Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI VENERE

+74
lilyrose
volimzivot
Vita83
Rasheljka
Hocanka
kaktus-vila
Anchica
Sagittarius :))
Marina N
medgirl85
galaksija
Natasha-77
Felikitas
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
yildirim
Nikolina
bubili
EMA66
Alicia
malamo
pravoizpodsvesti
AfRoDiTiCa
Formalhaut
lijana
Dunja
sara
skorpijica
Milica
senka023
sudija
venerica
hello
IVA
alea
zelena dolina
Rebeka
tanjica
jassna
BoSaNKa
Angie
Revelation
Kocka je bacena
elaelena
nolita
gernica
golicava mašta
danijela
hajkula
DUH
Makica
Doree
Snezana
Izida
vedrana
Strelica
draganica
ArijeL
Jane
capella
beskrajnost
lado06
Kasija
Čarobnica
inja
LoSt_in_SpaCe
mesmerized
Lima
Astrotanja
zeka
Nale 83
Latica
SANDRA
78 posters

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Pet Nov 20, 2015 3:48 pm

Lizalica ::Kolko citam, to ne lici na dobro. Sta da ocekujem?

Gde i šta si to pročitala i u kom smislu ti to ne liči na dobro? Kakva su to "prepiranja oko gluposti koja te ponekad jako iscrpljuju". Svakako da postoji razlog što si se javila na ovaj forum samo ga iznesi a mi ćemo pokušati astrološki da protumačimo a možda i pomognemo.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Ned Nov 22, 2015 9:44 am

Da budem iskrena, neka devojka mi gledala natalnu i odvalila kako cu imati puno problema u braku i da cu se razvesti, i da mi daje jos par godina braka. Ja sam se smorila zbog toga, i pocela da razmatram sama i trazim moguce razloge za to. Inace, me astroligija bas zanima, pa citam razne forume, blogove...Venera _pluton mi je jedan id mogucih razloga...trudum se da ne verujem u to, ali stoji mi negde u podsvesti i svaki put kad se posvadjamo oko necega, ja pomislim, aha, to je to. A i malo sam zapala u kolotecinu kuca, posao, muz, deca...
Eto, to je to!!! U sustini, problema nema, živimo jedan miran porodični zivot, volimo se i postujemo, ali mene ovo kopka pa istrazujem

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Pon Nov 23, 2015 12:56 pm

Lizalica ::Da budem iskrena,  neka devojka mi gledala natalnu i odvalila kako cu imati puno problema u braku i da cu se razvesti, i da mi daje jos par godina braka. Ja sam se smorila zbog toga, i pocela da razmatram sama i trazim moguce razloge za to. Inace, me astroligija bas zanima, pa citam razne forume, blogove...Venera _pluton mi je jedan id mogucih razloga...trudum se da ne verujem u to, ali stoji mi negde u podsvesti i svaki put kad se posvadjamo oko necega, ja pomislim, aha, to je to. A i malo sam zapala u kolotecinu kuca, posao, muz, deca...
Eto, to je to!!! U sustini, problema nema, živimo jedan miran porodični zivot, volimo se i postujemo, ali mene ovo kopka pa istrazujem

ASPEKTI VENERE - Page 12 U7887

Interesantno je da su ose Asc – Desc i IC – MC pod uglom od 90° jedna u odnosu na drugu i na 29° promenljivih znakova. 29° je poslednji stepen znaka i može predstavljati sublimisano znanje tog znaka pa osoba u nekom smislu može “predvideti” šta će se desiti ali može predstavljati i tzv. “stepen plača” jer je sledeći stepen u drugom znaku koji simbolizuje nešto sasvim drugo sa drugom energijom i mogućnostima. Osoba se na samom početku može osećati kao da je na kraju i da energiju ne koristi kako bi želela.

Uran (astrologija) je u znaku Strelca (vera, veliko, hiper, optimizam, stavovi, ubeđenja), u konjunkciji sa svojim vladarom Jupiterom (vera, veliko, hiper, optimizam, stavovi, ubeđenja) a zajedno je u trigonima (skladni aspekt) sa Asc (osoba) i Mesecom (emocije, psiha) pri čemu se formira Veliki trigon a to može ukazivati na veliku sklonost verovanju (Jupiter, Strelac) u astrologiju (Uran) ali inkonjunkcija (velika prilagođavanja) Urana i Jupitera sa Sev. čvorom (teži put do uspeha), koji je u opoziciji (suprotstavljenost) sa Neptunom (zablude, nejasnoće, tajne, laži) i Suncem (osoba), ukazuje da to nije dobro i da sve treba primati sa rezervom i proveravati (“Ne vjerujte – provjerite”, Mile Dupor). Neoprezno i pogrešno izgovorene reči mogu napraviti veliku štetu “placebo” efektom a istina je nešto sasvim drugo. Svako od nas ima slobodu izbora u okvirima predispozicija i ne postoji “zabetonirana sudbina”. Čak i da će se nešto loše desiti postoje mnogo boljih načina to saopštiti nekome ali šta ako je taj “astrolog” napravio grešku? Dakle, ništa ne veruj “na blanko”. Šta ako si rođena minut – dva posle 11 sati onda su ti Asc, IC, Desc i MC na početnim stepenima narednih znakova i onda otpadaju nepovoljni “stepeni plača”, Asc je tada u Ovnu, IC je u Raku, Desc u Vagi a MC u Jarcu. Prema napisanom “U suštini, problema nema, živimo jedan miran porodični zivot, volimo se i postujemo” postoji verovatnoća da su to, ipak, početni stepeni pomenutih znakova i ne pada mi na pamet da te “ubeđujem” da su to 29°-i tzv. “stepeni plača” jer si ti rekla da si rođena u 11 sati. Da li je to tako ili nije ostaje na tebi da kroz suživot sa partnerom to otkriješ ako ti to ikada bude bilo toliko važno jer ima mnogo pametnijih stvari u životu kojima se treba posvetiti.

Što se tiče "prepiranja oko gluposti koja te ponekad jako iscrpljuju" na to može ukazivati konjunkcija Plutona (negativno, fatalno, stradanje, istraživanje najskrivenijeg u nama, regeneracija, vladar dela VII kuće - partnerski odnos) i Saturna (teškoće, problemi, prepreke, deprimiranost, vladar Sunca i dela V kuće i Venere koja simbolizuje ljubav i vlada većim delom VII kuće – brak, partnerski odnos) iz VII kuće (brak, partnerski odnos) koja je fokusna tačka snažnog kardinalnog T - kvadrata u koji ulazi i opozicija Meseca iz znaka Raka (vladar IV kuće – dom, porodica) i konjunkcija Venere i Merkura (vladar III kuće – komunikacije). Taj T - kvadrat simbolizuje teškoće i probleme u braku (Saturn i Pluton) koji mogu nastati kao posledica problema koji nastaju usled ponekad lošije komunikaciji sa voljenom osobom (Merkur u konjunkciji sa Venerom) pri čemu se ispoljava snažna emocionalna energija (Mesec u Raku) koja se kanališe kroz fokusnu tačku (konjunkcija Plutona i Saturna) iz VII kuće (brak, partnerski odnos). Dakle, astrolog (Uran) je preuveličao (Uran u konjunkciji sa Jupiterom) tumačenje (Uran u konjunkciji sa Merkurom) i koristio teške reči (Merkur u Jarcu) koje su se odnosile na teškoće (Merkur u kvadratu sa svojim vladarom Saturnom) koje mogu izgledati fatalne (Saturn u konjunkciji sa Plutonom) za partnersku zajednicu (Saturn i Pluton u VII kući).

Tranzitni Pluton je već duže vreme na natalnom Suncu u znaku Jarca i to ukazuje na period kada su potrebne temeljite i radikalne promene lično i u odnosima sa partnerom jer ponekad negativna energija može oslabiti imunitet (Sunce) i da izazove akutne probleme (Sunce vladar VI kuće bolesti). Sunce u X kući u znaku Jarca može ukazivati na povećanu ozbiljnost i okrenutost poslu i karijeri pa treba obratiti pažnju na moguću tihu deprimiranost koja bi vremenom mogla da se pretvori u problem na šta bi mogao ukazivati tranzit Saturna preko Sunca u znaku Jarca koji sledi za nešto više od 2 godine. Pomenuti veliki trigon Jupitera (optimizam) iz znaka Strelca, Meseca (emotivnost, psiha) iz znaka Raka i Asc (osoba) ukazuje na značaj optimizma i da ćeš umeti prebroditi usputne (uobičajene) probleme a na to ukazuje i sekstil Jupitera sa Venerom (vladar VII kuće – partnerski odnos, brak) i Merkurom (komunikacija, Merkur je u konjunkciji sa Venerom). Dugogodišnji tranzit Urana kroz I kuću i u znaku Ovna (trenutni je u podužem neugodnom kvadratu sa Mesecom) obično ukazuje na nagle, ishitrene i svađalačke reakcije pa bi bilo dobro energiju Urana preusmeriti na interesovanje za astrologiju i računare (navela si da te to interesuje) što bi moglo predstavljati ventil u svima nama potrebnu slobodu da ne bi došlo do problema usled i stresnih situacija.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Uto Nov 24, 2015 12:32 am

logos, hvala puno na ovako opsirnom i detaljnom odgovoru, Very Happy nisam ocekivala da ce mi se neko tako posvetiti i objasniti to sto me zanima..procitala sam vec nekoliko puta i jos nisam uspela sve da pohvatam, ali sam shvatila sustinu.
Svaka cast na baratanju astrosimbolikom i povezivanju stvari!! cheers
Znam da ne treba da verujem, ali mi se to ucrtalo u podsvesti...
Sto se tice vremena rodjenja, to je diskutabilno, jer mama je ranije govorila da je to 11h, kasnije je jednom rekla 11:15, a u izvodu pise 11:20. Sve sam to razmotrila, proucavala sam sve tri varijante i nekako mi se najvise uklapa vreme od 11h, jer mi je onda Asc u ribama, a ja se tu i pronalazim vise nego u ovnu (osecajna, lakoverna, sklona analiziranju osecanja, bavim se pre nekim apstraktnim nego prakticnim stvarima, neoranizovana cesto...borim se sa kilama ceo zivot Rolling Eyes ...). Takodje, mars mi onda pada u XII polje (autodestruktivna, bez reakcije kad treba, tek kasnije mi neki dogadjaj izazove reakciju, uglavnom to prezivim sama sa sobom, a kad treba da se suprostavim osobi koja je uzazvala bes, to prosto nemam hrabrosti da uradim, bes nagomilavam u sebi...).
Da li bi moglo da se dovede u vezu 29* riba sa tim sto sam se davila pupcanom vrpcom na rodjenju???
Znam da sam malo ispala iz teme!
Hvala, jos jednom! Very Happy

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Uto Nov 24, 2015 2:41 pm

Lizalica ::Sto se tice vremena rodjenja, to je diskutabilno, jer mama je ranije govorila da je to 11h, kasnije je jednom rekla 11:15, a u izvodu pise 11:20. Sve sam to razmotrila, proucavala sam sve tri varijante i nekako mi se najvise uklapa vreme od 11h, jer mi je onda Asc u ribama, a ja se tu i pronalazim vise nego u ovnu (osecajna, lakoverna, sklona analiziranju osecanja, bavim se pre nekim apstraktnim nego prakticnim stvarima, neoranizovana cesto...borim se sa kilama ceo zivot Rolling Eyes ...). Takodje, mars mi onda pada u XII polje (autodestruktivna, bez reakcije kad treba, tek kasnije mi neki dogadjaj izazove reakciju, uglavnom to prezivim sama sa sobom, a kad treba da se suprostavim osobi koja je uzazvala bes, to prosto nemam hrabrosti da uradim, bes nagomilavam u sebi...).
Da li bi moglo da se dovede u vezu 29* riba sa tim sto sam se davila pupcanom vrpcom na rodjenju???

Kratko rečeno, ceo horoskop ukazuje na to kakva smo osoba a ne samo Asc. Asc, znak i stepen na kome se nalazi, planete i aspekti koje te planete prave sa njim uglavnom ukazuju na naš izgled, predispozicije i naše prve reakcije na spoljašnju sredinu a to upotpunjuje cela I kuća sa znacima, planete u njima, vladari tih znakova, njihove pozicije i aspekti. To što si navela uglavnom simbolizuje već pominjani Veliki trigon gde su Jupiter (otvorenost, “što na umu, to na drumu”, filozofiranje, teoretisanje, uvećanje telesne mase), Uran (naglo, hirovito, buntovno, “kako mu se ćefne”) i Mesec (emocije, psiha) u trigonu sa Asc (osoba fizički). Kvadrat Neptuna (strah, psiha, tajne, nejasnoće, skriveno od očiju javnosti, laži, obmane) sa Asc može ukazivati da si tajna sebi samoj a i drugima i da bi trebalo poraditi na upoznavanju sebe kroz razne načine introspekcije.

Mars (aktivnost, energija) u Vodoliji (nekontrolisano, suicidno) može ukazivati na autodestrukciju a sporiju reakciju bi mogli pripisati 29° Riba gde se na samom početku osećamo kao da smo na kraju i da nas tek sledeći stepen narednog znaka pokreće sa novom energijom (kod tebe je to znak Ovna a vladar Mars je gotovo neintegrisan u horoskopu jer osim kvadrata sa Chironom nema drugih aspekata a i na vrhu XII kuće je više pasivan suprotno svojoj prirodi a kasni i iskaljivanje besa /Mars u Vodoliji/).

Na probleme pri rođenju može ukazivati Neptun (gušenje) kao vladar Asc (osoba fizički) koji je u kvadratu sa njim i inkonjunkcija (velika i teška prilagođavanja) Neptuna sa veoma lošom fiksnom zvezdom Algolom iz znaka Bika (vrat) koji između ostalog simbolizuje životne opasnosti u vezi vrata i grla (gušenje, davljenje) i na velike napore lekara (Neptun) da oslobode vrat i grlo.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Čet Nov 26, 2015 11:19 am

Logos, hvala jos jednom na tunacenju i ohrabrenju. Znam da nije sve crno-belo u zivotu, ali nekad previse razmisljam, pa se to u mojoj glavi jos dodatno iskomplikuje i preuvelica (a u realnom zivotu se nista konkretno ne desava)

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Čet Nov 26, 2015 11:22 am

Spomenula si Dupora, da li mi preporucujes "Ne verujte, proverite", za ucenje astrologije...negde sam citala kimentare kako je tezak za citanje i sa mracnim pogledima na svet.... Kako, uopste, uciti astrologiju???
Veliki pozdrav

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Čet Nov 26, 2015 1:35 pm

Lizalica ::Spomenula si Dupora, da li mi preporucujes "Ne verujte, proverite", za ucenje astrologije...negde sam citala kimentare kako je tezak za citanje i sa mracnim pogledima na svet.... Kako, uopste, uciti astrologiju???
Veliki pozdrav

SPOMENUO sam Dupora samo citirajući naslov njegove knjige kao osnovni stav ne samo u astrologiji već i u mnogim segmentima života pogotovo u našoj svakodnevici koja svakim danom sve više erodira naročito u oblasti morala. Kao solidno štivo za uvod u astrologiju mislim da su dobre knjige Marion March & Joan McEvers, "Najbolji način da se nauči ASTROLOGIJA" knjige I, II, III i IV (za početak su dovoljne prve dve, teško ih je nabaviti, možeš kopirati od nekog ko ih ima). Neko hvali Imširagićeve knjige pa ni to nije loše pročitati. Uz knjige je potrebno imati neki pouzdan astrološki program u računaru. Svašta se na netu nudi. Nije loš ZET9, besplatan je a može se lako skinuti sa sajta ZET - Astrology Software, Freeware Download ZET9SETUP229-EN.exe a i lako se instalira, malo se podesi i lako se sa njim radi. Poželjno je pratiti kako drugi analiziraju po raznim forumima, blogovima i mnogim tekstovima pa usvojiti ono što ti odgovara i što misliš da je dobro. Što se tiče tvog pitanja "Kako, uopste, uciti astrologiju???" prema tvojoj natalnoj karti bilo bi dobro da pokušaš uz neku grupu ili društvo jer imaš povoljan bisekstil Asc (osoba), Merkur (mentalnost, komuniciranje, vladar III kuće - osnovno znanje) koji je u XI kući (društvo, grupa, klub) i konjunkcije Jupitera (optimizam, stavovi, ubeđenja, vera) sa Uranom (astrologija, računari) pri čemu je fokusna tačka Merkur. Zbog opozicije Merkura sa Mesecom (narod) iz znaka Raka (dom, porodica) i koji vlada IV kućom (dom, porodica) moguće je da nećeš imati podršku svoje porodice a kvadrat Merkura sa Saturnom (teškoće, problemi) i Plutonom (stradanje i regeneracija) iz VII kuće (partner) da ni partner nije baš oduševljen time.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Čet Nov 26, 2015 2:50 pm

Ja se stvarno izvinjavam, ne znam zasto sam zakljucila da si zena Shocked Surprised
Citala sam "Tocak sudbine", nije losa knjiga.
Ja bih sve nekako sad i odmah i da tumacim kao astrolog sa desetogodisnjim iskustvom Laughing... Zato se vec godinama i vrtim u krug. Jako se zainteresujem, pa citam i proucavam, onda shvatim da nema sanse da to savladam onako kako bih volela, obeshrabrim se, pa ostavim par meseci i onda opet... Imam neku bez veze zivotnu devizu, ako ne mogu da sam najbolja ili jako jako dobra u necemu, onda necu ni da se upustam u nesto. Zbog toga sam vecinu talenata zanemarila i ostala frustrirana u tom pogledu.
Probacu da nabavim Marion Marc, vidjala sam ih na kupindu.
Pozdrav!!! lol!

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Čet Nov 26, 2015 4:26 pm

Lizalica ::Ja bih sve nekako sad i odmah i da tumacim kao astrolog sa desetogodisnjim iskustvom Laughing... Zato se vec godinama i vrtim u krug. Jako se zainteresujem, pa citam i proucavam, onda shvatim da nema sanse da to savladam onako kako bih volela, obeshrabrim se, pa ostavim par meseci i onda opet... Imam neku bez veze zivotnu devizu, ako ne mogu da sam najbolja ili jako jako dobra u necemu, onda necu ni da se upustam u nesto. Zbog toga sam vecinu talenata zanemarila i ostala frustrirana u tom pogledu.

Mars (lični napor, rad, aktivnost) kao vladar I kuće (osoba, prva reakcija) se nalazi u Vodoliji (ishitreno, žustro, hirovito) ukazuje na to što si za sebe napisala ali obzirom da nije integrisan u horoskopu i nalazi se na početku XII kuće (izolacija) te tvoje aktivnosti uglavnom nemaju velikog smisla. Žargonski rečeno, ne bi trebalo da "ideš na prvu loptu" niti "da se pališ na guranje" već da naučiš da energiju trošiš na večernje ili noćne vežbe i aktivnosti (Mars u XII kući) u nekom klubu (Mars u Vodoliji) koje bi te relaksirale jer bi sav višak energije bio sa smislom utrošen. Ovo utoliko pre što ti je tranzitni Neptun (vladar Asc) u XII kući, u znaku Riba i u sekstilu sa natalnim Suncem (osoba), tranzitni Uran (vladar natalnog Marsa) u I kući (osoba fizički), u znaku Ovna i u kvadratu sa natalnim Suncem a tranzitno Sunce na natalnom Uranu (simbolika velike uznemirenosti i nesređenosti). Probaj sa jogom ili nečim sličnim jer bi ti meditacija pomogla kroz preko potrebno opuštanje.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  mila1978 Pet Nov 27, 2015 11:57 pm

Da li neko moze da mi pomogne i kaze gdje mogu da se nabave knjige Marion March i Joan McEvers?Naime,vec dugo pokusavam da ih pronadjem,ali bezuspjesno.Svaka informacija bi mi dobro dosla!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Sub Nov 28, 2015 1:24 am

mila1978 ::Da li neko moze da mi pomogne i kaze gdje mogu da se nabave knjige Marion March i Joan McEvers?Naime,vec dugo pokusavam da ih pronadjem,ali bezuspjesno.Svaka informacija bi mi dobro dosla!

Kako reče "Lizalica" na Kupindu se mogu naći, polovne.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  mila1978 Sub Nov 28, 2015 9:13 pm

Nazalost,nisam ih pronasla...

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Lizalica Sub Nov 28, 2015 9:47 pm

Kako nisi, ja sam ih juce pronasla na kupindu...ukucas marion marc kbjige kupindo i izbaci ti. Oko 500-600 din je jedna

Lizalica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  mila1978 Sub Nov 28, 2015 11:51 pm

Pa ne znam kako,ali ih nema trenutno.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  logos Ned Nov 29, 2015 3:16 am

mila1978 ::Pa ne znam kako,ali ih nema trenutno.

Ima ih. Na sajtu kupindo u gornjem levom uglu u polju "traži" ukucaš astrologija, klikneš na "traži" i otvoriće se 42 stranice raznih stvari i knjiga i na dosta mesta prodaju knjige koje tražiš. Odabereš koja ti se čini manje korišćenom i povoljnijom sa cenom. Jednostavno se naručuje. Ako ne uspeš zamoli nekoga ko to ume.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  mila1978 Ned Nov 29, 2015 5:38 pm

Pronasla sam,hvala!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Slatka djevojcica Pet Jun 23, 2017 8:24 pm

Moja Ve je u raku u 10K, inace najbitnija planeta mog natala, jer mi je vladarka znaka i podznaka. Ima sljedece aspekte: sekstil sa Mo i Me, konjukciju sa MC, kvadrat sa ASC, semikvadrat sa Kironom i So te bikvintil sa Ju i Ur.

Slatka djevojcica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 12 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu