Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

+14
Aqua_
zoran zoran
Arijaaa
alea
wanja
sara
sladjana
Natasha-77
Astrotanja
IVA
oneandonly
EMA66
malamo
biljana2341973
18 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 7 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Sub Mar 02, 2013 10:48 am

verujem da je tako,mdjt ne razumem po cemu su oni dobri,pociste sve sto valja i ne valja,i kao novi pocetak,iz pepela kao kreces,sa bolnim oziljcima kao sve je ok,bice lepo.naucio nas strpljenju,

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 7 Empty Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zupergirl Uto Apr 16, 2013 11:28 am

Trenutno sam u drugoj fazi Sade sati , a u ovoj fazi me čeka i prelazak preko Meseca u Škorpiji u 8.kući.

Koliko vidim , mišljenja i iskustva su različita , a volela bih , ako neko ima iskustva sa sličnim pozicijama Meseca , da mi da bar neku utehu za period koji nastupa Laughing

Moja iskustva preko prelaska Sa preko 6.kuće ( period pre početka Sade sati , u Lavu i nastavak Devica ) + Sa preko Sa
bilo je da nisam mogla da pronađem posao i svaki koji bih i pronašla je bio kratkog daha ... Ali zato, čim je izašao i ušao u 7.kuću, našla sam posao na kome i dalje radim !!!

Kada je prelazio preko 7.kuće ( koja mi je OGROMNA i imam i umetnuto celo polje vage Sad ) bilo je tako da sam pronašla veliku ljubav koja je trajala oko dve godine i završila jer nismo imali iste planove za budućnost Crying or Very sad

E , sad ... šta me čeka sa prelaskom preko 8. polja sa sve Mesecom .... nemam pojma , ali očekujem ipak neke lepe stvari Laughing
Postavila sam moj natal , nadam se da se vidi .... pa dajte neke korisne i lepe savete i prognoze !!! Very Happy
p.s ipak se ne vidi .. mora da prođe sedam dana da bih mogla da postavim natal .. postaviću ga drugom prilikom ..

zupergirl

Broj poruka : 2
Локација : Beograd
Datum upisa : 16.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu