Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

+14
Aqua_
zoran zoran
Arijaaa
alea
wanja
sara
sladjana
Natasha-77
Astrotanja
IVA
oneandonly
EMA66
malamo
biljana2341973
18 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  ena1976 Sre Feb 13, 2013 9:29 pm

zoran zoran ::podjednako odvratne i jedna i druga-)

A još kad od 18-og krene retro affraid

Meni su sade-sati započeli ulaskom SA u III, trenutno mi šeta po IV kući. Lagala bih kad bih rekla da mi je to nešto loše uticalo na život, donelo neke velike brige, probleme ili nevolje, i sve one ružne stvari o kojima sam imala prilike da slušam od ljudi kojima se život bukvalno raspadao u tom periodu. Meni je život poprilično skockan po meri, sve dobro funkcioniše, i posao, i zdrava sam (Bogu hvala), i imam dobar odnos sa prijateljima, roditeljima, i radim stvari koje volim, i imam dovoljno sredstava za normalan život...samo mi je ljubavni život ravan NULI, ali za to ne mogu da krivim SA jer je suviše daleko i od vrha V kuće, a aspekt opozicije na vladara V je prošao. I trenutno mi taj isti SA pravi opoziciju sa ME, i trebala bih biti u depresiji ili u najbolju ruku sva nikakva, ali nisam...
Mislim da njegovo kretanje kroz IV možda utiče na to da ne uspevam da zasnujem svoju porodicu, a jedino što mi fali u životu, da ga zaokružim i kažem da sam ispunjena u svakom smslu, je jedna osoba suprotnog pola sa kojom bih uživala u životu, stvorila porodicu i gajila decu. Zato ne smem ni da pomislim šta me čeka u trećoj fazi kad mi uđe u V, tek tad neću imati čemu da se nadam Sad a izaćiće mi iz V za 5 godina, kada će biti prekasno za decu Sad Sad Sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Sre Feb 13, 2013 9:35 pm

Čitala sam da je nekim ženama tranzit Saturna kroz 4. i 5. kuću donio formiranje porodice i djecu, pa im je to teško palo u smislu preuzimanja novih odgovornosti i tereta koje brak, porodica i dijete donose. Meni je u Saturn u centru pete kuće i nema ništa, izgleda je još rano za dešavanja, čekam ulazak Jupitera u raka. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 10:20 am

Vita83 ::Čitala sam da je nekim ženama tranzit Saturna kroz 4. i 5. kuću donio formiranje porodice i djecu, pa im je to teško palo u smislu preuzimanja novih odgovornosti i tereta koje brak, porodica i dijete donose. Meni je u Saturn u centru pete kuće i nema ništa, izgleda je još rano za dešavanja, čekam ulazak Jupitera u raka. Very Happy

kad mi je bio u 4. jedino sto se desilo je preseljenje, vratila sam se u grad gde sam odrasla. ima vec godinu dana kako je u 5. ostalo- nista Razz
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 10:38 am

malamo ::
Vita83 ::Čitala sam da je nekim ženama tranzit Saturna kroz 4. i 5. kuću donio formiranje porodice i djecu, pa im je to teško palo u smislu preuzimanja novih odgovornosti i tereta koje brak, porodica i dijete donose. Meni je u Saturn u centru pete kuće i nema ništa, izgleda je još rano za dešavanja, čekam ulazak Jupitera u raka. Very Happy

kad mi je bio u 4. jedino sto se desilo je preseljenje, vratila sam se u grad gde sam odrasla. ima vec godinu dana kako je u 5. ostalo- nista Razz

Takođe, Saturn mi je u petoj već više od godinu dana, jer mi peta počinje na 22. stepenu vage, isto mi ništa nije donio, a dok je bio u 4. donio mi je drastično siromašenje, probleme sa stanom, nijesam sam se selila i bila je jedna Neptunovska lažna ljubav. Crying or Very sad
Doduše, već godinu dana radim jedan novi projekat i dobro mi ide, mada mislim da mi to nije donio Saturn.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 10:44 am

Vita83 ::
malamo ::
Vita83 ::Čitala sam da je nekim ženama tranzit Saturna kroz 4. i 5. kuću donio formiranje porodice i djecu, pa im je to teško palo u smislu preuzimanja novih odgovornosti i tereta koje brak, porodica i dijete donose. Meni je u Saturn u centru pete kuće i nema ništa, izgleda je još rano za dešavanja, čekam ulazak Jupitera u raka. Very Happy

kad mi je bio u 4. jedino sto se desilo je preseljenje, vratila sam se u grad gde sam odrasla. ima vec godinu dana kako je u 5. ostalo- nista Razz

Takođe, Saturn mi je u petoj već više od godinu dana, jer mi peta počinje na 22. stepenu vage, isto mi ništa nije donio, a dok je bio u 4. donio mi je drastično siromašenje, probleme sa stanom, nijesam sam se selila i bila je jedna Neptunovska lažna ljubav. Crying or Very sad
Doduše, već godinu dana radim jedan novi projekat i dobro mi ide, mada mislim da mi to nije donio Saturn.

ok, znaci skontali smo sta je doneo u tranzitu kroz 4., samo jos da skontamo sta znaci tranzit kroz 5 Smile . sudeci po ovih godinu dana- mrtvo more, samo gluposti neke Smile
vita tebi je stepen dc skoro isti kao i moj, evo ga sad i pluton je tu. vladar 7 tranzitira kroz 5, suvladar 5 tranzitira kroz 7, u recepciji i sekstilu. nista mi vise nije jasno Shocked
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Čet Feb 14, 2013 11:00 am

moze pomoc,-)
kako posmatrate te kuce izvukao sam natalnu kartu ali ne kapiram nista od toga-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:03 am

Možda će na ljeto kada uđe Jupiter u raka da pokrene ljubavna dešavanja. Ja ne znam šta bi drugo još trebalo da se desi u tranzitima, pa da do nečega konkretnog dođe. Ako ne bude tada, sve lađe su potonule. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 11:11 am

Vita83 ::
Možda će na ljeto kada uđe Jupiter u raka da pokrene ljubavna dešavanja. Ja ne znam šta bi drugo još trebalo da se desi u tranzitima, pa da do nečega konkretnog dođe. Ako ne bude tada, sve lađe su potonule. Very Happy

ne znam ni ja sta jos od tranzita treba da se desi, iskreno Laughing sad cu da probam da izvucem neki zajednicki interesantan period Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 11:21 am

gledam recimo avgust 2013- ju u raku u konjukciji sa asc, saturn u sco direktan tebi u konjukciji sa saturnom meni u konjukciji sa jupiterom u 5, pluton na dc, mars u raku u konjukciji sa asc i konjukciji sa jupiterom tranzitnim
septembar 2013- slicna prica, samo nam tad venera ulazi u 5, bice i u konjukciji sa saturnom tranzitnim (to su nam vladari 5 i 7), to je u trigonu sa jupiterom u 1. samo mi nije jasan ovaj mars koji ce tad da bude u lavu Mad
nikako da se potrefi sve Mad
ne znam za tebe, al mene malo plasi kad ovaj mars udje u ovna i napravi konjukciji sa uranom tranzitnim. to ce biti krajem marta, na 8 stepenu ovna i to nam pravi kvadrat na osu asc/dc hm...
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:27 am

malamo ::
Vita83 ::
Možda će na ljeto kada uđe Jupiter u raka da pokrene ljubavna dešavanja. Ja ne znam šta bi drugo još trebalo da se desi u tranzitima, pa da do nečega konkretnog dođe. Ako ne bude tada, sve lađe su potonule. Very Happy

ne znam ni ja sta jos od tranzita treba da se desi, iskreno Laughing sad cu da probam da izvucem neki zajednicki interesantan period Wink

E to bi bilo zanimljivo Wink

Ja nekad sama sa sobom gledam natalnu i razmišljam kada i pod kojim okolnostima, gledam tranzite i solar, tako da ovo ljeto i jesen bi trebalo da bude aktivno, još će u julu biti aktivan veliki trigon na nebu, to će biti povoljno vrijeme za rješavanje poslova i oblasti koje su kočile, e sa kako je meni Saturn u 5. u konjukciji sa vladarem 3. kuće - Suncem i 5. kuće Plutonom, to bi moglo da bude upoznavanje na nekom javnom mjestu - 5. kuća ili u nekoj kamenoj ili staroj zgradi u okviru koje ćemo obnavljati znanje, učiti nešto - 3. kuća, škorpija, pa to možda bude za vrijeme retrogradnog Saturna sada, eto tako ja maštam, hahahaha

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 11:30 am

Vita83 ::
malamo ::
Vita83 ::
Možda će na ljeto kada uđe Jupiter u raka da pokrene ljubavna dešavanja. Ja ne znam šta bi drugo još trebalo da se desi u tranzitima, pa da do nečega konkretnog dođe. Ako ne bude tada, sve lađe su potonule. Very Happy

ne znam ni ja sta jos od tranzita treba da se desi, iskreno Laughing sad cu da probam da izvucem neki zajednicki interesantan period Wink

E to bi bilo zanimljivo Wink

Ja nekad sama sa sobom gledam natalnu i razmišljam kada i pod kojim okolnostima, gledam tranzite i solar, tako da ovo ljeto i jesen bi trebalo da bude aktivno, još će u julu biti aktivan veliki trigon na nebu, to će biti povoljno vrijeme za rješavanje poslova i oblasti koje su kočile, e sa kako je meni Saturn u 5. u konjukciji sa vladarem 3. kuće - Suncem i 5. kuće Plutonom, to bi moglo da bude upoznavanje na nekom javnom mjestu - 5. kuća ili u nekoj kamenoj ili staroj zgradi u okviru koje ćemo obnavljati znanje, učiti nešto - 3. kuća, škorpija, pa to možda bude za vrijeme retrogradnog Saturna sada, eto tako ja maštam, hahahaha

tebi su sve planete direktne pa i saturn, mislim da tebi vise donosi direktan hod saturna. ja se mucim sa retro hodom Razz
napisala sam ti gore, ne znam da li si videla
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:46 am

Onda da čekam da krene Saturn direktno, a ovaj Mars u lava kada udje biće u 3. kući i to može pokrenuti komunikaciju, upoznavanje, sastanke...

Uran mi inače već dugo kvadrira i ascedent i Mjesec, još kad bude u konjukciji sa Marsom, brrr, a ne znam ni šta mi može donijeti tranzitni Jupiter u 12. kada u maju bude u opoziciji sa Neptunom u 6.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 11:55 am

Malamo, kako bi ti protumačila ovu moju konjukciju vladara 7. i 3. kuće u 5. - So0Sa u škorpiji?

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 12:03 pm

Bravo, tek sad vidjeh da je tebi Saturn retro, pa to može biti neka stara ljubav ili stari prijatelj, jer je Saturn u konjukciji sa vladarem 11. kuće Marsom, tako da tebi kad krene od nedjele retro može donijeti događaje, a ja treba da čekam direktan hod.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 12:10 pm

Vita83 ::Malamo, kako bi ti protumačila ovu moju konjukciju vladara 7. i 3. kuće u 5. - So0Sa u škorpiji?

hocu, samo da zavrsim nesto Wink
da, meni uvek neke stare ljubavi ili one koje se vuku sto godina Razz
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 1:08 pm

E hvala ti, baš me zanima tvoje mišljenje o ovoj postavci. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 4:15 pm

Vita83 ::E hvala ti, baš me zanima tvoje mišljenje o ovoj postavci. Very Happy

sad cu da se izlupetam javno garant Laughing

vladar 7 saturn obicno donosi razliku u godinama (dolazi u obzir i mladji ne samo stariji) a obzirom da je u 5 moze biti neka veza koja ce duze trajati pa cak i neki momak koga duze vremena poznajes, konjukcija sunce kao vladar 3 bi trebalo oznacavati neku komunikaciju npr.upoznavanje na nekom kracem putu tvom, neki telefonski razgovori, porukice, internet.. po derivativnim kucama njemu je sunce vladar 9, mozda je ziveo ili cesce putovao u inostranstvo ili mu je npr.otac poreklom iz neke druge zemlje, ili zivi, radi tamo.. rekla bih cak da ima neku finu karijeru jer su mu mars i ve u derivativnoj 10 u konjukciji sa mc, moze biti neki merkurovski posao. sad ja ne znam koji posao je u simbolici merkura u sco u derivativnoj 11.. Question
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 4:24 pm

Malamo, baš ti hvala, baš si mi lijepo opisala. Ja računam da će biti kolega - pravnik, jer najviše se krećem u takvom društvu, pa mi to dođe najlogičnije. Ovaj Merkur u sco na Unulkahai, ja sam ranije mislila da daje advokata, jer su oni stalno u pokretu, a Merkur je na 21. stepenu kome odgovara strijelac, a to je pravo. Moguće da će mu otac pomagati u poslu ili se na njega oslanjati ili tako nešto, jer je So0Me, e sad pošto je u 11. kući, to mi i ne liči previše na advokaturu, mada može, jer su Venera i Mars u djevici - uslužni znak, pružanje pravnih usluga drugima. Možda ipak bude radio u nekoj velikoj društvenoj organizaciji ili pak državnom organu, kao ja, možda bude sudija krivičar - So0Me u škorpiji. Pošto je on - Saturn u 11. derivatnoj kući, ne znam da li to znači da je društven i human ili suprotno zbog Saturnove prirode?


Poslednji izmenio Vita83 dana Čet Feb 14, 2013 4:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 4:27 pm

Kako mi je vladar 7. kuće Saturn u uklještenoj petoj, meni to sve simbolizuje da ćemo on i ja morati da se znamo od ranije, da nešto prođemo prije nego budemo zajedno ili će on imati neku neuspjelu dugu vezu ili vjeridbu prije mene, tako nešto. Možda bude stranac ili druge vjere, zbog ovog Sunca vladara njegove 9. kuće.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 4:29 pm

u 11 derivativnoj je znaci da treba biti drustven, kao i ovaj moj, moguc rad u nekom preduzecu, drzavnoj firmi, mozda i sud, sta znam. merkur u sco daje i pravnike i posto je u sco meni to vise vuce na krivicare..svakako je tu nekako otac prilicno umesan ili bar neka jaka muska figura iz simbolike 9
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  malamo Čet Feb 14, 2013 4:31 pm

Vita83 ::Kako mi je vladar 7. kuće Saturn u uklještenoj petoj, meni to sve simbolizuje da ćemo on i ja morati da se znamo od ranije, da nešto prođemo prije nego budemo zajedno ili će on imati neku neuspjelu dugu vezu ili vjeridbu prije mene, tako nešto. Možda bude stranac ili druge vjere, zbog ovog Sunca vladara njegove 9. kuće.

obrati paznju na njegovu derivativnu 5, ukljesten je bik i ima fortunu i kiron tu Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Čet Feb 14, 2013 4:32 pm

ajd pogledajte i moj natal,pitanje karijere-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 4:33 pm

malamo ::u 11 derivativnoj je znaci da treba biti drustven, kao i ovaj moj, moguc rad u nekom preduzecu, drzavnoj firmi, mozda i sud, sta znam. merkur u sco daje i pravnike i posto je u sco meni to vise vuce na krivicare..svakako je tu nekako otac prilicno umesan ili bar neka jaka muska figura iz simbolike 9

Mislim na jednog sudiju krivičara, stariji je 6. godina, koji je u drugom gradu, upoznali smo se prije četiri godine, ali nije bilo ništa, a i dalje mi se sviđa, e sad ne znam da li će doćii do obnavljanja kontakta, pošto se izgubio ili će biti neko novi. Ma vjerovatno je neko novi.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 4:34 pm

Hvala ti Malamo puno! flower

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 4:38 pm

malamo ::
Vita83 ::Kako mi je vladar 7. kuće Saturn u uklještenoj petoj, meni to sve simbolizuje da ćemo on i ja morati da se znamo od ranije, da nešto prođemo prije nego budemo zajedno ili će on imati neku neuspjelu dugu vezu ili vjeridbu prije mene, tako nešto. Možda bude stranac ili druge vjere, zbog ovog Sunca vladara njegove 9. kuće.

obrati paznju na njegovu derivativnu 5, ukljesten je bik i ima fortunu i kiron tu Wink

Šta bi to moglo biti? Exclamation Question

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 4 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu