Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O VENERI

+16
Strelica
smesko
Lana
Djomla
BoSaNKa
Izida
Nea
Bambola
David
Gawain
Astrotanja
zeka
lado06
Čarobnica
beskrajnost
SANDRA
20 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  David Ned Jan 25, 2009 12:11 am

Gawain ::Ma nisam ti gledala guzu(Boze sacuvaj!)

Da li me to moj Merkur u Škorpiji vara? Very Happy Dobro gledao sam ja u tvoju. Laughing

Gawain ::inace vise gledam ramenca i visinu od toga(Ma sira konjunkcija Sa u Lavu)-uh, znate one koscate i visoke dinarske tipove,jao, zabole me glava, al nemam ja konjunkciju Sunca i Saturna, nego Sunca i Venere, sto bi dalo starijeg tipa, al posto je u Blizancima, bice verovatno vrsnjak.

Retrogradni Merkur. Mislio sam na konjunkciju Saturna i Marsa. Vršnjak? Ne. Mlađi. Very Happy

Gawain ::Samo se plasim da sa ovim Algolom ne riknem u nekoj arapskoj zemlji.

Nećeš izdržljiva si ti. Laughing Ma0Sa. Laughing Njih ćemo zadnje da obiđemo. Smile

Gawain ::Nego, ti stvarno imas vladare 5. polja u 3. u Strelcu, jos Uran/Saturn, privlace te starije, mudre i komunikativne zene, putnici, sa filozofskim pristupom zivotu...

Upravo tako!

Gawain ::Pa otud tvoja cyber-prosidba, u svakoj sali ima malo istine... Laughing

Kako horoskop radi! Sunce u Blizancima, Venera u Blizancima, vladar 5. u 1.

Gawain ::Hvala, Davide, dizes mi moral!
Niko me godinama nije zaprosio! Evil or Very Mad

Uglavnom mi kažu da im podižem moral. Laughing Mora da je zbog ove konjunkcije u Strelcu. Smile
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  David Ned Jan 25, 2009 12:31 am

Smile Very Happy Laughing :trep: king flower
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Izida Ned Feb 08, 2009 7:53 pm

VE na 16 Vodolije u I,dispozitpor je MA u VIII, njen dispoz.je Uran u Devici... u konj. sa ASC /7*/,90MO/Bik III kuca/, 120MA/Vaga VIII kuca/,90NE/Skorpija IX kuca/,bQUR /Devica VII kuca-umetnuta/..ne znam ali mislim da mi je donela veliku emotivnost, senzibilitet jako izrazen,lose postavljena i asp. za bracne odnose, u ljubavi razocarana, iluzije..svasta po malo..
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  BoSaNKa Pet Feb 13, 2009 11:04 pm

meni je venera u djevici (u 3), aspekti su kvadrat sa saturnom, uranom...lose? Suspect

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Sub Feb 14, 2009 9:38 pm

bosaNka ::meni je venera u djevici (u 3), aspekti su kvadrat sa saturnom, uranom...lose? Suspect

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Да јесте, требала си да умреш страшном смрћу пре 5 месеци.. не знам шта чекаш.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  zeka Ned Feb 15, 2009 12:15 am

Djomla ::
bosaNka ::meni je venera u djevici (u 3), aspekti su kvadrat sa saturnom, uranom...lose? Suspect

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Да јесте, требала си да умреш страшном смрћу пре 5 месеци.. не знам шта чекаш.

Sto si takav ,sigurno je da vidis da je sledeca godina kriticnija ipak ona ima samo 21,oprez u voznji
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 1:02 am

zeka ::
Djomla ::
bosaNka ::meni je venera u djevici (u 3), aspekti su kvadrat sa saturnom, uranom...lose? Suspect

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Да јесте, требала си да умреш страшном смрћу пре 5 месеци.. не знам шта чекаш.

Sto si takav ,sigurno je da vidis da je sledeca godina kriticnija ipak ona ima samo 21,oprez u voznji

zato sto pitaju glupa pitanja. I ja imam "samo" 21 godinu. Pa ne pitam takva pitanja. bounce

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Ned Feb 15, 2009 2:10 am

Djomla, poštujem tvoj intelekt i način razmišljanja, ali molim te bez vređanja.
Ako ti ne želiš da odgovriš ili ti se ne dopada možda pitanje ne moraš da odgovoriš,ali vređanje ću brisati, ne polemike, već samo uvrede.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 2:43 am

Astrotanja ::Djomla, poštujem tvoj intelekt i način razmišljanja, ali molim te bez vređanja.
Ako ti ne želiš da odgovriš ili ti se ne dopada možda pitanje ne moraš da odgovoriš,ali vređanje ću brisati, ne polemike, već samo uvrede.

Шта је ту увреда, глупа питања захтевају глупе одговоре. Ја нигде нисам рекао дај е она глупа већ да је питање глупо, сад зависи шта је извор тога. Ја сам то рекао за њено добро. Не чиним медвеће услиге. Нема ту шта да се полемише.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Ned Feb 15, 2009 2:51 am

Kao što i sam znaš ovde ima puno ljubitelja astrologije, ali ne i znalaca.
Ona je pitala da li su njeni aspekti loši, što meni nije glupo pitanje, pa sam zato i rekla da ne moraš da odgovoriš, a ne da to nazivaš glupim. Uostalom što je nekom glupo, drugom ne mora da bude, a da li je nešto glupo, ili ne moglo bi eto već da postane polemika.
Pošto si ti nov na ovom forumu nagovestila sam ti da sam protiv vređanja, jer se stvari mogu iskoplikovati i preći lako u uvrede, a toga ne želim da bude.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 3:38 am

Astrotanja ::Kao što i sam znaš ovde ima puno ljubitelja astrologije, ali ne i znalaca.

Теби је љубитељ астрологије, неко ко тражи у астрологији наду, и само гледа како на што бесплатнији начин да извуче неке информације о себи и својој будућности?
Јел такви љубитељи астрологије имају очи, писменост и интелигенцију већу од броја ципла. Ко воли астрологију не пита ШТА ЗНАЧИ АСПЕКТ, него прво потражи.
Astrotanja ::
Ona je pitala da li su njeni aspekti loši, što meni nije glupo pitanje, pa sam zato i rekla da ne moraš da odgovoriš, a ne da to nazivaš glupim. Uostalom što je nekom glupo, drugom ne mora da bude, a da li je nešto glupo, ili ne moglo bi eto već da postane polemika.
Не није питала у том контексту питале је у контексту '' јао како се плашим дајте ми тумачење'' У свакој књизи о астрологји постоји објашњење аспекта.
Astrotanja ::
Pošto si ti nov na ovom forumu nagovestila sam ti da sam protiv vređanja, jer se stvari mogu iskoplikovati i preći lako u uvrede, a toga ne želim da bude.

Бануј ме слободно. Ја не желим да се неко гребе кријући се испод љубитеља астрологије. Мука ми је од таквих, пун их је кофер. Нека знају, ако је збзњена, сад зна на чему је тражечи такво.

Чак и да јој неко одговори, ништа неће да јој помогне.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Izida Ned Feb 15, 2009 1:52 pm

Mozda je i potrazila ali ne ume da upakuje....ne razume jednostavno Smile
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Čarobnica Ned Feb 15, 2009 4:03 pm

Djomla,

jesi li ti pročitao naziv ovog foruma? Ako nisi evo kako se zove "Astrotanjin astrološki forum - astrološke diskusije i saveti"
Ako je vlasnica foruma odlučila da daje besplatne savete ljudima na određena pitanja onda tu ne postoji problem. A to da li će nekome da pomogne kroz tumačenje jednog aspekta, to je već druga stvar, makar će mu pomoći da razjasni nedoumicu oko nečega što mu je važno i što ga u tom trenutku muči.

Ne znam zašto smatraš lošim to što neko deli besplatne savete!
"Bogat nije onaj ko puno ima, već ko puno daje"- Erik From
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 6:11 pm

Čarobnica ::
Ne znam zašto smatraš lošim to što neko deli besplatne savete!
"Bogat nije onaj ko puno ima, već ko puno daje"- Erik From

Није проблем у бесплатном савету, већ у циљу коришћења тог савета. Савет треба да се разуме а не да осигурава его, и смирује живце.

Кад неко доче и пита, шта значи тај аспект, јел то лоше за мене, на погрешном је путу.

Кад неко доће и каже Ок тај аспект значи то и то, али нисам сигуран/на у то и то може ли неко дубље да ми објасни. То је већ савет какав треба да се да и какав захтева прави љубитељ астрологије који или нема талента, или довољно врмемена да се сам рродубљује..

Ја сам увек за да се неком помогне, разјасни и изаће у сусрет, али против тога да се неком преписује тумачење аспекте, неко ко оћекује да чује дал ће он она да буде нешто или ће да му се деси нешто. А ко жели да разуме зашто, како да приступи проблему, да ли је проблем у њему (пошто вероватно јесте а ако није у чему је) онда у свако доба дана и ноћи.

Да тумачи аспекте, кажем лепо имају књиге, по 300 динара па на више, списак тумачења, пта пта значи толико да прочитају могу. Не треба да се буде роб иком, за оно што може сам, а за оно што не може, ту се помогне да успе кад'тад.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Čarobnica Ned Feb 15, 2009 6:17 pm

Djomla ::
Čarobnica ::
Ne znam zašto smatraš lošim to što neko deli besplatne savete!
"Bogat nije onaj ko puno ima, već ko puno daje"- Erik From

Није проблем у бесплатном савету, већ у циљу коришћења тог савета. Савет треба да се разуме а не да осигурава его, и смирује живце.

Кад неко доче и пита, шта значи тај аспект, јел то лоше за мене, на погрешном је путу.

Кад неко доће и каже Ок тај аспект значи то и то, али нисам сигуран/на у то и то може ли неко дубље да ми објасни. То је већ савет какав треба да се да и какав захтева прави љубитељ астрологије који или нема талента, или довољно врмемена да се сам рродубљује..

Razumem ja tebe, ali svako svoje pitanje formuliše na drugi način. I niko se naučen nije rodio, i treba da prodje određeno vreme da bi se neko znanje i iskustvo steklo. Nekome treba manje a nekome više vremena da nešto savlada.O inteligenciji neću da raspravljam ali ne treba ničija inteligencija bila manja ili veća da se vređa.

Nemaju svi talenta da povežu neke stvari bar kad je o astrologiji reč, ali ja priznajem da sam dosta toga baš na forumima naučila Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 6:20 pm

Čarobnica ::
Razumem ja tebe, ali svako svoje pitanje formuliše na drugi način. I niko se naučen nije rodio, i treba da prodje određeno vreme da bi se neko znanje i iskustvo steklo. Nekome treba manje a nekome više vremena da nešto savlada.O inteligenciji neću da raspravljam ali ne treba ničija inteligencija bila manja ili veća da se vređa.

Али је неко писмен. Да прочиташ елементарно значење аспекта.. није тешко. То је неоправдано не радити.
Е ако те већ буне диспозиције, предикција итд... то је онда оправдано. Ако га буни по дериватним кућама шта значи, опет ми је оправдано.

Ако не може довољно да изанализра ставар, због обиља елемената и то је орпавдано!

Али ако неко не може да наће један једини аспект тумачење.... е онда је стварно дрско, а ајд што постоје по књигама, форуми, интернет, бла бла бла.

само укуца у гуглу венера 90 уран има одма да добије опис.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Čarobnica Ned Feb 15, 2009 6:24 pm

Djomla ::

Али је неко писмен. Да прочиташ елементарно значење аспекта.. није тешко. То је неоправдано не радити.
Е ако те већ буне диспозиције, предикција итд... то је онда оправдано. Ако га буни по дериватним кућама шта значи, опет ми је оправдано.

Ако не може довољно да изанализра ставар, због обиља елемената и то је орпавдано!

Али ако неко не може да наће један једини аспект тумачење.... е онда је стварно дрско, а ајд што постоје по књигама, форуми, интернет, бла бла бла.

само укуца у гуглу венера 90 уран има одма да добије опис.

Nemoj da se ljutiš, ali i tvoj odgovor bosaNki je bio malo drzak...oprez u vožnji što reče zeka...bar je devojka provalila da joj je u 3.kući i da pravi kvadrat, možda je pročitala nešto loše o tome pa je donal zaključak da i u njenom slučaju može da bude...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 6:36 pm

Čarobnica ::

Nemoj da se ljutiš, ali i tvoj odgovor bosaNki je bio malo drzak...oprez u vožnji što reče zeka...bar je devojka provalila da joj je u 3.kući i da pravi kvadrat, možda je pročitala nešto loše o tome pa je donal zaključak da i u njenom slučaju može da bude...

И сад шта она има од тога? Сем што ће да добије благи страх од вожње, јер је зека рекла опрез у вожњи?
Јел ће да зна кад има проблем? јел зна шта је проблем? не.

Ја то зовем медвеђом услугом.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  zeka Ned Feb 15, 2009 7:37 pm

Ja mislim da si u pravu i nisam trebala to da joj napisem jer pored voznje simbolika se moze odnositi i na mnogo toga drugog brata komsiju svadju itd ...
kakvo pitanje takav i odgovor ali to je vec borba sa vetrenjacama ko i sta nesto pita na forumu i ko i kako mu odgovara
"sam pao sam se ubio"je svako onaj ko nekriticki ucestvuje u ovakvoj komunikaciji
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Čarobnica Ned Feb 15, 2009 9:28 pm

zeka ::Ja mislim da si u pravu i nisam trebala to da joj napisem jer pored voznje simbolika se moze odnositi i na mnogo toga drugog brata komsiju svadju itd ...
kakvo pitanje takav i odgovor ali to je vec borba sa vetrenjacama ko i sta nesto pita na forumu i ko i kako mu odgovara
"sam pao sam se ubio"je svako onaj ko nekriticki ucestvuje u ovakvoj komunikaciji

Ma ja sam mislila da si ti Djomli rekla "oprez u vožnji", odnosno da se to odnosi na njegov odgovor...izvinjavam se!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 9:45 pm

zeka ::Ja mislim da si u pravu i nisam trebala to da joj napisem jer pored voznje simbolika se moze odnositi i na mnogo toga drugog brata komsiju svadju itd ...
kakvo pitanje takav i odgovor ali to je vec borba sa vetrenjacama ko i sta nesto pita na forumu i ko i kako mu odgovara
"sam pao sam se ubio"je svako onaj ko nekriticki ucestvuje u ovakvoj komunikaciji

I na roditelje, i na besak u bubregu jednog roditelja. Za nju licno? kvarovi auta, al ne mora da znaci da ce da bude LOSE u voznji, vec jednostavno recimo pesak(devica) u benzinu(strelac) moze da zakrci filter.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  BoSaNKa Ned Feb 15, 2009 10:13 pm

Djomla ::
bosaNka ::meni je venera u djevici (u 3), aspekti su kvadrat sa saturnom, uranom...lose? Suspect

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Да јесте, требала си да умреш страшном смрћу пре 5 месеци.. не знам шта чекаш.


Poslednji put izmenio bosaNka dana Ned Feb 15, 2009 11:10 pm, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : greska)

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Ned Feb 15, 2009 10:37 pm

bosaNka ::

molim?? prije 5 mjeseci nista nije bilo. Sta bi trebalo biti prije pet mjeseci? i to napises mi sta cekam??
Ценио бих да прочиташ остатак постова. Не буди сујеверна, него мисли.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  BoSaNKa Pon Feb 16, 2009 4:51 pm

pitanje uopste nije bilo tako misljeno!!! mislila sam vise ovako..da dam primjer...na drugoj temi postavim pitanje sta znaci ako imas sunce i pluton u konjunkciji, i osoba mi odgovori, da misli da se to tice moje emotivnosti, osobe sa takvom pozicijom izgledaju ovako, onako..na to sam i ovdje mislila!!!
ni na kraj pameti mi nije palo, da ce moje pitanje pouzrokovati ovakve dileme i svadje!!! Izvinjavam se stvarno ako je neko tako pomislio...
sama sam se sokirala kad je jedna osoba napisala nesto i na kraju da ne zna sta jos cekam? Prijavila sam se na ovaj forum jer sam gledala po netu i slucajno naletim na ovaj, vidim nema dosta raje ali zato su svi slozni ...svidjelo mi se pravo...a ovakvo nesto, nisam ocekivala!!! najbolje da odsad sutim i ne postavljam pitanja Wink
Shocked

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 5:07 pm

BosanKa , ovaj forum sam osmislila kao forum pozitivne energije i već sam o tome na više mesta pisala.Ja sam epatijski tip osobe, koja je stalo do miroljubivih, i pozitivnih odnosa među ljudima i svi oni koji se u to ne ukalapaju, ili traže konflikte, naginju namenom vređanju, ponižavanju i cinizmu, pre ili kasnije će otići,jer neće imati poršku,a uvrede ću kao što sam rekla brisati, posebno vređanja drugih članova foruma i psovke.

Ti postavi pitanje kako ti želiš, a ko hoće, može i želi odgovoriće ti, ili tražiti pojašnjenje, ako nije razumeo pitanje.

BosanKa drago mi je da si na forumu i želim ti dobrodošlicu i da se ubuduće dobro osećaš i imaš više sreće u odgovaranju.
Veliki pozdrav!


sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Mar 07, 2010 12:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 2 Empty Re: O VENERI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu