Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hiron konjukcija hiron

2 posters

Ići dole

hiron konjukcija hiron Empty hiron konjukcija hiron

Počalji  oneandonly Pon Maj 23, 2011 11:53 am

Sta bi moglo da znaci kada se hironi nadju u konjikciji u sinastriji? Ima raznih objasnjenja, pocev da se partneri uzajmano povredjuju ili totalno suprotnih, da su jedan drugom lek na razne nacine?
sa svojim partnerom upravo imam tu konjukciju, odnosi su nam veoma losi,vec mislim da su nepopravljivi, to ne doprinosi samo ova konjukcija vec mnogo drugih aspekata u horoskopu. Prucavanjem horoskopa dosla sam i do ovog aspekta, pa me interesuje sta ko misli o ovom aspektu? Nevezano za moj primer.
Svima zelim prijatan dan! sunny
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

hiron konjukcija hiron Empty Re: hiron konjukcija hiron

Počalji  alea Pon Jan 09, 2012 8:43 pm

oneandonly ::Sta bi moglo da znaci kada se hironi nadju u konjikciji u sinastriji? Ima raznih objasnjenja, pocev da se partneri uzajmano povredjuju ili totalno suprotnih, da su jedan drugom lek na razne nacine?
sa svojim partnerom upravo imam tu konjukciju, odnosi su nam veoma losi,vec mislim da su nepopravljivi, to ne doprinosi samo ova konjukcija vec mnogo drugih aspekata u horoskopu. Prucavanjem horoskopa dosla sam i do ovog aspekta, pa me interesuje sta ko misli o ovom aspektu? Nevezano za moj primer.
Svima zelim prijatan dan! sunny

Znaci da su partneri ista generacija, jer se Hiron jako sporo krece...mislim da tome ne treba previse davati znacaja, osim ako se Hiron ne nadje na licnoj planeti. Wink
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu