Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI VENERE

+74
lilyrose
volimzivot
Vita83
Rasheljka
Hocanka
kaktus-vila
Anchica
Sagittarius :))
Marina N
medgirl85
galaksija
Natasha-77
Felikitas
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
yildirim
Nikolina
bubili
EMA66
Alicia
malamo
pravoizpodsvesti
AfRoDiTiCa
Formalhaut
lijana
Dunja
sara
skorpijica
Milica
senka023
sudija
venerica
hello
IVA
alea
zelena dolina
Rebeka
tanjica
jassna
BoSaNKa
Angie
Revelation
Kocka je bacena
elaelena
nolita
gernica
golicava mašta
danijela
hajkula
DUH
Makica
Doree
Snezana
Izida
vedrana
Strelica
draganica
ArijeL
Jane
capella
beskrajnost
lado06
Kasija
Čarobnica
inja
LoSt_in_SpaCe
mesmerized
Lima
Astrotanja
zeka
Nale 83
Latica
SANDRA
78 posters

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Anchica Pet Feb 17, 2012 2:13 am

Koliko je loš aspekt Venera(6.kuća u biku) kvadrat Mesec(3.kuća- vodolija)?

Anchica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Natasha-77 Pet Feb 17, 2012 6:07 pm

Koji bi aspekt ukazao na to da je neka osoba kolekcionar novcica???....Da li je to simbolika Venere?
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sub Feb 18, 2012 2:34 am

Venere, ali u kombinaciji sa Saturnom, ako je vezano za novac koji je korišten u prošlosti. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  kaktus-vila Sub Apr 07, 2012 11:02 am

Moja Venera u Biku u 12 kući je deo dva T kvadrata... Nisam sigurna da znam šta to znači, ali svakako mi ne izgleda lepo Sad
kaktus-vila
kaktus-vila

Broj poruka : 10
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sub Apr 07, 2012 12:46 pm

kaktus-vila ::Moja Venera u Biku u 12 kući je deo dva T kvadrata... Nisam sigurna da znam šta to znači, ali svakako mi ne izgleda lepo Sad

malo ni je nepregledna ova karta, navikla sam na astro. com Wink , ali koliko vidim imas veneru u opoziciji sa saturnom, kvadratu sa jupiterom i sekstilu sa merkurom. rak- blizanac.
nazalost, poucena svojim iskustvom losih aspekata sa venerom, nemam bas lepe vesti za tebe Crying or Very sad . mislim da je los aspekt venere i saturna jedan od najtezih ako ne i najtezi u karti zenske osobe. velika je mogucnost emotivnog povredjivanja od strane partnera, udaljenja, razocarenja u ljubavnim vezama. Crying or Very sad .
imas sunce u trigonu sa saturnom, konjukciji sa marsom koji je opet u trigonu sa saturnom, sto te cini vrednom i postenom osobom sa puno kvaliteta ali, po mom skormnom misljenju, sa losim aspektima venere malo je teze naci emotivnog partnera koji ce biti u stanju da ovo prepozna i ispostuje. sigurno nemas jednostavan emotivni zivot. osim toga, severni mesecev cvor je u konjukciji sa tvojom venerom tako da sve bitnije veze u tvom zivotu imaju upliv sudbine.
ono sto ti treba da vezbas jeste da odagnas pesimizam i crne misli i da ne budes toliko opterecena pronalazem srodne duse. tamo gde su nam napeti aspekti u natalu to je podrucje gde najvise sebe ulazemo i gde najvise sebe forsiramo i gradimo. a ti si u ljubavi borac i ne pustas tako lako ako prepoznas da nesto vredi.
zbog sekstila merura i venere, umes da izrazis ono sto osecas. savet- ako nesto ne ide-ne ide, kad to prepoznas, pusti i kreni dalje. ne trosi se na veze koje ne vrede (tim pre jer ti je mesec u skorpiji u konjukciji sa plutonom).
venera ti je u svom sedistu, sto je cini lepom i sarmantnom, malo je "zatvorenijeg karaktera" jer je u 12 kuci (ako ja dobro vidim, ako ne ispravi me). to je prirodna kuca riba gde je venera opet egzaltirana, tako da si ti osoba koja zaista ume da voli i pruzi lepa osecanja. moguce da si sklona nekim vezama tajnog karaktera ali obzirom da ti je venera vladar ukljestene 5 (opet ako dobro vidim) i dvanaeste u kvadratu sa jupiterom kao vladarem 7, ja ti ne bih savetovala veze takvog karaktera iz bojazni da ces biti povredjena. moguce su i veze na daljinu.
toliko od mene. pozdrav Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  kaktus-vila Sub Apr 07, 2012 5:50 pm

Izvinjavam se na nepreglednoj karti, ubačena je pregledna...
Pre svega veliko hvala na ovako iscrpnom odgovoru, negde sam i naslućivala je da je situacija loša... Obzirom da sam pre 2 i po godine i doživela jedan težak raskid veze na daljinu, slažem se za sve izrečeno, osim venerinog afiniteta ka tajnim vezama, ne preferiram ih.
Jedino što mogu da dodam je : Sudbino prokleta Smile
kaktus-vila
kaktus-vila

Broj poruka : 10
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sub Apr 07, 2012 7:04 pm

da, sad je malo preglednije Very Happy . mala ispravka- vidim da je sunce trigon mesec a ne saturn.
imaces puno emotivnih uspona i padova u zavisnosti od aspekata sporih tranzitnih planeta ka tvojim vladarima 5 i 7. po mom iskustvu, neki mirniji period i neke mirnije veze su mi dolazile uz trigon ili sekstil tranzitnog saturna na veneru, mada tebi i traznitni jupiter igra tu bitnu ulogu (kao vladar 7) . pa evo bas sad je u biku.. negde u maju bi trebalo da ti stane na veneru. bas me interesuje kako ce se manifestovati...
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  kaktus-vila Sub Apr 07, 2012 7:12 pm

Ako se kod mene nešto dogodi, javljam.. U svakom slučaju, dobro biti neće Smile
kaktus-vila
kaktus-vila

Broj poruka : 10
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sub Apr 07, 2012 7:19 pm

bas bih volela da znam jer i ja imam natalno slicnu (mozda i goru) situaciju, meni se vec neko vreme vladar 7 saturn setka oko natalnog saturna i pravi kvadrat na veneru (vladar 5) i ludo se provodim ! p.s. ovo "ludo" je bilo ironicno hehe
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Hocanka Pet Apr 13, 2012 3:14 pm

Sta bi trebalo da znaci kada je Venera u VII kuci u Vodenjaku a ujedno je i Mars u sedmoj kuci? Meni tako stoji...Ne mirise mi na dobro Shocked Laughing
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Hocanka Sub Apr 14, 2012 1:55 pm

malamo ::bas bih volela da znam jer i ja imam natalno slicnu (mozda i goru) situaciju, meni se vec neko vreme vladar 7 saturn setka oko natalnog saturna i pravi kvadrat na veneru (vladar 5) i ludo se provodim ! p.s. ovo "ludo" je bilo ironicno hehe
Sta bi trebalo da znaci kada je Venera u VII kuci u Vodenjaku a ujedno je i Mars u sedmoj kuci? Meni tako stoji...Ne mirise mi na dobro Shocked Laughing
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sub Apr 14, 2012 3:03 pm

venera u 7 je lepa jer je u svojoj prirodnoj kuci.. sad mars u vodoliji, nije los, mada nema neko dostojanstvo ali u 7 je u prirodnoj kuci vage pa moze doneti nekog sarmera koji voli zene hehe Smile bar je preko dispozitora saturna otisao u svoju egzaltaciju- jarca pa ce se valjda s godinama uozbiljiti Wink
a i severni mesecev je tu- eto sudbinskih veza..
ovi kvadrati na pluton su mi interesantni. fatalizam Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Hocanka Sub Apr 14, 2012 4:03 pm

malamo ::venera u 7 je lepa jer je u svojoj prirodnoj kuci.. sad mars u vodoliji, nije los, mada nema neko dostojanstvo ali u 7 je u prirodnoj kuci vage pa moze doneti nekog sarmera koji voli zene hehe Smile bar je preko dispozitora saturna otisao u svoju egzaltaciju- jarca pa ce se valjda s godinama uozbiljiti Wink
a i severni mesecev je tu- eto sudbinskih veza..
ovi kvadrati na pluton su mi interesantni. fatalizam Smile
Jooj izvini al kad ne znam Sad... jesi li to videla u natalu ili solaru?
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Sub Apr 14, 2012 6:41 pm

sve to- natal Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 8:18 pm

Lo­ši aspek­ti go­vo­re o te­škoj kar­mi ko­ja je ve­za­na za lju­bav. Če­sto lju­bav sa sta­ri­ji­ma, a ka­sni­je, u sta­ro­sti, sa mla­đi­ma. Lo­še za brak, jer što du­že tra­je i ozbilj­ni­je oba­ve­zu­je oso­bu – to se vi­še lju­bav gu­bi. Uvek pat­nja u lju­ba­vi. Pre­ma­lo za­do­volj­stva. Čest aspekt za ne­že­nje. Pro­ble­mi sa bu­bre­zi­ma, ko­žom i kič­mom. Ne­plod­nost ili ro­đe­nje mr­tvog de­te­ta.
Istina, venera u konjukciji sa saturnom, venera u 1.kuci u skorpionu. Nikad dovoljno ljubavi. Uvijek patnja u ljubavi
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Vita83 Pon Jan 07, 2013 10:08 pm

Venera mi je u analitičnoj djevici, pa nije bilo dosta što je u padu, nego je još na 29. stepenu i vlada 5. uklještenom kućom, Ve0Ma, Ve90Ne, Mo90Ve.


Poslednji izmenio Vita83 dana Pet Jan 25, 2013 9:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Natasha-77 Čet Jan 24, 2013 11:00 pm

A da li apekti Venere mogu da ukazu na potragu za blagom(Venera),imam jednog prijatelja koji se bavi time ili potraga za antikvitetima(ali to je onda saturn)...?
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Vita83 Pet Jan 25, 2013 9:55 am

Natasha-77 ::A da li apekti Venere mogu da ukazu na potragu za blagom(Venera),imam jednog prijatelja koji se bavi time ili potraga za antikvitetima(ali to je onda saturn)...?

Ja mislim da mogu, Venera je novac, pa ako je u nekom zemljanom znaku ili u kombinaciji sa Plutonom, to može biti zakopano blago, u kombinaciji sa Neptunom - skriveno, ako je u vodenom, blago u prirodnim vodama...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty venera mars

Počalji  volimzivot Pon Jul 29, 2013 11:21 pm

Imam natalno venera90mars,venera u lavu,mars u skorpiji,citam komentare i postove za ovaj aspekt,ja se zaista ne pronalazim u njemu,niti sam agresivna,niti ljubomorna,mislim,jesam u granicama normale,poznajem i dosta osoba sa ovim aspektom koji ne samo sto lepo izgledaju nego sto uopste nisu i ne pripadaju ovom opisu,sad, verovatno i drugi aspekti tu rade.

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty venera mars

Počalji  volimzivot Pon Jul 29, 2013 11:27 pm

Da,moram,da dodam da imam aspekt trigon VE/SA Very Happy ...,niti sam hladna u odnosima,niti trazim dlaku u jajetu,niti sam pobornik ljubavi za ceo zivot(hipoteticki receno),svi mi imali ili nemali taj aspekt trazimo i zudimo za osecajem prave ljubavi i velike ljubavi da se razumemo,ali licno ja se ne pronalazim ni u ovom aspektu,pozzz

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lilyrose Ned Apr 27, 2014 7:37 pm

Moja Venera je puna proturječnih aspekata, i nikako da je odgonetnem...
U Jarcu je, u 12.kući.
Pravi Veliki zemljani trigon sa Mjesecom u Biku i Plutonom u Djevici.
Ima i sekstil s Neptunom u Ribama.
Ali je i u T kvadratu sa Marsom u Vagi i Saturnom u Ovnu.

Jao, jao, ja...

Moja natalna karta: http://zaslike.com/files/riyty99x9ydd91bgqgur.gif
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Uto Nov 17, 2015 9:11 pm

Pozdrav svima! Imam natalno ve90pl (ve u jarcu u 11 polju, pl u vagi u 7). U sinastriji sa partnerom moj pluton je u opoziciji sa njegovom venerom, a u skorije vreme mi tranz.pl pravi konjunkciju sa nat.ve. Kolko citam, to ne lici na dobro. Sta da ocekujem?

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Sre Nov 18, 2015 5:46 pm

Lizalica ::Pozdrav svima! Imam natalno ve90pl (ve u jarcu u 11 polju, pl u vagi u 7). U sinastriji sa partnerom moj pluton je u opoziciji sa njegovom venerom, a u skorije vreme mi tranz.pl pravi konjunkciju sa nat.ve. Kolko citam, to ne lici na dobro. Sta da ocekujem?

Trebalo je postaviti karte (natalne i sinastrijsku) ili vaše natalne podatke za neku ozbiljniju analizu. Pošto toga nema možemo samo da pretpostavljamo. Imaš li neki problem i na šta se odnosi?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  lilyrose Sre Nov 18, 2015 6:59 pm

logos ::
Trebalo je postaviti karte (natalne i sinastrijsku) ili vaše natalne podatke za neku ozbiljniju analizu. Pošto toga nema možemo samo da pretpostavljamo. Imaš li neki problem i na šta se odnosi?

Ja sam postavila kartu, ali nisam dobila odgovor --- kako da protumačim moju Veneru koja je i u Velikom trigonu i u T kvadratu...
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Čet Nov 19, 2015 1:44 pm

Imaš li neki problem i na šta se odnosi?

nemam naročitih problema, više prepiranja oko gluposti, sto me po nekad jako iscrpljuje...
me mogu da stavim karte jer sam novi clan, pa mi nije dozvoljeno...

evo ako ste raspoloženi iz mojih podataka da pogledate nat.kartu:
31.12.1982. u 11h (pre podne),Zrenjanin

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 11 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu