Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

+7
Mrvica
Dunja
Astrotanja
Čarobnica
IVA
Formalhaut
galaksija
11 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  galaksija Čet Jan 13, 2011 10:52 pm

Jupiter je vec imao jedan hod kroz znak ovna prosle godine,ali 23 januara zvanicno ulazi.Da li to znaci da ce nam se ponoviti neki ljudi i dogadjaji od letos?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Pet Jan 14, 2011 2:48 am

Iskreno se nadam da hoce. Smile Nekada to ne mora znaciti pozitivno lose ili negativno dobro. Salim se malo.
Svako ima svoju pricu...mozda su to stranci ili ljudi koji putuju. Cini mi se da kako zelim produziti skolu, da se takodje osoba koja mi je bila PROF.trener vodi kao PROFESOR u toj skoli! Haos! Razz
Meni ce sasvim sigurno doneti pojacanu aktivnost, iskustvo tako nalaze Wink ju-profesor.sportski.inace Ju je u triplicitetu sunca - autoritet neki bese jak meni godinama! Cool
Meni se desila bas tada prosle godine ponuda iz inostranstva poslovna - partnerska! Ostalo je na ponudi, ja sam bila jako zagrejana za ideju, u svakom slucaju bi mi bio kamen temeljac..ali NIJE se ostvarila. Sada, kada bi mi se ponudila ponovo(patila sam jako zbog tog sto su se svi planovi i snovi rusili iako mi je bilo tesko bilo mi je zbog tog jos teze, ko da sam Boga gadjala kamenjem) NE BIH prihvatila! Mozda bi me odvuklo od onog cemu jasnije tezim, ali iako sam tome tezila i tad, nisam bila jasno resena DA MOGU - TO I TO!
Pazicu definitino kolena onda kada se bude Ju stavio na 180`SA u Vagi kao i prema natalnim. Jer me takvo iskustvo vec prati! Pojacana aktivnost i zelja za tim, zbog vladavine mog Asc.u Ovnu, desavaju se preopterecenja pa i nezgode, povrede, sportske. Jupiter je simbol sporta, u znaku koji je SPORTSKi. Povecala sam kilazu pa to jeste opasnost po kolena kada se krece sa aktivnostima. Mozda ako ukljucim Ma u Devici - ne bude tako ovaj put, red, rad i disciplina! Laughing Jak je taj Ju nema sta! I bice krace nesto nego prethodnog puta.
Nadam se da cu fizicki izdrzati sve sto me ocekuje. A emocije su mi - na strani(sto se tice polja 5)! Sto se tice sporta i svega sto je ovde meni simbolicno - ZALJUBLJENA SAM DO USIJU!!! Over'n'over again!..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  galaksija Pet Jan 14, 2011 11:59 am

Ja sam proslog leta imala neke hrabre poteze sto se tice karijere,gotovo da sam samu sebe prevazisla!Imala jedan susret veka koji nije uspeo da se realizuje u vezu iako je bilo pokusaja pa se nadam da ce ponovni dolazak jupitera u ovan sad to resiti!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Sub Jan 15, 2011 3:16 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty re

Počalji  IVA Sre Jan 19, 2011 12:52 am

Hoce li sad jupiter da donese nesto pozitivno , proletos je bio blokiran saturnom iz vage. Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Čarobnica Sre Jan 19, 2011 1:58 am

Emma ::Hoce li sad jupiter da donese nesto pozitivno , proletos je bio blokiran saturnom iz vage. Very Happy

Biće opet u opoziciji krajem marta...ne bih ja to nazvala blokadom već trpljenjem a u neku ruku i oskudicom, pa na globalu bi mogao da poveća siromaštvo i glad, elementarne nepogode koje će dovesti do toga...e sad šta će kome pojedinačno da donese to sve zavisi od natalnih postavki Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty re

Počalji  IVA Sre Jan 19, 2011 2:09 am

Čarobnica ::
Emma ::Hoce li sad jupiter da donese nesto pozitivno , proletos je bio blokiran saturnom iz vage. Very Happy

Biće opet u opoziciji krajem marta...ne bih ja to nazvala blokadom već trpljenjem a u neku ruku i oskudicom, pa na globalu bi mogao da poveća siromaštvo i glad, elementarne nepogode koje će dovesti do toga...e sad šta će kome pojedinačno da donese to sve zavisi od natalnih postavki Smile

hmmm, pa to ko da znaci da tesko da cu osetiti pozitavan uticaj jupitera kroz prvu...sem sto cu da se gojim i gajim lazne nade.... Very Happy Wink Wink Wink
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Sre Jan 19, 2011 2:47 am

MARINA ::Sta mislite.. jel' taj jupiter preko natalnog meseca u 7 polju mog bivseg decka moze biti sansa da ponovo budemo zajedno? Detaljnu situaciju sam objasnila u licnim pitanjima "Da li da bivsi bude i buduci?", i ako neko moze da mi odgovori veoma bi mi znacilo, posto prolazim kroz veoma tezak period ovih dana.. Iz nekog razloga sam se osvestila i shvatila da je on "taj", medjutim on se razmislja.. Sta mi predlazete? Volela bih da procitam bar necije misljenje. Sad
Ok.Ja razumela pitanje. Ali to je njegov Mo - pa od njega zavisi sta mu Ju preko Mo donosi, vec je imao prelaze.. Neutral

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Sre Jan 19, 2011 4:37 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Sre Jan 19, 2011 4:58 am

MARINA ::

Sad sam gledala kako su isli tranziti, i smorila se.. U to vreme, osim sto se vidjao sa mnom (drugarski), dosla mu je mama iz Nemacke na 2-3 nedelje. Logicno..mesec-majka, ovan-Nemacka, jupiter-doputovala.. Ne znam kako mi to nije palo na pamet.. Da, definitivno taj aspekt nema veze samnom, iako bih volela.. pale Jedino sto smo mi prvo isli do nje (140km), jer nije odmah dosla u Bg, pa bih mozda to mogla da posmatram kao duzi put samnom (ako je 140km neki dug put..?? Suspect )

Hvala :*, navodis me nekako da posmatram stvari objektivnije.. Smile
Da, ali izgleda da je mama njegova predstavljena i Merkurom pa koji ima separaciju sa Mo, govori o odvajanju majke..mozda je morala da ode. A ja sam pricala o onom prelasku od pre 12god. Znas li ista o tome? Kada mu je mama otisla? Vidids da je Ur u 4-oj naspram 180`Me - razvedeni su pretpostavljam roditelji ili rastavljeni na neki nacin.
Mada ovako kako je Ju vladar 4 u 120` sa Me vladarem 10, i jos 120`sa So..meni njegovi kao da su vecito vezani. Ili su pak oboje nasli srecu s drugim partnerima. Hm. Suspect Za njeogvu mamu to i jeste kraci put kroz simboliku Merkura(3)..ako je rodjena na ovom podrucju..a i to drugarski kako kazes, pa meni se cini kao da su mu i roditelji "drugari".. sunny


Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Jan 19, 2011 7:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Sre Jan 19, 2011 4:41 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Sre Jan 19, 2011 7:29 pm

MARINA ::Pogodila si dosta toga.. Orbis me-mo je 7'. Iako je slab izgleda ima uticaja, cim si pogodila na osnovu toga. Jeste.. morala je da ode.. Njemu se roditelji nisu slagali dugo godina. Kada je tacno usledio razvod, videcu da saznam, ali znam da kada smo zapoceli vezu 2004. njemu je mama vec bila 1,5 god. u Nemackoj, otprilike od 2003. kad je bio ju u lavu (xa, pa njoj je mo u lavu u 9!). Morala je da ode jer se udala za coveka koji je odavde, ali tamo zivi. Inace, mama mu je Makedonka. Dosla je ovde kad se udala za njegovog tatu koji je tamo bio u vojsci.

Mislim da ipak nije me120mo. me je na 25' bliz. a ju retro. na 16,53. (nekako mi previse slabo..) Pogodila si da su mu roditelji nasli srecu s drugim partnerima.
Nisu mu roditelji drugari. Cak se sada ne podnose. Mi smo i u vezi, a i par meseci posle raskida bili pre svega pravi prijatelji (valjda zato sto njegovo sunce pada u moju 11.) Samo, ja bih opet da budemo zajedno, a on hoce da i dalje budemo drugovi.. :\
Man' se vise "pogadjanja"..jer pogadja Exclamation Cool
~E ovako nisam "pogadjala" Laughing postoji odredjena simbolika, a sirina znaci = vise "scenarija". A Mo IMA 90 sa Me, i tesko da ce biti slab uticaj, evo i zasto: Mo je SAMO par sati pre toga bio u Ribama u svojoj egzaltaciji! I kao najbrzoj planeti/satelit bih mu dala i 12orbis, ali kada je separacija tako da se dva znaka vide isto kao u ovom slucaju, samo da je sporija planeta na pocetku znaka. Sledece je sto je Merkur i vladar deckovog Suncevog znaka, a i Asc.
~To sto se roditelji ne podnose po ovom je "ljubavna mrznja" Wink ali me uopste ne cudi da se brakovi sklopljeni kroz poznanstvo na takav nacin i kasnije pretvore u nocnu moru.

Realno - a sta je realno tada kada je mladic u vojsci? Rolling Eyes Imala sam prilike da budem sa nekim momcima koje sam upoznala bas kada su bili na odsluzenju vojnog roka..i nisam. I dan danas ih volim kao drugove, jer su realni i zato sto iskreno efekat nakon "drugog stanja" - za njih, zna da potraje i malo duze NAKON odsluzenja. Oni koji su se u tim trenucima odlucili da sklapaju veze ili brakove, nisu opstali. Oni koji su ih "sklapali" par godina(vise od 2-3god.) stoje cvrsto! I sto me podseti na mnoge brakove roditelja skolskih drugarica... Sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Sre Jan 19, 2011 11:46 pm

Ema, tebi je u trigonu sa natalnim Merkurom, pa će ti doneti priliku da imaš dobru komunikaciju, akako je u Ovnu preduzimljovošću, entuzijazmoom i optimističkim stavom možeš privući druge.Jupiter u Ovnu je dinamičn, aktivan, pun poleta, preduzimljivosti i naravno sve zavisno i kakvi su tranziti Marsa, zavisi kako će se njegovo delovanje ispoljiti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Dunja Sre Jan 19, 2011 11:57 pm

a sta ce meni da donese??? bounce
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Čet Jan 20, 2011 12:02 am

ja cu da "cekam" Wink 20`Ovna...stara dobra isprobana.. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Čet Jan 20, 2011 2:34 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Čet Jan 20, 2011 3:33 am

Da.. bice ti na asc, i jos 120 sa ve. Bices srecna, vesela, zaljubljena i bucmasta. Smile Takva sam ja bila kad mi je bio na asc. Bio je to jedan od najlepsih perioda u mom zivotu.. Smile)
I meni ce biti 120 sa ve kao i tebi.
MARINA :: Jel' nam
nam? scratch
MARINA ::on u tom slucaju donosi novu ljubav Sad
zasto places?
MARINA ::(posto je u ovnu), ili ljubav uopste?
Xaxaxa..star dobra oprobana kaze da necu biti buckasta. Koristis priliku da bocnes? Wink Ali takva si Ti bila...dva smo sveta razlicita..ja kg.nabacujem kada mi je Ju u 12-oj iskljucivo u Ribama, kada sam i obvezno pod fizikalnim terapijama i naravno manje kretanja, muce povrede.. (p.s.vec Ti je pravio 120` na Ve pre nego sto je krenuo retro..a jedan "krug" vec imas Cool )
~Marina, jel smem da vidim Tvoju sliku, posto ili placas danas neiskustvu zbog Ju na ASC..a ja cu samo reci ono sto kaze moj cika Jova*karatista, umetnik..): "ne mislim da ces se Milka ti ikad ugojiti, posto si cist misic"..
meni je Ju doneo radost svakako, na pripremama sam gubila od 6 do 8 kg.za 10dana, i to je samo dehidracija, kad smo kod pomenutog prelaza preko Asc. Wink
S druge strane, SA koji je u Ovnu u padu: pa recimo i godinice u kojima devojcicama rade hormoni, ali nikada nisam drasticno imala visak kg. Ali sa SA tada, jesam.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Čet Jan 20, 2011 3:05 pm

Emma, povoljno bi trebao da deluje Jupiter u prvoj u trigonu sa natalnim Merkurom, jer bi trebao da podstakne komunikaciju, pomogne ako se nešto novo uči, ili se neki novi kontakti uspostavljaju. On je u Ovnu preduzimljiv, pun elana i pozitivne energije za sticanje novih saznanja, entuzijazam , polet,optimizan za nešto novo i tekako ume da osobu ponese. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Čet Jan 20, 2011 4:11 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Čet Jan 20, 2011 6:53 pm

Mozda kada Jupiter napravi 60` sa natalnim Ju(r) Rolling Eyes a Pluton i Uran(s kojima imas natalne aspekte) sigurni su zaduzeni za iznenadnost. A Ju i jeste vladar 5(i uzivanja ce biti, ne moze nepovoljno) i Uran pod vrhom 5. Pa 120`tamo(Ve), 60 ' vamo(Ju r) i 120 'amo(Ur)..mozda mozes i da ruckas i da se zabavljas i da se zaljubis(kroz Ovna)..mozda malo da pripazis zbog toga sto ce ti raditi tranz.Ju 90 na Ne, pa ne mislim na preterivanje oko uzivanja, ali cisto povedes racuna da to sto unosis ne bue sumnjivog kvaliteta.
(Danas posmatram moju mamu koja je mrsavija nego pre 2 i po godine kada joj je SA prelazio Asc.u Devici, uopsteno u 1 polju, zakasneli efekat Laughing ).
Dva puta ponovljen kod mene slucaj: prvi prelaz Ju kroz 12 polje(samo do Riba) bila sam hospitalizovana, imala sam trovanje, do izlaska Ju je usao u Ovna, tada sam naravno zbog ishrane infuzijom(ujedno i tranfuzija) izasla sa 17.5kg.u 5-oj godini. Tesko sam dobila kg.te godine do kraja Ju...vec sa narednom sve je islo svojim tokom. Ali drugaciji pogled kada je dete u razvoju. Jel da? Kada je drugi put isao preko 12 vec sam napisala(3/4kg u periodu od 6 meseci da nisam mogla ni da potrcim normalno, a do tad sam bila aktivni sportista, osecas se bas nenormalno kada do juce je sve ok)..kad je usao Ju u Ovna, vec je pocelo blago prolece i vratio se osmeh na lice Very Happy zbog slabijeg pritiska na koleno, zbog toga sto necu vise sedeti ili biti ogranicena u pokretima, i onda svojim tokom(mada sam imala 16/17 god.)..a gledam i naredne isto nije bilo oscilacija, pritom SA je bio na kraju mog 1.
U oba slucaja nije se odnosilo na ljubav(bar ne neku nezaboravnu kod mene)..kod mene Laughing ALI, mozda ove godine ce pasti i neki tranzitni stelijum, uz to mislim i "sprinter" na nebu Sunce(vladar mog 5 I love you )...ali kada si zadovoljniji sobom, manje razmisljas sta lose moze da se desi. I ona cuvena: Kakve su nam misli takav nam je zivot.. Idea Ali jeste prvi decko pao kada je So negde zavrsavalo tranzit kroz moje 5 i Ju negde sredina prvog, potrajalo je do ulaska u vezu, oduzavala sam 6.meseci.
SAMO da DODAM: Eto nama lavovske kosice kod TEbe(mada i mene cesto mesaju zbog toga, ima crveni pigment), stomacic ces srediti vec, najprivlacnije imaju bas par Ve u Lavu(pritom jedna muska Embarassed )..lako je vama sa tim slatkisima, pravo tamo gde treba!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Čet Jan 20, 2011 10:35 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Čet Jan 20, 2011 11:14 pm

Pokusaj da ne umeces tekst u citate, jer niko nece primetiti Wink jer ima i pitanja medju tome sto pises..Ne moras qoutirati sve, samo naglasi @Mila, @Astrotanja @Milice...i tako dalje.. Smile
MARINA :: Inace, stomak mi je uvek ravan, verovatno se nisam dobro izrazila.. Smile Ja imam problem sa donjim delom tela kukovi, butine, pozadina.. Smile Otprilike kad se ugojim licim na Sakiru.. ravan stomak, a sve mi ode u d.. i noge. Samo sto mi to ne stoji tako dobro kao njoj, pa bas vodim racuna da se ne ugojim. Rolling Eyes
Xaxaxa..zar je to lose? Wink
Jupiter u 9 ~ problem sa povisenim kg.: U stvari kroz Strelca..upis visoke skole, prestanak/ispis sa ulaskom na 9, i naravno promenjen nacin i tempo zivota, veci broj kg.

A nisam ja hedonista, mada me takvi momci privlace..sa dozom hedonizma, ili bar da vide taj deo i u samoj devojci(ostalo je voda, vatra, zemlja, vazduh).
Ono sto kazes gore "predodredjen za skladnu gradju" ~ pre ce biti u kombinaciji sa ostalim aspektima/dispozitorom i njegovim aspektima da me je privlacio sport, mozda hedonisticki, ziv.. ali ako je to vec interesovanje koje razvijes, nema tu predodredjena gradja po rodjenju. Ako ne razvijes, nema nista od toga.
Zaista nisam razumela to za Ve u Lavu, ali me nista ne bi zacudilo. Mada oko mene ljudi su slatki Very Happy
Eh, da je taj Jupiter isao kroz Strelca kada sam imala 15/6 god.pa da se masti stvarno prerasporede TAMO GORE Embarassed(toliko o skladnosti Wink )


Poslednji put izmenio mila2710 dana Pet Jan 21, 2011 5:28 pm, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Čet Jan 20, 2011 11:42 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Čet Jan 20, 2011 11:44 pm

MARINA ::Oket Wink Videla sam da sam napravila zbrku.. Cool Very Happy
U svakom slucaju, javi sta se desilo sa ocekivanjima Wink
A meni Jupiter kasni ko u pubertetu...(moracu jos i o silikonima da razmislim Cool )

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Čet Jan 20, 2011 11:55 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu