Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

+26
ena1976
Ovan-Strelac
AfRoDiTiCa
Black-Woman
tanjica
galaksija
mina
alea
zelena dolina
nena
AnaLoznica
Jane
Milica
butterfly
IVA
nolita
Flora
hajkula
Tajna
Izida
luna
inja
Bambola
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
30 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Black-Woman Uto Apr 27, 2010 10:02 am

Hvala punoooo Tanja! sunny

Znam samo da će sledeće godine Jupiter i Uran praviti konjukciju sa natalnom Venerom.
A tranzitni Saturn sekstil sa natalnim mesecom.
Tranzitni pluton (iz 8.kuće) kvadrat natalna Venera.
A kako sam već pola godine u vezi - tačno od kada je tranzitni Saturn napravio konjukciju sa natalnim Marsom (koju smatram ozbiljnom, pa takve planove i imam) nadam se taj Uran i Pluton neće pokvariti sve. Crying or Very sad

A vrlo je moguće da će mi Uran doneti malo socijalizacije, s obzirom na to da mi se u poslednje dve godine život sveo na kuća-posao- posao-kuća.
Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 42
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 10:19 am

Uran i Jupiter će ti doneti više druženja i grupnih aktivnosti. Ne znam šta radiš, nekima se to odrazi i kroz prirodu posla, a kod tebe bi i tako moglo da se odrazi, jer ti je Venera vladar 6.

Tebi bi komunikacija, izražavanje i ideje trebale teći lako. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 27, 2010 10:54 am

bas nista se nije desilo...toliko halabuke ni zasta...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 11:00 am

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:00 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 12:46 pm

Tranzitni Uran u kvadratu sa Vnerom može doneti i prekid neke veze, komunikacije, jer ti je natalna Venera u trećoj, ili čak ni to, nego neko neobično ponašanje za tebe, ili odstupanje od uobičajenog ponašanja u toj oblasti, koja je vezana za kuću kojom tranzitira Uran.

Nekada ima samo više napetosti , nemir, nestabilnosti u emotinom životu. Ne mora da bude baš uvek prekid, može biti i isprekidost u odnosima, čas komuniciraš sa njim, a čas vas nešto razdvaja, ali odnos ne idu kotinuirino i glatko.

Konjukcija Urana na natalnu Veneru je drugačija nego kvadrat, ili opozicija, a kako će da deluje zavisi, kao što lepo reče Izida od našeg natala, kako su nam te dve planete postavljenje u natalu . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 27, 2010 1:49 pm

ovo jeste "Nekada ima samo više napetosti , nemir, nestabilnosti u emotinom životu. Ne mora da bude baš uvek prekid, može biti i isprekidost u odnosima, čas komuniciraš sa njim, a čas vas nešto razdvaja, ali odnos ne idu kotinuirino i glatko. " ali ja sam umorna od toga pa sam odlucila da nadjem novog Smile...baj boze Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  nena Uto Avg 24, 2010 1:05 am

Iskreno receno,ne znam,obzirom da mi je natalna Ve bila napadnuta tranzitnim Sa i Pl (opozicija i kvadrat),i iz tog kosmara ja i moja Ve izadjosmo iscedjene ko limun...sad ponovo cekam ,Ur ide retro, a moja Ve je u Ribama,vlada 5,6 i 10 poljem,a i mojim suncevim znakom(bik),nadam se lepim promenama na tim poljima,a i red je sunny A polako stize i Ju...Uskoro cu nadam se podeliti lepa iskustva vezana za ovu konjukciju sa vama.. sunny
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  zelena dolina Pet Sep 24, 2010 10:56 am

galaksija ::Moja jadna venera vec duze vreme trpi kvadrat od urana,donela mi je jednu romansu iznenada i odnela,sa covekom sam u isprekidanim kontaktima i nismo se dugo videli,ujedno puno sam putovala avionom,ljubav je tajna.mislim da je aspekt odradio svoje,mada je i saturn dugo kvadratirao moju natalnu veneru,pa sam bas emotivno neispunjena bila.

slicno se osecam, meni je ljubav doneo tr.SA 90 VE ali cim je UR setkao 90 po mojoj VE, a jos uvek je tu i to retro zajedno sa JU, mislim da cu skrenuti... iskreno jedva cekam decembar da sve planete krenu direktno jer ovo je samo mucenje Shocked
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Gost Pet Sep 24, 2010 1:45 pm

Au draga, Z.Dolino. Pa znam sta je mucenje(mada kod mene sada nema veze sa Uranom vise)..atoliko cesto da sto kazete nekad su toliko blizu tranzitne planete da ni ne znam po kojoj da merim, radnju nazovi i trajanje. Rolling Eyes

Sada bas gledam datume na otpusnoj listi, kada se meni desavala Salmoneloza(Salmonella Virchov).
Sredinom decembra je Uran bio egzaktno na mom Neptunu(nepoznati uzrok), a na lecenje sam primeljena tek 2.Marta 1987, tada je Saturn(vladar 6 polja) bio direktno na natalnoj Veneri. U tom momentu su Uran, Sunce i Neptun u natalnoj 9-oj, a polako ulaze i Sa i Merkur.
Jupiter tranzitni je tada bio u Ribama sa Marsom,a SMC na mom Asc., a pustena sam uz "blagoslov" Sa kada je egzaktnih 120` gradio na moj Asc. (19.03.1987 Sa 21`23 Strelca).
(ovo kao da je SA bio na mom Asc. Laughing ..imala sam 5god.i 4meseci, sa tezinom od 16,5 kg./110cm.)

Sve se vrtelo oko moje Venere... Rolling Eyes ali istovremeno su tranzitne planete pravile dobre aspekte(kako je natalna Ve bolje postavljena u mom natalu) prema natalnim, ali ono sto je po meni kljucno je ta 9 kuca, i svaka planeta je imala svoju "roll-u".
Takozvani "spas", je donela doktorka "stranog porekla", prolaznik, zadrzala se u tom periodu, do tada se od decembra do prijema davala pogresna prognoza kao i terapija(2 i po meseca), sto dovodi do stanja veoma teskog bolesnika, gde je srce praceno zbog disfunkcije jetre.

I dalje stoji da se epidemioloskom anketom nije moglo utvrditi sa sigurnoscu sta je uzrok oboljenja, iako je majka navela sve vrste namirnica, ali takodje nijedan clan nije oboleo sem "ja" Wink
To su ti tranziti kroz Strelca...sloboda u svemu, sirina lecenja kao i pobunjenistvo protiv smrti Wink xexe..(ala pisem crno).

Zasto sam se uhvatila Urana bash? Pa eto ima veze sa starim ljudima iz "moje kuce" i okoline koji su me "pazili", u tom periodu. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Tranzit urana...

Počalji  Danna Pon Nov 22, 2010 5:56 pm

Koliko vidim tranzit Urana preko natalne Venere doneo je razvod - zbog trece osobe i to nije ostalo tajna,vec je supruga saznala. Jako stresan i ruzan aspekt. Shocked

Danna
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Mar 22, 2011 2:26 pm

U mojoj karti imam aspekt Venera Bq Uran. Venera mi je u Lavu (5.kuća), a Uran u Jarcu (9.kuća). Šta mogu da očekujem? Laughing
Hvala unapred
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Uto Mar 22, 2011 5:14 pm

Dobro došla Afroditice!


Postavi natalnu kartu, jer to je ono neophodno da bi smo mogli da tumačimo tvoje aspekte. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Mar 23, 2011 12:01 pm

Hvala na toploj dobrodošlici flower
Postavila sam kartu.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 23, 2011 1:05 pm

Afroditice, odlično. Sada možeš postavi pitanje , ali ne ovde, već u rubrici Aspekti, pod aspektima Venere, jer ovo je tema vezana za tranzit Urana, onog koji je sada u Ovnu na Veneru natalnu. Nadam se da si me razumela. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Mar 23, 2011 1:20 pm

Jesam. Hvala Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Milica Čet Mar 24, 2011 1:13 pm

Ovaj tranzit može označiti i gubitak nevinosti. Smile

Ako je osoba u vezi, može doneti raskid.
Ako je slobodna, može početi vezu koja će se verovatno brzo završiti, osim ako sama konjunkcija ne ispunjava neku drugu dobru simboliku tipa veze sa strancem, veze sa osobom koja ima naglašen UR u natalu , koja se bavi uranskim pozivom isl.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Ovan-Strelac Pet Mar 25, 2011 5:07 am

Milica ::Ovaj tranzit može označiti i gubitak nevinosti. Smile

Ako je osoba u vezi, može doneti raskid.
Ako je slobodna, može početi vezu koja će se verovatno brzo završiti, osim ako sama konjunkcija ne ispunjava neku drugu dobru simboliku tipa veze sa strancem, veze sa
osobom koja ima naglašen UR u natalu , koja se bavi uranskim pozivom isl.
Meni je Ur0Ve,ali je orbis 7 stepeni(ne znam da li je to puno da bi se osetio uticaj),e sad momak(muz,zivimo zajedno)mi ima naglasen Ur(u 1.kuci Ur0Mo,vladar 5.Ur...),pa mi se cini da smo bas ok u ovom periodu.Zanima me sta mislis da bi to moglo doneti,ako ovaj tranzit,u mom slucaju,u opste ima veze sa ljubavlju?

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Milica Pet Mar 25, 2011 2:56 pm

Ovan-Strelac ::
Meni je Ur0Ve,ali je orbis 7 stepeni(ne znam da li je to puno da bi se osetio uticaj),e sad momak(muz,zivimo zajedno)mi ima naglasen Ur(u 1.kuci Ur0Mo,vladar 5.Ur...),pa mi se cini da smo bas ok u ovom periodu.Zanima me sta mislis da bi to moglo doneti,ako ovaj tranzit,u mom slucaju,u opste ima veze sa ljubavlju?
Ima kod tebe veze s lljubavlju u tom smislu što ne voliš muškarce koji te guše i oduzimaju ti slobodu koju zahtevaš.
S druge strane, tvoja VE je u dobrom aspektu sa UR tako da i kad dođe UR na nju, ne verujem da će rezultovati nekim odvajanjem koje će biti posledica pada emocija, pre ako dođe do odvajanja to može biti zbog posla. Recimo, muž ti ode na rad u inostranstvo na neko vreme. Posebno što ti UR neće kačiti ostale vladare ni 5. ni 7. u tom momentu. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Ovan-Strelac Sub Mar 26, 2011 4:56 am

Milica ::
Ovan-Strelac ::
Meni je Ur0Ve,ali je orbis 7 stepeni(ne znam da li je to puno da bi se osetio uticaj),e sad momak(muz,zivimo zajedno)mi ima naglasen Ur(u 1.kuci Ur0Mo,vladar 5.Ur...),pa mi se cini da smo bas ok u ovom periodu.Zanima me sta mislis da bi to moglo doneti,ako ovaj tranzit,u mom slucaju,u opste ima veze sa ljubavlju?
Ima kod tebe veze s lljubavlju u tom smislu što ne voliš muškarce koji te guše i oduzimaju ti slobodu koju zahtevaš.
S druge strane, tvoja VE je u dobrom aspektu sa UR tako da i kad dođe UR na nju, ne verujem da će rezultovati nekim odvajanjem koje će biti posledica pada emocija, pre ako dođe do odvajanja to može biti zbog posla. Recimo, muž ti ode na rad u inostranstvo na neko vreme. Posebno što ti UR neće kačiti ostale vladare ni 5. ni 7. u tom momentu. Wink
Hvala jos jednom!Potpuno tacno,najbitnije mi je da me ne guse,da imam svoju slobodu i svakodnevno vreme samo za sebe.Na zalost,uglavnom posle odredjenog vremena ispadne sasvim suprotno-posesivnost,ljubomora,nesigurnost,sve ono sto meni kod muskaraca smeta!!

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty može li neko da pogleda?

Počalji  ena1976 Sre Jul 06, 2011 7:23 pm

zanima me šta mi može doneti ova konjukcija tranzitnog Urana i Venere. Sredinom maja sam započela jednu vezu, pa me interesuje da li bi se ona mogla podvesti pod uticaj tranzitnog Urana na Veneru. Nadam se da ću uspešno zakačiti moju natalnu kartu, pošto sam nova na ovom forumu Embarassed

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Mojchart
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty evo natalne :)

Počalji  ena1976 Sre Jul 06, 2011 7:33 pm

[img]Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Moj-chart[/img]
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Milica Čet Jul 07, 2011 4:12 pm

Kod tebe će UR na VE pre doneti ulazak u brak nego razilazak jer ti je UR vladar 7. polja, ali kako će u to vreme tr SA biti 90 nat. SA, može biti otežavajućih okolnosti.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Čet Jul 07, 2011 5:27 pm

Hvala na odgovoru Milice.
Ta otežavajuća okolnost bi mogla biti to što moj sadašnji partner živi u vanbračnoj zajednici i ima dete, a možda to bude neki novi partner scratch hm...ko li bi ga znao?!?!
Vezu sam započela kada je razmak između VE i UR bio 5° (što se može smatrati konjukcijom) ali sam u mnogo tekstova pročitala da veze pod UR ne mogu dugo da opstanu. Znaš li nešto o tome?
I još jedno pitanje, obzirom da će uskoro UR krenuti retrogradno, pa će se posle izvesnog vremena opet približavati VE, da li bi to mogli biti prekidi u vezi ili neka udaljavanja?
Hvala ti još jednom, pošto sam od juče na ovom forumu, baš me je obradovao tvoj brzi odgovor Very Happy
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  ena1976 Pet Jul 08, 2011 4:13 pm

Milica ::Kod tebe će UR na VE pre doneti ulazak u brak nego razilazak jer ti je UR vladar 7. polja, ali kako će u to vreme tr SA biti 90 nat. SA, može biti otežavajućih okolnosti.

Hvala na odgovoru Milice.
Ta otežavajuća okolnost bi mogla biti to što moj sadašnji partner živi u vanbračnoj zajednici i ima dete, a možda to bude neki novi partner scratch hm...ko li bi ga znao?!?!
Vezu sam započela kada je razmak između VE i UR bio 5° (što se može smatrati konjukcijom) ali sam u mnogo tekstova pročitala da veze pod UR ne mogu dugo da opstanu. Znaš li nešto o tome?
I još jedno pitanje, obzirom da će uskoro UR krenuti retrogradno, pa će se posle izvesnog vremena opet približavati VE, da li bi to mogli biti prekidi u vezi ili neka udaljavanja?
Hvala ti još jednom, pošto sam od juče na ovom forumu, baš me je obradovao tvoj brzi odgovor Very Happy
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Ned Jul 10, 2011 11:50 am

Ova godina je ključna za ljubav kod tebe i ona će doneti rešavanje emotivne situacije. Kraj juna, početak jula ti je bio značajana, jer ti se obnavljao jupiterovski ciklus, što je svakih 12. godine, a jupiter ti je vladar 5. kuće, ljubavi, pa je značajno šta ti se tog meseca događalo, jer to dovodi do ishoda veze. Definitivno je bitan septembar za ljubav. Trnazitni Jupiter bio je i u opozciji sa vladarom 7., što je moglo dovesti do nekih promena, napetosti, povaćane potrebe za slobodom jedne strane. Inače Uran još nije došao na Veneru i kod trnzita je konjukcija od 5 stepeni velika,tako da ovaj aspekt nije delovao na početak vaše veze, ako se ona desila ove godine. Gde je bio Jupiter vladar tvoje 5. kuće kada je veza počela, da li u konjukciji sa Venerom možda i naravno svi drugi aspekti koji su bili prisutni u čas početka veze. Značajno je i pogledati uporedne. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? - Page 3 Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu