Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

5 posters

Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 5:34 pm

Danas će tran. Marsu u Vodoliji biti u konjukciji sa Jupiterom što će doneti više dinamike, pozitivne energije, aktivnosti, preduzimljivosti, elana . Avanturistički duh i sklonost ka eksperimentisanju, odnosno avanturi, izazovu, biće prisutniji kod mnogih osoba. Ovnovima, Škorpije, Strelci i januraske Vodolije, rođene zadnjih dana januara, osetiće više ovaj aspekt. stvaraće se situacije koje će podsticati aktivnost i neka nova događanja.
Biće više promena, kretanja, više entuzijazma za nove akcije, elana ili preduzimljivosti.
Mesec je i alje u Škorpiji i pre podne je bio u sekstilu sa saturnm i trigonu sa Uranom, što je delovalo pozitivno i izazvao pozitivne promena, a sada je kvadratu sa Neptunom, što vam može stvoriti nerealna očekivanje, emotivni nemir ili neke konfuzije, ili zablude, nejasnoće, ili obmane. U noćnim satima Mesec će biti u kvadratu sa Suncem, pa nesklada bilo unutrašnjeg, bilo u odnosu sa drugima bi moglo biti.

Da li vam je i šta donela konjukacija Marsa i Jupitrea, koja će se i sutra osećati? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  smesko Pon Feb 16, 2009 6:17 pm

draga tanjice, zahvlana sam ti na tvojim teksticima o tranzitima!
jako puno mi koriste u svakodnevnom zivotu!
volim da procitam , uklopim sa mojim danom, stanjem, mislima, energijom, kamencicima..i zaista daje rezultate!koliko god je moguce-izbegnem negativne tranzite..ili sikoristim pozitivne!
diivan si astrolog!

iance, trenutni tranzit je mom danu dao dinamiku na mentalnom planu!jako puno razmisljam!nadolaze mi ideje!
dosta mi pomaze i moj safircic u tome!
malo me brine noc...jer moj mesec je zaista ugrozen! Rolling Eyes
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Astrotanja Pon Feb 16, 2009 7:50 pm

Smesko, Mesec ti tranzitira 6. kućom i pravi kvadrat sa Sturnom, oko 23, 24, što može da utiče na pad raspoloženja i na možda neke manje zdravstvene tegobe. Sunce ti je danas i sutra još više u opoziciji s natalnim Saturnom u 9. što takođe nije povoljno za odnose sa nepoznatim osobama, posebno starijim, a može da donese ili iscrpljenost, pa obrati pažnju da se preterano ne trošiš i budi oprezna u komunikaciji, psoebno sa nepoznatim osobama, možda daljom rodbinom i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  smesko Pon Feb 16, 2009 8:07 pm

tanjice draga, puno hvala! I love you
zaista kao da sam soetila -promenila sma planove za danas i sutra1izbeci cu koliko mogu dva susreta-bas da ne bi doslo do nesporazuma!
bas mi prija prikupljanje energije uz muziku, mir, citanje, moju porodicu! bounce
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Izida Pon Feb 16, 2009 8:39 pm

Meni MA jos u 12 ali ide u 0 sa ASC a JU na ASC i srecu se sutra...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  smesko Uto Feb 17, 2009 3:13 pm

opet sam dosla u stanje prepirke sa deckom Neutral
iznendada sinoc, neocekivano..uopste nisma ocekivala! Shocked
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  andjela pizelli Uto Feb 17, 2009 3:26 pm

smesko ::opet sam dosla u stanje prepirke sa deckom Neutral
iznendada sinoc, neocekivano..uopste nisma ocekivala! Shocked

draga moja bice josh i gore jer je njegov natalni mjesec pod jakim pritiscima tranzitnog satruna iz djevice(kvadrat) i tranzitnog urana iz riba(kvadrat),ako je decko deka
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Bambola Uto Feb 17, 2009 4:28 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Astrotanja Uto Feb 17, 2009 6:16 pm

Smeško juče je Mesec tranzitirao tvojom petom kućom ljubavi i bio u aspektima koje sam navela.
Ono što će poztivno što se događa, kada su trenutni tranziti na tvoj Mesec prisuti je sekstil neptuna na nat. mesec. Kako si itutivni tip osobe i kretivna osoba, ona bi mogla biti pojačana i pomogla ti u izboru posla, jer je uljučena 9. i 6. kao i kontaktima sa osobama koje su ti srodne, ili bliske duše, kao i u razvoju dihovnosti, duhovnom razvitku, jer je Neptun u 9.
Kasnije na proleće će uran biti u kvadrtu sa mesecom, ali će istovremeno biti i u trigonu sa suncem, pa će poztivne promene vezene za posao unetei uzbuđenje, napetost, nemir. Konkurisanje za posao je iščekivanje je uvek stresno, ali zavisi koliko zavisi od tvog stava, od načina na koji se nosiš sa tim, a kako si ti vrlo u tom pogledu jedna od odosba koja puno toga zna da menja, prilagođava se i čini puno toga da promeni ono što se promeniti može, onda se pripremi za to, da bi mogal sebi da olakšaš, koliko god možeš tu situaciji.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji Empty Re: 16.02. Mars u konjukciji sa Jupiterom, Mesec u Škorpiji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu