Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Plutona

+32
woman1
Linet
Laufer
ena1976
Arijaaa
NikoŠu
sara
jenifer
Zorica
likac
Paradoks
draga
sladjana
malamo
manuela
galaksija
Čarobnica
vjera
Milica
katja1
Rubiel
Sesi
Ovan-Strelac
Natasha-77
smajli
Astrotanja
mojra
viktorij
venerica
tanjica
alea
luna
36 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Tanja1 Čet Jul 25, 2013 1:12 am

Hvala... bas me zanima sta je to kod mene.... u natalu imam stelijum u 12. pa vise ni ne znam sta je uticaj Pl a sta je tu od rodjenja... Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  woman1 Sre Jul 31, 2013 10:14 pm

Hvala Vam na odgovoru Smile

woman1

Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Tanja1 Ned Jan 12, 2014 2:09 am

Tranzitni Pl mi je na natalnom Ne, egzaktna konj. Sta to moze da donese...? U konjukciji je i sa Me i Sa, orbis je 1 i 2. Da li i to posmatram ili se samo egzaktne konj. gledaju? Pozdrav
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  manuela Pon Jan 13, 2014 5:04 pm

Plutin mi je tacno na Ascedentu. Ne znam kad sam imala napetiji period na poslu. Cini mi se da ne mogu vise da izdrzim, ne zivim vise normalno. Kad mi sledi izlazak iz svega ovoga?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Tanja1 Čet Jan 16, 2014 6:52 pm

manuela ::Plutin mi je tacno na Ascedentu. Ne znam kad sam imala napetiji period na poslu. Cini mi se da ne mogu vise da izdrzim, ne zivim vise normalno. Kad mi sledi izlazak iz svega ovoga?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

Pozdrav Manuela

Pa imas slican raspored kuca mom, Asc u Jarcu i Mc u Skorpionu. Pretpostavljam da ce se situacija promeniti kada Pl ode sa Asc, ali ostaje u prvoj kuci, pa ce doneti neke transformacije, po pitanju tvoje licnosti a vezano za karijeru. Mozda promenis posao, ili sluzbu, a mozda promenis sebe zbog posla. Ugl, posle Pl nista ne ostaje isto. Bitno je samo da znas, da Pl kada rusi, on daje i snagu, tako da posle ovog perioda dobijas i novu snagu, bices jaca nego ikad pre.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  manuela Pet Jan 17, 2014 1:50 pm

Tanja, vec sad se osecam beskrajno snazno, povremeno se zacudim da uopste i mogu da opstanem pored ovoliko napetosti i puno novih informacija na poslu. Cak i svesno uzimam najteze da ja odradim. Jednostavno mi nekako doslo da se izmucim do poslednje mrvice moje snage. Nadam se da ce posle svega biti i nekih plodova ovako teskog perioda.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  da igual Pet Jan 17, 2014 8:56 pm

da li tranzit PL na DC donosi napet period u životu?
istovremeno će mi PL raditi kvadrat na SO

http://tinypic.com/view.php?pic=j08dvm&s=5

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  lilyrose Sre Maj 14, 2014 6:28 pm

Meni je trenutno tranzitni pluton nad 11. kućom i u kvadratu s natalnim marsom, koji je u 8. kući u natalu.
Osjećam ovo kao jaaaako naporan period, ali ima tu još loših aspekata, pa je sve to skupa valjda zajedno u djelovanju.

Ovo je moja natalna karta:
http://www.zaslike.com/files/uk4iiypqoabfhmqs5amx.gif - NATAL
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Nova sam na forumu. sta govori kada se PL nalasi na asc ?

Počalji  NataNata Sub Jan 10, 2015 12:37 am

alea ::
tanjica ::Dobro jutro,alea...bas razmisljam o ovom plutonu iz mog natala.Meni je pluton 18 st.vage u 4.polju.Sta moze doneti tranzitni?Neke promene u porodici? flower

Dobro jutro!! Dobar dan!! Smile

Tanjice, PL je sada negde na 4* jarca, ako se ne varam, nisam baš gledala...tebi je negde u 7 p. ako se ne varam?
Pa trebalo je, ulaskom u 7 p. da izvrši promene vezane za polje partnerstva, pogleda na druge ljude...tebi je on u 4 p. što je naš dom, pa šta znam ako sada pravi neke lepe aspekte može da donese promene vezane za kuću i partnerstvo. Smile

NataNata

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Zorica Ned Apr 12, 2015 11:11 pm

Molim za mislenje. Pluton mi je u tranzitu na 15 stepenu jarca u 3 kuci i pravi trigon sa natalnim uranom i plutonom egyaktno. Priblizava se IC i ocekujem promene. Sta ce mi doneti ovaj trigon i ulazak plutona u 4 kucu? Trigon koji je egaytan mi dosad nista osim dugova i kredita velikih nije doneo. nemam svoj dom i nevidim ideju kako da do njega dodjem/ molim za misljenje. Hvala unapred.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 6 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu