Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Plutona

+32
woman1
Linet
Laufer
ena1976
Arijaaa
NikoŠu
sara
jenifer
Zorica
likac
Paradoks
draga
sladjana
malamo
manuela
galaksija
Čarobnica
vjera
Milica
katja1
Rubiel
Sesi
Ovan-Strelac
Natasha-77
smajli
Astrotanja
mojra
viktorij
venerica
tanjica
alea
luna
36 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Sub Dec 24, 2011 11:41 pm

Slađana, tebi je Pluton već bio na Asc, jer inače ne bi bilo tih velikih promena i kriznih situacija. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Pon Dec 26, 2011 3:33 pm

Astrotanja ::Sesi sve što ti je sumnjivo, mislim na osobe izbegavaj, a transformacija, preokreti su neminosvnost u životu i sigurnoje da će kada bude Pluton bio na tvom Dc da se tvoji odnosi sa drugima menjaju. Pluton mogu biti ljudi koji imaju neku kontrolu, mogu biti oni koji imaju moć, vlast, ali ne moraju biti krimionalci. to mogu da budu i privlačne osobe, dominatnog ponašanja, ili osobe koje nešto kriju, koje su tajanstvene i sl.Ne treba se plašiti izazivnihh aspekata, kao i promena koje nastupaju, jer one su neopohodnost.

I totalna promena, transformacija je nekada neophodna, a Pluton je donosi u kući kojom tranzitira. Nije uvek njegovo delovanje vezano za fatalnost, već može biti delovanje koje je intenzivno, duboko.

Nemanja,Pluton na Veneri može doneti i veliku ljubavnu strast, u kojoj ima intenzivnih, dubokih želja. Sve zavisi kako je Venera postavljana u natalu i gde je njen dispoztor i u kakvim je on položaju i aspektima. Dobro posatvaljena Venera ne može doneti loše iskustvo, može samo doneti nešto što je već zapisano u natalu. sunny
[b][i]
k
mogu da se nadovozem na ovo sa plutonom i venerom,ja imam tu konjukciju u natalu u trecoj kuci,a venerin dispozitor je sam pluton posto je ona na nultom stepenu skorpije i sam pluton je jak jer je u skorpiji..cula sam da donosi fatalnu ljubav i magnetski sarm,mozda sam je i imala,zavisi sta znaci to fatalno Shocked Shocked medjutim,meni se ta konjukcija javlja sad i u ovom solaru isto venera u konjukciji sa plutonom,ali u jarcu u mojoj petoj natalnoj a osmoj solarnoj,tako da sudeci po tekstovima koje sam citala ta kombinacija na tim mestima znaci i kraj ljubavne veze neke,sto opet moze da bude jer sam u vreme tog polozaja venere bas popizdela i raskinula sa dotadasnjim deckom,ta venera u jarcu je trazila dokaze,tako da ...sad mene ineresuje da li sam dobro povezala,ili me u ovoj godini ocekuje bas ta fatalna ljubav ili je ta simbolika konjukciije ispunjena..

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty pluton kvadrat venera

Počalji  Zorica Čet Dec 29, 2011 3:21 pm

U predhodnoj godini do 25 decembra preziveh tranzitni pluton kvadrat natalna venera . Venera mi je vladar znaka i podznaka, a pluton u natalu mi je vladar 2 polja. Ovo je dosta tezak aspekt, i treba mnogo strpljivosti da se izdrzi. U natalu nemam aspekte izmedju venere i plutona pa valjda se izvukoh. Kasnije ce ponovo pluton doci do 7 stepena ovna i pravice opet kvadrat ali ce biti separacioni pa ga necu osetiti kao prvi udar. cheers
Inace momentalno saturn mi je u 1 kuci, u vagi prolazio mi je ascedent 3 puta i to me je dobro uzdrmalo. Sad iz 1 polja mi pravi kvadrat egaktni sa mesecom na 28 stepena jarca u 4 kuci. Ovaj aspket mi je do 14 januara posle ce popustiti. Cini mio se da je ovo jedan od najtezih perioda u zivotu. Strah me da mi ne donese gubitak majke (bila je jako bolesna), plus u solaru za 2012 pluton mi pravi konjukciju sa mesecom u solarnom horoskopu , pa se bojim. Rolling Eyes
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty uhhh samo sto nije

Počalji  jenifer Čet Jan 19, 2012 8:06 pm

U najskorije vreme ocekujem tr Pl na natalnu Ve i ziva nisam hajd da je samo to nego nego ce doci do aktivacije T kvadrata(?) Pl konjukcija Ve koja je u opoziciji sa Sa i samom kvadratu sa natalnim Pl toliko ruznog iskustva iza sebe i karmickih veza i maltene na koncu ziva ali bas bukvalno tako, bojim se vise bilo kakve ljubavi a posebno one sa epitetom fatalne zaista se bojim ovog nadolazeceg tranzita dovoljno se lose osecam sa ovim Sa u 12 ...nisam ni u kakvoj vezi ...
Eto ako je neko imao iskustva sa slicnim tranzitima svaki savet je dobrodosao , na sta posebno paznju trebam obratiti , sta treba izbegavati ili bar pokusat izbegavat ili mozda se ne opirati nadolazecim !!!?????

Hvala svima



[url][IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img820/3315/tranziti.th.gif][/IMG][/url]
jenifer
jenifer

Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Pet Jan 20, 2012 4:57 pm

Jenifer, nemam još lično iskustvo, ali ga imam indirektno preko svojih klijenkinja. Jedna je imala Pluton u 12. i to je dovelo razvod braka zbog tajne veze koju je partner otkrio.Opet jednoj je doneo pluton na Veneri u Jarcu strasnu ljubavnu vezu, koja je dovela do trudnoće i braka. Fatalnost je bilo u oba slučaja. Ovo su najsvežiji primeri, koji se odnose na natalnu Veneru u Jarcu,a i svi ostali sa kojim sam se susretala govore o nekim događanjima koje su poneli osobu. Neki govore o tajnim vezama )12., većina o jakim strastima koje osoba nije mogla da kontroliše, a u Jarcu postoji ta potreba da se kontroliše u svemu, a kada je Venera tu u ljubavi. Nijedna osoba nije uspevala da vlada osećanjima i tokom događanja, i svi su imali duboka osećanja, a u nekim salučajevima, kada je istaknuta 12. i 8. i ljubavna bol je bila prisutna.

U drugoj kući, znam primer gde je došlo do finansisjkog bogaćenja, koje je bilo u simbolici Venere u drugoj, preko luksuiznih predmetj , umetničkih dela, a znam primer i prodajem sladoleda, vezane za Veneru u Jarcu, koja se odnosi na ledeni slatkiš.

Jenifer, nadam se da će ti doneti dobro, odnosno pomoći tranzitni Jupiter u Biku, kada bude pravio trigon sa natalnom Venerom.Javi nam šta se dešava. sunny sunny sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Jan 20, 2012 8:37 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Pet Jan 20, 2012 5:14 pm

jenifer ::U najskorije vreme ocekujem tr Pl na natalnu Ve i ziva nisam hajd da je samo to nego nego ce doci do aktivacije T kvadrata(?) Pl konjukcija Ve koja je u opoziciji sa Sa i samom kvadratu sa natalnim Pl toliko ruznog iskustva iza sebe i karmickih veza i maltene na koncu ziva ali bas bukvalno tako, bojim se vise bilo kakve ljubavi a posebno one sa epitetom fatalne zaista se bojim ovog nadolazeceg tranzita dovoljno se lose osecam sa ovim Sa u 12 ...nisam ni u kakvoj vezi ...
Eto ako je neko imao iskustva sa slicnim tranzitima svaki savet je dobrodosao , na sta posebno paznju trebam obratiti , sta treba izbegavati ili bar pokusat izbegavat ili mozda se ne opirati nadolazecim !!!?????

Hvala svima

ciao,ja jedino mogu da ti kazem posto imam natalno veneru u konjukciji sa plutonom u skorpiji da je i meni dosta svih tih fatalnih osecaja,a i u ovom solaru imam ponavljanje te konjukcije u osmom solarnoj a petoj natalnoj kuci u jarcu...kad sam videla,i moja reakcija je bila,nije valjda jos jedna na pomolu..i ja se nadam da nije,razumem te u potpunosti.. Sad Sad Sad



[url][IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img820/3315/tranziti.th.gif][/IMG][/url]

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  jenifer Pet Jan 20, 2012 9:47 pm

Hvala Tanja hvala Likac na brzim odgovorima razumevanju u strahu i iscekivanju ali pisem svakako sta se desava !!!

Tanja kada pomenu sad cu ti reci u septembru kada je Ju radio trigon na Ve dobih prvu nagradu na konje nekih 400 eura koja inace zna biti puno puno veca (par stotina hiljada) ali dobro je ... ja ustvari mislim da je to zasluga Ju i trigona sa Ve ali evo stavicu dole kartu sa tranzitima za taj dan pa se moze vidite jel to to ... E sad kako ce se odraziti sledeci trigon Ju sa Ve s obzirom da ce Pl u to isto vreme biti na istoj u konjukciji ostaje samo da se molim i nadam i naravno javljam !!!!
Hvala vam jos jednom sunny sunny sunny

[url=[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img42/2420/astro24gw01biserka20119.th.gif][/IMG]][
jenifer
jenifer

Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  malamo Sub Jan 21, 2012 1:53 pm

"Ovo su najsvežiji primeri, koji se odnose na natalnu Veneru u Jarcu,a i svi ostali sa kojim sam se susretala govore o nekim događanjima koje su poneli osobu. Neki govore o tajnim vezama )12., većina o jakim strastima koje osoba nije mogla da kontroliše, a u Jarcu postoji ta potreba da se kontroliše u svemu, a kada je Venera tu u ljubavi. Nijedna osoba nije uspevala da vlada osećanjima i tokom događanja, i svi su imali duboka osećanja, a u nekim salučajevima, kada je istaknuta 12. i 8. i ljubavna bol je bila prisutna."

ovo astrotanjino misljenje mogu samo da potvrdim. jeste da mi nisu umesane 8. i 12. ali imam natalno veneru u jarcu u 7. u kvadratu sa plutonom u 5. venera u jarcu zaista je sklona da kontrolise i voli da je sve izvesno i sigurno, ali kad pluton tu umesa prste, ova venera gubi tlo pod nogama i nije vise u stanju da drzi konce u svojim rukama. cudan aspekt kada se tranzitno pokrene (meni saturn krstari preko natalnog saturna i plutona, a pluton se opasno primakao descedentu), mnogo fatalizma, neizvesnosti, situacija koje ne mogu da se iskontrolisu..
samo se pitam sta li ce biti kad mi pluton za nekoliko godina stane na veneru jer ce u isto vreme tu biti i tranzitni saturn, a bogami i jupiter.. Shocked
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Sub Jan 21, 2012 4:26 pm

malamo ::"Ovo su najsvežiji primeri, koji se odnose na natalnu Veneru u Jarcu,a i svi ostali sa kojim sam se susretala govore o nekim događanjima koje su poneli osobu. Neki govore o tajnim vezama )12., većina o jakim strastima koje osoba nije mogla da kontroliše, a u Jarcu postoji ta potreba da se kontroliše u svemu, a kada je Venera tu u ljubavi. Nijedna osoba nije uspevala da vlada osećanjima i tokom događanja, i svi su imali duboka osećanja, a u nekim salučajevima, kada je istaknuta 12. i 8. i ljubavna bol je bila prisutna."

ovo astrotanjino misljenje mogu samo da potvrdim. jeste da mi nisu umesane 8. i 12. ali imam natalno veneru u jarcu u 7. u kvadratu sa plutonom u 5. venera u jarcu zaista je sklona da kontrolise i voli da je sve izvesno i sigurno, ali kad pluton tu umesa prste, ova venera gubi tlo pod nogama i nije vise u stanju da drzi konce u svojim rukama. cudan aspekt kada se tranzitno pokrene (meni saturn krstari preko natalnog saturna i plutona, a pluton se opasno primakao descedentu), mnogo fatalizma, neizvesnosti, situacija koje ne mogu da se iskontrolisu..
samo se pitam sta li ce biti kad mi pluton za nekoliko godina stane na veneru jer ce u isto vreme tu biti i tranzitni saturn, a bogami i jupiter.. Shocked

mogu da zamislim kako vam je sa tim kvadratom,kad je meni sa konjukcijom ovako, Shocked Shocked ,meni je kao sto sam rekla u natalu venera u skorpiji u konjukciji sa plutonom takodje u skorpiji,tako da mi je taj pluton progutao veneru skroz,samo ne znam sta da ocekujem,od te kobinacije koja se sad pojavila u solaru isto konjukcija te dve planete,ali u jarcu,i da crnjak bude veci ta konjukcija mi je u osmoj solarnoj a petoj natalnoj,vec sam negde to rekla,i to na natalnom vertexu,a solarni vertex mi je u konjukciji sa ti plutonom u natalu u skorpiji...duplo ludilo,samo da ne bude mrtvih.. Shocked Shocked

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  malamo Sub Jan 21, 2012 7:06 pm

imala sam ja u solaru za proslu godinu konjukciju venere i plutona u jarcu. solarno u 6, a to mi je natalna 7. ljubav preko posla. sta reci..
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Ned Jan 22, 2012 1:07 am

malamo ::imala sam ja u solaru za proslu godinu konjukciju venere i plutona u jarcu. solarno u 6, a to mi je natalna 7. ljubav preko posla. sta reci..

ma mene jedino brine sto je to u mojoj 8 solarnoj,ne znam sta moze da znaci,procitala sam negde da je osma solarna u petoj natalnoj kraj neke veze,ali meni se sve to zavrsilo jos pre rodjendana,ne racunam sms poruke i vidjanja na kafi na svaka dva meseca, bounce bounce ...a inace mi solarni mc pada tacno na natalni dc,to je promena statusa,samo ne znam kog,nisam udata,mozda se udam hehe Shocked Shocked s obzirom da mi je sunce u solaru u sedmoj a natalnoj petoj..a i jupiter ce mi naleci na natalni mc,vladar je pete inace,trebalo bi da diplomiram konacno..stvarno ne znam sta bi od tih moglo da bude,.. Shocked Shocked Shocked

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  malamo Ned Jan 22, 2012 11:42 am

solarna 8 , natalna 5 moze da ukaze na trudnocu heheh (naravno uz poklapanje ostalih pokazatelja) Surprised
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Ned Jan 22, 2012 2:25 pm

malamo ::solarna 8 , natalna 5 moze da ukaze na trudnocu heheh (naravno uz poklapanje ostalih pokazatelja) Surprised

joj nemoj,imala sam jednu neplaniranu u solaru se i pokazala za 2010,uran u solarnoj petoj a natalnoj osmoj,jos mi je i tranzitni smc presao preko meseca tad u natalnoj petoj,a u progresijama progresivno sunce na natalnom mesecu eksakna konjukcija,naravno,to ja sad vidim,jer tad nisam ni razmisljala o astrologiji..ne znan,smc mi jos tranzitira tom petom natalnom i pravi mi konjukciju sa natalnim suncem na vrhu pete,ali i sa uranom koji mi je vladar sedme,ali na samom kraju 4 natalne... pale pale pale

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  sara Sub Jan 28, 2012 12:16 pm

Astrotanja ::
U drugoj kući, znam primer gde je došlo do finansisjkog bogaćenja, koje je bilo u simbolici Venere u drugoj, preko luksuiznih predmetj , umetničkih dela, a znam primer i prodajem sladoleda, vezane za Veneru u Jarcu, koja se odnosi na ledeni slatkiš. sunny sunny sunny
sunny kako mi se sviđa ova lijepa usporedba i simbolika "ledeni slatkiš" za venere u jarcu...dakle, astrotanja, malamo i sve koje imaju venere u jarcu mi smo ledene slatkice... Laughing pozdrav Very Happy
flower

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Ned Jan 29, 2012 1:22 pm

Saro, volim da vas čitam, jer je vaša poztivnost potsticajna. Smile Veliki pozdrav! sunny sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Ned Jan 29, 2012 1:23 pm

Saro, volim da vas čitam, jer je vaša pozitivnost potsticajna. Smile Veliki pozdrav! sunny sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  malamo Pon Jan 30, 2012 12:32 am

pozdrav i od mene!! flower sunny flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  NikoŠu Pon Feb 20, 2012 7:38 pm

Pluton mi je u trazitu kroz kraj 5. kuce u knj sa neptunom i mesecom u jarcu. sta to donosi? bom

NikoŠu

Broj poruka : 1
Godina : 38
Datum upisa : 20.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Čet Feb 23, 2012 12:47 pm

NikoŠu, tranzit , konjukcija Plutona sa natalnim planetama ide do - 2 stepena. Na Mesecu kada je izaziva jake emotivna događanja, emotivne šokove,ili uzbuđenja i promene u emotivnom životu, ali tačno kakve reći će ceo natal. Ovo je aspekt koji može doneti od emotivne bol, emotivne šokove, probleme vezane za majku i sl. Bez viđdnje natala sve je približno tačno, nagađanje tek, pa bi bilo poželjno da ga postavite. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  likac Pet Feb 24, 2012 6:53 pm

evo i meni je tranzit plutona u petoj kuci,i pravi konjukciju sa natalnim mesecom u jarcu,bogami emotivni sokovi,emotivna bol,jos je mesec vladar moje dvaneste kuce,tako da sam sve to mnogo teze podnela,ali posle toga on donosi transformaciju i regeneraciju,tako da verujem da se priblizava kraj svemu tome,drugacije se gleda na sve,suocavanje sa svim i svacim,..sve sto je moglo da se srusi srusilo se,mislim lose,i losa prijateljstva sa zenama,i kraj emotivne veze,..ne bih da plasim,ali mene je bas slomio.. Sad

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Paradoks Sub Mar 17, 2012 2:22 am

Da, kao sto sam i predpostavljao da će nešto loše desiti zbog plutona koji pravi kvadrat na moj natalni mjesec i merkur saznah neki dan da mi majka ima na dojci neki čvor, sumnjaju na tumor. Sad Mjesec predstavlja majku, još ima sunce u blizancima a merkur vladar blizanaca. Volio bih neko iskusniji da mi protumači i pomogne mi, stvarno sam zabrinut i teško mi je. Ne mogu ni da mislim šta mi tek nosi tranzitni uran koji se približava merkuru i napraviće opoziciju sa mjesecom. Evo moje natalne karte.
Unaprijed hvala.



Poslednji izmenio Paradoks dana Uto Jun 06, 2017 3:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Paradoks
Paradoks

Broj poruka : 14
Локација : Unknown
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Ned Mar 18, 2012 9:30 pm

Nemanja, obično kvadrat Plutona sa natanim Mesecom donosi jake emocije, strah, paniku, odnosno navodi na promene koje mogu da se dešavaju majci koja može biti uplašena i u panici, ali može dovesti do promene koje ona preduzme da bi menjala nešto kod sebe, svoje navike.
Kako je Mesec u trećoj meni ovo pre izgleda da u komunikaciji može biti problema,način razmišljanja, emotivnog raspoloženja se drastično menja, ili neka vest može doneti jake emocije.Pluton u petoj donosi promene u emotivnim vezama, u ljubavnim odnosima itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  manuela Pon Mar 19, 2012 11:47 am

A kako se oseca tranzitni Pluton konjunkcija natalni Mesec u 1. kuci. Inace natalni Pluton mi je u 8. kuci, a skorpija je na vrhu 10. kuce?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Astrotanja Uto Mar 20, 2012 10:54 pm

Transformiše, menja osobu, njena osećanja, nesvesne navike emotivnog reagovanja. Ponekad može da joj nekada pojača strah, ili izazove jaka osećanja, želje, ili uzbuđenja, ponekad može nepovoljno nepovoljno deluje na zdravlje, kao posledicu velikih uzbuđenje, ili emotivnih šokova. On naprosto traži od osobe da nešto menja kod sebe, kako zavisi od natala, dispoztora Meseca, a vidi se iz natala gde je izlaz, kako može da se ublaži, preokrene nešto što je pritiska, muči, ili teško pada. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  manuela Sre Mar 21, 2012 10:11 am


Hvala Vam mnogo, evo je i karta pa ako mozete da vidite kako ce se kod mene manifestovati ova konjunkcija i gde da trazim izlaz?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Plutona - Page 4 Empty Re: Tranziti Plutona

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu