Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

+5
Jacca
jassna
Astrotanja
capella
suncevenera
9 posters

Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  suncevenera Pet Jan 01, 2010 11:02 pm

Zanima me koliki znacaj ima element koji dominira u vasoj natalnoj karti?U mojoj je dominantan vazduh (i previse) .Da li obratite paznju i na to prilikom tumacenja.Na nekom sajtu sam uradila odnos elemenata u karti i evo prikaza>
https://2img.net/r/ihimizer/img188/6318/elementi.png
Kako uspostaviti ravnotezu,makar priblizno,ili nema pomoci?Da li kristali mogu pomoci?

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  capella Čet Mar 18, 2010 3:35 pm

suncevenera ::Zanima me koliki znacaj ima element koji dominira u vasoj natalnoj karti?U mojoj je dominantan vazduh (i previse) .Da li obratite paznju i na to prilikom tumacenja.Na nekom sajtu sam uradila odnos elemenata u karti i evo prikaza>
https://2img.net/r/ihimizer/img188/6318/elementi.png
Kako uspostaviti ravnotezu,makar priblizno,ili nema pomoci?Da li kristali mogu pomoci?

Kod mene vatra/vazduh ali sto se tice kvalitete imam potpuno odsustvo fixne kvalitete, kako u kucama-tako i u znacima

ranije nisam osjetila taj nedostatak ali sa godinama bas osjetim
capella
capella

Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 3:50 pm

Može, recimo neko vodene element, planete u vodenim znacima, ali ima više planeta u 4., 8. i 12. kući i Recimo Mc u Raku, ili asc u Ribama, pa onda time kompenzira nedostatak vode.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Gost Sre Maj 05, 2010 6:48 pm

Kod mene u Vazduhu 4, u Vodi 3, u Vatri 2 i u Zemlji 1.
E sad ono sto je najdominantnije po svemu sudeci je sam Saturn koji najbolje stoji..a cak i to sto je u Vodi 3 el.od kojih je Uran egzalt.tu sam najtanja, slabost Meseca. Exclamation ASC Vatra, MC Zemlja Smile


Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Maj 05, 2010 10:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Astrotanja Sre Maj 05, 2010 8:11 pm

Ne zaboravite na Ascedent i Mc. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  jassna Sre Maj 05, 2010 10:00 pm

Ja sam u vazduhu, gde bih inace tongue
Vazduh 6, zemlja 1, voda 1, vatra 2...Ac voda, mada neko rece da je skorpija tekuca vatra sunny Mc vatra..Pa ne znam, nije bas izbalansirano, zemlje nigde, ne znam sta to znaci..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Jacca Čet Jun 17, 2010 3:32 pm

Šta može da donese potpuni nedostatak vatre u karti? Ne mislim samo na planete, već i na tačke.
Na netu sam pročitala da je to povezano sa nedostatkom odlučnosti i samopouzadanja. Sa druge strane, tu ne naglašenost zemljanog i vazdušnog kvaliteta.

Da li takva osoba balansira između "hodanja po oblacima" i previše realnosti?

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Dunja Čet Jun 17, 2010 11:59 pm

kod mene..

zemlja - 4 + MC
vazduh - 3
vatra - 2 + Asc
voda - 1 + N.Node

predpostavljam da sam stabilna i teska ko crna zemlja,zar ne??Smile))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  inja Pet Jun 18, 2010 11:38 am

Kod mene :
-vazduh 7 + MC + SMC
-vatra 2 + Asc
-zemlja 1
-voda ///// sta to bese ? Very Happy
Sta reci... Smile ne drzi me mesto.
Interesantno sto obozavam vodu i sedenje kraj nje me smiruje.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  lola Pet Jun 18, 2010 6:26 pm

Da i ja sam citala da odsustvo planeta u odredjenim elementima ukazuje na nedostatak osobina kod tih osoba koje predstavlja taj element. Posto je kod mene najmanji broj planeta u vatri - pretpostavljam da mi nedostaje hrabrosti affraid . Imam je ja ali ocigledno nedovoljno ... Rolling Eyes A i ta jedna planeta je neptun koja se nalazi u strelcu - ukljestenom. Da li neko ima ideju sta to znaci???? Ipak sam amater - pocetnik Smile
Zemlja 4
Voda 3 +AC+MC
vazduh 3
Vatra 1
Svuda me ima samo u hrabrostimalo? Embarassed Very Happy Very Happy

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Akarui Pet Jun 18, 2010 8:43 pm

Kod mene je ovakva situacija:
9 planeta u muškim znacima
7 u ženskim
5 planeta - vatra
5 planeta - zemlja
4 pl vazduh
2 pl voda
po ovome ja ispadam savršeno uravnotežena.....?
s tim da sam ja tu računala i lilit i fortunu i hiron........

http://www.fotorola.com/uploads/1fb2746a91.gif


Poslednji izmenio Akarui dana Pet Jun 18, 2010 8:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  inja Pet Jun 18, 2010 8:53 pm

Lilit, Hiron, Fortuna nisu planete... asteroidi i tackice.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Akarui Pet Jun 18, 2010 9:07 pm

inja ::Lilit, Hiron, Fortuna nisu planete... asteroidi i tackice.

Ok, tu sam da ucim i da vise saznam... Smile
Onda je ovako:
5 planeta u vatri
4 u zemlji
vazduh 2,
voda 2 a joj doduše i 8. kuća mi je u znaku raka,a osećajna jesam za to ne brinem........daj neka mi neko da malo "vazduha"......teška sam bree Sad
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  inja Pet Jun 18, 2010 10:19 pm

Akarui ::
inja ::Lilit, Hiron, Fortuna nisu planete... asteroidi i tackice.

Ok, tu sam da ucim i da vise saznam... Smile
Onda je ovako:
5 planeta u vatri
4 u zemlji
vazduh 2,
voda 2 a joj doduše i 8. kuća mi je u znaku raka,a osećajna jesam za to ne brinem........daj neka mi neko da malo "vazduha"......teška sam bree Sad
Pa ti si planetarno izbalansirana...
-vazduh 2
-vatra 3 + Asc + SMC
-voda 2
-zemlja 3 + MC
Ako bas hoces jos vazduha, evo ja ti dajem... Smile 7 planeta mi je u vazduhu !
p.s. Asc ti je na mom nat. Ju . Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Akarui Sub Jun 19, 2010 9:25 pm

Može ja se ne bih bunila!! Very Happy Volela bih da sam malko vazdušastija i laganija i da ne gledam nekad tako ozbiljno na neke stvari...
Daj taj saturn u blizancima ja ću tebi ovaj moj u devici(deda smarač samo takav)!
A ovo što kažeš za moj asc, pretpostavljam da je to pozitivno?!Very Happy
Ja baš volim svoj asc, mada mislim da sam zbog njega prilično rasejana osoba..
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Gost Sub Jun 19, 2010 11:35 pm

suncevenera ::Da li kristali mogu pomoci?
Hm.pitam se, kod mene posto se najmanje javlja zemljanih, a ja stvarno imam problem da se usmerim na materijalno sticanje/ipak smo na Zemlji/na kojoj se ne meri samo duhovnim znanjem.
Nosila sam cilibar - inace za koji se kaze uzemljuje, tako da one koje imaju problem prevelike vezanosti za materijalno vrsi otpustanje te energije, a oni koji imaju problem sa vezivanjem(kao ja) uzemljuje i usmerava da i to nije lose Smile
inace ono sto kod mene stvara mentalnu i fizicku disharmoniju su upravo planete koje su u opoziciji sa Asc.pre svega Merkur.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

koji element je dominantan u vasoj natalnoj? Empty Re: koji element je dominantan u vasoj natalnoj?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu