Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

+14
Aqua_
zoran zoran
Arijaaa
alea
wanja
sara
sladjana
Natasha-77
Astrotanja
IVA
oneandonly
EMA66
malamo
biljana2341973
18 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  ena1976 Čet Feb 14, 2013 11:50 pm

Vita83 ::
ena1976 ::Jesi sigurna da se to nekome desilo dok su trajali sade-sati? Iskreno, nisam tako nešto nigde pročitala. Imam primere, ulaska u duge i stabilne veze tokom SA boravka u V, i primere ulaska u brak kada je došao na DES, ali nisu bili sade-sati u toku.
Čitala sam da je Saturnov tranzit kroz 5. donosio nekim ženama trudnoću i teškoće koje sve to nosi. Ali mislim da nijesu pominjani Sade sati.
Ma da, tako sam i mislila, nema šanse za tako nešto dok traju sade-sati.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:53 pm

Možda i ima, nikad ne znaš, ne isključuju Sade sati tako nešto, možda treba više borbe i muke, ali nije ništa isključeno. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  ena1976 Čet Feb 14, 2013 11:57 pm

Vita83 ::Možda i ima, nikad ne znaš, ne isključuju Sade sati tako nešto, možda treba više borbe i muke, ali nije ništa isključeno. Smile
Obaveštavaću o dešavanjima, tek je malo zagazio u IV, pa ako nešto bude kad završi ovaj retro hod (koji tek počinje) i bude malo odmicao kroz IV, podeliću to ovde
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:59 pm

ena1976 ::
Vita83 ::Možda i ima, nikad ne znaš, ne isključuju Sade sati tako nešto, možda treba više borbe i muke, ali nije ništa isključeno. Smile
Obaveštavaću o dešavanjima, tek je malo zagazio u IV, pa ako nešto bude kad završi ovaj retro hod (koji tek počinje) i bude malo odmicao kroz IV, podeliću to ovde

Naravno, i ja takođe, tu smo da širimo astrološko znanje i iskustvo. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pet Feb 15, 2013 10:13 am

hvala vam puno na objasnjenjima,pokusavam da shvatim da taj jako tezak period koji je bio i koji traje i dalje,nadam se ne dugo,-),ipak ima neke razloge,ali evo i sa vama da podelim,kako izgleda takav period,nista lepo,samo problemi i patnja,pocinjes da ludis i sumnjas u sve i svasta,bukvalno svaki minut, sat neka nenormalna situacija ili dogadjaj ,zapitas se sta je ovo,na nista ne mozes da utices,sedis i nemo posmatras kako se polako rusi sve oko tebe,i kao tesis se proci ce...-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Pet Feb 15, 2013 1:59 pm

ena1976 ::
Vita83 ::
ena1976 ::Jesi sigurna da se to nekome desilo dok su trajali sade-sati? Iskreno, nisam tako nešto nigde pročitala. Imam primere, ulaska u duge i stabilne veze tokom SA boravka u V, i primere ulaska u brak kada je došao na DES, ali nisu bili sade-sati u toku.
Čitala sam da je Saturnov tranzit kroz 5. donosio nekim ženama trudnoću i teškoće koje sve to nosi. Ali mislim da nijesu pominjani Sade sati.
Ma da, tako sam i mislila, nema šanse za tako nešto dok traju sade-sati.
ja sam imala u toku sade sata vezu dugu 3 godine i zajednicki zivot koji je trajao 1,5 godinu, tako da to ako su nekome sade sati ne znaci da nece imati ljubavna desavanja i emotivne veze, mislim da se sade sati vise odnose na potistenost i sabiranje utisaka iz dotadasnjeg zivota
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  ena1976 Pet Feb 15, 2013 6:02 pm

malamo :: ja sam imala u toku sade sata vezu dugu 3 godine i zajednicki zivot koji je trajao 1,5 godinu, tako da to ako su nekome sade sati ne znaci da nece imati ljubavna desavanja i emotivne veze, mislim da se sade sati vise odnose na potistenost i sabiranje utisaka iz dotadasnjeg zivota
hvala Malamo, ovo zvuči ohrabrujuće bounce
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Astrotanja Sub Feb 16, 2013 11:32 am

Sade-sati su nešto što nisam uverena da deluju. Zato što u toku sedam i po godina koji se vezuju za njegov uticaj, pored delovanja Saturna, koji najpre nema na sve jednaki uticaj, već najviše deluje na osobe koje imaju Ascedent u Jarcu, pa onda u Vodoliji, kao i na osobe koje imaju jako izražen Saturn u natalu. Posebno je jak kada tranzitira ugaonim kućama, a u toku od tog period nešto većeg od 7 godina on neće svo vreme biti u ugaonim kućama, niti će praviti aspekte sa planetama iz natala. Takođe, dispoztor znaka kojim tranzitira će biti taj koji će uticati na događanja koja su prisutan. Ne zaboravimo ni to da i sve druge planete deluju, a posebno Sunce, a naročito Mesec, koji se najbrže kreće i koji utiče na naše raspoloženje i energiju mnogo više nego Saturn, ili neka druga spora planeta.

Dodala bih da recimo jupiterovski tip osobe, sigurno neće osetiti Saturnovske uticaje, kao saturnovski tip osobe, jer je on optimista, ili ima više sreće, ili mudrost i znanje, tako da na poteškoće i probleme drugačije reaguje, kao i Marsovski tip osobe, koji je sklon akciji, preduzimanju nečega što bi ublažilo problema. Dalje, nije sve jedno ni u kom znaku će biti konjukcija Saturna i Meseca i kako će to osoba doživeti. Činjenica je da većina osoba ima problema, ali da neke imaju podršku, pomoć i savet drugih veću, jer im je dispoztor Meseca taj koji može ublažiti ovaj aspekt.

Moje mišljenje je da je vrlo sumnjiva informacija da ćemo zbog uticaja Saturna imati više od sedam godina tuge i patnj, jer uperedo sa Saturnom deluju i druge planete na nas i čine da u nekim oblastima imamo više sreće, ili se događaju pozitivna iskustva i sl. koja umanjuju nepovoljna događanja.Takođe tamo gde ima patnje i problema je dobro sagledati kako mogu da se lakše podnose, ublaže, umanje, ili da se realno prihvati neko stanje i sa njim razumnije i lakše nosi, a uverana sam da je to moguće. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  ena1976 Sub Feb 16, 2013 2:16 pm

Tako je Tanja. I ja mislim da je to sve individualno i da se ne može generalizovati, kao i da mnogo zavisi od mentalnog sklopa osobe. Takođe mislim da ne može SA sa svojim lošim delovanjem, anulirati sve druge dobre aspekte ako oni postoje.
Ja sam izgleda primer Jupitersko-Marsovske osobe i ne dam da me slomi SA flower
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Sub Feb 16, 2013 4:58 pm

Najvažniji je pristup problemu, neko će pri susretu sa preprekom da pati i tuguje, a drugi će da raste učeći lekciju. Što se mene tiče, priznajem da sam prilično melanholična - Mjesec u jarcu, So0Sa u sco, ali ima u meni i energije da se kao i svaka škorpija uzdignem iz pepela i krenem dalje.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Uto Feb 19, 2013 11:30 am

malamo ::ne znam za tebe, al mene malo plasi kad ovaj mars udje u ovna i napravi konjukciji sa uranom tranzitnim. to ce biti krajem marta, na 8 stepenu ovna i to nam pravi kvadrat na osu asc/dc hm...

Malamo, mislim da čemo ovo morati osjetiti na neki način, istovremeno aktivirane sve četiri ose tj. sva četiri ugla jakim i stresnim aspektom, moraće da nas uzdrma, pa možda i pokrene neka dešavanja, upoznavanje, neku aktivnost i slično, možda nešto pozitivno, jer kvadrati daju energiju da se nešto pokrene i pomakne sa mrtve tačke. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Uto Feb 19, 2013 11:43 am

Vita83 ::
malamo ::ne znam za tebe, al mene malo plasi kad ovaj mars udje u ovna i napravi konjukciji sa uranom tranzitnim. to ce biti krajem marta, na 8 stepenu ovna i to nam pravi kvadrat na osu asc/dc hm...

Malamo, mislim da čemo ovo morati osjetiti na neki način, istovremeno aktivirane sve četiri ose tj. sva četiri ugla jakim i stresnim aspektom, moraće da nas uzdrma, pa možda i pokrene neka dešavanja, upoznavanje, neku aktivnost i slično, možda nešto pozitivno, jer kvadrati daju energiju da se nešto pokrene i pomakne sa mrtve tačke. Smile

cek samo dok se i ju na asc ukljuci u pricu Laughing . meni je ur samo u kvadratu sa asc/dc jer mi je mc u ribama a ic u devici. valjda ce saturn u dobrim aspektima na asc/dc u tom trenutku doneti malo stabilnosti.. interesantno
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Uto Feb 19, 2013 11:47 am

malamo ::
Vita83 ::
malamo ::ne znam za tebe, al mene malo plasi kad ovaj mars udje u ovna i napravi konjukciji sa uranom tranzitnim. to ce biti krajem marta, na 8 stepenu ovna i to nam pravi kvadrat na osu asc/dc hm...

Malamo, mislim da čemo ovo morati osjetiti na neki način, istovremeno aktivirane sve četiri ose tj. sva četiri ugla jakim i stresnim aspektom, moraće da nas uzdrma, pa možda i pokrene neka dešavanja, upoznavanje, neku aktivnost i slično, možda nešto pozitivno, jer kvadrati daju energiju da se nešto pokrene i pomakne sa mrtve tačke. Smile

cek samo dok se i ju na asc ukljuci u pricu Laughing . meni je ur samo u kvadratu sa asc/dc jer mi je mc u ribama a ic u devici. valjda ce saturn u dobrim aspektima na asc/dc u tom trenutku doneti malo stabilnosti.. interesantno

E pa to, i Saturn je u petoj, pa po meni, tu nema mjesta za avanturizam, samo ozbiljno, stabilno i odgovorno. Saturn mi je i natalno i tranzitno u trigonu sa ascedentom, u sekstilu sa desc, Pluton tranzitni je na desc, u sekstilu sa natalnim Saturnom, tranzitni Uran u 10. kući već odavno mi kvadrira osu asc/des i Mjesec, vladara 1., još kada se priključi Jupiter, mislim šta reći.... Very Happy


Poslednji izmenio Vita83 dana Uto Feb 19, 2013 12:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Uto Feb 19, 2013 11:54 am

pa to mene zanima, osecas li ikako dejstva tog kvadrata ur na osu?
trebala bi biti neka iznenadna spajanja i razdvajanja
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Uto Feb 19, 2013 11:55 am

Malamo, šta nam može donijeti sada tranzitni Jupiter u 12. u opoziciji sa natalnim Neptunom u 6. kući? Question


Poslednji izmenio Vita83 dana Uto Feb 19, 2013 12:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Uto Feb 19, 2013 11:57 am

malamo ::pa to mene zanima, osecas li ikako dejstva tog kvadrata ur na osu?
trebala bi biti neka iznenadna spajanja i razdvajanja

Ako izuzmemo, da sam čas mirna, čas nervozna, ništa drugo, jedino s drugaricama, čas su mi dobre, idemo na kafe, čas se udaljimo, ne javljaju se, pa opet, mada tako svi. U ljubavi nema nikakvih dešavanja odavno.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Uto Feb 19, 2013 12:10 pm

Vita83 ::
malamo ::pa to mene zanima, osecas li ikako dejstva tog kvadrata ur na osu?
trebala bi biti neka iznenadna spajanja i razdvajanja

Ako izuzmemo, da sam čas mirna, čas nervozna, ništa drugo, jedino s drugaricama, čas su mi dobre, idemo na kafe, čas se udaljimo, ne javljaju se, pa opet, mada tako svi. U ljubavi nema nikakvih dešavanja odavno.

da, i ja sam poprilicno nervozna, a primecujem da nemam bas tolerancije ni strpljenja za ispade drugih ljudi (muskaraca narocito Laughing ) i sklona sam donosenju naglih odluka i rezova. pretpostavljam da je to dejstvo tog urana Shocked
sto se tice opozicije tranzitnog ju iz 12 na natalni neptun u 6, obzirom da su nam to vladari 6 i 10, mislim da bi to trebalo kroz posao da se odrazi tako da cuvaj vazna dokumeta i papire- sudska resenja, presude, bla, bla (ju) na poslu (6 i 10) da se ne zagube (ne i 12) pa da bude problema (180) Rolling Eyes
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Uto Feb 19, 2013 12:16 pm

I ja se isto osjećam i prag tolerancije mi je nizak, a ogorčenost i hronična razočaranost u muškarce je baš prisutna, to znaju moje drugarice. Laughing
Uf, dobro mi reče to, uvijek me je strah od toga, da ću izgubiti predmet ili neki važan dokument. Ja sad krećem na edukaciju u vezi sa poslom, to se vjerovatno vidi i kroz opoziciju ovog Jupitera na Urana u 6., koji je vladar 9. kuće, a i sada mi je puna 9. kuća tranzitnih planeta. Drugo nema ništa. Neutral

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Sre Feb 20, 2013 4:11 pm

i dalje na poslu uzas,ubise ove spore planete-),i sade sati

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Sre Feb 20, 2013 7:45 pm

Zorane, svako svoju muku muči, ni meni na poslu ne cvjetaju ruže, iako sam u suštini taj posao tražila i volim ga, ali što god da se na poslu desi mene ne pogađa toliko, kao što me pogađa emotivna neispunjenost, sve bi bilo lako da sam sa te strane zadovoljna.

Malamo, nešto ne znam, ovaj tranzitni Uran mislim da sve drma, jer kvadrira ascedent, a meni još i vladara ascedenta - Mjesec u jarcu. Teško da može išta stabilno po nas doći dok traje ovaj tranzit. Ja sam električna bomba postala, a i ljudi oko mene... Embarassed

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Sre Feb 20, 2013 8:49 pm

nemam ja problem s ljudima oko mene, u meni je problem Very Happy uhvatilo me neko vodolijsko ludilo i to bas kad ne treba, u 31. godini Very Happy kapiram, tebi je mozda i teze zbog kvadrata na mesec, al zar ti nije vec prosao egzaktan aspekt?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Sre Feb 20, 2013 10:47 pm

malamo ::nemam ja problem s ljudima oko mene, u meni je problem Very Happy uhvatilo me neko vodolijsko ludilo i to bas kad ne treba, u 31. godini Very Happy kapiram, tebi je mozda i teze zbog kvadrata na mesec, al zar ti nije vec prosao egzaktan aspekt?

Jeste, prošao je, Mjesec mi je na 2. stepenu jarca, a sada je tranzitni Uran već na 6. stepenu ovna. Ma katastrofa mi je komunikacija sa ljudima, u mnogima vidim neprijatelje, i to otvorene, česte su svađe, prepirke, izdaje od strane "prijatelja" već dugo, a u posljednje vrijeme sam jaaaaaako nervozna i neraspoložena, mada imam i nagle nalete sreće, pa tuge i sve tako, neki su mi jedan dan dobri, sjutra ne valjaju, razočaraju me i tako sve u krug.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 21, 2013 10:34 am

Vita83 ::
malamo ::nemam ja problem s ljudima oko mene, u meni je problem Very Happy uhvatilo me neko vodolijsko ludilo i to bas kad ne treba, u 31. godini Very Happy kapiram, tebi je mozda i teze zbog kvadrata na mesec, al zar ti nije vec prosao egzaktan aspekt?

Jeste, prošao je, Mjesec mi je na 2. stepenu jarca, a sada je tranzitni Uran već na 6. stepenu ovna. Ma katastrofa mi je komunikacija sa ljudima, u mnogima vidim neprijatelje, i to otvorene, česte su svađe, prepirke, izdaje od strane "prijatelja" već dugo, a u posljednje vrijeme sam jaaaaaako nervozna i neraspoložena, mada imam i nagle nalete sreće, pa tuge i sve tako, neki su mi jedan dan dobri, sjutra ne valjaju, razočaraju me i tako sve u krug.

to je tebi vise sa0sa.. jeste nezgodan period zbog tranzita saturna i urana Mad
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 21, 2013 10:46 am

Aha, sve se nakupilo, a i ovaj Pluton na descedentu plus to Rolling Eyes

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Tanja1 Pet Mar 01, 2013 8:16 pm

Do sada nisam znala sta su to sade sati, ali sad tek shvatam uzroke i posledice nekih dejstava visih sila. Naime, obzirom da imam Mesec u Lavu, u 7-oj, sade sati su poceli 2003. i trajali do 2009. Najgori period-sazrevanje, prve ljubavi i naravno sve do jednog razocarenja. Bas te 2003 sam se zaljubila i naravno, trajalo je 2 godine, nikad se nismo videli, izasli, sve je ostalo platonski, a previse obostranih emocija, svaki dan se po 100 puta culi, ali ne i videli. Sledece ljubavi su bile bolna razocarenja, nailazila sam iskljucivo na muskarce koji mi se nisu dopadali i sa kojima sam imala jako naporan odnos - odnos trpljenja (naravno uvek sam verovala u srecan kraj iz bajki) a srecan kraj se dogadjao raskidom i to bukvalno, to su bili jedini momenti oslobodjenja i srece. Kad sam volela, bila sam ostavljana, kad nisam volela nisam mogla da odem, jednostavno nisam mogla, nesto me drzalo - ljubav, svakako ne. Tih par veza iz tog perioda su moja najteza iskustva, iako je proslo nekoliko godina od tada, svaki put se najezim kad ih se prisetim. Srecna sam sto se taj aspekt, ti sati jos dugo nece ponoviti, mada sad kad sam to vec jednom prosla, i to jako mlada, na pragu sazrevanja, verujem da ce sledeci put biti bezbolniji, bicu zrelija i spremnija.
Jos da dodam da je to bio period kada sam ocajnicki vapila za emocijama, za ljubavlju, razumevanjem, podrskom, ali nisam uspevala da ih dobijem, ni od porodice, ni od drustva, ni od profesora, cak ni od rodbine, moze se reci da sam bila crna ovca... narocito u periodu sredisnjih sati - 3,4 godine nakon pocetka aspekta. Odnos sa majkom, krajnje katastrofalan, planirala sam i bezala sam od kuce, ali brzo se vracala..., jos uvek ne verujem da smo danas provratile bliskost, i da mogu da osetim da je uz mene, da me voli. Mada traume iz proslosti... tesko da cu ikada zaboraviti, samo se nadam da cu ih potpuno prevazici, zarad neki buducih veza i odnosa.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 6 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu