Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

2 posters

Ići dole

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?) Empty uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

Počalji  milijana Čet Maj 26, 2011 8:16 pm

Želela bih da pokrenem temu urana na "uglovima", ko ima kakvo mišljenje ili iskustva (sa samim sobom ili sa drugima)? Da li ove pozicije donose uznemiren život i u kojoj meri?
Kako se najbolje može iskoristiti naglašen uran u horoskopu?
pig
milijana
milijana

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?) Empty Re: uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

Počalji  Milica Čet Maj 26, 2011 8:34 pm

Je l' Uran vladar 2. polja?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?) Empty Re: uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

Počalji  milijana Čet Maj 26, 2011 8:44 pm

Vodolija je ulovljena u ogromnoj prvoj kući, zato mislim da je suvladar. U svakom slučaju taj uran se odnosi na prvu kuću..
milijana
milijana

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?) Empty Re: uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

Počalji  Milica Čet Maj 26, 2011 10:42 pm

milijana ::Vodolija je ulovljena u ogromnoj prvoj kući, zato mislim da je suvladar. U svakom slučaju taj uran se odnosi na prvu kuću..
Onda će se zasigurno manifestovati kroz jurenje karijere u nekoj uranskoj profesiji.
Ja ne mislim da je Uran nužno vezan za astrologiju.

Seti se, postoji i tradicionalna astrologija koja ne koristi Urana.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?) Empty Re: uran na MC-u, suvladar prve kuće (čudak, ludak ili možda nadaren astrolog?)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu