Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

+14
Izida
Strelica
hajkula
zeka
Snezana
inja
joki22
Latica
nina4
~Silk~
smesko
mesmerized
Čarobnica
Astrotanja
18 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Čet Apr 30, 2009 11:44 pm

Astrotanja ::Inja, sačekaj idućeg meseca kada ti Venera uđe u petu, a nešto pre nje i Mars, tada će se biti nešto na ljubavnom planu. Merkur će takođe tu biti, pa će biti zanimljivo. sunny
Draga Tanja, to se vec poklapa sa periodom kada se ja lagano vec selim u drugi grad Smile , a tamo je moje voljeno bice, pa ce se nas odnos postati aktivniji jer smo za sada funkcionisali na daljinu.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Pet Maj 01, 2009 12:07 am

Divno!

Javi ćeš nam ti šta će ti doneti Venera na Mesecu natalom u Biku. Verujem nešto lepo u ljubavi.Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Zorica Pet Maj 08, 2009 5:25 pm

inja ::Bas me ovaj tranzitni Jupiterko kopka... Smile Vec je konstatovano da bih ja bas trebala osetiti njegov tranzit kroz Vodoliju.
Sad me zanima sta bi on u tranzitu na Ve i Mo mogao doneti? Tacnije samo sto nije napravio 120 na Ve i 90 na Mo , jos ce se to i tokom godine zbog retrogradnosti Ju ponoviti. Ve i Mo su mi natalno u egzaktnih 150, pa kad tranzit zakaci jedno, kaci i drugo. Ve je u svom sedistu, vlada 5.,6., 10.kucom (u kojoj se i nalazi) , dok Mo vlada 8. , a nalazi se u 5.kuci.
Po simbolici ovih kuca, moglo bi svasta biti... posao, emocije, trudnoca,...
Sta mislite gde bi se najvise mogao osetiti njegov uticaj?

Ja mislim da ti inja si imala neku ljubavnu ponudu ali ta osoba nije bila tvoj tip. Mozda ti je neko govorio da je tip ok ali tebi nije proradila hemija ( ova inkonjukcija zakoci emocije coveku u navedenom aspektu). Zbog 6 i 10 kuce mozda je tip na tvom poslu, mozda je neko ko ti je drug...
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Sre Maj 13, 2009 12:35 am

Zorica ::

Ja mislim da ti inja si imala neku ljubavnu ponudu ali ta osoba nije bila tvoj tip. Mozda ti je neko govorio da je tip ok ali tebi nije proradila hemija ( ova inkonjukcija zakoci emocije coveku u navedenom aspektu). Zbog 6 i 10 kuce mozda je tip na tvom poslu, mozda je neko ko ti je drug...
Zoko, nista od toga... Wink Nema mogucnosti za tako nesto, na svu srecu, jer moj posao je do sada bio vezan za decu i tinejdzere. I inkonjukcija je na relaciji 5- 10 polje . Tacno je da mi je cesto dala situacije da moram da biram cemu trenutno posveti paznju, poslu ili emocijama... ovo prvo je dosta vuklo, a sad je dosao red za ovo drugo! flower Evo sad sa prvim (jos ce se u retro hodu ponoviti) aspektom Ju na Ve i Mo ja sam se nasla u stanu , u koji se i selim uskoro.
A mog dragog sam ja na neki nacin upoznala preko posla... ( i time bi trebala biti ispunjena simbolika -vladar 7. u 10. , posto ja verujem da je on taj Smile, a ostatak opisuju stepen, znak,... ).
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  gernica Pet Maj 15, 2009 10:57 am

Jupiter i Neptun su na vrhu moje VIII prave tigon sa nat Plu koji je vladar V (znaci li to vise srece i uzivanja u narednom periodu?) i sekstil sa nat Neptunom koji vl IX poljem - ovo se mozda odnosi na skorasnji zavrsetak specijalistickih studija, mada kako je ovo sve na prelazu iz VII u VIII bilo je tu zaokreta i iznenadjenja od ljudi koji su mi u jednom trenutku uskratili podrsku, da bi je nicim izazvano, pruzili...
Bilo je tu dosta iznenadnih poznanstava, pa se pitam da li bi sve to zapoceto u ovom preiodu moglo da potraje ili je vise kratkorocno i prolazno?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 2:59 pm

a sta meni donosi cika jupi? osim sto sam se ugojila ko balon prase. smrc. nekako mi se cini da je prosla godina bila puno laksa...jel to zbog mog natalnog jupitera u jarcu? Rolling Eyes

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 3:04 pm

mrs_r ::a sta meni donosi cika jupi? osim sto sam se ugojila ko balon prase. smrc. nekako mi se cini da je prosla godina bila puno laksa...jel to zbog mog natalnog jupitera u jarcu? Rolling Eyes

Priblizio ti se vladaru asc-a pa si se "prosirila" sad ide retro,pa ce ponovo na njega affraid
Iskoristi Saturna u 1. za dijetu. Ima kile da idu ko lude,veruj mi!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 3:07 pm

iju! odo ja u teretanu, na trcanje, na pilates, na jogu Shocked Shocked Shocked

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Izida Uto Jun 30, 2009 3:26 pm

Mene seta..staro-novo, ne znam sta da ocekujem vise, sve sam manje vise videla za ovih 6 meseci rodjendana a u sledecih 6..nemam pojma-ako neko vidi neka mi javi, ozbiljno kazem Smile
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 3 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu