Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

5 posters

Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  Astrotanja Uto Okt 28, 2008 11:08 am

Meni je moje sunašce ovih dana bilo baš pozitivno. Čim je ušlo u Škorpionsko sazvežđe napravilo je trigon sa nat. Jupiterom i meni je postavljem Forum, što me je mnogo obradovalo. bounce Zatim je ušlo u sekstil sa natalnim Marsom, već sledćeg dana po ulazku i učinilo me super aktivnom u kominiciranju, pisanju, razmišljanu, jer tranzitira kroz 3.
Potom je već od trećeg dana u Škorp. doneo mi osećaj zadovoljstva, pomogao mi je da uspostavim željene komunikaciju, jer je iušao u sekstil sa nat. Mesecom u prvoj. Danas mi je egzaktin sekstil, a ja upravo odlazim da snimim emisiju o astrologiji na lokalnoj televiziji, edukativnog karaktera i bez broja telefona, bez reklame. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  zeka Čet Okt 30, 2008 9:10 am

Meni je sunce aktiviralo natalnog plutona i marsa naravno pa su me obuzeli strahovi i strepnja a kad mu se pridruzio i mesec strasni snovi i evo me budne vec nekoliko sati.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty nemoćna!

Počalji  Čarobnica Sub Nov 08, 2008 1:25 pm

Tranzitno Sunce u Škorpionu, hm, ne znam je li do njega ali trenutno se osećam nekako bespomoćno, bez snage i volje da bilo šta napravim i pokrenem Exclamation , kao da nema izlaza već sam prinudjena da se pomirim sa time šta me je snašlo i da čekam neko bolje vreme a opet se bojim da ću propustiti nešto! Jednostavno zbunjena, bez vizije i nade confused
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  zeka Sub Nov 08, 2008 1:29 pm

Sunce ti je aktiviralo marsa i plutona a oni natalno imaju napete aspekte pa je ovo i period kad ti se osvetljavaju potisnuti sadrzaji duse i nerasciscenih odnosa ,sto moze izazvati strah ali i aktivirati mehanizme odbrane i transformacije .
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 08, 2008 1:33 pm

mama ::Sunce ti je aktiviralo marsa i plutona a oni natalno imaju napete aspekte pa je ovo i period kad ti se osvetljavaju potisnuti sadrzaji duse i nerasciscenih odnosa ,sto moze izazvati strah ali i aktivirati mehanizme odbrane i transformacije .

Hvala Mama,

jesam nekako spletena baš iz straha da ne napravim nešto na svoju štetu, pošta po prirodi idem iz krajnosti u krajnost i nekad teško balansiram!

Šta mi je činiti?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  zeka Sub Nov 08, 2008 1:38 pm

Strpljen spasen ,vec duze vreme si blokirana sto se vise upinjes vise gubis snagu na neuspesna dokazivanja i obrazlaganja,to jos jedno vreme niko nece hteti ili moci da cuje i razume.Potrebno je vreme da se presabere i disciplinujes.Bolje da umre tvoj dosadasnji nacin razmisljanja planiranja i tvoja vajna filozofija zivota nego da se slomis ti.Ako ih ne mozes pobediti pridruzi im se za sad.Posti neka to bude ono sto sebi uskracujes.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 08, 2008 1:44 pm

mama ::Strpljen spasen ,vec duze vreme si blokirana sto se vise upinjes vise gubis snagu na neuspesna dokazivanja i obrazlaganja,to jos jedno vreme niko nece hteti ili moci da cuje i razume.Potrebno je vreme da se presabere i disciplinujes.Bolje da umre tvoj dosadasnji nacin razmisljanja planiranja i tvoja vajna filozofija zivota nego da se slomis ti.Ako ih ne mozes pobediti pridruzi im se za sad.Posti neka to bude ono sto sebi uskracujes.

U pravu si, treba mi baš jedno dobro preispitivanje, nisam ga odavno praktikovala...strpljiva sam ja, samo mi treba neka smernica da znam za šta se uhvatim...hvala još jednom I love you
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  Nea Ned Nov 09, 2008 12:13 am

Na mene i Sunce i Mars u Skorpiji u 4toj djeluju odlicno. Kao par pripitomljenih pasa koji mirno pociva uz ognjiste i za promjenu ne laju jedan na drugog Wink
(jer u natalu su u sukobu.. )
I, ne osjecam da mi bilo tko treba ... sto je rijetkost za nekoga s dominantnom Venerom Laughing
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  jupiter u raku Ned Nov 09, 2008 12:35 am

sunce mi sad tranzitira trećom kućom i aplikuje trigonom ka mom,natalnom jupiteru i veneri u desetoj kući
nekako me tera na intelektualnu aktivnost i da dovršim stvari iz tekuće godine
volim kraj oktobra i novembar... inače..uvek su mi se kroz život, baš u tim mesecima događale značajne stvari i dobre i loše..
volim i cenim škorpije kao astro znak ,po njihovim osobinama,a i iz ličnog iskustva..
iako ponekad teški ćutolozi i tvrdoglavi,jake volje,dobri su i verni prijartelji..
ako uspeš ,da te jedna škorpija ceni ,kao iskrenog i kvalitetnog čoveka -to je zaista veliki uspeh ,jer one su jako intuitivne i ne podnose laži,a,i čitaju te ,kao otvorenu knjigu.

volim njihovu strasnu, umetničku stranu i u isto vreme, surovost i nežnost...mnogo mogu da trpe i psihičku i fizičku bol..do mazohizma..
ne možeš ih slagati,ali ako to i pokušaš,provale te i prezru...
ect..ect..možda sam i off.... Shocked
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu? Empty Re: Kako na vas utiče tranitno Sunce u Škorpionu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu