Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljubav

+2
ena1976
passenger12
6 posters

Ići dole

ljubav Empty ljubav

Počalji  passenger12 Uto Jul 30, 2013 9:34 pm

pozdrav,imam pitanje u vezi ljubavi. u vezi sam od 8mj 2010.U zadnje vrijeme sve nekako ide nizbrdo.pa me zanima dal će veza završiti ili potrajati, i ako potraje kamo vodi?
hvala unaprijed

http://tinypic.com/view.php?pic=v4x6x2&s=5

passenger12

Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  ena1976 Sre Jul 31, 2013 11:54 am

Ili napiši datum, mesto i vreme rodjenja ili postavi kartu sa trenutnim tranzitima, jer ovako ne može
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  passenger12 Sre Jul 31, 2013 12:34 pm


passenger12

Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  volimzivot Sre Jul 31, 2013 2:34 pm

Ena,sta znaci kada moja venera(u lavu 5 p.) parvi trigon sa njegovim uranom(vaga),i kada moj saturn(vaga 7p) pravi trigon sa njegovom venerom u blizancima?pozz i kiss

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  ena1976 Sre Jul 31, 2013 6:29 pm

volimzivot ::Ena, sta znaci kada moja venera(u lavu 5 p.) parvi trigon sa njegovim uranom(vaga),i kada moj saturn(vaga 7p) pravi trigon sa njegovom venerom u blizancima?pozz i kiss
Ovako, trebala si da postaviš ovo pitanje u rubrici o uporednim horoskopima, ali kad si već pitala...
Mislim da bilo kakav aspekt VE/UR ne obećava "mirno more" i njihov kontakt ne ide u prilog stabilnom i trajnom odnosu i obično je UR taj koji prvi gubi interesovanje, ali... ti možeš biti opčinjena njime, doživeti ga kao specijalnog, posebnog, biti privučena njegovim originalnim pristupom, dok je on privučen tvojim šarmom. Mogući su prekidi, raskidi, pa vraćanja.. ali SA120VE je baš lep aspekt koji podržava odnos na duže staze. On je ovde taj koji pruža više ljubavi, dok ti možda imaš poteškoća u pokazivanju i ispoljavanju emocija ili to njemu tako izgleda.
Naravno mora da se gleda cela karta, da li postoje još neki aspekti na VE/UR, odnosno SA/VE...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  volimzivot Čet Avg 01, 2013 12:44 am

Enci nemamo jos tih aspekata,samo sto sam ja mislila da je sa tim aspektom moja VE njegov UR on vise opcinjen mnome,bar sam tako procitala na stranim forumima(ono kao kada je uran video veneru....Laughing,love at first sight,bar on kaze da me je zavoleo na prvi pogled ),imamo jos ok aspekata,sta tacno znaci njegov mars trigon moja venera(MA Blizanci VE Lav)?Imamo i aspekte za koje te isto molim da mi objasnis sta znace,njegov Sa 90 moje sunce i moj mesec,zatim moje sunce trigon njegov mesec,moj UR inkonj.na njegovo sunce i mesec,moj PL 180 njegovo Sunce,zatim moj PL 60 njegov mesec,njegov kiron 60 moja venera,njegov SA 60 moj ASC,nabrojala sam ti neke aspekte za koje mislim da su bitni,e da njegov neptun u strelcu 90 moje sunce u devici...da ne postavljam karte,ja sam devica/ovan Mo Strelac,Ve Lav,on je Ovan(podznak ne znam,jer ne znam tacno vreme),Mo Rak,Ve Blizanci,hvala ti unapred kissssss I love you  I love you  I love you 

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  ena1976 Čet Avg 01, 2013 6:17 pm

volimzivot ::Enci nemamo jos tih aspekata,samo sto sam ja mislila da je sa tim aspektom moja VE njegov UR on vise opcinjen mnome,bar sam tako procitala na stranim forumima(ono kao kada je uran video veneru....Laughing,love at  first sight,bar on kaze da me je zavoleo na prvi pogled ),imamo jos ok aspekata,sta tacno znaci njegov mars trigon moja venera(MA Blizanci VE Lav)?Imamo i aspekte za koje te isto molim da mi objasnis sta znace,njegov Sa 90 moje sunce i moj mesec,zatim moje sunce trigon njegov mesec,moj UR inkonj.na njegovo sunce i mesec,moj PL 180 njegovo Sunce,zatim moj PL 60 njegov mesec,njegov kiron 60 moja venera,njegov SA 60 moj ASC,nabrojala sam ti neke aspekte za koje mislim da su bitni,e da njegov neptun u strelcu 90 moje sunce u devici...da ne postavljam karte,ja sam devica/ovan Mo Strelac,Ve Lav,on je Ovan(podznak ne znam,jer ne znam tacno vreme),Mo Rak,Ve Blizanci,hvala ti unapred kissssss  I love you  I love you  I love you 
Ok je to što si pročitala na forumima, ali UR kako iznenada ume da odlepi za VE, tako ume i iznenada da se ohladi. Ne kažem da će se to desiti, moguća je ultra-mega-giga ljubav, pa prekid, pa pomirenje, pa u krug...
Mogu ja (ili neko drugi) da ti teorijski napišem šta koji aspekt znači, ali treba početi od natala. Pa, hajde ti lepo postavi svoju i njegovu natalnu, pa vaš uporedni u rubrici uporednih horoskopa, jer ovako ne ide, a i više će se ljudi uključiti u tumačenje pa ćeš dobiti opširnija obrazloženja
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  volimzivot Čet Avg 01, 2013 6:30 pm

Enci draga,hvala ti,hocu postavicu,samo mi objasni kako,mislim sad sam se ja uhvatila za taj jedan aspekt,imam primer u okolini gde ljudi sa tim aspektom žive u braku godinama,čak moj drug čiji uran napadu veneru supruge njegove je i dan danas lud za njom,verovatno tu rade neki drugi jači aspekti,mislim da to baš i nije najmerodavniji aspekt,nego nevezano za mene konkretno me je zanimalo ovako da znam za taj aspekt,odnosno tumačenje tog aspekta

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  ena1976 Čet Avg 01, 2013 6:38 pm

volimzivot ::Enci draga,hvala ti,hocu postavicu,samo mi objasni kako,mislim sad sam se ja uhvatila za taj jedan aspekt,imam primer u okolini gde ljudi sa tim aspektom žive u braku godinama,čak moj drug čiji uran napadu veneru supruge njegove je i dan danas lud za njom,verovatno tu rade neki drugi jači aspekti,mislim da to baš i nije najmerodavniji aspekt,nego nevezano za mene konkretno me je zanimalo ovako da znam za taj aspekt,odnosno tumačenje tog aspekta
Imaš opisano u rubrici Problemi kako se postavljaju karte.
Imam i ja primer, iz okruženja, braka koji traje sa UR/VE aspektom, ali ima drugih jako dobrih aspekata u njihovom uporednom. Zato sam ti i rekla da se moraju prvo pogledati natali, pa tek onda preći na pažljivo tumačenje uporednog
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  volimzivot Čet Avg 01, 2013 8:17 pm

Ena jel ne bi bio problem da ovde postavim pa da pogledas?

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty sledeća ljubav

Počalji  olga Sre Mar 05, 2014 6:00 pm

može li neko da mi protumači, pomogne da sama protumačim, kako god, šta me dalje čeka u ljubavi
Nemam planeta u 9. kući vrh je na 23°58' Jarca. Vladar Saturn na 22° Bika u 12. kući, retrogradan; trigon sa Suncem na 28° i Plutonom 27° Device u 5. kući, kvadrat sa MC -zenitom i opozicija sa Neptunom na 28° Škorpije u 6. kući. Pošto 9. kuća zahvata i znak Vodolije gde je vladar Uran (Saturn je suvladar) koji se nalazi na 8° Vage u 5. kući i konjunkciji je sa Suncem na 28° Device, u trigonu sa Asc, opoziciji sa Hironom na 8° Ovna u 11. kući i u trigonu sa MC.

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  ena1976 Sre Mar 05, 2014 8:38 pm

olga ::može li neko da mi protumači, pomogne da sama protumačim, kako god, šta me dalje čeka u ljubavi Nemam planeta u 9. kući vrh je na 23°58' Jarca. Vladar Saturn na 22° Bika u 12. kući, retrogradan; trigon sa Suncem na 28° i Plutonom 27° Device u 5. kući, kvadrat sa MC -zenitom i opozicija sa Neptunom na 28° Škorpije u 6. kući. Pošto 9. kuća zahvata i znak Vodolije gde je vladar Uran (Saturn je suvladar) koji se nalazi na 8° Vage u 5. kući i konjunkciji je sa Suncem na 28° Device, u trigonu sa Asc, opoziciji sa Hironom na 8° Ovna u 11. kući i u trigonu sa MC.

Ne znam kakve veze ima to što nemaš planete u 9 kući, položaj vladara 9 kuće i njegovi aspekti, sa ljubavlju?!?
Ako pitaš za drugi brak, onda ok, ali čini mi se da si promašila temu  Smile 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  olga Čet Mar 06, 2014 12:51 pm

pa da pitam baš za drugu ljubav, tj drugu vezu, drugi brak, to sam htela da razumem. Ali ne znam da protumačim. Zašto druga ljubav nema veze sa ljubavlju Smile

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  logos Čet Mar 06, 2014 2:22 pm

olga ::pa da pitam baš za drugu ljubav, tj drugu vezu, drugi brak, to sam htela da razumem. Ali ne znam da protumačim. Zašto druga ljubav nema veze sa ljubavlju Smile

Na mnogim temama si pokušala da na razne načine dobiješ odgovore na ono što ti ne da mira a to je ljubav i drugi bračni partner. Ako želiš da doživiš novu ljubav i da promeniš partnera za to ti nije potrebna astrologija već spontana komunikacija "face to face" i fizički kontakt sa osobom koja ti se dopadne i zainteresuje. Mnogi iz raznih razloga to požele i to ne bi trebalo da predstavlja veliki problem ako postoji želja, volja i spremnost za tako nešto. Možda bi bilo bolje da, ako imaš partnera, njega na neki način "probudiš" i podsetiš da još "ima nade za vas". Ako ga nemaš onda istakni svoje "atribute" i "kreni u život" jer "no star is lost". No, pre svega se malo presaberi jer deluješ konfuzno što se naročito vidi iz citata u zaglavlju ovog posta a to može samo smetati u kontaktima pri upoznavanju novih osoba. Budi opuštenija i pribranija i sve će biti bolje, lepše i lakše. Dakle, "love is all around you" samo je treba prepoznati i biti spreman za nju.

Ovo je, ipak, astrološki forum gde neko postavi pitanje a neko ko se razume u astrologiju odgovara. Komunikacija je uglavnom astrološka sa astrološkim jezikom koji onaj koji pita ne mora da poznaje u potpunosti već toliko koliko je potrebno da razume odgovor na svoje pitanje. Ako neko želi da ponešto nauči na ovom i sličnim forumima, potrebno je osim puke radoznalosti više truda i napora u osvajanju novih znanja iz ove materije koja se zove astrologija kao što sam ti to već napisao juče na temi "U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?".



logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  olga Čet Mar 06, 2014 2:36 pm

naravno da niko ne živi na forumu nego face to face. naravno da astrologija pomaže, i naravno da ko ne želi ne mora da mi odgovori. u svakom slučaju nije mesto ni gde se soli pamet. ja sam stručna u nekim drugim stvarima, programiranju pre svega i ima foruma gde kada neko pita kako da napravim to i to tako da se prikazuje tako i tako ja napravim i kopiram kod tako da i početnik i laik može da iskoristi. nikada nisam solila pamet  Crying or Very sad 

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty ima li neko za pomoc.

Počalji  makimarina36 Pet Apr 11, 2014 12:24 am

I mene zanima ljubav. Jel na pomolu veza sa novim ili pomirenje sa bivsim? ljubav 161ao45 jel moze neko da mi odgovori Smile
makimarina36
makimarina36

Broj poruka : 2
Godina : 44
Datum upisa : 10.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

ljubav Empty Re: ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu