Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lečenje kristalima

+29
jassna
Bellatrix986
suncevenera
Angie
IVA
hajkula
Dunja
Flora
Tajna
nolita
Snezana
gernica
beli lav
Sophi
Izida
vedrana
Strelica
Bambola
Latica
David
nina4
Astrid
LoSt_in_SpaCe
Čarobnica
joki22
-menora-
Zana
smesko
Astrotanja
33 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 1:36 am

Tanja, a zamisli sada gledaš naše natale a pored tebe labradorit, rozen kvarc i turmalin sve moguća scenarija, odoh da smislim pitanje Question Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 11:56 am

Sneška, ja sam se uverila u njihovo delovanje i stvarno su tu,ispred mene. Sada te vidim i odmah si mi i bliža, jasnija, a kad bi te videla u stvarnosti, znaš i sama onda bi te potpunije doživela.
Mada, kroz sam stil pisanja, način izražavanja i razmišljanja mi otkrivama kakav je neko, prepoznajemo ga, a kristali utiču na moje energije, jačaju moju intuiciju, percepciju ..., jer ja njihovu energiju osećam i deluju na mene. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 1:16 pm

Astrotanja ::Sneška, ja sam se uverila u njihovo delovanje i stvarno su tu,ispred mene. Sada te vidim i odmah si mi i bliža, jasnija, a kad bi te videla u stvarnosti, znaš i sama onda bi te potpunije doživela.
Mada, kroz sam stil pisanja, način izražavanja i razmišljanja mi otkrivama kakav je neko, prepoznajemo ga, a kristali utiču na moje energije, jačaju moju intuiciju, percepciju ..., jer ja njihovu energiju osećam i deluju na mene. sunny flower

po avataru odmah je jasno da ima Neptuna- potoshop, a Ve u Ari- crveno Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 1:55 pm

Sneška, deluješ mi kao da ne pripadaš ovom svetu, kao da dolaziš iz nekog drugog sveta, nekako tajsnstvano i pored crvenog okruženja ti deluješ tako mirno, smireno i kao da se nešto pitaš.
To je moj utusak,. Embarassed Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 2:29 pm

Astrotanja ::Sneška, deluješ mi kao da ne pripadaš ovom svetu, kao da dolaziš iz nekog drugog sveta, nekako tajsnstvano i pored crvenog okruženja ti deluješ tako mirno, smireno i kao da se nešto pitaš.
To je moj utusak,. Embarassed Smile

pa Riba Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 8:21 pm

tanjice uz takvu kombinaciju kamencica kako da ne budes odlicno!

ne znam da li sma ti rekla..i mene opsidijan privlaci danimaaaaaaaaaaa..
imam apacevu suzu i nosial sma je po neki deo dana..bas mi prija!
ali i dalje ne mogu od bisercica da se odvojim.zaista su kao iz bajke..boja im je nestvarna..neki plavicasti su dobili rozikasto ljubicastu boju..

snezo..samo anpred..slobodno pitkaj tanju..njena artiljerija ce joj pomoci!

a ja svakako obozavam da vas citam!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Uto Jul 07, 2009 12:38 pm

Smesko, kakve mi je sve promene doneo labradorit.
Promene i radovi u kuci nisu bili planirani i iskrsli su iznenada i izvan prvobitno planiranog.

Neke stvari je prokrenuo sasvim i sto se posla tice, jer uslovljava i unutrasnje promene i donosi iznendane obrate.
proslih nekoliko dana prijao me je karneol, jer mi je ublayio bolove u jajnicima, a beli ahat je jako smirujece delovao na mene i uticao na moj unutrasnji mir.
SInoc mi je trebala snaga i rubin me je privukao, a jutros mi je hematit dobor dosao i mentalno me je ojacao.Osecam da utice zajedno sa akvamarinom i na moje pisanje. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Uto Jul 07, 2009 1:32 pm

tanjice, a ja sma upravo htela da ti kuckam kako ti je labradorit pokrenuo desavanja..a kako se oseca i promena u pisanju.uzivam najiskrenije!

odlicno si prepoznala hematit.zaista daje mentalnu jasnocu!

ja sma htela da ti preporucim peridot i rozenkvarc.dokazano uticu na smanjenje tezine.

bas na tijaninoj zurci preksinoc par prijatelja mi je reklo da sam se izbuljila i da jedem..a ja sam zaista unazad godinu ipo dana-druzenjem sa njima, promenom navika u ishrani svoj metabolizam podstakla.
mislim da mi i eliksir jako pomaze.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Uto Jul 07, 2009 1:54 pm

Smeskic hvala! odmah cemo i to da primenimo za skidanje kilograma. Perodit iznosim prvo na suncenje. a rozenkvarc sam prirpremila i sada cu da ga podstaknem afirmacijama i vizualacijom. Wink Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  nolita Sub Jul 18, 2009 3:57 pm

ja sam za prosli rockas dobila rozenkvarc narukvicu (barem se nadam, da to stvarno i je, a ne neka umjetnina roza) - e sad, malo sam citala temu, (priznajem, vise je to bilo brzinsko citanje Wink ) - e sad, kako ja zarkooo zelim sebi ljubav, mislim da su me kamencici dobro nasli, ali me zbunilo sto bi ih trebala drzat blizu srca. dakle, narukvica nije bas najdjelotvornija?
ps ako recimo odlucim nosit narukvicu konstantno dva, tri tjedna za djelotvorniju ljubav (a moze i skidanje kila Very Happy) - koliko cesto da ju perem, ili punim na mjesecini?
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sub Jul 18, 2009 9:18 pm

Nolita, rozenkvarc deluje a srčanu čakru. Puni se u noći kada je Pun Mesec, kada je najbolje, jer najviše deluje.

Kada se radi sa čakrama stavlja se na srčanu čakru, ovako može da se nosi kao ja sada oko vrata, ili na ruci i to neće umanjiti njegvo delovanje.

Ima ovde iskusnijih devojaka kao što je Smeško koja će ti to stručnije objasniti. Ja sam od skoro ljubitelj kristala i nemam toliko infrmacija i iskustva kao ona, ali sve više učim.study
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sub Jul 18, 2009 9:24 pm

draga nolita, drago mi je jako kada do bilo koga dodje kamen.
zapravo nije do bilo koga..jer neko i ne oseti akmen niti ga ceni..niti mu daje mogucnost..ali da ne odem off..
kamencic tj rozenkvarc konkretno ce delovati iako nosis narukvicu.
preporucjem ti sada na pocetku da je i svaki dan stavis pod vodu.ona ce puno upijati..stavljaj je preko noci na zemlju u saksijicu..ako nemas gorski, a savetujem ti da ga nabavis..onda bi preko noci mogla i na gorskom da je drzis..takodje ti je i tanjica dala odlican savet..samo sto je pun mesec jednom, do dva puta u mesecu pa je to retko..

drzim ti palceve i javni nam utiske!
svakako, samo ti prati svoj osecaj!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  nolita Sub Jul 18, 2009 11:12 pm

draga Smile puno ti hvala i cestitam ti rodendan, oprosti sto skoro zakasnih - zelim ti punooo ljubavi, zdravlja i svega sto si zelis Mad

a sad sto se tice rozenkvarca, poslusat cu vas, pa cu javit utiske (eventualno za gorski kamen, mozda odgodim kupnju, ali i to cu probat Smile )

super je bilo kako sam dobila narukvicu za rockas, jer se prijateljici svidjela, rekla je da je bas za mene po izgledu, i onda smo malo proguglale sto oznacava, i shvatile da je po mnogo vise cemu za mene Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Ned Jul 19, 2009 7:23 am

nolita,hvalaa!
sve i da si zakasnila-nema veze! bitna je paznja Wink

nijedan kamen ne dodje do nas bez razloga.
nekada razloge i ne prepoznajemo.
jedno vreme sam i sama dobijala nakit samo sa biserom ili koralom..a sama sam birala nakit sa sedefom..
ali recimo tada nisma bila spremna jos za kamencice..barem ne na nacin na koji sma se otvorila pre godinu ipo do dve..

odlicno je zato da si se ti vec otvorila i upucujes se u delovanje i nacin odrzavanja koji je veoma bitan.
kao sto i mi treba da se okupamo i kamencici vole ciscenje..
primetila sma koliko im voda vise prija sada leti, kada je i nam vruce..naravno, onima koji smeju pod vodu..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Avg 05, 2009 6:29 pm

samo da se javnem i vidim da li se koriste kamencici moje astrologice? Wink

da li postoje neka novine, nova iskustva? alien
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  nolita Sre Avg 05, 2009 6:48 pm

heej,
ja jos redovito nosim svoju narukvicu, trenutno nije najbolje stanje (no priznajem, nisam kupila gorski kamen Wink )
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Avg 05, 2009 8:21 pm

stavi je pod vodu, pa na mesecinu.
rozenkvarc voli i zemlju..pa je stavi na saksiju sa zemljom..ne zakopavaj..donekle ce se rozenkavrc regenerisati. Wink
do gorskog.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pet Avg 07, 2009 9:32 pm

drage moje, sta mi mozete reci o rubinu, iskustvima sa njim...?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Čarobnica Pet Avg 07, 2009 11:06 pm

smesko ::drage moje, sta mi mozete reci o rubinu, iskustvima sa njim...?

Racionalizuje trošenje novca, pa koliko god da potrošiš imaš utisak da nisi skoro uopšte trošio...baš spušta na zemlju Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Pet Avg 07, 2009 11:32 pm

Smeško, mesto da mi donse više parica, jer ga držim u novčaniku , a nekad i u činijici sa novčićima po feg shiu, koja je u sektoru za bogatstvo, jer mi saturn trnzirira drugom, pa mi pravio kvadrat sa Merkurom, vldarom 2. i 11, pa nije išlo, a istovremno mi donosi više ljubavne strasti, jer mi je Pluton tranzitni u konjukciji sa Marsom.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Avg 07, 2009 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pet Avg 07, 2009 11:49 pm

iscitavala sam sada o njemu na internetu..svakako je vrlo vrlo jak kamen1
svakako je venerin kamen!
daje snagu,samopuzdanje, unosi odlucnost, motivise da realizujemo zivotne zelje, cini d apostanemo ono sto zelimo iz srca, odlican zastitnik..unosi svetlost u zivot!

ovo je najkrace sto sam nasla!

vasa iskustva ce mi dobro doci...
carobnice, da znas da ako izaberem rubincic, bas ce mi posluziti za racionalizaciju..

inace, tanjice, savetuje ti da novcice vezes crvenom trakicom..ne znam koliko ih imas..po tri sa trakicom..ali i postoji nacin na koji treba da budu okrenuti..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Avg 12, 2009 8:20 pm

drage astrologice rubin je usao u moj zivot! cheers
zahvaljujuci pozitivnim ishodima prethodna dva dana, imala sam mnogo sreceeeee i ustedela puno parica..i sebi i svojoj porodici..
i evoc rubincici je dosao..
i to kakav komadic, prstenak..
prezahvalna sam i srecna sto cu ga imati..
i ako neko kaze da nije sve u zeljama i mislima..paa mozda i nije, ali dosta toga jeste..
a bas sam deckojla juce negirala da ne treba da govori da je baksuz..i rekla da ako i jeste, ja sma toliki srecnik, da cu anulirati baksuzluk Laughing

a evoc da vidite prstenak:
Lečenje kristalima - Page 9 12082009997.th Lečenje kristalima - Page 9 12082009998.th Lečenje kristalima - Page 9 120820091002.th

vasa presrecna smeskica! cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Čarobnica Sre Avg 12, 2009 10:30 pm

Pčelice, rubinčić je fenomenalan, videćeš kako je moćan i kako deluje, kako sve sabira:)

Meni je on jedan od dražih kamenčića i stvarno donosi ravnotežu u raspolaganju novcem...i voli da se pokazuje što ne sumnjam da ti ćeš ti da mu priuštiš to zadovoljstvo sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Avg 12, 2009 10:44 pm

i voli da se pokazuje što ne sumnjam da ti ćeš ti da mu priuštiš to zadovoljstvo sunny
kako si me nasmejala slatko ovom recenicom..znam, znam..vidi se na meni..mozda i preterujem Embarassed ali ih obozavam..
danas mi je moja m. rekla kako blistam i kako delujem procisceno..a iznenadila se kako sam imala na sebi roze etno tuniku..i ogrlicu rozenkvarca i rozeg opala...

hvala ti puno, puno..svakako ce mi delovanje rubina znaciti..priblizava se oktobar i parice ce trebati za master. Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Tajna Sre Avg 12, 2009 11:22 pm

Jel bitno da li je kamen u prstenu, pa dalje da li je zlatan, srebrni ili to nema veze? Objasnite mi to malo. Da li je bitna i velicina?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 9 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu