Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

2 posters

Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  manuela Čet Dec 06, 2012 1:39 pm

Jutros cim sam dosla na posao receno mi je da radim jos samo mesec dana. U totalnom sam soku? Da li mi tranziti pokazuju da cu u skorije vreme naci nesto...

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Re: Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 07, 2012 11:06 pm

Koji je posao u pitanju. Ono što je meni uočljivo je da je Pomarčenje Meseca bilo na vašem Suncu u 5. i da je imalo uticaja na 5. i 11. pa mislim da je moglo biti problema u timskom radu, ili radu sa grupom, ili nečega što je u simbolici 5. Merkur vl. 6. je u natalu u 6. u svom sedištu što je povoljno, ali je nepovoljno što je on u kvadratu sa Uranom i Pluonom, što donosi mogućnost da do prekida posla dođe iznenada, ili da su poslovi da kratko traju između ostalog. Saturn na Mc, može doneti često i potešekoće i probleme u poslu, karijeri, sa autoritetima i u Škorpiji može doneti često i borbu za egzisetnciju, ne samo za status i kako je u pitanju vodeni znak, Škorpija, ovde ima osećanja i ponekada i razočarenja i patnje.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Re: Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  manuela Sub Dec 08, 2012 9:47 pm

U pitanju je posao sa Inostranstvom koji sam ja obavljala iz Beograda, a trebalo je da traje bar godinu dana do juna meseca sledece godine.
Ali...Ovih dana opet idem na razgovore za posao, jedan je u nasoj firmi, a drugi bi opet bio vezan za stranu zemlju. Astro Tanja da li mi vidite da cu poceti da radim uskoro? Nije valjda da cu biti nezaposlena cele narerdne 2 godine dok mi tranzitni Saturn bude isao 10. poljem? Mnogo me plase tranziti u naredne 2 godine.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Re: Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  manuela Ned Dec 30, 2012 9:08 am

Prosto ne mogu da verujem, ali opet sam nasla novi posao, 28. decembra sam se dogovorila da pocnem da radim od 14. januara. Bas tog dana severni cvor koji mi je natalno u opoziciji sa MC, mi pravi konjunkciju sa natalnim Neptunom u 10. pojlu. A i pun Mesec je...
Astrotanja da li mi vidite da bi to mogao da bude neki zadovoljavajuci posao? Jos su mi najavili da bi mogla da radim sa Angolom. Sta je ta zemlja u horoskopu?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Re: Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  manuela Sre Apr 03, 2013 4:07 pm

Nazalost, opet trazim posao, jer na ovom poslu koji sam pocela 15. januara gotovo da i nema plate, a izgledi da firma opstane su mali.
Ovih dana idem na neke razgovore. Da li ima nade za neko poboljsanje moje poslovne i novcane situacije, jer sam psiholoski veoma iscrpljena od stalnih promena posla ???
Tranzitni Saturn sad ide retrogradno i prelazi mi preko MC, tranzitni Pluton je u konjunkciji sa Asc, tranzitni Uran je u konjunkciji sa Saturnom... Da li cu se ikad izvuci iz ovih tranzita???
Taman kad mi se ucini da sam se stabilizovala na poslu krene ili neisplacivanje ili se ugovori zavrse i prekida mi se posao.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu? Empty Re: Koji tranzit mi je doneo otkaz na poslu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu