Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O VENERI

+16
Strelica
smesko
Lana
Djomla
BoSaNKa
Izida
Nea
Bambola
David
Gawain
Astrotanja
zeka
lado06
Čarobnica
beskrajnost
SANDRA
20 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  BoSaNKa Pon Feb 16, 2009 6:19 pm

flower Hvala na dobrodoslici!!! Wink

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Pon Feb 16, 2009 7:01 pm

Astrotanja ::BosanKa , ovaj forum sam osmislila kao forum poztivne energije i već sam o tome na više mesta pisala.Ja sam epatijski tip osobe, koja je stalo do muroljubivih, i poztivnih odnsa među ljudima i svi oni koji se u to ne ukalapaju, ili traže konflikte, naginju namenom vređanju, ponižavanju i cinizmu, pre ili kasnije će otići,jer neće imati poršku,a uvrede ću kao što sam rekla brisati, posebno vređanja drugih članova foruma i psovke.

Ti postavi pitanje kako ti želiš, a ko hoće, može i želi odgovoriće ti, ili tražiti pojašnjenje, ako nije razumeo pitanje.

BosanKa drago mi je da si na forumu i želim ti dobrodošlicu i da se ubuduće dobro osećaš i imaš više sreće u odgovaranju.
Veliki pozdrav!


sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Цветићи лептирићи.. бла бла. Осмех не решава проблеме. Осмех не пуни празан стомак. Осмех не чини људе бољим. Највише се смеју најгори људи, а најбољи живе у патњи зарад других. Хвала на комплиемнтима. Smile

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 7:14 pm

Djomla u čemu je tvoj problem?
Žao mi je kada kod mladog čoveka osetim toliko dozu sarkazma, negativnosti.
Natalnu kriješ, a druge provociraš, omalovažavaš, nipodaštavaš.

Da li si ti svestan kako se ponašaš?
Ako misliš da se ne uklapaš i da ti forum ne odgovara niko te ne prisiljava da ostaneš, ali ja takvo ponašanje i negativnu eneirgju neću dozvoliti na forumu. Brisaću sve što bude po mom mišljenju nekorektno i nepristojno, jer mi ta energija ne godi i ne želim je.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  BoSaNKa Pon Feb 16, 2009 7:22 pm

Uz svo duzno postovanje prema vama, osjecam se krivo zbog svega ovoga. Da sam mozda na drugaciji nacin postavila pitanje, nebi do ovoga doslo!!! Djomla se je pokazao kao dobar poznavatelj astrologije i zeljela bih da ostane ovde. A sto se tice mene, to nije ni bitno, vec znam sama kako cu...

pozdrav!

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 7:38 pm

Bosanka, stvarajući ovaj forum uložila sam puno vremena, energije, razmišljanja i kako sam empatijski tip, ljudi koji su poztivni i dobrinamerni su ovde zadržali i dolaze i ostaju, bez obzira na povremene manje nesuglasice i neslaganja oko mišljenja, što je normalno kada su u pitanju diskusije i mišljenje koje može da bude različito i što se tiče dokazivanja činjenicama to prihvatam, ali podsmevanje i omaložavanje je nešto što ne odgovara duhu ovog foruma i moje ličnosti koja je forum pokrenula.
Djomlu sam već opominjela. Ne sumnjam u njegov znanje astrologije, ali neću dozvoliti da nikoga vređa i da se ruga na forumu, jer to širi negativnu energiju, nezadovoljstvo, a ja se zalaže za nju i u sebi i oko sebe. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Djomla Pon Feb 16, 2009 8:23 pm

Astrotanja ::Djomla u čemu je tvoj problem?
Žao mi je kada kod mladog čoveka osetim toliko dozu sarkazma, negativnosti.
Natalnu kriješ, a druge provociraš, omalovažavaš, nipodaštavaš.

Ne krijem Ne omalovazavam Ne ponistavam.
Natalnu dam uvek kad se trazi, posto smatram da je ovo trazenje, izvoli http://img6.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw02mmhp62380279gx4.gif

Moj problem? Osmeh na silu. Ti si astrolog jel tako? A ko su najmunaji ljudi? zar to nije Prometej koji drzi nebo a vrana mu kljuca jetru svaki dan? Jel se on smeje? A sta je uradio za covecastvo? Svoj zivot posvetio njemu. Jel to Krion, onaj koji svima moze da pomogne izuzev sebi? Kako se oni smeju, zapitas li se? Piske od srece i pozitivnosti obojica. Oni nisu smejulje, oni su borci. Problemi se ne resavaju smehom, vec suocavanjem, borbom i pobedom nad samim sobom.


Astrotanja ::
Da li si ti svestan kako se ponašaš?
Ako misliš da se ne uklapaš i da ti forum ne odgovara niko te ne prisiljava da ostaneš, ali ja takvo ponašanje i negativnu eneirgju neću dozvoliti na forumu. Brisaću sve što bude po mom mišljenju nekorektno i nepristojno, jer mi ta energija ne godi i ne želim je.
Da li ste vi svesni kuda idete?
Ok, odlazim, pozvan sam od strane jedne clanice foruma da podignem malo elan i dinamicnost, ali posto nisam dobrodosao. Dovidjenja.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Izida Pon Feb 16, 2009 8:36 pm

Shocked
Tvoj ASC 0 moje SO Razz

lol!


P.S. Gledaj moj horor-skop ako ce ti biti lakse Razz Razz


Poslednji izmenio pandora* dana Pon Feb 16, 2009 8:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 8:38 pm

Divno si ovo napisao svaka ti čast.!
Samo, ja tebe nisam ni terala, niti ti sam se rugala na tvom stilu, već sam te zamolila da se ne rugaš i da ne podcenjuješ druge, jer kao što ja sad mogu da vidim tvoj natal .Ti kao odličan astrolog možeš da vidiš i moj, pa će ti biti jasno da li je mene život mazio,ili ne i sve ostalo, ako te to uopšte zanima.
Međutim to što nemaš novca, ili ti je život težak nije razlog da se tako ponšaš prema drugima, jer te ovde niko nije vređao, a hvalili su te i ja sam te zamolila da ne vređaš druge, jer ja tebi nisam vređala, niti sam te kritikovala , jedino ako ti sam u sebi nisi pronašao nešto što se ukalapa u ono o čemu sam pisala.
Pozdrav i sve najbolje ti želim , gde god rešio da ideš, ili rešio o da ostaneš ovde, ali uz određaena pravila koja ja zahtevam, a to je tolerancija i poštovanje, jer j nikog ne teram, a rado pozivam na moj forum.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  lado06 Pet Feb 20, 2009 11:24 pm

moram da priznam prvo sto mi je palo u oci je mesec u jarcu u 12.kuci kod ovog mladog coveka.mislim da je samoneko ko skriva osecanja a jos MO u jarcu koji ne ume na pravi nacin da iskaze osecanja....nije ni njemu lako
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Sub Feb 21, 2009 11:59 am

Lado, u pravu si.
Nisam ja videla njegov natal ranije, a sad vidim i da se lako naljuti sa Marsom i Plutonom u Škopriji.
Vidim da sam bila malo strožija i preterala. Rolling Eyes
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  lado06 Sub Feb 21, 2009 1:25 pm

tanja ja zaista nisam htela da stajem ni na ciju stranu....on jeste reagovao malo hmmmm a ja nisam mislila nikog da kritikujem. samo sam pomislila zasto ovaj mladi covek tako reaguje???
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Sub Feb 21, 2009 1:43 pm

Razumela sam te Lado. U redu je, a verujem da nije baš ni namerno vređao, kao što to neki čine, pa sam zato rekla da sam preterala. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Mar 07, 2010 1:08 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Lana Ned Mar 01, 2009 3:55 am

Lepo se igrajte, nemojte se svadjati ! sunny ako biste mogli da nastavite o veneri Very Happy I love you Basketball cheers ja bi htela da pitam kako se objasnjava venera u konjukciji sa jupiterom, u ribama u 10kuci u muskom natalu ? i zasto mnogi kazu da je ta pozicija venere jako nezgodna za muski natal?
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Astrotanja Ned Mar 01, 2009 5:50 pm

Misliliš li na Veneru u 10., ne valjda na konjukciju Venere i Jupitera?. Misliš li zato što može da bude omiljena osoba? To je predivan aspekt,.pa još u Ribama. Jupirer uvećava sve venerine dobre osobine u ovom znaku. Veneru u 10. često imaju ljudi koji se bave javnim profesija i pri tome imaju i sreću i podršku kako od partenrke, tako i odmajke često. ukoliko ova konjukcija nije još u nekim drugi aspektima, koje mogu da ubalaže ovaj povoljni aspekt.
Osoba sa ovim aspektom je obično društvena, omiljena, ne retko popularna i ovu konjukciju imaju često umetnici.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Lana Pon Mar 02, 2009 12:29 am

I


Poslednji izmenio Lana dana Pon Mar 30, 2009 4:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  smesko Sre Mar 04, 2009 6:23 pm

Strelice, sada sam pogledala tvoju natalnu..ja samo maloko znam o palneticama, znaku podznaku..ali sam sada videla tvoju veneru u vodoliji-da li ti oan pravi problem..hajde mi reci kaoo ti pravi problem, pa da ti kuckam na tremi kristali savetic Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Strelica Čet Mar 05, 2009 3:20 am

Pa kao zensko u procepu sam izmedju Venere (mene kao devojke) i Meseca (mene kao zene)...
Mnogo je velika razlika! Moja Venera svasta voli Very Happy Naravno,pre svega slobodu,ali u smislu "daj mi prostora da se iskazem kako zelim u datom momentu" Zar je bitno sto imam 3 boje na glavi i sto spajam nespojivo (kad je recimo garderoba u pitanju) i sto se druzim sa gejevima,ljudima druge veroispovesti,astrolozima,tarotarima i numerolozima,bivsim narkomanima i psihijatrijskim slucajevima,sto sam nudista,sto obozavam pivo(to je vec Mesec u Raku) itd?!
A opet imam potrebu ja za porodicom i decom,ali se bojim bas zbog tog pritiska i blize i sire okoline. Bojim se da necu dobiti dovoljno slobode da sve izvedem onako kako mi dusa zapoveda. Meni su recimo,ovi danjasnji brakovi ziva bolestina! A o vaspitanju dece nesmem ni da pricam! S onim nacinom na koji bih ja vaspitala svoju decu,mislim da bi u najliberalnijim sredinama bila "cudna"
I tako... Ja masu stvari vidim na vrlo specifican nacin...
Ako ti nesto znaci,odusevljava me ametist i citrin...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Izida Pet Mar 06, 2009 1:33 pm

I moja VE voli slobodu, /u Vodoliji/toliko razlicitih i drugacijih ljudi oko mene i ja nemam problem da sa svima njima pricam i komuniciram na razlicite nacine, mogu jednostavno sa svima ali nekako mi se cini da tezi samo ljiubavi, kao da nema nista drugo u zivotu osim ljubavi, jednostavno sve gledam kroz ljubav..
Sto se tice dece MO u Biku...uh...to mi je bas slaba i bolna tacka, nikada nisam razmisljala kako ce to funkcionisati, jednostavno zelim da ih imam i kada bi se to dogodilo ja bih jednostavno imala samo sebe, dete i tacka...mislim da bih svu ljibav koju posedujem prebacila na dete, naravno nikada ne bih iskljucila druge ljude ali tada bih bila najvise usmerena na dete...mnogo velika zelja.
Ne znam mozda gresim u svemu ovome, ali ja jednostavno ako nemam ljubavi ne funkcionisem No
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  danijela Pon Mar 09, 2009 2:12 pm

http://img16.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457.gif
Ja imam veneru u biku u 8 kuci,kakvi su mi aspekti?,dali netko moze malo vise reci o mojoj 8 kuci?
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  malasaurana Uto Mar 10, 2009 4:29 am

Ajde sad malo da pricamo o veneri u jarcu, mnogi astrolozi misle da je ovo losa pozicija za veneru, da stvara hladne, proracunate osobe, da stvara hladnu lepotu, Dupor je za venru u jarcu rekao da je to cvet u kamenu, ali ja se bas ne bi slozila , da su proracunate i kosristoljubive(iako 3 nasa politicara-istaknuta imaju veneru u jarcu) mnoge lepe zene imaju veneru u jarcu, ali i istina je da deluju hladno na distanci, moja venera je u jarcu, i pravi veliki zemljani trigon sa jupiterom koji je na kraju druge (na algolu) u biku, i meseca koji je u devici.Pa bih volela da cujem vase misljenje o veneri u jarcu...
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Strelica Uto Mar 10, 2009 4:35 am

Nije dobro ako je u losem aspektu sa saturnom. Inace, ne mislim ni malo da je hladna! Tu Mars egzaltira... Rolling Eyes
Pa jos ako ona ima nekji aspekt sa Marsem... Kakvo crno hladno!!! Ona samo trazi ozbiljan pristup.

Ja bih pre rekla da ti takve ljubavi imas,po malo iscrpljujuce... Kakvi su tvoji tipovi? Je l' umeju da budu malo "sterilni",suzdrzani,odmereni i te fore,a? MOzda kriticki nastrojeni.. Ne znam kako bih najbolje upakovala,kako ja njih vidim...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  malasaurana Uto Mar 10, 2009 5:27 am

Ja sam mislila prvenstveno na zensku lepotu-kad sam rekla hladno, a sto se tice tipova-mene su dosad susretali samo pogresni, Sad , ali sam u vecini slucajeva ja ta koja sam distancirana, ne volim nista na blef, al vec kad si pomenula momke,mesec u mom horoskopu je u 7 polju, partnerstva i javnosti, venera u jarcu, u 11 polju-prijateljsta, a jupiter na kraju drugog-finansija, mnogi mesec povezuju sa popularnoscu, i on zaista oznacava popularnost kad se nadje u 7, ali kako onda gledati partnera, po sebi ali opet ne mogu da tvrdim i za druge venere u jarcu-jako mi je bitno kakva je druga strana, da li zna i kako se ophodi, kako izgleda, kako mu funkcionise mozak, mozda sam previse analiticna sto se tice druge strane pa se brzo razocaram.
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Strelica Uto Mar 10, 2009 5:30 am

Efekat ogledala...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  malasaurana Uto Mar 10, 2009 5:31 am

Pojasni nerazumem te...
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Strelica Uto Mar 10, 2009 5:34 am

Mesec reflektuje Suncevu svetlost.on se ogleda u njoj. Tako se i muskarac ogleda u zeni...
Naravno da su pogresni,cim si ti bivala takva... ako ti je lakse "projekcija"...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O VENERI - Page 3 Empty Re: O VENERI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu