Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Mesec u Ribama

2 posters

Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama Empty Tranzitni Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Čet Avg 26, 2010 8:36 pm

Tranzitni Mesec u Ribama, nekome više godi , nekome ne. ribe znak, koji sakuplja mudrost ostalih znakova, koji se odnosi i na posdvesno, imaginarno, na daljine, daleka mesta, mesta izolacije, utiče da se bolje osećamo ukoliko smo u vezi sa onim što nosi ovaj zodijački znak.

Zato prepuštanje osećanjima je često prisutno, kod onih koji recimo se bave ili rado amaterski pevaju, slikaju, pišu poeziju ili nešto slično rade, predano, sa srcem i uživajući to moguz da rad. Ostali mogu uživati u umetnosti kao njeni ljubitelji.
Ljudi koj teže sticanju mudrosti duhovnost takođe mogu da se susreću sa istinom i obogaćuju svoju mudrost i duhovnost.
Ima i onih koji više čeznu, maštaju za onim što je udaljeno, nedostižno, daleko.

Saosećanje, razumevanje, opraštenje je teče spontano, jer se takve emocije više osećaju.
Jeste li oseti, primetili to, ili nešto slično tome?sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama

Počalji  tweetach Uto Nov 30, 2010 12:46 am

Dan kada mi je tranzitni mesec u ribama egzaktno pao na natalni mesec u 11. polju, na semaforu sam se pogledom fatalno sudarila sa vlastitim komšijom s 5tog sprata. Pogled je bio magičan i trajao je nekih par sekundi, no za mene ka večnost. Otada ne prestajem misliti na njega, tim više što je susret bio filmski. Dižem pogled, dižem oči, kad ono booom! Oči u oči, metri postaju milimetri. Mislim da sam zaljubljena. Embarassed
Nastavljam da pratim statistiku tranzitnog meseca lol!

tweetach

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu