Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :)

2 posters

Ići dole

Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :) Empty Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :)

Počalji  PRUGICA Ned Maj 27, 2012 2:49 pm

Molim vas da neko pogleda moju natalnu kartu. Smile Interesuje me da li cu naci uskoro posao i kom pravcu bih trebala da idem sto se tice posla...prosle godine sam diplomirala, trazim posao, ali ga nema...a nekako ni nisam sigurna u kom pravcu bih trebala da krenem...i interesuje me ljubav, tj kakav ce biti taj moj pravi muskarac, i da li ce ga uopste biti...posto vec 3 godine kad kod krenem sa nekim u pricu, ta prica se zavrsi, a ja se taman tada zaljubim Sad
Hvala vam punooooo Smile





PRUGICA
PRUGICA

Broj poruka : 3
Godina : 35
Локација : Krusevac
Datum upisa : 27.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :) Empty nastavak, prugica :)

Počalji  PRUGICA Ned Maj 27, 2012 2:58 pm

Kako da attachujem moju natalnu kartu, a forum mi 7 dana ne dozvoljava da stavljam linkove, posto sam novi clan?? Ja sam rodjena 04.10.1988 u 15.50h, Krusevac. Hvalaaaa Smile
PRUGICA
PRUGICA

Broj poruka : 3
Godina : 35
Локација : Krusevac
Datum upisa : 27.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :) Empty Bilo kakva gruba odokativna procena

Počalji  DragaDeveta Pon Maj 28, 2012 4:28 pm

Ako neko ima slobodnog vremena da pogleda i moju natalnu kartu u vezi buduceg zanimanja...Interesuje me za koje studije da se opredelim,tacnije koja oblast bi mi najvise odgovarala?....

Rodjena sam 14.04. 1992. u Sremskoj Mitrovici u 12:30.

DragaDeveta

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :) Empty Re: Molim vas pomozite...posao i ljubav??? :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu