Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Tko voli biti gore"

+6
-menora-
Astrotanja
Čarobnica
Izida
hajkula
Strelica
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 4:43 am

Povedena pricom s teme o Marsu i Plutonu i kako jedni vide "uzimanje ljubavi na silu",ili drugi "demonstracija sile",na najlaksi nacin,nametnula mi se tema o "dominantnim damama"
Kako se to vidi u njihovom natalu? Znamo da su lavice "dobri lovci" i evo upravo,dok ovo pisem,pored mene sedi jedna,koja "voli biti gore"...
Ima Marsa u Skorpionu,naravno! Oba vladara 8. u 5 u trigonu sa Suncem i Veneru90Mars. Vladar asc-a u Jarcu,dispozitor u 5...

I druge dame,koje znam,imaju vrlo slicne polozaje. Kakve primere vi imate? Da imamo vise deckih,bilo bi nam lakse,ali sta je tu je...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 9:42 pm

Uh al si nam opiiiiiiisalaaaaaa. Pljuni kartu Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 9:50 pm

hajkula ::Uh al si nam opiiiiiiisalaaaaaa. Pljuni kartu Cool

Evo ti je u potpisu lol! Mislis njenu da pljunem? Evo ti...
http://www.fotorola.com/uploads/69bfddb481.gif
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty fala

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 10:26 pm

Venera u devici (i mesec u jarcu) da bude dominantna? Ne poricem, (uz pomoc ostatka karte) da moze cak i da stavi muskarca pod papucu ali tu njoj prave srece i zadovoljenja nema.
To je dominacija iz straha da ce biti povredjena. Strah da se otvori, da se da. Strah da ne bude iskoriscenja pa odbacena.
Ima potrebu za jakim muskarcem koji je sam uspeo u zivotu. Je li imala neku vezu sa zubarem?
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 10:39 pm

hajkula ::Venera u devici (i mesec u jarcu) da bude dominantna? Ne poricem, (uz pomoc ostatka karte) da moze cak i da stavi muskarca pod papucu ali tu njoj prave srece i zadovoljenja nema.
To je dominacija iz straha da ce biti povredjena. Strah da se otvori, da se da. Strah da ne bude iskoriscenja pa odbacena.
Ima potrebu za jakim muskarcem koji je sam uspeo u zivotu. Je li imala neku vezu sa zubarem?

Ma nije bitno kako ona dolazi do "trona",bitno je da je ona uvek na njemu,bez obzira na muskarca koji je pored nje. Mislim da njoj to mesto po prirodi stvari pripada,zbog ovog Sunca na 15* u Lavu u 2. Ona jeste jaaako zatvorena,ali je izuzetno plemenita,produhovljena i zaista velika...
Nije operisana od straha,kao niko od nas,ali je prevazisla tu potrebu da "bude gore" iz straha sta bi joj se moglo desiti,ako ispusti konce,kad se dole nadje...
Nije imala vezu sa zubarem,ali je non stop kod njih i ima problema sa njima... Nosi fixnu vec 5 godina i nije nista ok a ja sam,recimo za 1 god. sve sredila...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty ...

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 10:49 pm

evo ti ga jedan ,,kastrirani muskarac,, - rodjena je 18.10.1965. izmedju 13:30 i 14 sati
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty ...

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 10:53 pm

Strelica ::
Nije imala vezu sa zubarem,ali je non stop kod njih i ima problema sa njima... Nosi fixnu vec 5 godina i nije nista ok a ja sam,recimo za 1 god. sve sredila...

videh razocarenje, problem sa takvim likom, pa rekoh da krenem pricu

Ma ok prihvatimo mi svasta, kao surogat, kad nema princa na konju, dobar je i magarac Rolling Eyes salim se, naravno da to ne znaci da su njeni muskarci ne uspesni i td.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 11:07 pm

hajkula ::evo ti ga jedan ,,kastrirani muskarac,, - rodjena je 18.10.1965. izmedju 13:30 i 14 sati

E,ja ne volim ovu Ve-Sa zbog perverzija. Ili je "zaledjena",ili je perverzna pa jos Ma u konj.sa Ve pa kvadrat Sa. I opet Lav! Mesec U Lavu,dispozitor u trigonu sa Jupiterom. I ova moja ima Mesec sa Jupiterom. Hm...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty ...

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 11:09 pm

Kad gledam horoskop, venera i mesec, to su zenske planete a sunce i mars su muske. Animus i anima. Ona je opisana tom venerom i mesecom a to sunce i mars je slika muskarca u njenom horoskopu. To sunce u lavu nije ona mada je to njena ambicija, njena potreba. Nije ni mars u skorpionu mada moze da bude i osvetoljubiva, mada ima osobinu da ume da saceka pravi trenutak ipak je to potreba za muskarcem koji ce da joj probudi strast koji ce sav da joj se da... Gledam sunce i mars i kroz sve muske osobine tih planeta kroz aspekte pre svega a onda i kroz polozaj u kucama - vidim opis muskarca kakvog njeno nesvesno priziva. Njeno svesno radi kako radi, ne sporim. Ona negde odbija ,,prirodno,, odbija svoju zensku ulogu veneru i mesec (duga prica).
Ne kritikujem je ni u kom pogledu, da se razumemo. Samo vidim da je njen put do ideala tezak, do ljubavne ispunjenosti tesko.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 11:10 pm

pustila sam te da sama vidis ...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 11:16 pm

pre venera jupiter
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Izida Pon Jul 20, 2009 11:19 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 11:50 pm

E,hajkula,ne bih mogla da se slozim sa tobom da je ona Venera i Mesec samo. To je njena zenska strana,ali ima ona i muskih principa,koje forsira,manje nego zenske,zato smo i otvorile ovu temu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Pon Jul 20, 2009 11:55 pm

pa da, u tome je stos, ona forsira... razumes, nema sklada a ne bih da pisem kako sve mogu da se ispoljavaju venera u devici i mesec u jarcu. Ne zelim da neko misli da betoniram, da je to samo tako i mora samo tako da bude a nemam bas vremena ni inspiracije da opsirnije elaboriram. (Saturn mi kroz 3 kucu, pa dobro i ovo sto pisem).

Recimo, na drugom forumu smo pratili horoskope ucesnika i ucesnica naraFski u velikom bratu i slicnim souima (al ga rekoooh) i zamisli sta smo primetili? Skoro da nema ucesnika - ca kojima nije bar jedna od (venera, mesec) u devici i/ ili jarcu...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 1:20 am

Pa,da...lakse joj je kroz Marsa i to je ok. Ima vremena da se pokaze i kroz Mesec,gde zuriti i zasto?
A ovo za Venere u Devici i Mesec u Jarcu,znam kao i za Bikice i Jarice,ali sve je pitanje svesti.
One koje se odluce na sport pa forsiraju Marsa,to je ok. Zasto ne bi bilo ok i da budu dominantne u odnosu na muskarce,sto se sexa tice,to je skroz ok.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Uto Jul 21, 2009 2:19 am

Jeste, emancipacija. Kad nema marsa pravog, sta ces a ni sunca. I musko i zensko.
Poznato mi to, sto bi rekli, iz prve ruke. ,,Nije bas prirodno,, ali je normalno, ako me razumes, nema osude ni potrebe da se nesto brani, samo posmatramo, objasnjavamo, zakljucujemo. Venera je venera a mars je mars. Naravno da sam za polnu, rodnu, ravnopravnost ali da su zene sa venere, jesu a muskarci sa marsa, jesu. Problemi postoje i da bi ih resili, treba da posmatramo nepristrasno, objektivno, onako kako je. Naravno da ne znaci da zelim da me neko zatvori u kucu i td. Potrebna je stvarna emancipacija i muskaraca i zena a shvatanje da smo razliciti to ne ugrozava, (ne znaci da je neko manje vredan), bice pre da je to prvi korak ka boljem razumevanju, prihvatanju, uzajamnom postovanju i pravoj ljubavi.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  hajkula Uto Jul 21, 2009 2:22 am

Da li si primetila da su vrlo cesto, uspesnim muskarcima privlacne u seksu dominantne partnerke, dok muskarac koji sebe dozivljava kao neuspesnog, zeli u seksu da dominira?
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 2:43 am

hajkula ::Da li si primetila da su vrlo cesto, uspesnim muskarcima privlacne u seksu dominantne partnerke, dok muskarac koji sebe dozivljava kao neuspesnog, zeli u seksu da dominira?
S oprostenjem,ja sam uvek dominantna,bez obzira kakvo je stanje u mom zivotu a bilo je razlicitih partnera u svakom pogledu...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 6:58 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 8:02 pm

pandora* ::Ni ja nisam ovo primetila, mozda je tako ali ja ne primetih dominaciju osim ako se ne misli na price i zelju da se sex kod pojedinih mora hvaliti jel...meni licno prijaju i skoro uvek natrcim na tako neke / mos misliti/ muskarci vatrenog znaka, podznaka i sa pl. u vatri a verovatno jer ja nemam vatre u svom horoskopu lol!

Pa...tako nekako...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 8:09 pm

......


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Čarobnica Uto Jul 21, 2009 8:59 pm

pandora* ::
Ni ja nisam ovo primetila, mozda je tako ali ja ne primetih dominaciju osim ako se ne misli na price i zelju da se sex kod pojedinih mora hvaliti jel...meni licno prijaju i skoro uvek natrcim na tako neke / mos misliti/ muskarci vatrenog znaka, podznaka i sa pl. u vatri a verovatno jer ja nemam vatre u svom horoskopu lol!

Ti se pečeš a ja kršim po stenju i kamenju lol! lol! lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Astrotanja Pon Jul 27, 2009 12:48 pm

Seks ne shvatam kao borbu, nadmetanje, potrebu za iskazivanjem dominacije itd. Verovatno jer mi je vl. 8. Neptun u konjukciji sa Suncem u Škorpiji. Za mene seks nije bojno polje, nego ljubavna oaz.
To, je kao nastavak komunikacije partnera, razmena na suptilnom nivou, gde se pretapaju energije, stapaju emocije, gde i tela govore itd. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  -menora- Pon Jul 27, 2009 2:13 pm

Astrotanja ::Seks ne shvatam kao borbu, nadmetanje, potrebu za iskazivanjem dominacije itd. Verovatno jer mi je vl. 8. Neptun u konjukciji sa Suncem u Škorpiji. Za mene seks nije bojno polje, nego ljubavna oaz.
To, je kao nastavak komunikacije partnera, razmena na suptilnom nivou, gde se pretapaju energije, stapaju emocije, gde i tela govore itd. Very Happy

cheers

eto uzela si mi reci iz usta Tanja ....a nije ni cudo jer imamo nekako slicnu situaciju ,vladar moje 8 je Me u Sco u konjukciji sa Ne u strelcu i zaista nema lepse stvari kada se u potpunosti stapas sa partnerom i telom i mislima i dusom i cesto se osecam kao da bukvalno hodam po oblacima ,totalno se izgubim i nemam vise dodira sa stvarnoscu vec kao da sam u nekom vandimenzionalnom svetu (bez vremena prostora itd.) Shocked ... naravno desi se da to lici i na najobicniji "sportski dogadjaj" sto izuzetno mrzim Evil or Very Mad cisto da ne mislite sada kao auuuuu sta je ovo, jer treba mnoge stvari da se poklope da bi se postigla ta "carolija" Very Happy

... a dominacija bi po meni trebala da bude podjednaka da se preliva sa jednoga na drugog, spontano i kako vam prija tako bar voli moja Ve0Ma u Sco ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Čarobnica Pon Jul 27, 2009 5:41 pm

-menora- ::
Astrotanja ::Seks ne shvatam kao borbu, nadmetanje, potrebu za iskazivanjem dominacije itd. Verovatno jer mi je vl. 8. Neptun u konjukciji sa Suncem u Škorpiji. Za mene seks nije bojno polje, nego ljubavna oaz.
To, je kao nastavak komunikacije partnera, razmena na suptilnom nivou, gde se pretapaju energije, stapaju emocije, gde i tela govore itd. Very Happy

cheers

eto uzela si mi reci iz usta Tanja ....a nije ni cudo jer imamo nekako slicnu situaciju ,vladar moje 8 je Me u Sco u konjukciji sa Ne u strelcu i zaista nema lepse stvari kada se u potpunosti stapas sa partnerom i telom i mislima i dusom i cesto se osecam kao da bukvalno hodam po oblacima ,totalno se izgubim i nemam vise dodira sa stvarnoscu vec kao da sam u nekom vandimenzionalnom svetu (bez vremena prostora itd.) Shocked ... naravno desi se da to lici i na najobicniji "sportski dogadjaj" sto izuzetno mrzim Evil or Very Mad cisto da ne mislite sada kao auuuuu sta je ovo, jer treba mnoge stvari da se poklope da bi se postigla ta "carolija" Very Happy

... a dominacija bi po meni trebala da bude podjednaka da se preliva sa jednoga na drugog, spontano i kako vam prija tako bar voli moja Ve0Ma u Sco ...


Bravo za obe cheers

sunny flower queen
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tko voli biti gore" Empty Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu