Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

+26
ena1976
Ovan-Strelac
AfRoDiTiCa
Black-Woman
tanjica
galaksija
mina
alea
zelena dolina
nena
AnaLoznica
Jane
Milica
butterfly
IVA
nolita
Flora
hajkula
Tajna
Izida
luna
inja
Bambola
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
30 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Ned Jul 10, 2011 2:30 pm

Astrotanja ::Ova godina je ključna za ljubav kod tebe i ona će doneti rešavanje emotivne situacije. Kraj juna, početak jula ti je bio značajana, jer ti se obnavljao jupiterovski ciklus, što je svakih 12. godine, a jupiter ti je vladar 5. kuće, ljubavi, pa je značajno šta ti se tog meseca događalo, jer to dovodi do ishoda veze. Definitivno je bitan septembar za ljubav. Trnazitni Jupiter bio je i u opozciji sa vladarom 7., što je moglo dovesti do nekih promena, napetosti, povaćane potrebe za slobodom jedne strane. Inače Uran još nije došao na Veneru i kod trnzita je konjukcija od 5 stepeni velika,tako da ovaj aspekt nije delovao na početak vaše veze, ako se ona desila ove godine. Gde je bio Jupiter vladar tvoje 5. kuće kada je veza počela, da li u konjukciji sa Venerom možda i naravno svi drugi aspekti koji su bili prisutni u čas početka veze. Značajno je i pogledati uporedne. sunny

Tanja, hvala Vam na odgovoru sunny
Krajem juna i početkom jula smo se malo neredovnije viđali, obzirom da sam u dva navrata po 2-3 dana bila van zemlje, pa se komunikacija u to vreme odvijala uglavnom putem SMS-a. I on je jedan vikend posvetio svojoj porodici, pa sam bila malo tužna, jer mi je nedostajao, tako da to mogu podvesti pod promene i napetost koju ste pomenuli.

Na dan kada smo zvanično započeli vezu:
Jupiter je bio na 25˙30 Ovna, a Venera na 28˙40. (Natalno Sunce na 26˙36)
Tranzitni Saturn pravio je konjukciju sa natalnim Plutonom i opoziciju sa natalnom Venerom.
Tranzitno Sunce opoziciju sa nat. Mesecom.



Poslednji izmenio ena1976 dana Pet Jan 11, 2013 8:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Čet Sep 01, 2011 3:12 pm

moji tranziti sa VE tj UR na VE su bezvezni...ne bih ni spominjala jer sam u medjuvremenu "odrasla"...ali evo moja snaja ima VE na 3s ovna (inace je i ona podznak vaga) ... kad je tr.UR bio na stepena 1-2 st. ovna ona i moj brat su raskinuli, kad je egzaktno dotakao VE oni su se ponovo videli i sad je tjudna Smile i uskoro ce svadba Smile (ps.on je podznak devica a merkur mu je na 3st. lava tako da je aktiviran i njegov vladalac AC)
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Sre Jul 04, 2012 2:18 pm

evo desilo se, pa da podelim sa Vama:

27.06. UR je bio na 8°27' znači malo više od 1 stepena ga je delilo od moje VE (9°59') i desio se raskid veze započete krajem prošle godine, iznenadan, mučan i težak, iniciran od suprotne strane... Posle šest dana desio se pokušaj pregovora u nadi da se stvari mogu promeniti ali se završio bezuspešno... Verovatno ćemo se još mučiti, ali se nadam da ću lakše preživljavati posle 13.07. kada krene retrogradno, a možda i ne? Crying or Very sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zima2013 Sre Jan 09, 2013 9:43 pm

Pozdrav svima na forumu Very Happy Slucajno sam nabasala tražeci odgovore za svoj aspekt - tranzit Urana preko Venere u Ovnu, koji mi dugo traje ... Uran nikako da se pomeri, sve ide napred-nazad izmedju Meseca (u Ribama) i Venere (u Ovnu) 10 i 11. kuca ... i to tako traje par godina koliko mi se cini. Nista mi se ne desava za sve to vreme, to bi bio odgovor na temu topika. Razvedena sam dugi niz godina i zaista sam ocekivala neke pomake na emotivnom polju, no, nista.
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pet Jan 11, 2013 8:32 pm

zima2013 ::Pozdrav svima na forumu Very Happy Slucajno sam nabasala tražeci odgovore za svoj aspekt - tranzit Urana preko Venere u Ovnu, koji mi dugo traje ... Uran nikako da se pomeri, sve ide napred-nazad izmedju Meseca (u Ribama) i Venere (u Ovnu) 10 i 11. kuca ... i to tako traje par godina koliko mi se cini. Nista mi se ne desava za sve to vreme, to bi bio odgovor na temu topika. Razvedena sam dugi niz godina i zaista sam ocekivala neke pomake na emotivnom polju, no, nista.

Baš neobično, bila sam ubeđena da UR uvek donosi neke iznenadne promene kad napravi konjukciju sa VE!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Vita83 Pet Jan 11, 2013 8:37 pm

Meni je do skoro tranzitni Uran bio u opoziciji sa natalnom Venerom koja je na 29* djevice. U tom periodu nije ni moglo doći do neke ozbiljne veze koja bi završila brak, jer se Uran protivi konvencijama, tako da se slažem da donosi iznenadne promjene, nove ljubavi koje kako naglo počnu tako naglo i završe, kao i partnere u duhu Urana, slobodoljubive, koje ne može ništa sputati.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pet Jan 11, 2013 8:54 pm

Vita83 ::
Meni je do skoro tranzitni Uran bio u opoziciji sa natalnom Venerom koja je na 29* djevice. U tom periodu nije ni moglo doći do neke ozbiljne veze koja bi završila brak, jer se Uran protivi konvencijama, tako da se slažem da donosi iznenadne promjene, nove ljubavi koje kako naglo počnu tako naglo i završe, kao i partnere u duhu Urana, slobodoljubive, koje ne može ništa sputati.

Opozicija zna da donese i već zauzetog partnera, ali obzirom na naglost UR, dobro je što te veze nemaju trajnost.
Slažem se sa tobom, UR i brak su mi nespojivi. Ja čekam proleće da vidim šta će mi doneti ponovni aspekt UR0VE confused
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Vita83 Pet Jan 11, 2013 9:02 pm

Jeste, opozicija donosi zauzete muškarce, u braku ili dugim vezama, koji ne znaju na koju će stranu, sviđa im se više osoba istovremeno itd. ili buntovnike naelektrisane samoživljem i slično.

Možda ti donese ponovno neku proživljenu ljubavnu situaciju, e sad da l će biti ozbiljna Laughing Možda ako Saturn umiješa prste, dođe do iznenadnog braka, sve je moguće. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pet Jan 11, 2013 9:15 pm

Vita83 ::
Jeste, opozicija donosi zauzete muškarce, u braku ili dugim vezama, koji ne znaju na koju će stranu, sviđa im se više osoba istovremeno itd. ili buntovnike naelektrisane samoživljem i slično.

Možda ti donese ponovno neku proživljenu ljubavnu situaciju, e sad da l će biti ozbiljna Laughing Možda ako Saturn umiješa prste, dođe do iznenadnog braka, sve je moguće. Very Happy

Joj ne pominji mi SA! Biće na IC-u u konjukciji sa UR (koji mi je vladar VII)
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Vita83 Pet Jan 11, 2013 9:20 pm

ena1976 ::
Vita83 ::
Jeste, opozicija donosi zauzete muškarce, u braku ili dugim vezama, koji ne znaju na koju će stranu, sviđa im se više osoba istovremeno itd. ili buntovnike naelektrisane samoživljem i slično.

Možda ti donese ponovno neku proživljenu ljubavnu situaciju, e sad da l će biti ozbiljna Laughing Možda ako Saturn umiješa prste, dođe do iznenadnog braka, sve je moguće. Very Happy

Joj ne pominji mi SA! Biće na IC-u u konjukciji sa UR (koji mi je vladar VII)

Eto ti ga, hahahaha, Very Happy, to mora donijeti neku trajnu - Sa promjenu - Ur, vezanu za 4. kuću. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pet Jan 11, 2013 9:34 pm

Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::[justify.

Možda ti donese ponovno neku proživljenu ljubavnu situaciju, e sad da l će biti ozbiljna Laughing Možda ako Saturn umiješa prste, dođe do iznenadnog braka, sve je moguće. Very Happy [/justify]

Joj ne pominji mi SA! Biće na IC-u u konjukciji sa UR (koji mi je vladar VII)

Eto ti ga, hahahaha, Very Happy, to mora donijeti neku trajnu - Sa promjenu - Ur, vezanu za 4. kuću. Very Happy
Ja bih volela, al nešto sumnjam, jer nemam kandidata za takve poduhvate Crying or Very sad
Šta god da se desi, prvo ću na ovom forumu to objaviti, jer nisi prva koja mi tako nešto predviđa, pa da vas obradujem ili razočaram Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Vita83 Pet Jan 11, 2013 9:36 pm

E tako, pa da znamo kako teorija radi u praksi. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty hmmmm

Počalji  Laufer Pon Mar 18, 2013 1:20 am

Upravo tranzitni uran prolazi preko natalne venere (11 kuci ) i mogu reci da se nista ne desava ali takodje 5 drugih planeta su stale u red takodje da predju preko malene venere....

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pon Mar 18, 2013 7:21 pm

Vita83 ::E tako, pa da znamo kako teorija radi u praksi. Very Happy
Vita, brojim dane...još manje od 2 stepena do egzaktne konjukcije cheers a i MA je tu bom (mada je natalno VE90MA) i JU (vladar V) pravi sekstil na VE... pa će valjda biti nešto
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Vita83 Pon Mar 18, 2013 11:55 pm

ena1976 ::
Vita83 ::E tako, pa da znamo kako teorija radi u praksi. Very Happy
Vita, brojim dane...još manje od 2 stepena do egzaktne konjukcije cheers a i MA je tu bom (mada je natalno VE90MA) i JU (vladar V) pravi sekstil na VE... pa će valjda biti nešto

Po mom nekom iskustvu, konjukcije uvijek daju događaje. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Uto Mar 19, 2013 10:58 pm

Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::E tako, pa da znamo kako teorija radi u praksi. Very Happy
Vita, brojim dane...još manje od 2 stepena do egzaktne konjukcije cheers a i MA je tu bom (mada je natalno VE90MA) i JU (vladar V) pravi sekstil na VE... pa će valjda biti nešto
Po mom nekom iskustvu, konjukcije uvijek daju događaje. Very Happy
Sačekajmo još malo, pa ćemo videti da li ću da demantujem ili da potvrdim tvoje iskustvo cheers
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zima2013 Sre Jul 03, 2013 10:25 am

Na ovoj temi se baš pisalo, a ja nisam ni gledala, setila se tranzita malopre jer sad imam nove momente ....... a ništa se ne dešava kako god ...... Uran mi još uvek tranzitira natalnu Veneru, prošao je za 3 stepena, ali sada i Venera tranzitira natalni Uran Smile
par stepeni pa će da bude egzaktna konjukcija .. dakle, sa jedne strane Uran na Veneri, sa druge Venera na Uranu, a oba aspekta su u trigonu. .. Šta još tu imam, Jupiter i Sunce tranzit kroz prvu kuću, Saturn tranzit kroz petu, Mars iz 12, stiže na AC ..

Da se osvrnem na naslov i sadržaj teme - moj je život ravna linija .. javila sam se u januaru sa istim vestima, posle pola godine opet isto .. Shocked
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 10:33 am

Moja natalna venera vladarka mog znaka i podznaka mi je u 6 kuci na 6 stepenu ovna i Uran je preko nje prelazio nekoliko puta. Mnogo tezak period sam prosla osecala sam se i jos se tako osecam ko da mi se svaka mozdana viuga menja ali bolno. Nisam bila sposobna za samokontrolu koju sam imala oduvek, iscrpljena sam do besvesti, ginekoloski problemi. Mad 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zima2013 Sre Jul 03, 2013 10:43 am

Hm, i meni je Venera vladar znaka (Bik) i isto kao kod tebe u horoskopu nalazi se na 8 ovna (11. kuća) i Uran godinama tu kampuje. I ja sam imala zdravstvene probleme, ali to nisam sa ovom konjukcijom vezivala, jer mi se desava u 11.
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Zorica Pet Jul 05, 2013 1:51 pm

Ti si menjala prijateljstva jer su te povredjivali na neki nacin.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Ned Jul 07, 2013 4:27 pm

ena1976 ::
Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::[justify.
Možda ti donese ponovno neku proživljenu ljubavnu situaciju, e sad da l će biti ozbiljna :lol:Možda ako Saturn umiješa prste, dođe do iznenadnog braka, sve je moguće.  Very Happy [/justify]
Joj ne pominji mi SA! Biće na IC-u u konjukciji sa UR (koji mi je vladar VII)
Eto ti ga, hahahaha, Very Happy, to mora donijeti neku trajnu - Sa promjenu - Ur, vezanu za 4. kuću.  Very Happy
Evo, da javim da trUR0VE i trSA0UR0IC, nisu doneli ni iznenadnu ni trajnu promenu (ni po pitanju veze, ni po pitanju zajedničkog života-braka). Iako je tada bilo još dobrih aspekata (NE iz VII pravio je trigon sa UR, sekstil sa JU, a SO, MA, VE su se muvali sa oko stelijuma na MC) No 
UR je trenutno na nepuna 3 stepena od VE, SA opet na UR... a situacija i dalje neobećavajuća, ako ne i sve gora...
Ostaje da sačekam početak oktobra da UR opet napravi egzaktnu konjukciju na nat.VE, a SA će tada biti u konjukciji sa SMČ i IC (2-3 stepena od svakog) pa se možda neka promena tada desi
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  lilyrose Čet Okt 20, 2016 10:48 am

Tranzitni Uran mi je u kvadratu na natalnu Veneru.
Meni je donio ozbiljne probleme u vezi. Mislim da sam čak pred točkom da veza pukne.
Sredinom Maja je bio prvi egzaktni kvadrat, vjerojatno je to bio početak problema, zatim je krajem jula krenuo retrogradno i upravo je sad sredinom oktobra ponovno u egzaktnom kvadratu, sad u retrogradnom kretanju.
Vidim da će Uran tek krajem godine krenuti direktno, pa će ponovno u egzaktnom kvadratu (3.prelazak) biti u martu. To je zadnji egzaktni kvadrat, tješim se...

Znam da ima "nešto" u ta 3 prelaska, ali ne znam šta točno - je li prvi prelazak naznaka problema, drugi kulminacija, treći rješavanje (npr. kod mene konačan prekid), ne znam... ???
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 4 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu