Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

+7
Mrvica
Dunja
Astrotanja
Čarobnica
IVA
Formalhaut
galaksija
11 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Astrotanja Uto Jan 25, 2011 2:09 pm

To zavii u kojoj si trenutno situaciji, uobičajeno dok je u 7. i opoziciji sa natalnim, a to će biti nekoliko dana mogući su konflikti sa drugima., ako ste u braku, onda konflikti mogu biti u braku.

Nije svejedno da li studirate dok Jupiter tranziir a9, da liimate neki susdsk proces, jer ako je to prisutno, onda je tumačenje shodno tome.

Vrlo je bitno u kakvoj si sada situaciji, da li iza tebe ima neko završeno partnerstvo, brak. Ako je jedno partnerstvo iza tebe, onda Jupiter u devetoj će doneti šansu za novo, posebno u povoljni tranzitima sa natalnim planetama i zajedno i sa još nekim tranzitima, bitni su aspekti i na Veneru, Mesec. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  sagitariusleone Uto Jan 25, 2011 2:30 pm



To zavii u kojoj si trenutno situaciji, uobičajeo dok je u 7. i opoziciji sa natalnim, a to će biti nekoliko dana mogući su konflikti sa drugima.
Vrlo je bitno u kakvoj si sad asituaciji i da liiza tebe ima neko završeno partnerstvo, brak. Ako je jedno partnerstvo ita tebe, onda jupiter u devetoj će doneti šansu za novo. sunny

Izvestaj sa terena he ,he odnosno trenutna situacija stoji ovako:U braku sam tri godine,prvog maja ce biti cetiri ustvari Laughing ni ja jos uvek ne mogu da verujem,ali eto iznenadih samu sebe,za sada je sve ok.Radim na uredjivanju jedne knjige,i znatno sam se usporila, nadam se da cu uskoro privesti kraju,kao i da ce ugledati svetlost dana negde krajem februara ,pocetkom marta.Na zdrastvenom planu sve ok.Sto se tice tog marsa,vec predosecam kako ce biti.Uskoro mi cim malo otopli stizu majstori,tesko meni.Pocinjem lagano sa psiho fizickom pripremom.Eto ukratko . Very Happy
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  wanja Uto Jan 25, 2011 2:42 pm

Astrotanja ::
Vrlo je bitno u kakvoj si sada situaciji, da li iza tebe ima neko završeno partnerstvo, brak. Ako je jedno partnerstvo iza tebe, onda Jupiter u devetoj će doneti šansu za novo, posebno u povoljni tranzitima sa natalnim planetama i zajedno i sa još nekim tranzitima, bitni su aspekti i na Veneru, Mesec. sunny

meni Ju tranzitira u devetim poljem...bas kraj 9.. ili se to ipak racuna kao 10 polje?ali ja i ne znam u kakvoj sam situaciji..kod mene se sve vise komplikuje..ali ce se valjda sve do jeseni razresiti sto se tice situacije na emotivnom planu... Question Question

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  galaksija Čet Jan 27, 2011 5:51 pm

Meni ce jupiter u martu praviti trigon od natalnog neptuna koji je vladar mog horoskopa a u maju i trigon od venere u 10 polju.Znaci li to odlazak u inostranstvo i zaljubljenost,mozda i brak,jer ce severni cvor istovremeno biti na natalnoj veneri i sekundarni merkur egzaktno na veneri a vladar 7 polja?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  sladjana Čet Jan 27, 2011 7:24 pm

Mrvica ::
Sa mamom, uglavnom, imam tešku komunikaciju zbog činjenice da se JOŠ UVEK nisam udala...niti rodila dete....niti imam ozbiljnu vezu.. Moja mama je opterećena mojom decom, i vrši strašan pritisak. Što veći pritisak vrši...to ja više bežim i povlačim se....Izbegavam da se svađam sa njom, ali........vrlo, vrlo je napeto. Počinjem da gubim strpljnje. Razumem je...ali gubim strpljenje.....
I ja sam protiv kredita. ALI kako sam dugo podstanar, dugo već dajem novac nekom drugom... Mislim da je vreme da sebi obezbedim nešto. Od 12.februara ću postati kreditno stabilna ( neću imati ni dinara zaduženja ni po kojem osnovu ) dobiću i malu povišicu.....i.....eto me!!
Moj natalni mars je u 7.polju....mogu li ja u ovom periodu naći kakvog muža.....da skinem majku s grbače?? hehehehhehehee

Generalno u istom smo sosu, što bi se dalo tako kazati, opisati...Još se ni ja nisam udala pa možeš shvatiti šta je tema moja mame Smile i to večita , pogotovo kada dođu moje drugarice ili ne daj BOže neki muškarac , taj je odmah došao da me ženi, ne mogu se ni družiti u stanu ni sa kim, samo se vodamo po kafanama, kafićima i slično da šiznem...
Jupiter u Ovnu bi trebao da me pokrene ili da mi nešto promeni ...
Na poslu sam od Nove godine premeštena na bolje i sigurnije radno mesto pa možda i kod mene bude neki kredit za bilo šta, makar nešto više novca...jer u solaru Jupeter mi je na kraju Ribe kroz II kuću ?!

Meni je prošle godine Mars u solaru bio u VII kuci (inače je i u VII Mars) i nije doneo ništa u polju muža, braka...samo je dao da budem besna na sebe a sa okolinom sam imala uzas odnos ...

sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan - Page 3 Empty Re: Sta ocekujete od ulaska jupitera u ovan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu