Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesmo li jedno za drugo?

2 posters

Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  sagadawa Pon Sep 28, 2009 6:55 pm


sagadawa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  sagadawa Uto Sep 29, 2009 1:58 pm

Vidim da mi linkovi nisu radili, sada sam to popravila. Smile

sagadawa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 29, 2009 4:55 pm

On je sklon tajnim vezama. Da li je u braku? Ako jeste brak je težak, ima puno svađa i problema i on uprvo ulazi u teže godine za brak i partnerstvo.
Ima tuu i privlačnosti, slaganja, ali i razlike u karakteru. Fizička privlačnost postoji, Venera i Mars su u trigonu, a i ascdenri su vam skladni, što dovodi do usklađenosti, mesečevi znaci takođe, pa ima i emotivne bliskosti i sklada, ali je on više usmeren na sebe i svoje potrebe, a ti si opet više ta kojoj je stalo do vaše veze, li nisi sigurna u nju. Tokom sledećih godina biće promena koje su kod njega već započele , alii intenzivnijih kako njega samog, tako i partnestva, posebno ako je u braku, biće teškoća i konflikata. Dobro bi došla još neka informacija o vama. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  sagadawa Uto Sep 29, 2009 5:17 pm

Hvala puno na ovom odgovoru I love you
On nije u braku, ali planiramo da pocnemo da zivimo zajedno krajem ove godine. Inace mi smo u vezi na daljinu. On studira (jazz saksofon) u Grazu (Austrija), a ja sam zavrsila ovde studije (fizioterapeut). Trebalo bi da posaljem aplikaciju za nostrifikaciju diplome do kraja ove godine.
Istina je da je on usmeren ka sebi, da ne kazem sebican. Kad - kad to osecam, kad - kad uopste ne. Ja sam nekako u vezi tip osobe kojoj je stalo da usreci onog koga voli, a on je taj koji u toj sreci uziva. Jako cesto dolazi u Srbiju da bismo bili zajedno, nekad cak i samo na vikend Smile Ranije sam bila sumnjicava i nesigurna u vezi nase ljubavi, ali nam je protekla godina donela mir, sklad i ususkanost. Pored tolikog njegovog cimanja da bismo proveli makar dva dana zajedno jednostavno vise nisam imala prostora za sumnju.
Eto to bi bilo malo vise informacija Smile

sagadawa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 29, 2009 6:09 pm

Razumela sam.Ti si onda ta njegova venera koja nije tajna, ali je zbog 12. kuće daleko od njega., koju upoznaje negde daleko od njegovog mesta življenja.
Verovatno će biti i nekih usklađivanja i problema u zajedničkom životu upravo vezanih za njegov posao i nejgovu ličnost koj je sklona borbi , ali koje će tvoja ljubav uspeti da ublaži, pogotovo što imate dosta skladnih aspekata. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  sagadawa Uto Sep 29, 2009 6:25 pm

Hvala mnogo Very Happy
Jao ovo sto ste rekli da ce biti problema vezanih za njegov posao... Maltene od pocetka veze sam mu ja psihoterapeut za njegove nesigurnosti, nedoumice, depresije vezane bas za posao...

sagadawa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesmo li jedno za drugo? Empty Re: Jesmo li jedno za drugo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu