Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

+6
beli lav
Snezana
smesko
Strelica
gernica
Astrotanja
10 posters

Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Pon Jun 15, 2009 12:10 pm

Merkur sutra prolazi stepen od kojeg je prošlog meseca 7. maja krenulo njegovo retrogradno kretanje.Samim tim bi trebalo da nestanu problemi koji su mogli biti tu kao posledica retrogradnog kretanja Merkura i da komunikacija, razmena, mentalne aktivnosti budu bolje. Mentalne aktivnosti bi trebala biti življe, posebno učenje.
U Blizancima Merkur donosi brže misli, više znanja, informacija i sl. Razgovori mogu biti življi, informisanost veća, misli jasnije i brže, pamćene lakše, pa svi oni koi spremaju ispite mogu lakše da uče i da se lakše prilagođavaju novim okolnostima, što će povoljno uticati na polaganje ispita.
Probleme treba rešavati razgovorom ,sa više tolerancije i fleksibilnosti, jer u Biku ima više inaćenja i drženja do sopstvenog mišljenja, a sada će biti više sluha za mišljenje drugih, pa i više tolerancije.
Kretanja i putovanja bi trebalo biti više, a saobraćaj dinamičniji. Posebno osobe koje imaju Ascedent u Ovnu, ili vagi će više putovati, komunicirati,lakše se dogovarati, kretati se, družiti i imati vrlo dinamičan period, življi nego drugi. Osobe sa Ascedentom u Devici imaće jedan dinamičan i živ period, zavisno od nihovog natala zavisiće koliko će biti uspešne. U svakom slučaju biće ,aktivniji period, posebno za posao u kojem će biti više komunikacije,ili govora, nego uobičajeno.

Kako deluje na vas Merkur u Blizancima i kojom natalnom kućom vam tranzitira?
sunny :


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jun 16, 2009 12:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  gernica Pon Jun 15, 2009 4:28 pm

Merkur tranzitira XI kucom, pa je tu vise smsA,chatA i vidjanja sa drustvom, a planiram da
se prihvatim knjige jer blize se ispiti...
Nadam se da cu zameniti racunar, tj kupiti nov kada bude pravio trigon sa tranz Ju Ne u VIII... Question
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Strelica Uto Jun 16, 2009 11:47 am

Hahahahahah... Ja ni ne primetih da je prestao retro koliko me je stislo sa svih strana. Sudjenje je opet bilo propusteno jer sam dobila pogresnu informaciju o datumu,pare se trosile na bezveze i totalno nepotrebno,zbog lose organizacije. Putovanje se skratilo na dan i po,jer sam zboh pretnje poternicom,morala hitno da se vratim u Bg a dok smo putovali na Zlatibor,decko je u Pozegi izasao da kupi pivce i ostao na stanici,jer voz nije kao i obicno stajao tu par min. nego je krenuo odmah... Ali imala sam drustvo i cigance koje mi je svoralo harmoniku na uvce Cool Hahahaha... Strasno!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 16, 2009 12:27 pm

Mislim da nie baš sveni do Merkura, tu je moždai Venera uplela svoje prste, ako je pravila opoziciju sa natalnim Jupiterom i kvadrat sa natalno Venerom, pa e bilo malo preterivanja,a i mesečevi tranziti kroz Vodoliju su mogli su vam što šta doneti od nepredviđenih događanja. Strelice, kod tebe je bar burno,uzbudljivo i i nešto se događa. Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jun 19, 2009 12:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  smesko Sre Jun 17, 2009 9:05 am

kako si me nasmejala Strelice Laughing Wink

meni tranzitni merkur donosi vecu potrebu za ucenjem.to bas bas osecam intenzivno.
zapocela sma sa citanjem novih knjiga..tacnije novih tema koje su me interesovale.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Snezana Sre Jun 17, 2009 11:46 pm

Dosta dobro, tra So u Gem, Me u Gem 180 Ju a tu i moj Ma, sve u V Smile, sprema se velika pretumbacija a ja sam nekako mirnaaa - biće ono što biti mora Smile ali za razliku od dugogodišnjeg pasivnog posmatranja, aktivnija sam u komunikaciji, naročito sa direktorom (So) pa onda čujem neke važne informacije. Sport me interesuje, moja 3-5-7 traži malo više fizičkog trošenja Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Čet Jun 18, 2009 1:36 pm

Smesko, sutra ce ti Merkur biti u kvadratu sa Venerom, pa nije povoljno za razgovor o osecanjima, ljubavui, jer bi moglo biti nerazumevanja, ili nekih nesuglasica. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  beli lav Čet Jun 18, 2009 3:18 pm

meni se krece kroz 11 polje.primecujem da se vidjam cesce sa drugaricama,da se dopisujem mnogo vise sms-om.citam knjige koje me zanimaju.pre neki dan sam ostala sat vremena u Mamutu listajuci knjige Razz .menjala sam neke skripte i knjige,po pola dana u kopirnici.privlaci me trgovina i preprodaja,bas,bas.bila je jedna neprijatnost,na jednom forumu sam se posvadjalal sa jednom devojkom,zbog njenog ponasanja.hoce da kupi a nece po mojim uslovima,pa se iznervirala,a i mislim da nije imala da plati.a onda sam prodala jednoj drugoj devojci,andjeo pravi, za 20min od kad sam postavila oglas cheers .ali primecujem i nervozu kod sebe.da,privlace me veliki trzni centri,u njima se dobro osecam.mislim da sam bas pazila da pametno trosim novac.i da,pale su mi na pamet neke nove ideje,kao da iz druge perspektive posmatram nesto.nosenje amazonita je doprinelo tome sigurno. Like a Star @ heaven
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  afrodita Čet Jun 18, 2009 4:56 pm

Merkur u Blizancima trenutno tranzitira kroz trecu kucu..Primetila sam vecu zelju za ucenjem, i sa lakocom ucim, sto me veoma veoma iznenadjuje..Takodje, ove nedelje imam par debata, a negde Jula bi trebalo da putujem za Vukovar..Primecujem bolju komunikaciju sa okolinom, ali mi je interesantno i to sto me mnogi poslovi privlace mislim na svakodnevne ali sve to trenutno, brzo mi dosade...Zanima me da li cu imati uspeha 25. Juna na ispitu? Sta vi mislite? Znate sta,ispit koji trenutno spremam gadio mi se ranije, a sad mi je tako zanimljiv??? Da li to ima veze sa ovim Merkurom u BLiz.?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  joki22 Pet Jun 19, 2009 12:28 am

Na mene bas deluje pozitivno i po pitanju ucenja i komunikacije, samo tako da potraje!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  smesko Pet Jun 19, 2009 9:10 am

Astrotanja ::Smesko, sutra ce ti Merkur biti u kvadratu sa Venerom, pa nije povoljno za razgovor o osecanjima, ljubavui, jer bi moglo biti nerazumevanja, ili nekih nesuglasica. sunny

Shocked Shocked Shocked
nisma mogla da poverujem sta sma procitala tanjice.
zasto?
oko 4h sam se jutros probudila..svasta mi se nesto upakovalo sto sma htela decku da akzem po pitanju iskazivanja emocija, moje potrebe da vise pricam, njegove vece otvorenosti da to primi..uglavnom relacija davanje-primanje..i mislila da to danas kazem..i nesto me cackalao, cackalo..u smislu-preskoci ovaj dan..bolje sutra..i sada kada sam videla tvoju pomoc-mnogoo ti hvalaaaaaaaa! I love you I love you
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 19, 2009 11:05 am

Afrodita, Merkur u trećoj ti donosi veću radoznalost intelektualnu, više učenja, više informacia, a evo i dopisivana, pisanja, komunikacije.

Ispit koji imaš 25. 06. kada će Mesec biti u konjukciji sa tvojom Venerom,ali ne znam da li će to uslediti posle ispita, er ne znam koje e vreme polaganja. Da li je ispit kod profesorke, iz kog je predmetai kada počinje?sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  afrodita Pet Jun 19, 2009 6:16 pm

Ispit je kod profesora, pocinje u 10h. u pitanju je medjunarodno trgovinsko pravo..
Sve ono sto si napisala je tacno..Evo me mrtva sam, vracam se sa sastanka..A drugog Jula trebalo bi da putujem za Vukovar.Ali zanima me ovo u vezi ispita..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Strelica Sub Jun 20, 2009 11:21 am

Astrotanja ::Mislim da nie baš sveni do Merkura, tu je moždai Venera uplela svoje prste, ako je pravila opoziciju sa natalnim Jupiterom i kvadrat sa natalno Venerom, pa e bilo malo preterivanja,a i mesečevi tranziti kroz Vodoliju su mogli su vam što šta doneti od nepredviđenih događanja. Strelice, kod tebe je bar burno,uzbudljivo i i nešto se događa. Wink

Pa ja navalila na Merkura,zao mi Venere Laughing Burno,burno...Tip sto mi odrzava internet je u Americi pa kad se vrati,mocicu da se vratim i ja... Bilo je preterivanja u trcanju samo,nazalost pale
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  afrodita Sub Jun 20, 2009 7:04 pm

ja cekam odgovor, ali avaj Evil or Very Mad
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Sub Jun 20, 2009 7:40 pm

Afrodita, nema nekih posebnih aspekata, izuzev što je tranzitni Merkur u trećoj natalno , u sekstilu sa nat. Venerom, -1.pa ćeš moći lepo da se izražavaš, moguće i da imaš neku manju sreću sa pitanjima,ili da ti izražavanje bude lakše.
Mesec je u Lavu,pa možda bude neko pitanje vezano za simboliku lava, da li nešto što je javno, ili vezano za nešto grandiozno i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  inja Sub Jun 20, 2009 10:45 pm

Meni je tranzitni Me pre 1-2 dana presao preko natalnog Sa ( koji vlada 2. ) i dao mi je odlaganje za par dana pocetka moje selidbe jer se cekaju neke parice, a onda iznenada se ipak ide na put... (Me je vladar 7. i 9.)
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Izida Čet Jun 25, 2009 3:09 pm

Meni je evo sada u 4 natalnoj pa pravi 90 na nat.PL u 7, a kasnije i 90 na UR /u 7/ i SA /u 1 /...pravi doduse i 120 na VE i MA a posle ce cini mi se da napravi i 150 na moje SO i NE...ne znam ali mi se cini da mi je dao mnogo komunikacije upravo putem mob. i neta, neki novi ljuti po chatovima kojekakvim ali i mnogo razmisljanja po pitanju emocija pa me prosto razvukao na 100 strana, ne znam ni sta cu ni kako cu...sredjivala bih stan a nemam para hahah..majke mi razvuce me ovo nacisto...
Inace mi je u sol. 1 posto mi je ovogodisnji ASC u Blizancima tj. 4 nat. mi je sada 1 a natalno mi je 4 i 5 u Blizancima pa sad mene satire ovaj ME na dve strane...ne znam sta ce biti, verovatno nista kao i do sada, samo vraca bivse s kojima nikako da rascistin-nedostaje mi snage da neke stvari uradim na pravi nacin... No
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  afrodita Pet Jun 26, 2009 1:54 am

jeeeeeeeeeee tralalallalallllal polozila sam ispit..Hvala, draga astrotanja, na moralnoj podrsci...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  smesko Pet Jun 26, 2009 9:44 am

afroitaaa cestitammmmm! cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 11:07 am

Afrdita, čestitam ti. Very Happy flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  joki22 Pet Jun 26, 2009 11:17 am

Afrodita svaka cast na polozenom ispitu!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  afrodita Pet Jun 26, 2009 9:08 pm

Hvala vam svima na cestitkama, zelim vam sve najlepse...da se i vi radujete kao ja..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitni Merkur u Blizancima?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu