Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzit saturna preko urana

3 posters

Ići dole

tranzit saturna preko urana Empty tranzit saturna preko urana

Počalji  venus Pon Jul 11, 2011 12:49 am

Molim Vas za savet....ocekujem tranzit Saturna preko Urana u sestoj....molim za savet

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_aleksandra.78310.30819.gif&res=100&va=&cid=4wmfile0WnScW-u1309430909

Unapred hvala
venus
venus

Broj poruka : 3
Godina : 50
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna preko urana Empty Re: tranzit saturna preko urana

Počalji  MamaIja Čet Sep 01, 2011 2:52 pm

Pozdrav!
Ovo i mene uskoro čeka pa malo tražim po netu!

Ništa konkretno nisam našla sem:

- upotreba sile ili nasilja, nepodredivost, posledice zbog grešaka iz prošlosti, rasprave, otpor, gubici, mentalne i emocionalne patnje, iznenadno otudivanje ili rastanak, tuga, opasnost od nezgoda, nesreće ili kvarovi mašina.

sa nekog foruma sam to skinula...

Tako da ćemo sačekati da nam se neko, ko se razume u astrologiju javi!

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna preko urana Empty Re: tranzit saturna preko urana

Počalji  draga Pet Sep 02, 2011 3:06 pm

cao svim!
Ja mogu samo iz iskustva da vam kazem sta se meni desavalo u tom periodu...mada za koju godinu i meni sleduje ponovo taj tranzit...ko zna sta ce doneti Shocked
pa eto , ja sam zivela sa babom i dedom na selu a roditelji su dolazili da nas obilaze...i to je tako trajalo sve dok nije trebalo da podem u zabaviste...predskolsko.Onda su se oni dosetili da je vreme da zivim sa njima i desilo se preseljenje ( to je doneo tranzitni neptun na mom IC koji mi inace vlada sedmim poljem ).E onda nastupa tranzitni saturn koji tada prelazi preko moje konjukcije ,u drugoj kuci ,meseca i urana.i on mi donosi nevoljno preseljenje...kod roditelja koji imaju sasvim drugi sistem vrednosti , pa onda nerazumevanje, usamljenost...svo moje ponasanje sada pada u vodu...vise nije vredno ovo nego ono.....zbrka u glavi Rolling Eyes
eto moje bajke..pozdrav!
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna preko urana Empty Re: tranzit saturna preko urana

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu