Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

+5
Izida
Strelica
Nea
Čarobnica
Astrotanja
9 posters

Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 28, 2009 10:18 am

Mars je u svom sedištu u Ovnu, gde njegova energija, aktivnost, preduzimljivost dolazi do izražaja.

Ovo deluje na Ovnove, naročito na martovske Ovnove kojima je ovijh dana bio u konjukciji sa Suncem?
Mars u Ovnu je pravi muški Mars,dinamičan, hrabar, borbeni Mars koji se dokazuje i nadmeće.
Deluje najviše na Ovnove i Škorpije, pa je osobama koje imaju Ascedent u Škorpiji doneo neke promene,promeniviši znak. Venera ga verno preti, ali kaska za njim. mars je ovde brži i jak, pa je Venera u odnosu na njega slaba, sklona više strastima, nego dubljim osećanjima, inferiornija. Mars u Ovnu uticaće na osvajanja, zavođenje, dokazivanje.

Devojke , pazite se ovaj Mars ume da pleni i magnetski privlači, zavodi, ali ništa ne obećava, jer misli egositčki na sebe i svoje želje i strasti. Pustite ga da deluje jako, a kad obe planete uđu u Bika,jer tu će Venera biti pozitivna i moćnija, pa će ljubavne veze biti stabilnije, naročito nove veze.


Kroz koju vam kuću tranzitira i šta vam donosi ovaj Mars?
Meni više fizičke aktivnosti,potrebu za kretanjem i i preduzimljivost,koju nisam skoro osetila. cheers
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Uto Apr 28, 2009 10:35 am

Mnogo bolje nego kad je bio u Ribama, dok je u Ovnu šetaće se kroz 4. i 5. kuću, malo preko Meseca i Jupitera...

Pa mi u 4. donosi malo više aktivnosti vezano uz porodicu, a tu je i tranz. Uran pa me šeta tamo-amo Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Nea Uto Apr 28, 2009 10:54 am

Ne znam za Mars u Ovnu, ali prosli tjedan mi je stao jedan sat, neki doduse bezvezni i promotivni sta sam ga dobila prije pet godina, a danas , zadnji dan na poslu, ugasio se i sat kojega imam vec 20 godina, jos od 1988 ... kupljen u Engleskoj ... Sad

Jel to tranzitni URAN iz Riba 90 natalni MA u Strelcu??
Ili taj MA u Ovnu 180 natalni UR u Vagi... Crying or Very sad

Sada u ovome trazim simboliku... sat kojega sam kupila na svom prvom putovanju u inozemstvo gasi se sada prije odlaska kuci .. na mom posljednjem boravku u inozemstvu?
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 28, 2009 11:43 am

Obično kada u nama postoji neka vrsta užurbanosti, nekontrolisnih postupaka, ili neke psihičke razdražljivosti, napetosti, događa se da ta negativna energija deluje i na aprate i predmete oko nas. Tad dolazi do lomljnja , kvarova i često neke štete.
Tranzitni Uran koji je u kvadratu sa tvojim Marsom donosi više stresa, napetosti, neželejnih promena, ali nije sve tako loše. Pole loše promene po sledu događanja često dolazi poztivna promena. Budi otvorena za poztivne promene i događanja, jer nam se često događa, kao što i sam aznaš da ono što nam je u glavi, to nam je i na javi. Razmišljaj ko zna zašto je ovo dobro za dobro i šta će dobro da mi donese.
Budi otvorena za poztivne promena, pa će one lakše i ući u tovj život, posebno ako ih mirno želiš i prizivaš. sunny flower flower flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Strelica Uto Apr 28, 2009 1:23 pm

Mars mi ulazi u 6. a kako je delovao,pisacu vam,imam sjajnu ideju,ali da ne baksuziram... cheers
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Izida Uto Apr 28, 2009 1:53 pm

cuti lol!

Meni u 2 a sta mi donese..bolje da cutim lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 28, 2009 2:37 pm

Strelice, ti bi trebala da se poslovno aktiviraš i da se puno trošiš u radu i da to bude uspešno, s obzitom da će Mars u natl. 6.praviti trigon sa Sunce, vl. 10. i Merkurom vl. 11. preduzetništva, uskoro, kad Mars uđe u tvoju 6.Ta tvoja ideja sigurno ti donosi osećaj zadovoljstva sada kada ti je Mars vbl 6. u petoj, jer je to vezano za nešio što ti voliš. Wink

Pandora, kad Mars bude u sekstilu sa natlnom Venrom javi šta ima kod tebe na finansijkom planu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Izida Uto Apr 28, 2009 2:43 pm

Javljam...a sad odmah mogu da ti kazem da mi je na ljubavnom-emotivnom doneo musku VE u Jarcu,MO u Ovnu i MA u Ribama, SA u Biku, JU u Skorpiji,NE u Strelcu,PL u Devici,UR u Vagi...vec sam pocela da gledam kako da pobegnem da me ne ubije lol!..bolje da lomim stvari po kuci i dalje i pucam pare za popravke sa MA u 2...hahaha.. lol!


Poslednji izmenio pandora* dana Uto Apr 28, 2009 3:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Strelica Uto Apr 28, 2009 2:46 pm

Astrotanja ::Ta tvoja ideja sigurno ti donosi osećaj zadovoljstva sada kada ti je Mars vbl 6. u petoj, jer je to vezano za nešio što ti voliš. Wink

Hahahahahhaahha....Da ne verujes,toliko,da se bojim da ustvari necu nista ni zaraditi,samo uzivati za dz! lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Izida Uto Apr 28, 2009 3:42 pm

Strelica ::
Astrotanja ::Ta tvoja ideja sigurno ti donosi osećaj zadovoljstva sada kada ti je Mars vbl 6. u petoj, jer je to vezano za nešio što ti voliš. Wink

Hahahahahhaahha....Da ne verujes,toliko,da se bojim da ustvari necu nista ni zaraditi,samo uzivati za dz! lol!


Pa to ti je 6 u 5..ahahha lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  joki22 Uto Apr 28, 2009 9:30 pm

Osecam se pozitivnije!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Snezana Sre Apr 29, 2009 5:23 pm

Devojke , pazite se ovaj Mars ume da pleni i magnetski privlači, zavodi, ali ništa ne obećava, jer misli egositčki na sebe i svoje želje i strasti
napisa Tanja, a ja primetih upravo to, svi muškarci u mojoj okolini su nekako užurbaniji ali samo za neke svoje potrebe.
Nema veze stići ćemo ih u junu u Biku Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 5:32 pm

Kako god, mene je razmrdao, bolje mi je nego dok je bio patetičan u Ribama... Cool neka ga, neka pleni i privlači...ja ne vidim ništa Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Bambola Čet Apr 30, 2009 9:45 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Pet Maj 01, 2009 12:02 am

Vickasta si Žoržet, baš si me nasmejala. Laughing

Dobro je što će prvo da te klepi Mars, pa onda da sve to popravi kolko-tolko Venera, bolje nego obrnuto. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 3:48 pm

Uh, mene privlaci jedan ovan. Moram se pripaziti. Smile

Koja je povezanost ako mi je i na natalnoj mars u ovnu, isto 10. kuca, skoro se poklopilo?

Kakav uticaj imaju u jupiter i uran, na ovaj mars?

evo danasnji : 14.6.2010.
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas? Empty Re: Tranzitni Mars u Ovnu kako deluje na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu