Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Saturna kvadrat Mesec

3 posters

Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  galaksija Pet Maj 27, 2011 1:08 pm

Da li neko ima iskustva sa kvadratom Saturna na natalni Mesec?Ja bukvalno jedva prezivljavam ovaj aspekt vec mesecima i jedva cekam da prestane!!!! No
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  Astrotanja Sub Maj 28, 2011 8:59 am

Galaksija više puta i znamo da je teško i da treba biti strpljiv još malo, jer evo već kad krene Saturn direktno juna, brzo će se odmicati, a Jupiter će istovremeno biti na vrhu druge, spreman da deluje ukoliko svoje znanje uložiš u nešto, posebno kada bude jula napravio trigon sa Plutonom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  galaksija Sub Maj 28, 2011 9:11 am

[quote="Astrotanja"]Galaksija više puta i znamo da je teško i da treba biti strpljiv još malo, jer evo već kad krene Saturn direktno juna, brzo će se odmicati, a Jupiter će istovremeno biti na vrhu druge, spreman da deluje ukoliko svoje znanje uložiš u nešto, posebno kada bude jula napravio trigon sa Plutonom. sunny [/quote
Tanja,znai li to da cu izaci iz emotivne blokade koju mi je Saturn doneo?Da li ove aspekte Jupitera treba iskoristiti na poslovnom ili emotivnom planu,kroz inostranstvo ili igre na srecu?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  Astrotanja Sub Maj 28, 2011 9:54 am

galaksija, kroz sopstveni rad i zaradu, ne kroz igre na sreću.Šta si završila,kakva znanja imaš? Tokom leta biće ti aktivna i šesta, kada će kroz nju tranzitirati brze planet. ako si u periodu Ovna krenula sa nekim poslovnim aktivnostim, onda ulazak Jupitera u 2. može doneti prihode od toga, a ako nisi onda pokušaj da od 1,-8 juna kreneš sa nekim novim kontaktima, informacijama po pitnaju posla, kako bi kada Jupiter tokom junauđe u 2. i jula mogla da dođeš do zarade. Što više znanja imaš to bolje, je Jupiter u Biku nagrađuje znanje , posebno kada bude bio u trigonu sa tranzitnim Plutonom. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  galaksija Sub Maj 28, 2011 12:04 pm

Jel nema vezesto je sunceva eklipsa 1 juna!Mogu zapoceti neki posao?Da li mi trigon Jupitera i Plutona otvara puteve u daleko inostranstvo? Very Happy cheers cheers cheers
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  Milica Sub Maj 28, 2011 2:45 pm

Relativno skoro sam proživela kvadrat SA na nat. MO.
Samo, meni je MO na 0* raka...i bilo je emotivno teško razdoblje, ali ništa strašno....raspad trogodišnje veze i početak veze sa dosta starijim partnerom koja je bila obeležena i Neptunom na Veneri tako da mi se zalomio lažov, prevarant...ali ne u onom najnižem smislu, već su bile u pitanju ekstremno krupne laži.
Zatim smrt ujaka- MO u 12. polju- polju ujaka
Briga oko bake, ujakove majke (SA tranzitira 4. poljem).

Ali završilo se. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  galaksija Sub Maj 28, 2011 5:36 pm

Milica ::Relativno skoro sam proživela kvadrat SA na nat. MO.
Samo, meni je MO na 0* raka...i bilo je emotivno teško razdoblje, ali ništa strašno....raspad trogodišnje veze i početak veze sa dosta starijim partnerom koja je bila obeležena i Neptunom na Veneri tako da mi se zalomio lažov, prevarant...ali ne u onom najnižem smislu, već su bile u pitanju ekstremno krupne laži.
Zatim smrt ujaka- MO u 12. polju- polju ujaka
Briga oko bake, ujakove majke (SA tranzitira 4. poljem).

Ali završilo se. Wink
Hvala bogu da je proslo!Ja jos uvek patim zbog ovog tranzita ali on je meni u 7 polju,a mesec vladar 5.Neznam sta mi moze pomoci eklipsa 1 jula na mesecu natalnom kad saturn drzi svoje?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  Milica Sub Maj 28, 2011 5:40 pm

Галаксијо, ја се не разумем у еклипсе. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  galaksija Sub Maj 28, 2011 5:41 pm

Milica ::Галаксијо, ја се не разумем у еклипсе. Wink
One su jako bitne i okidaci dogadjaja kada se nadju na nekoj bitnoj planeti kao u ovom slucaju na mom mesecu! cheers
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna kvadrat Mesec Empty Re: Tranzit Saturna kvadrat Mesec

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu