Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

+26
ena1976
Ovan-Strelac
AfRoDiTiCa
Black-Woman
tanjica
galaksija
mina
alea
zelena dolina
nena
AnaLoznica
Jane
Milica
butterfly
IVA
nolita
Flora
hajkula
Tajna
Izida
luna
inja
Bambola
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
30 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  nena Sre Nov 25, 2009 2:32 am

Tranzitira mi 3-će polje, natalna venera mi 27.17 riba(vlada 5. i 6.poljem),i doneo mi je mnooogo neozbiljnih udvarača (inače sam udata),čak i jednog putem neta,koji je bio neverovatno uporan,i još je(škorpija),čak je iz Bg dolazio u Kg koliko je blentav,i siguran po pitanju nečeg ozbiljnog,što naravno nije dolazilo u obzir,mada sam padala u iskušenje Embarassed ...mislim da mi je doneo i nervozu,stoga i kožnu reakciju(alergiju prvi put u životu),i pretpostavljam fin.probleme kroz posao jer on je suvladar 2-ge,a venera vladar 6-te...ja jesam početnik u astrologiji,i ako postujem gluposti,slobodno recite,biće mi zadovoljstvo da vas samo čitam,i učim
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Čet Nov 26, 2009 4:26 pm

Čarobnica ::Šta ukoliko veza počne u aspektu tranzitni Uran kvadrat nat Venera i još je Uran retrogradan, a s druge strane Veneru kvadrira i tranz Saturn u 5. kući?
Pitam s obzirom na to da je Tanja pomenula da taj aspekt donosi emotivnu krizu Smile


moja veza odskora je zapoceta na isti tranzit i to jos dodatno tr.SA je bio u konjukciji sa tran VE na mom PL a i na njegovom jer je on stariji mesec dana od mene Smile

mada mislim da nije UR pravio bas egzaktan kvadrat ali njemu jeste jer mu je SO na 24 strelca...sta li ce biti sa nama, nikako da se stabilizujemo a jako se vojimo

sinastrija http://www.dodaj.rs/?W/Xy/2crSDSgg/sinastrija4.gif
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 26, 2009 5:10 pm

kod vas će biti burno i nepredvidljivo, u skladu sa vašim natalima, odnosno karakterima. Tebi Uran u prvoj i vrh pete u Vodoliji može doneti uprvo takvu ljubav , nešto jako, burno, iznenada, neizvesno, što donosi promene, nemir, uzbuđenje, neizvesnost, neustaljenost. Kada ti Jupiter bude u sedmoj u trigonu sa natalnim Meseca biće povoljan period za partnerstvo. Takođe, kada tranzitni Saturn bude pravio sekstila sa tvojom natalnom Venerom u tvojoj natalnoj prvoj može doći do stabilizaciji, ali kada Uran bude u natalnoj sedmoj u opoziciji sa natalnim Uranom, može bitio vrlo burno, doći do većih promna vezanih za partnerstvo, do krize, kraja jedne etape i početka nove u partnerstvu. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 26, 2009 6:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Čet Nov 26, 2009 5:21 pm

HVALA TANJA flower
mislila sam da cu se bar malo ustaliti sa njim... i to sl.godine jer ce mi SA doci na nat.UR i praviti trigon sa SO a mozda su to moji pusti snovi...ja u solaru za 2009/2010 imam AC na mom natalnom marsu vladaru 7 a on u solaru za sl.g ima ve i mesec konjukcija sunce A i direktivna VE mu dolazi na SO takodje sad za rodjendan...pa sam se nadala king queen
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 26, 2009 7:00 pm

Ljubavi će biti, nema sumnje, što je najbitnije.pa i strasti, aktivnosti kod tebe. Kada Uran pravi kvadrat na tvoju Veneru,zajedno sa juzpiterom tamo negde u maju tada bi moglo biti nemira i neustaljenosti u ljubavi. Nekad je moguće da zbog tvog posla, dođe do nemira, uzbuđenja, promena, ili udaljavanja, jer ti Uran tranzitra šestom, a i Jupiter će maja 2010. biti u kvadrtu sa natalnom Vnerom. Nekad dođe do razdvajanja osobe zbog nekog poslovnog putovanja, ili poslovnih obaveza, ili nečega vezanog za zdravlje.

Kada Saturn bude bio u trigonu sa Suncem, on će dovesti do mogućnosti stabilizacije i ako nije rešeno stambeno pitanje dobro je za rešavanje, jer je Saturn vladalac 4., ili prihvatanje nekih obaveza odgovorenosti vezanih za porodičan život. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Jane Čet Nov 26, 2009 11:27 pm

zelena dolina ::
moja veza odskora je zapoceta na isti tranzit i to jos dodatno tr.SA je bio u konjukciji sa tran VE na mom PL a i na njegovom jer je on stariji mesec dana od mene Smile
Zanimljivo, moguće se meni zato nije ostvarilo na tom polju mnogo iako je Sa bio na nat. Ve ali istovremeno 180 Ur. Neutral

Inače, ako je to zelena dolina koju sam već negdje čitala, drago mi je da je ovdje Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Pet Nov 27, 2009 12:44 pm

Jane ::
zelena dolina ::
moja veza odskora je zapoceta na isti tranzit i to jos dodatno tr.SA je bio u konjukciji sa tran VE na mom PL a i na njegovom jer je on stariji mesec dana od mene Smile
Zanimljivo, moguće se meni zato nije ostvarilo na tom polju mnogo iako je Sa bio na nat. Ve ali istovremeno 180 Ur. Neutral

Inače, ako je to zelena dolina koju sam već negdje čitala, drago mi je da je ovdje Wink

hvala draga, da, ta sam ja, "ista" zelena dolina kao i na drugim forumima Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  alea Pet Dec 11, 2009 3:17 pm

Meni ovde nešto nije jasno.
U vreme kada je tranzitni Ur prelazio preko natalne Ve jedne bliske meni osobe, on je sasvim iznenada ušao u vezu sa jednom osobom u koju je duuugo bio zaljubljen, ali ona duugo nije marila za njega.
I onda se konačno, iznenada okrenula i zaljubila u njega. ( njoj je Ju prelazio preko Ve i imala je Ju povratak)
Veza im je trajala sve dok tranzitni Sa nije napraio egzaktnih 180 sa njegovom natalnom Ve u ribama, i on se tu nekako ohladio i distancirao. Sve je baš onako puklo, iznenada.

Može li to, tako iznenadno biti posledica Ur, pošto znam da Ur donosi nove osobe, a Sa osobe koje već poznajemo? Ne mogu da odredim šta je njemu donelo vezu, Ur ili Sa?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  alea Pet Dec 11, 2009 3:20 pm

Samo da dodam, njemu je Ve na 20* riba, tako da mu se Ur još uvek vrzma oko Ve, i skoro joj je došao na nekih 1*, znači i kada je Sa pravio 180 Ve i Ur je bio na Ve, samo je Sa bio egzaktniji aspekt.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 11, 2009 4:21 pm

Alea, osobe koje počinju sa Uranom nanatalnoj Vener su nestabilne,ima tu izvesnog avanturiznma,ili zanosa, oduševljenje, upuštanja u nepoznato, novo za tu osobu, često iznenadne, neoredvidljivog toka.

Uran pokreće Veneru, donosi joj razigranost, nekada i smelost, a Saturn je taj koji prizemljuje, hladi emocije, otrežnjava, a u dishramooničnim aspektima donosi razočarenja.

Ne mora Uran da donse novu osobu, već novi odnos, promenjen, kao što Saturn ne mora da donese nešto satro, već stalnost, stabilnost, pogotovo ako je u pozitivnim aspekima. .

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  alea Pet Dec 11, 2009 4:31 pm

Da Tanja, samo oni su se upoznali dok je Sa pravio ja mislim 90 na njegovu Ve, i duugo je on samo onako, čeznuo, patio za njom...ona je bila hladna i nepristupačna.
I onda se odjednom situacija menja, i ona reši da mu da šansu. Nju nije doneo Ur već Sa, veza je počela u tranzitu Ur na Ve i Sa u opoziciji, da bi se prekinula kada je Sa napravio 180 egzaktno...Ur je bio malko odmakao od Ve, za stepen, dva...
Ali, sve u svemu, to je kombinacija aspekata, izmešanih...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 11, 2009 4:39 pm

Alea, razumela sam. Ne znam kakvi su im uporedni, niti kakvi su im natali, ali ovakvi tranziti ne donose stabilnu, dugotrajnu vezu.

Prepreka i poteškoća i neočekivanih promena je u vezi bilo, što pokazuju tranziti na Veneru . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  alea Pet Dec 11, 2009 5:09 pm

Da li ima logike da: muškoj osobi na natalnu VE u ribama 27*, sada staje tranzitni UR. Istovremeno, ženska osoba ima natalni MO 120 UR tranzitni, a brzo će doći i SO 120 UR tranzitni.
Da li bi to moglo žnačiti da će oboje dobiti astrologa? Smile

Jer, istovremeno je ulaskom JU u ribe, on stao na muškarčevo SO i pravi 120 MO i 120 UR, a ženi je napravio 90 SO i 120 SA natalni u 7 p.?

Njemu je JU vladar 7 p. a njoj 1. Smile Smile a oboma je UR dispozitor vladara ASC u Vodoliji...meni to baš lepo izgleda...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 3:54 pm

Ona je asc strelac, a on asc blizanac. Smile Vladari ASC su u Vodoliji, u konjukciji! I ne poznaju se lično. Smile Someone?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  mina Pet Feb 05, 2010 9:05 pm

Meni kada je Uran pravio konj na Veneru ode covek mog zivota i ostavi me sa detetom u stomaku Sad

Iznenada bum tras i osta samoca...dakle bas uranovski ga odnese

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  galaksija Pet Feb 05, 2010 10:19 pm

Moja jadna venera vec duze vreme trpi kvadrat od urana,donela mi je jednu romansu iznenada i odnela,sa covekom sam u isprekidanim kontaktima i nismo se dugo videli,ujedno puno sam putovala avionom,ljubav je tajna.mislim da je aspekt odradio svoje,mada je i saturn dugo kvadratirao moju natalnu veneru,pa sam bas emotivno neispunjena bila.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  inja Ned Feb 07, 2010 3:21 pm

Meni Ur sada pravi 150 na Ve i 60 na Mo i moram priznati da mi daje takvu nervozu, da ne znam sta cu sa sobom. Maximalno se trudim da nekako sve to preguram, da ne bih rekla i ono sto ne mislim. Valjda mi i ovih 60 sa Mo pomaze u tome... jos malo i maknuce se Ur sa 24 *...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  tanjica Pon Feb 08, 2010 11:52 am

Dobro jutro...sta donosi tranzitni Ur kroz 9.kucu koja je u ribama,a natalno su tu Me i Ma?Neke preokrete na faxu,mozda???Alea,Mila...zdravo! flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Pon Feb 08, 2010 12:58 pm

Kada Uran tranzitira nekom kućom tu treba očekivati izlazak iz uobičajenosti , mogućnost iznenadnih promene, nekontinuranost u nečemu, nestalnost, ili nekada i isprekidanost. Uran donosi uzbuđenja, ali može doneti i neke nove ideje, sve zavisno i od natala,odnosno od potencijal te osobe.

Kada tranzitira 9. onda to može da donese recimo osim promena vezanih za studiranje, a kakvih sve zavisno od aspekata i mogućnost iznenadnog odlaska, putovanja u inostranstv. Može doneti promene vezane za odnos sa rodbinom, ili strancima i sl. Kod nekih osoba dok tranztira devetom ima prekida u studiranju, ili nekih promena koje uslove da studiranje ne teče glatko,zbog nekih većih promena, da se ispiti ne daju redovno, već ima isprekidanosti, nekontinuranosti. Može se pojaviti i neki neobičan profesior uranovskog tipa, koji može sve zavisno od aspekata doneti neke promene vezane za studiranje. Ponekad osoba menja i fakultet, ali toga mora biti i u njenom natalu.

Uran u 9. u nekom aspektu sa Mesecom donosi promenu načina života, vezanu najčešće za putovanje, poneked i selidbu u kombinaciji i sa drugi tranzitima i aspektima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  tanjica Pon Feb 08, 2010 3:21 pm

Astrotanja ::Kada Uran tranzitira nekom kućom tu treba očekivati izlazak iz uobičajenosti , mogućnost iznenadnih promene, nekontinuranost u nečemu, nestalnost, ili nekada i isprekidanost. Uran donosi uzbuđenja, ali može doneti i neke nove ideje, sve zavisno i od natala,odnosno od potencijal te osobe.

Kada tranzitira 9. onda to može da donese recimo osim promena vezanih za studiranje, a kakvih sve zavisno od aspekata i mogućnost iznenadnog odlaska, putovanja u inostranstv. Može doneti promene vezane za odnos sa rodbinom, ili strancima i sl. Kod nekih osoba dok tranztira devetom ima prekida u studiranju, ili nekih promena koje uslove da studiranje ne teče glatko,zbog nekih većih promena, da se ispiti ne daju redovno, već ima isprekidanosti, nekontinuranosti. Može se pojaviti i neki neobičan profesior uranovskog tipa, koji može sve zavisno od aspekata doneti neke promene vezane za studiranje. Ponekad osoba menja i fakultet, ali toga mora biti i u njenom natalu.

Uran u 9. u nekom aspektu sa Mesecom donosi promenu načina života, vezanu najčešće za putovanje, poneked i selidbu u kombinaciji i sa drugi tranzitima i aspektima. sunny
Hvala,Tanja,ali mislim da prekid studiranja ne moze da se desi..jer...ja stala na taj jedan ispit i vec davno stojim tu...nikako da krenem dalje.Eto,toliko o mom uranu.Ako neko ima nesto da kaze na ovo...neka kaze.Znaci...stajanje u mestu...i ni koraka dalje! Sad

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Pon Feb 08, 2010 4:04 pm

Kada ti tranzitni Uran uđe u konjukciju sa Merkurom, biće novina, promena okolnosti, istovremeno će i Jupiter biti u tvoj devetoj i on je taj koji bi trebao da donese poboljšanje, napredak u studiranju. Već marta bi trebalo da bude nekih pozitivnih događanja na tom planu, pa treba iskoristiti te povoljne okolnosti koje se mogu pojaviti i naravno učiti. Kraj maja i početak juna će biti povoljan period za studiranje sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  tanjica Pon Feb 08, 2010 4:35 pm

Astrotanja ::Kada ti tranzitni Uran uđe u konjukciju sa Merkurom, biće novina, promena okolnosti, istovremeno će i Jupiter biti u tvoj devetoj i on je taj koji bi trebao da donese poboljšanje, napredak u studiranju. Već marta bi trebalo da bude nekih pozitivnih događanja na tom planu, pa treba iskoristiti te povoljne okolnosti koje se mogu pojaviti i naravno učiti. Kraj maja i početak juna će biti povoljan period za studiranje sunny
sunny Hvala ,Tanja,bas planiram da prijavim taj famozni ispit u martu.Nadam se da ce mi ta konjukcija sa Me doneti poboljsanje,vidim pa vam javljam.

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  inja Čet Feb 11, 2010 12:42 am

Vec napisah da mi je Ur dao napetost (bar mi se tako cinilo), a sad da dodam... Smile Ur 150 Ve , a kako je Ve vladar 6. i 10. (kao i 5.), donese meni Ur ponudu za posao u svom stilu... potpuno neocekivano, zahteva se originalnost i naravno nije nesto sto je stalno, vec posao koji se odradi i tu je kraj...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Black-Woman Uto Apr 27, 2010 9:02 am

Meni će u toku naredne godine koliko sam razumela tranzitni Uran biti u konjukciji sa natalnom Venerom u 11. polju. Ona je vladar 6. kuće i suvladar 12. kuće. I nemam pojma šta donosi taj aspekt Question Iskreno se nadam da neće doneti raskid. Rolling Eyes
Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 42
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 9:33 am

Može doneti neko novo prijteljstvo, pa čak i prijateljstvo može da pređe u ljubav. Ukoliko si uravnotežana, on donosi noe avanture, u Ovnu više uzbuđenja i zanosa i svakako neki nov početak, s druge strane Uran ukoliko nije umešan još neki drugi aspekt na tvog vl. 5 i 7. ili na tvoj MEsec i Veneru donosi obično nestale veze i pre neku avanturu, izlet u novo, nego nešto što će potrajati i biti stabilno.

Međutim, može biti čudesno, neobičo i zanimljivo to iskustvao. Opet simbolika planeta je široka, pa ti Uran može doneti i neku vrstu zajedništva, grupnih aktivnosti koje te mogu postići, inspirisati. Može doneti i timski, ili grupni rad, jer je Venera vl. 6. u 11. te ti doneti uzbuđenje, intelektualno te stimulisati, poneti, nadahnuti itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 2 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu