnim, kulturnim ukusima. Mozda je u pocetku bilo nekih poteskoca zbog razlika u senzibilitetima, cak manirima.
Verovatno ste kroz ovu vezu postali prakticniji ,strpljiviji i diciplinovaniji.
Ima prizvuk stabilne veze. Ljubavna i seksualna privlacnost je naglasena. Igleda da se sjajno zabavljate ,moguce da dosta izlazite.
Komunikacija je dobra, polemisete oko svega, i kapirate se. Kao da postoji neka vrsta telepatske vezanosti.
Postoji neka vrsta takmicarskog odnosa, koji uvecava volju i odlucnost da se preduzmu promene u cilju poboljsanja i dugorocnog blagostanja.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty Re: da li smo jedno za drugo?

Počalji  afrodita Sre Sep 30, 2009 12:14 am

Gloria ::evo jos nesto: pocetnicki
Izgleda da se dobro slazete, dobro razumete,upotpunjujete i podrzavate jedno drugo.
Dobro idete jedno sa drugim, volite se, osecate se sretno, dobro i vedro kad ste zajedno.
Moze se javiti neka razlika u estetskim , socijalnim, kulturnim ukusima. Mozda je u pocetku bilo nekih poteskoca zbog razlika u senzibilitetima, cak manirima.
Verovatno ste kroz ovu vezu postali prakticniji ,strpljiviji i diciplinovaniji.
Ima prizvuk stabilne veze. Ljubavna i seksualna privlacnost je naglasena. Igleda da se sjajno zabavljate ,moguce da dosta izlazite.
Komunikacija je dobra, polemisete oko svega, i kapirate se. Kao da postoji neka vrsta telepatske vezanosti.
Postoji neka vrsta takmicarskog odnosa, koji uvecava volju i odlucnost da se preduzmu promene u cilju poboljsanja i dugorocnog blagostanja.

Hahhaha, svaka cast..sve je tacno...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty Re: da li smo jedno za drugo?

Počalji  afrodita Sre Sep 30, 2009 12:15 am

Ps..Bice ipak od tebe dobar astrolog;)))))
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty re

Počalji  IVA Sre Sep 30, 2009 12:21 am

afrodita ::Ps..Bice ipak od tebe dobar astrolog;)))))


Embarassed Wink bounce
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li smo jedno za drugo? Empty Re: da li smo jedno za drugo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu