Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit: Južni čvor preko MO

+2
Astrotanja
anch
6 posters

Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  anch Sre Okt 29, 2008 8:18 pm

Zanima me kako će djelovati prelazak južnog čvora preko mog MO..

označava li taj tranzit nužno neki gubitak po pitanju emocija?

anch

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 8:53 pm

Ne mora da bude, jer je tebi u drugoj kući nat. Mesec i tu će biti i konjukcija. to bi moglo doneti da se neki sistem tvojih vrednosti menja, da nešto moraš da odbaciš, ili ga se odrekneš. Moglo bi uticati i na neke finansijske gubitke. Meni je bio prošle godine iznad Meseca u prvoj i uticao mi je negativno na zdravlje, ali ništa strašno.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Maj 27, 2010 9:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty juzni cvor konjukcija mesec

Počalji  Zorica Sre Okt 29, 2008 9:28 pm

anch ::Zanima me kako će djelovati prelazak južnog čvora preko mog MO..

označava li taj tranzit nužno neki gubitak po pitanju emocija?

Iz tvoje natalne karte se vidi da ti je JMC u 9 polju. Mislim da ces biti prisiljena da promenis nacin verovanja i da ces drugacijim ocima gledati svoju majku . Ja mislim da moze da se desi da se izgubi fizicki roditelj no za to treba bar 3 pokazatelja.
Moze se desiti da zbog kvadrata cvora sa neptunom koj je dispozitor tog cvora u natalnoj karti a postavljen je u 6 doci do nekih zdravstvenih problema povezanih sa krvlju, pritiskom ili problemi sa razmenom tecnosti u organizmu.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  anch Sre Okt 29, 2008 9:34 pm

Zorica ::
anch ::Zanima me kako će djelovati prelazak južnog čvora preko mog MO..

označava li taj tranzit nužno neki gubitak po pitanju emocija?

Iz tvoje natalne karte se vidi da ti je JMC u 9 polju. Mislim da ces biti prisiljena da promenis nacin verovanja i da ces drugacijim ocima gledati svoju majku . Ja mislim da moze da se desi da se izgubi fizicki roditelj no za to treba bar 3 pokazatelja.
Moze se desiti da zbog kvadrata cvora sa neptunom koj je dispozitor tog cvora u natalnoj karti a postavljen je u 6 doci do nekih zdravstvenih problema povezanih sa krvlju, pritiskom ili problemi sa razmenom tecnosti u organizmu.

no jako lepo...
tata mi je inače bolestan :/
bolest su otkrili kad je južni čvor iz primarnih direkcija sjeo na natalno SO, a lečenje je počelo je kad tr SA pravio inkonjunkciju s natalnim SO..i sad će SA kvadrirati NE (koji je vladar X)..
no mislim ipak da je moj tata obilježen ovim ME/MA (bio trener stolnog tenisa)

anch

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 10:52 pm

Ono što bi mogla da promeniš, a što bi pozitivno uticalo na tvoje zdravlje, posebno ako dođe do nekih problema je promena načina ishrane i lečenje hranom, napuštanje nekih navika u ishrani, ili možda u načinu trošenja novca. Treba pogledati na nebu da li će biti i nekih povoljnih aspekata i koliko oni mogu da ti olakšaju tu situaciju. Ne moj mnogo da se brineš.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  anch Sre Okt 29, 2008 10:59 pm

Hvala tanjice..

prehranu sam promijenila prije 5 godina drastično i od onda se hranim zdravo Smile

a novac baš i ne trošim jer ga nema..
vidjet ćemo šta će donijeti

anch

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Dragulj Sre Maj 26, 2010 7:42 pm

A sta ako taj isti tranzit prelazi preko meseca u sedmoj kuci? Jel bih to moglo da donese prekid svojevoljan prekid jako bitne emotivne veze? Upravo danas sam dozivela to na svojoj kozi.
Sad
Danas je toj osobi Juzni cvor bio u egzaktnoj kojunkciji sa njegovim mesecom u 7 kuci. Znaci odnos nisam ja prekinula vec ta osoba sa ovim tranzitom. Da li su ovakvi prekidi trajni ili da se ipak nadam.. da ce se stvari izmenuti Crying or Very sad

Dragulj

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Čarobnica Sre Maj 26, 2010 9:04 pm

Dragulj ::A sta ako taj isti tranzit prelazi preko meseca u sedmoj kuci? Jel bih to moglo da donese prekid svojevoljan prekid jako bitne emotivne veze? Upravo danas sam dozivela to na svojoj kozi.
Sad
Danas je toj osobi Juzni cvor bio u egzaktnoj kojunkciji sa njegovim mesecom u 7 kuci. Znaci odnos nisam ja prekinula vec ta osoba sa ovim tranzitom. Da li su ovakvi prekidi trajni ili da se ipak nadam.. da ce se stvari izmenuti Crying or Very sad

Dobro došla...molim te da postaviš karte, jedan aspekt ne mora da bude okidač za nešto...

evo linka kako da se postavi karta...https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Dragulj Čet Maj 27, 2010 1:11 am

Hvala na dobrodoslici!

Izvinjavam se sto sam ovako uletetla sa pitanjem bez ikakog predstavljanja. Embarassed
Evo pokusacu da dodam natalne karte.



moja natalna:
https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/aequpu.jpg

njegova natalna:
https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/r7j7z6.gif


Poslednji izmenio Dragulj dana Čet Maj 27, 2010 7:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : isuvise opsirno)

Dragulj

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  galaksija Uto Jun 01, 2010 11:54 pm

Sta mogu ocekivati sa prelaskom juznog cvora preko meseca na vrhu petog polja?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit: Južni čvor preko MO Empty Re: Tranzit: Južni čvor preko MO

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu