Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

+8
sladjana
malamo
Bambola
manuela
ena1976
NedaDj
Astrotanja
IVA
12 posters

Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  IVA Sre Sep 26, 2012 10:31 pm

Šta nam donosi Saturn koji će 05.10.2012. da uđe u Škorpiju?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Astrotanja Sre Sep 26, 2012 11:24 pm

Uskoro ću napisati jedan tekst o tome, veoma brzo, pre nego što zakorači Saturn u Škorpiju, ali prvo sledi susret Saturna i Merkura u Vagi i tekst o tome. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  NedaDj Uto Okt 02, 2012 3:48 pm

Mene bas brine ovaj tranzit. Receno mi je samo da mi slede velike promene. Pokusavala sam da rastumacim ali nemam dovoljno znanja.
Saturn mi se priblizava Plutonu na kraju 4.kuce, pa onda zahvata stelijum u 5.kuci Venera, Sunce, Merkur (sve u znaku skorpije), pa malo dalje (izvinjavam se sto pricam laički) Saturn isto u 5.kuci (u znaku Strelca). Inace 7.kuca pocinje u jarcu. Pluton je u konjunkciji sa Suncem, Venerom, Merkur sa Suncem, Venera sa Suncem. Sta bi mogla da ocekujem? Hvala unapred

NedaDj

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  ena1976 Uto Okt 02, 2012 5:20 pm

nedadjukic :: Mene bas brine ovaj tranzit. Receno mi je samo da mi slede velike promene. Pokusavala sam da rastumacim ali nemam dovoljno znanja.
Saturn mi se priblizava Plutonu na kraju 4.kuce, pa onda zahvata stelijum u 5.kuci Venera, Sunce, Merkur (sve u znaku skorpije), pa malo dalje (izvinjavam se sto pricam laički) Saturn isto u 5.kuci (u znaku Strelca). Inace 7.kuca pocinje u jarcu. Pluton je u konjunkciji sa Suncem, Venerom, Merkur sa Suncem, Venera sa Suncem. Sta bi mogla da ocekujem? Hvala unapred

Postavite kartu, ako želite da Vam neko protumači te aspekte, jer ovako je malo konfuzno Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  manuela Sre Okt 17, 2012 9:42 am

Uskoro mi tranzitni Saturn pravi konjunkciju sa MC. Da li neko ima iskustva sa tim tranzitom?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  ena1976 Sre Okt 17, 2012 7:23 pm

manuela ::Uskoro mi tranzitni Saturn pravi konjunkciju sa MC. Da li neko ima iskustva sa tim tranzitom?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

ima moja sestra. upravo je egzaktno SA0MC, totalno je posvećena poslu već neko vreme (mislim da je SA počeo da deluje 2-3 stepena pre egzaktne konjukcije) i to je upravo ovih dana počelo da se isplaćuje (finansijski).
natalno joj je UR0MC, a kako je UR vladar njene II kuće, došlo je i do iznenadne isplate nekog novca od kog je odavno digla ruke.
mislim da je za to zadužen SA i da je ovo povoljan period za vas jarčeve u podznaku cheers
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Astrotanja Ned Okt 28, 2012 2:53 pm

Iskustva sa Saturnom na Mc, nisu uvek povoljna i laka i sve to zavisi od natala, nema puno uopštavanja. Od kako je Saturn u Škopriji za veoma kratko vreme javile su mi se za horoskop tri osobe sa Asc u Jarcu i Saturnom u konjukciji sa Mc. Svima je bio veoma težak prerod, sa puno briga i problema vezanih za posao, kod dve za privatnu karijeru. Neizvesnost, finansijske poteškoće su u ova slučaja prisutne, ali ponajviše tuge, bezvoljnosti, usamljenosti. E, sad kod jedene je Saturn natalni u veoma lošem položaju, u Raku na Dc u kvadratu sa Plutonom, a kod druge je i Strelcu, gde mu takođe nije povoljno meso.

Kod jedne osobe je Mc bio na kraju Vage,a Venera u natalu u opozciji sa Plutonom u 9. i neprijatljski odnos je imala sa ženama koje su bile u komsiji za prijem na novo radno mesto.Nije proteklo povoljno, ali osoba nije odustala, odnosno podnela je žalbu na odluku. sunny

U sva tri slučaja je prošlost delovala na osobu. U jednoj kroz uticaj roditelja, oca i njegove postupke, koji su delovali na osobu, a u drugom i trećem ono što je sama osoba u prošlosti radila ili joj se dešavalo, što je izazvalo probleme na finansijskom, ili emotivnom planu. Kod tri osobe sam uočila snažnu borbu za status, karijeru, a kod jedne na emotivnom planu suočavanje sa prošlošću i potreba za vraćanjem onog što je i sama doživala, odnosno osvetoljubivost. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Bambola Ned Okt 28, 2012 10:26 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Astrotanja Ned Okt 28, 2012 11:37 pm

Žoržet, čim opozicija Saturna i Merkura prestane, strahovi i brige će prestati. Tvoj Mesec u Devici je sklon da puno brine i analizira, ali kada kreneš da radiš, deluješ to se umanjuje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Bambola Pon Okt 29, 2012 2:06 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  malamo Pon Okt 29, 2012 11:12 am

saturn u konjukciji sa mc moze da donese povecan obim posla i samim tim povecanu odgovornost. cak i unapredjenje, ali sve to zavisi od natala i toga kako se osoba odnosila prema svom poslu i duznostima u proslosti Wink
ja ocekujem jedan bolji period sa saturnom u skorpiji jer ne moze biti gori za mene od onog u vagi! Very Happy narocito kad mi napravi konjukciju sa natalnim jupiterom koji mi inace gradi sjajne aspekte na ac/dc i mc/ic, a i sekstil sa tranzitnim plutonom na dc-u What a Face
saturn u vagi mi je odneo brige, sputavanja, nervozu, bolokadu nekih planova, usamljenost, tugu.. odkako se maknuo od vage, brige polako jenjavaju i ponasam se apsolutno u skladu sa svojom prirodom sto mi donosi srecu Smile sada konacno znam sta hocu a sta necu od sebe i drugih cheers
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  manuela Pon Okt 29, 2012 12:20 pm

Ja sam sredinom maja iznenada promenila posao i pocela da radim za jednu firmu koja je u Rusiji.
Bas kad mi Saturn napravu prvu konjunkciu sa MC, negde krajem decembra mislim da ce posao da mi dodje u pitanje-da li cu dalje imati posla tek cu da vidim??? Sta vi mislite?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Astrotanja Pon Okt 29, 2012 7:00 pm

Žoržet, da to je i čekanje, odugovlačenje, što je opet bolja varijanta, od loših vesti koji ponekd može da donese ovaj tranzit. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Astrotanja Pon Okt 29, 2012 7:07 pm

Manuela, promena u karijeri će biti to je sigurno, jer će ti i Pomračenje Sunca biti u novembru u 10.,ali pored tranzita za precizno objašnjenje treba pogledati i šta kažu progresije. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  manuela Uto Okt 30, 2012 10:43 am

Da li obavezno pomracenje Sunca u 10. polju znaci i pocetak nekog loseg perioda vezanog za karijeru?
Ako su tog dana dobri tranziti, da li znaci bez obzira sto je pomracenje Sunca da mogu i dobre promene da pocnu?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Bambola Uto Okt 30, 2012 9:40 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  sladjana Sub Nov 03, 2012 2:28 am

Astrotanja ::Iskustva sa Saturnom na Mc, nisu uvek povoljna i laka i sve to zavisi od natala, nema puno uopštavanja. Od kako je Saturn u Škopriji za veoma kratko vreme javile su mi se za horoskop tri osobe sa Asc u Jarcu i Saturnom u konjukciji sa Mc. Svima je bio veoma težak prerod, sa puno briga i problema vezanih za posao, kod dve za privatnu karijeru. Neizvesnost, finansijske poteškoće su u ova slučaja prisutne, ali ponajviše tuge, bezvoljnosti, usamljenosti. E, sad kod jedene je Saturn natalni u veoma lošem položaju, u Raku na Dc u kvadratu sa Plutonom, a kod druge je i Strelcu, gde mu takođe nije povoljno meso.

Kod jedne osobe je Mc bio na kraju Vage,a Venera u natalu u opozciji sa Plutonom u 9. i neprijatljski odnos je imala sa ženama koje su bile u komsiji za prijem na novo radno mesto.Nije proteklo povoljno, ali osoba nije odustala, odnosno podnela je žalbu na odluku. sunny

U sva tri slučaja je prošlost delovala na osobu. U jednoj kroz uticaj roditelja, oca i njegove postupke, koji su delovali na osobu, a u drugom i trećem ono što je sama osoba u prošlosti radila ili joj se dešavalo, što je izazvalo probleme na finansijskom, ili emotivnom planu. Kod tri osobe sam uočila snažnu borbu za status, karijeru, a kod jedne na emotivnom planu suočavanje sa prošlošću i potreba za vraćanjem onog što je i sama doživala, odnosno osvetoljubivost. sunny

Ja sam jedna od osoba koja uskoro ocekuje Sa0Mc . Dodatno imacu i tranzitni PL0ASC ni malo nisam optimisticna ni za jedan segmen u zivotu jr mi je sve nesigurno sto meni ni malo ne odgovara .
Dosta njih me je savetovalo da pustim da Pl i Sa odrade svoje ali je meni to veoma tesko jer sve sama moram i bojim se da opet ne padnem na dno ....posao je nesiguran , pomalo mi ga je dosta i nemam drugu opciju za sada, ljubavni zivot je bez odgovora moju jubav , nekako zacarani krug a prijatelji i roditelji, sestra u fazi ne trebanja , trpljenja, nedostaje mi mir, sigurnost ....
Nadala sam se boljem zivotu posle 30-te a meni nikada gore ,samo bi bila sama da mi niko ne smeta, vecinu prijatelja vise nemam jer me ne razumeju i imam osecaj da im ne trebam u blizini .....a mrzi me da im pricam o sebi zasto kako ...
cekam Novu godinu i javljam prvi prelazak Sa preko Mc ....
ceka me i Sa0Ur i Sa120Mo ....pozzzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  brana73 Sub Sep 20, 2014 8:22 pm

...


Poslednji izmenio brana73 dana Uto Sep 23, 2014 9:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

brana73

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Vana Uto Sep 23, 2014 1:03 am

Joj mene je ivaj Saturn rasturio. Trenutno prilazi preko mog treceg polja i zadnjih nedelju dana osecam malo olaksanje inace mi je doneo puno nervoze, razmisljanja o samoubistvu, odlazak u inostranstvo, bavljenje poslom koji nikad nisam volela..., ucenje jezika, promenu dva stana, rad od jutra do sutra... Potpuno me je umorio... Osecam se tako iscrpljeno da to nije normalno. Nadam se da ce uskoro proci a mozda mi i ovaj Jupiter u lavu koji tranzitura mojim jedanaestim poljem gde se nalazi i natalni jupiter donese malo srece...

Vana

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Kalliopi77 Pet Okt 24, 2014 8:16 pm

Moje peto polje je u skorpiji sa uranom u njemu na 11 stepenu. Uran je u t kvadratu sa marsom u 8 polju i saturnom u drugom. U vreme prelaska tranzitnog saturna preko natalnog urana (period februar 2013) dolazi do raskida veze koja je zapocela 2 meseca pre toga. Mogu reci da je to bio jako los period za mene. U to vreme sam se posvetila ucenju i polozila ispit (valjda to ima veze jer uran u petom je u trigonu sa suncem i merkurom u devetom polju). Ali mogu reci da je sve krenulo na bolje tek ulaskom jupitera u raka iste godine. Saturn je i dalje u mom petom polju ali nema nekih desavanja u emotivnom smislu.

Kalliopi77

Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  logos Sub Okt 25, 2014 1:05 am

Kalliopi77 ::Moje peto polje je u skorpiji sa uranom u njemu na 11 stepenu. Uran je u t kvadratu sa marsom u 8 polju i saturnom u drugom. U vreme prelaska tranzitnog saturna preko natalnog urana (period februar 2013) dolazi do raskida veze koja je zapocela 2 meseca pre toga. Mogu reci da je to bio jako los period za mene. U to vreme sam se posvetila ucenju i polozila ispit (valjda to ima veze jer uran u petom je u trigonu sa suncem i merkurom u devetom polju). Ali mogu reci da je sve krenulo na bolje tek ulaskom jupitera u raka iste godine. Saturn je i dalje u mom petom polju ali nema nekih desavanja u emotivnom smislu.

Vrh tvoje V kuća (ljubav, zabavljanje) je u znaku Vage (partneri, brak) a vladar je Venera (sklad, lepota, ljubav) koja se nalazi u vatrenom znaku Ovna (dinamika, akcija) i u opoziciji (suprotstavljenost) je sa vrhom V kuće. U V kući je Uran (slobode, prekidi, svađe, ishitreno) egzaltiranog u znaku Škorpije (fatalno, strasno) koji sa opozicijom Marsa iz VIII kuće (telesni kontakti) i znaka Vodolije (slobode, prekidi, svađe, ishitreno) i Saturna (problemi, prepreke, teškoće, zrele godine) sa 11° (stepen Vodolije) znaka Lava (važnost, dostojanstvo, ugled) čini fiksni T-kvadrat. Sve to ukazuje na ulaganje velike energije (Ovan) u vezama sa partnerom (Vaga) i u ljubavne odnose (Venera) i da osoba ima potrebu za slobodnim (Uran u V kući u Škorpiji i Mars u VIII kući u Vodoliji) vezama (slobodom u vezama) pogotovo kako vreme bude prolazilo (Saturn). To potvrđuje i Veliki trigon koga čine Uran (slobode), Sunce (osoba) i Asc (osoba).

U februaru 2013. godine tranzitna Venera (ljubav) koja vlada V kućom (ljubav, zabavljanje) je bila na natalnom Marsu (drugi i većinski vladar V kuće - ljubav) u VIII kući (telesni kontakti, fatalno), u kvadratu sa natalnim Uranom (prekidi, svađe, rastave) iz V kuće (ljubav) i u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Asc (osoba) pa to oslikava dešavanja u ljubavnoj vezi koja je tada bila aktuelna.

Tada su oba vladara III polja (komuniciranje, retorika) Sunce i Merkur bila u tranzitu kroz IX kuću (studiranje) i prelazili najpre preko natalnog Merkura a potom i preko natalnog Sunca i bili u trigonu sa Asc (osoba) što ukazuje na povoljan period za polaganje ispita.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi Empty Re: SATURN U SKORPIJI -sta nam donosi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu