Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

+7
Mrvica
Dunja
Astrotanja
Čarobnica
IVA
Formalhaut
galaksija
11 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Pet Jan 21, 2011 12:03 am

U svakom slucaju Ve na 2` onda dobro koristis Wink Ne mislim da to vracanje na stare ljubavi ili obnavljanje(pre ce Sa da doprinese) nije nemoguce. Daleko od toga, sa vladarem JU(5)koji je zaduzen bas za to i koji je retro. Moz' misliti Wink

ako te pak zanima brak s njim(ili ako si imala nesto poput toga) to je vec malo dalje od teme ovde.
Ne mislim da ces iz perioda koji Ti predstoji izaci nezadovoljna sobom. Jer to je ujedno i polje slucajno 9..ma Ju je tu svoj na "svome" lepo ugoscen. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sunny Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

MARINA ::ali Kim Klajsters i Marija Sarapova nikad nece biti isto. Laughing

Ali
Kim je trenirala i nesto drugo sto ju je formiralo, pa tek onda presla
na tenis, ali cini mi se da je "kriv" i OVO stvarno MISLIM Rolling Eyes FUDBAl. bar mi se cini da joj je tata profesionalni fudbaler bio.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Formalhaut Pet Jan 21, 2011 12:36 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Mrvica Pet Jan 21, 2011 4:42 pm

Ja ne umem da komuniciram. Već duže vreme..... Šta god da kažem...ispadne.. Rolling Eyes Otežana komunikacija sa kolegama, otežana komunikacija sa majkom. I vrrrlooo zeznuta komunkacija sa njim. Uf.

Što se jup. u ovnu tiče....ne zna šta da očekujem. Planiram da uzmem stambeni kredit.... Planiram da uzmem neke pare od mojih roditelja za učešće....a koliko sam pročitala...to i neće baš biti dobra ideja... Shocked Rolling Eyes

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  nancy09 Pet Jan 21, 2011 11:53 pm

Hm..Jupiter u ovnu!!!Šta da očekujem? Nisam pametna. Ako će se ponoviti dešavanja od ljetos....(a možda ne bi ni bilo loše Very Happy Very Happy )...nadam se da ću biti pametnija i donijeti pametnije odluke... Very Happy
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Sub Jan 22, 2011 10:22 pm

Mrvice ,probleme u komunikaciji ti je doneo Jupiter u opoziciji sa natalnim Saturnom, ali sredu, četvrtak i Merkur tranzitni u prvoj, u Jarcu, koji je pravio kvadrat sna natalnim koji je u Vagi. Kada Pluton bude ušao u kvadrat sa natalnim mogući su problemi u komunikaciji, jer on ume da donese promene u komunikaciji, nekad je to nedostatak diplomatije, sklonost da se drugima nameće mišljenje, ili da se brani sopstveni stav, pa pazi šta ćeš time postići. Dobro je kada se menja, prekida sa onim razmišljanja, stavovima, ili odnosima koji ti štete.

Mnogo šta zavisi i od naše svesnosti, pripreme za nadolazeće promene i razumevanja šta se to događa sa nama, jer je to put i ka prevazilaženju nečega. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Sub Jan 22, 2011 11:49 pm

Mrvica ::Ja ne umem da komuniciram. Već duže vreme..... Šta god da kažem...ispadne.. Rolling Eyes Otežana komunikacija sa kolegama, otežana komunikacija sa majkom. I vrrrlooo zeznuta komunkacija sa njim. Uf.

Što se jup. u ovnu tiče....ne zna šta da očekujem. Planiram da uzmem stambeni kredit.... Planiram da uzmem neke pare od mojih roditelja za učešće....a koliko sam pročitala...to i neće baš biti dobra ideja... Shocked Rolling Eyes
Pa ako je mama predstavljena 10-im poljem i Pluton je njen vladar(naravno i Mars) malo vise je taj Sa uticao na komunikaciju. A i 10 polje je prirodna kuca za necij kredit. Ali je i Jarac! Sa se trenutno krece kroz 8 polje(kreditno odeljenje, tudj novac..), pa i sam Ti je vladar Asc.
ne znam da li da sacekas da i suvladar 1-og polja Uran udje u Ovna sa Jupiterom, jer kako je to Tvoje 2 polje doci ce sigurno do sirenja priliva novca sa neke strane Cool . Jer natalna postavka Sa90Ne nije naj naj naj..ali kako je Neptun kreditor u 11 polju..hm, ne znam da li je pametno ici preko nekog prijatelja. Tako da bih dobro isplanirala period kada da udjes u pricu o kreditu..jer ce SA pocetkom jeseni STATI na Plutona natalnog Svakako prepreke postoje, mozda NE za dobijanje istog, vec za OTPLATU Question Exclamation(Ju na 3-4` Ovna ce praviti 120` prema natalnoj Veneri, povoljna "prilika" Rolling Eyes ,ali opet Saturn je u opoziciji sa natalnim drugim-dobicima).
Ovaj ton koristim samo iz razloga sto nisam pristalica KREDITA, i zato je bolje da imas i savet onog ko je na "Tvojoj strani".. Wink mislim istomisljenika. Smile


Poslednji izmenio mila2710 dana Ned Jan 23, 2011 10:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 3:02 pm

I na kraju sta ocekujem od Jupitera u Ovnu(koji je zagazio pre vise od 1/2 dana).. Question
Da se promenim iz "astro" u Fidel Kastro Exclamation Twisted Evil

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Ned Jan 23, 2011 4:13 pm

mila2710 ::I na kraju sta ocekujem od Jupitera u Ovnu(koji je zagazio pre vise od 1/2 dana).. Question
Da se promenim iz "astro" u Fidel Kastro Exclamation Twisted Evil

Mozes da ocekujes malo unutarnjeg mira i optimizma:) Bices sasvim dovoljna samoj sebi, i pronaci ces mir, srecu i zadovoljstvo sobom pre svega, i malo ces se pokrenuti, ka van, ka drugima. Nije lose:) Very Happy Very Happy Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 4:18 pm

Emma ::
mila2710 ::I na kraju sta ocekujem od Jupitera u Ovnu(koji je zagazio pre vise od 1/2 dana).. Question
Da se promenim iz "astro" u Fidel Kastro Exclamation Twisted Evil

Mozes da ocekujes malo unutarnjeg mira i optimizma:) Bices sasvim dovoljna samoj sebi, i pronaci ces mir, srecu i zadovoljstvo sobom pre svega, i malo ces se pokrenuti, ka van, ka drugima. Nije lose:) Very Happy Very Happy Very Happy
Samodovoljnost jeste losa osobina, medjutim cuva intimu.
Hvala na lepim recima, zeljama..a optimizam se vec oseca..a on je jedini koji odrzava moje motive Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Ned Jan 23, 2011 4:40 pm

Ne zaboravimo gde se sada nalazi Mars, dok je Jupiter zagazio u Ovna. Mars je u Vodoliji. Pogledajte kroz koju vam kuću ni kakve aspekte pravi sa natalim, jer to govori šta je i gde je to gde možete da započenete nešto novo.Jupiter u Ovnu pre svega podržava širenje, napredka kroz aktivnost i to nove delatnosti, aktivnosti, jer je u Ovna, prvom pionireskom, ,predvodničkom znaku, kojem vlada Mars, pa je dobro povezati ta dva uticaja i gledati gde je povoljno sada da preduzmete nešto novo.

Primer radi, meni je Jupiter ušao u devetu i pre nego što je zakoračio uvećava moje nastojanje i težnju ka duhovnom napredku i ka novim duhovnim saznannjim, ali je trenutni tranzit Marsa kroz moju šestu kuću doneo preduzimanju nečeg novog vezanog za zdravlje, istovremen je i Sunce u šestoj. Mars u šestoj doneo je recimo da otpočnem korišćenje "tibetanske gljive", radi poboljšanja zdravlja. Ovo je nešto što prvi put koristim.Takođe unosim novine u način rada, mada efikasnost toga očekujem tek ulaskom Urana u sazvežđe Ovna. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Jan 23, 2011 6:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 5:15 pm

Niko ne zanemaruje Marsa(vladara Ovna, trenutnog dipozitora tranzitnog Jupitera) Cool
Ako je suditi, po mojoj postavci, jasno je da sa Suncem(vladarem 5) u 11, druzenje sa ljudima iz oblasti sporta, ali mozda vise druzenje preko net-a(Vodolija), ali i sa Ma..sasvim sigurno da nista ne prolazi bez tenzije, ipak je to 11 opozitno 5-oj. Wink(90na natalno So je proslo pod kontrolom sam, da ne kazem "Sedativima" Laughing posto to kako nisam do sad niti cu uvrstavati u svoj zivot) Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Ned Jan 23, 2011 6:40 pm

Mila, veća opreznost će ti biti potrebna kada dođe u kvadrata sa natalnim Uranom, pozebno zbog natalne aspekta, kvadrata Marsa i Urana.


Mars u Vodoliji uvek donosi neka iznenađenja, odstupanja od uobčajenog, novine nekima kroz nove kroz nove aktivnosti, specifične , do sada nedoživljenima, ali postoji mogućnost i rušenja nekih odnosa i veza, jer je Mars u Vodoliji buntovan, nie tolerantan, a Jupiter u Ovnu teži da ide napred, nezadrživo i egositično, međutim Mars u Vodoliji daje mentalnu energiji i bolji je za intalektuane aktivnostima. Što se tiče sporta on jedino ukoliko udružuje snagu sa drugima, kroz grupne sportove. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Čarobnica Ned Jan 23, 2011 7:06 pm

Jupiter mi je trenutno u 4. kući, Mars ide trećom kućom odnosa, rodjaka i pravi opoziciju sa nat. Sa u 9. Danas sam i konačno potvrdila da sebi a i babi da nikad više neću da progovorim sa dedom koji me je pre dva meseca doveo u vrlo neugodnu situaciju...po svemu sudeći Jupiter će mi doneti i preseljenje, posebno kad se Uran bude približio Mesecu natalnom u 4. kući i potpuni raskid svih odnosa sa babom i dedom...što se opet oslikava i kroz ulazak Marsa u Ribe, odnosno moju natalnu 4. kuću...! S obzirom na to da Jupiter pravi i trigon sa nat. Sa, verujem da sve to može vrlo pozitivno da se odrazi po mene Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 7:09 pm

Mars u Ribama je taj koji meni donosi iznenadjenja( i dalje je u kuci 11.koja je pod vladavinom Vodolije) Exclamation
TAcnije, iako pravi 120` na samom pocetku znaka, to sam vec iskusila mnogo puta, recimo na svake 2 god.otprilike Wink i to nepogresivo od 1`Riba, meni se desi da moram da reagujem burno da bih zastitila sebe. Jer je ujedno i na 180`natalni Ma..cisto provere radi, pogledala sam svaki i potvrdilo se..pre toga, tih par stepeni - nista!
Zar je mom Marsu potrebna(po prirodi znaka u kom je)opreznost kod tog prolaza? Narocito zato sto zivim s tim aspektom..Hvala Astrotanja na savetu, upozorenju, ali ne bojim ga se Twisted Evil

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Dunja Ned Jan 23, 2011 7:23 pm

pa reklo bi se onda da je meni Mars u 6-toj ???..natalno je u 10-toj...A posto je meni Jupiter inace natalno u OVnu u 9-toj,sta ja mogu da ocekujem od ovog tranzita???danas mi je znaci tranzitni zakoracio u 9-tu...ucenje?? zavretak faxa?? diploma..??? Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 7:38 pm

Fakultet je logicno 9 polje, pa da bi diplomirala morala bi da "predjes" to 9 polje. Idea
DAkle 10 polje = diplomirati! Tacnije znak Jarca, a 10 polje uzimamo kao prirodno polje kojim vlada Saturn. Saturn ti nema bas naj aspekt sa Jupiterom 90` Pa ne znam, jesi li ucila dovoljno? Laughing
mislim da ces se pomuciti jos malo(kvadrat je to), pa verovatno kad zadje Ju u Bika, nakon sto predje Mesec i napravi tacnih 120` na natalnu Veneru koja je vladar 10-og polja kod Tebe, pa da materijalizujes(Ve) taj dokument.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Dunja Ned Jan 23, 2011 7:44 pm

dusice...kakvo ti je to pitanje?? Laughing pa da bi dosla do diplome imam jos par ispita da polozim...Smile tako da je logicno da cu morati DOVOLJNO dobro da ih spremim Laughing

mene zanima oce li se to ostvariti do kraja ove god?? nemoj majke ti,da cekam 2019 dok izadje Ju iz mog 9-tog polja!!! No

jel necu??? pale
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Gost Ned Jan 23, 2011 8:00 pm

Dunja ::dusice...kakvo ti je to pitanje?? Laughing pa da bi dosla do diplome imam jos par ispita da polozim...Smile tako da je logicno da cu morati DOVOLJNO dobro da ih spremim Laughing

mene zanima oce li se to ostvariti do kraja ove god?? nemoj majke ti,da cekam 2019 dok izadje Ju iz mog 9-tog polja!!! No

jel necu??? pale
Pa za pocetak da vidis koliko je Jupiter u znaku, tj.NAUCIS..pa bice ti lakse Cool Oce li ili nece li od Tebe zavisi, ne od Jupitera...ali bar sam se slatko nasmejala za ovih 2019god. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Dunja Ned Jan 23, 2011 8:07 pm

nisam mislila na 2019 godina,
vec na 2019-tu godinu!! posto provitah negde da ce Ju do tada biti u Ovnu!!

greska u pravopisu! Smile

ili je to neki drugi tranzit?? scratch

uh..sve sam pomesala..Razz

svejedno,drago mi je da sam bar nekog namejala.... jocolor

NARAVNO DA JESAM Very Happy

U ran je u pitanju.... Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Ned Jan 23, 2011 10:01 pm

Mrvice 8. kuća se odnosi na kredite, a vladar tvoje osme, čiji je vrh u Devici je Merkur na 5. stepenu u Strelcu.

Kada Jupiter bude bio u trigonu sa Merkom natalnim, vl. osme onda će biti povoljno vreme za stambeni kredit, to će biti u febraru ove godine, sredinom meseca, a prethodo će Jupiter biti i u trigonu sa Venerom koja je kao i Merkur u 10, u Strelcu, tako da će bitio dobitaka od roditelja.

Vrlo bitni za tebe su tranziti Merkura za potpisivanje potpisivanja kredita. Dobro bi bilo da je Merkur u Vodoliji, ne u Ribama i da ne pravi kvadrat sa tvojim natalnim Merkurom.Tranzitni Pluton doneti pomene na finansijkom planu, moguće opsednutost idejom da se kredit spovede, ali i nastojanje da se to uradi, kao izvesni konflikte i poteškoće u komunikaciji vezane za novac drugih.

Natalna pozicija Saturna u Vagi, ukazuje da si ti oprezna i odgovorno pristupaš tuđem novcu, kao i stvarima vezanim za kredit.Venera u 10. u Strelcu često ukazuje da pomoć roditelja stiže baš onda kada je potrebna. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Mrvica Pon Jan 24, 2011 10:43 am

mila2710 ::
Mrvica ::Ja ne umem da komuniciram. Već duže vreme..... Šta god da kažem...ispadne.. Rolling Eyes Otežana komunikacija sa kolegama, otežana komunikacija sa majkom. I vrrrlooo zeznuta komunkacija sa njim. Uf.

Što se jup. u ovnu tiče....ne zna šta da očekujem. Planiram da uzmem stambeni kredit.... Planiram da uzmem neke pare od mojih roditelja za učešće....a koliko sam pročitala...to i neće baš biti dobra ideja... Shocked Rolling Eyes
Pa ako je mama predstavljena 10-im poljem i Pluton je njen vladar(naravno i Mars) malo vise je taj Sa uticao na komunikaciju. A i 10 polje je prirodna kuca za necij kredit. Ali je i Jarac! Sa se trenutno krece kroz 8 polje(kreditno odeljenje, tudj novac..), pa i sam Ti je vladar Asc.
ne znam da li da sacekas da i suvladar 1-og polja Uran udje u Ovna sa Jupiterom, jer kako je to Tvoje 2 polje doci ce sigurno do sirenja priliva novca sa neke strane Cool . Jer natalna postavka Sa90Ne nije naj naj naj..ali kako je Neptun kreditor u 11 polju..hm, ne znam da li je pametno ici preko nekog prijatelja. Tako da bih dobro isplanirala period kada da udjes u pricu o kreditu..jer ce SA pocetkom jeseni STATI na Plutona natalnog Svakako prepreke postoje, mozda NE za dobijanje istog, vec za OTPLATU Question Exclamation(Ju na 3-4` Ovna ce praviti 120` prema natalnoj Veneri, povoljna "prilika" Rolling Eyes ,ali opet Saturn je u opoziciji sa natalnim drugim-dobicima).
Ovaj ton koristim samo iz razloga sto nisam pristalica KREDITA, i zato je bolje da imas i savet onog ko je na "Tvojoj strani".. Wink mislim istomisljenika. Smile

Sa mamom, uglavnom, imam tešku komunikaciju zbog činjenice da se JOŠ UVEK nisam udala...niti rodila dete....niti imam ozbiljnu vezu.. Moja mama je opterećena mojom decom, i vrši strašan pritisak. Što veći pritisak vrši...to ja više bežim i povlačim se....Izbegavam da se svađam sa njom, ali........vrlo, vrlo je napeto. Počinjem da gubim strpljnje. Razumem je...ali gubim strpljenje.....
I ja sam protiv kredita. ALI kako sam dugo podstanar, dugo već dajem novac nekom drugom... Mislim da je vreme da sebi obezbedim nešto. Od 12.februara ću postati kreditno stabilna ( neću imati ni dinara zaduženja ni po kojem osnovu ) dobiću i malu povišicu.....i.....eto me!!
Otplata ne bi trebalo da bude problem, jer planiram da uzmem mali kreditić....a i...postoji mogućnost da počnem privatno da radim još nešto...Što znači, još malo doatnog priliva....i .... sve sam ja to finao isplanirala....
Moj natalni mars je u 7.polju....mogu li ja u ovom periodu naći kakvog muža.....da skinem majku s grbače?? hehehehhehehee



Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Mrvica Pon Jan 24, 2011 10:44 am

Astrotanja ::Mrvice 8. kuća se odnosi na kredite, a vladar tvoje osme, čiji je vrh u Devici je Merkur na 5. stepenu u Strelcu.

Kada Jupiter bude bio u trigonu sa Merkom natalnim, vl. osme onda će biti povoljno vreme za stambeni kredit, to će biti u febraru ove godine, sredinom meseca, a prethodo će Jupiter biti i u trigonu sa Venerom koja je kao i Merkur u 10, u Strelcu, tako da će bitio dobitaka od roditelja.

Vrlo bitni za tebe su tranziti Merkura za potpisivanje potpisivanja kredita. Dobro bi bilo da je Merkur u Vodoliji, ne u Ribama i da ne pravi kvadrat sa tvojim natalnim Merkurom.Tranzitni Pluton doneti pomene na finansijkom planu, moguće opsednutost idejom da se kredit spovede, ali i nastojanje da se to uradi, kao izvesni konflikte i poteškoće u komunikaciji vezane za novac drugih.

Natalna pozicija Saturna u Vagi, ukazuje da si ti oprezna i odgovorno pristupaš tuđem novcu, kao i stvarima vezanim za kredit.Venera u 10. u Strelcu često ukazuje da pomoć roditelja stiže baš onda kada je potrebna. sunny


Moj kredit mnogo zavisi od mojih roditelja, pošto bi oni trebalo da daju za učešće ... Međutim, meni se čini da me ne shvataju ozbiljno...jer su počeli da kupuju nov nameštaj, menjaju kuhinju...i sl. Tako da ja sada razmatram drugu opciju ( pokušavam da ih isključim potpuno ) i da...odem na godinu dana u Egipat. Tamo otvaramo firmu, tj. moj direktor otvara firmu....Pa ako pristanem ( a još uvek nisam ) onda ću doći do para SAMA!!!
Ja sam vrlo oprezna sa tuđim novcem, valjda zato što radim sa tuđim novcem.... ( ja radim finansije )...milioni prolaze preko mojih prstića...i..vrlo sam oprezna! Imala sam neki mali kredit 40-ak hiljada...i nisam sebi kupila ni čarape dok nisam uštekala da to otplatim. Ne volim da dugujem....ali.....
Od feburara počinjem da tražim odgovarajuću nekretninu....mali ...malecni stančić.....i onda...kad pronađem..
sunny

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Čarobnica Pon Jan 24, 2011 4:37 pm

Mrvica ::
Sa mamom, uglavnom, imam tešku komunikaciju zbog činjenice da se JOŠ UVEK nisam udala...niti rodila dete....niti imam ozbiljnu vezu.. Moja mama je opterećena mojom decom, i vrši strašan pritisak. Što veći pritisak vrši...to ja više bežim i povlačim se....Izbegavam da se svađam sa njom, ali........vrlo, vrlo je napeto. Počinjem da gubim strpljnje. Razumem je...ali gubim strpljenje.....

Mrvice, izvini što se ubacujem ali potpuno te razumem...imala sam do skoro sličan problem, pa je mama počela da popušta...zašto naše majke nekad ne pomisle da to što one misle da je za nas dobro da možda i nije u momentu kad bi one to želele i da sve ima svoje vreme bez obzira na godine i da svako ima svoju sudbinu, koju manje ili više može da menja...Mislim da nisam ovde pisala o jednom iskustvu iz naroda o ženi koja je očajnički želela dete, godinama...dobila ga je napokon i zažalila...ali bukvalno, dete je do te mere bilo nemoguće da je žena završila kod psihijatra...prema tome, lepo sedi sa mamom i objasni joj neke stvari...svi mi imamo odredjeni put koji moramo da predjemo da bismo da bismo došli ostvarenja nekih želja, ali ne tudjih već svojih, tudje se želje u odredjenom trenutku ne poklapaju sa našim i uostalom nismo svi isti i nije nam svima isto dato...

Pozdrav, Čarobnica
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Mrvica Pon Jan 24, 2011 4:43 pm

Čarobnica ::
Mrvica ::
Sa mamom, uglavnom, imam tešku komunikaciju zbog činjenice da se JOŠ UVEK nisam udala...niti rodila dete....niti imam ozbiljnu vezu.. Moja mama je opterećena mojom decom, i vrši strašan pritisak. Što veći pritisak vrši...to ja više bežim i povlačim se....Izbegavam da se svađam sa njom, ali........vrlo, vrlo je napeto. Počinjem da gubim strpljnje. Razumem je...ali gubim strpljenje.....

Mrvice, izvini što se ubacujem ali potpuno te razumem...imala sam do skoro sličan problem, pa je mama počela da popušta...zašto naše majke nekad ne pomisle da to što one misle da je za nas dobro da možda i nije u momentu kad bi one to želele i da sve ima svoje vreme bez obzira na godine i da svako ima svoju sudbinu, koju manje ili više može da menja...Mislim da nisam ovde pisala o jednom iskustvu iz naroda o ženi koja je očajnički želela dete, godinama...dobila ga je napokon i zažalila...ali bukvalno, dete je do te mere bilo nemoguće da je žena završila kod psihijatra...prema tome, lepo sedi sa mamom i objasni joj neke stvari...svi mi imamo odredjeni put koji moramo da predjemo da bismo da bismo došli ostvarenja nekih želja, ali ne tudjih već svojih, tudje se želje u odredjenom trenutku ne poklapaju sa našim i uostalom nismo svi isti i nije nam svima isto dato...

Pozdrav, Čarobnica

Ona ima faze....Nekad je to više a nekad je to manje. Rolling Eyes Mi već 12 godina ne živimo zajedno. Ja sam samostalna, zarađujem za sebe, ne zavisim finansijski od roditelja još odavno.
I ja znam da ona nema loše namere, i da mene niko ne voli više od nje. Ona je savršen roditelj, ja ću biti srečna ako budem bila upola dobra u tom poslu kao ona.
Ali...ova faza....koja traje poslednjih 6 meseci, čini je nepodnošljivom. I mi razgovaramo o tome, i ona se slaže...da ništa ne može na silu, da je najbitnije da sam ja srećna.....ali.....ima dana kada to zaboravi...a ja nemam strpljenja da stalno vrtim jedno te isto.
Ponekad budem gruba i onda se osećamo loše i jedna i druga... pale

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  sagitariusleone Uto Jan 25, 2011 11:24 am

Kako bih ja mogla da tumacim tranzitnog Jupitera kod mene?Pravice trigon sa natalnim marsom i asc,takodje tranyitni mars ce praviti opoyiciju sa natalnim.
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 2 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu