Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji?

3 posters

Ići dole

Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji? Empty Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji?

Počalji  Astrotanja Uto Nov 25, 2008 12:13 pm

Mesec je od sinoć, 24., pa danas i sutra u sazvežđu Škorpije.

U ovom znaku Mesec utiče na aktivnost, pojačava je. On donosi potrebu za promenom, pa se često ovih dana nešto završava, a nešto novo započinje. Ponekad su to samo unutrašnje promene ili borbe.
Strasti su jače,kako na seksualnom planu, tako i u međusobnoj komunikaciji.
Ima više i interesovanja za nešto što je skriveno, tajno, nedokučivo, ili mistično.Razmišljanja o kraju, završetku nečega, o smrti, seksu, misterijima, tajnama su češća. Pojačana je i destruktivnost.
Oni koji imaju problema sa reprodiktivnim organima, ili urinarnim trebaju da budu ovih dana pažljiviji, jer postoji tendencija prema upalama.

Lično meni je donosio upravo susret sa tajnama drugih i često promene u kući, kako mi tranzitira tada natalnom. četvrtom. Otuda mi je u kući dinamičnije, imam goste, posete, a i u kući se često nešto dešava, nije mirno.
Kada mi pređe preko natalnog Sunca u Škorpiji, spušta me, čini pasivnim, donosi neku težinu. Intenzivno osetim oko sat dva njegovo delovanje i imam potrebu da mirujem.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji? Empty Re: Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji?

Počalji  beskrajnost Uto Nov 25, 2008 6:39 pm

Na mene je prije utjecao mnogo mozda zbog mog podznaka? ali , sad ne osjeca se previse. Wink
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji? Empty Re: Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji?

Počalji  Latica Sre Nov 26, 2008 1:53 am

Meni je danas bio u konjukciji sa Marsom i Jupiterom u osmoj i zaista mi je doneo neka cudna razmisljanja, energicnu potrebu za zapocinjanjem neceg novog, pomisao da mogu da promenim kod sebe mnogo.. Od sutra pocinjem intenzivno da ucim. lol!
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji? Empty Re: Kako na vas utiče tranzitni Mesec u Škorpiji?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu