Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mi u sinastriji

3 posters

Ići dole

mi u sinastriji Empty mi u sinastriji

Počalji  GOGA Pet Dec 19, 2008 2:23 am

ovo dvoje se mnogo vole na jedan dramatican nacin i tesko im ide pet i po godina su zajedno,sta ih ceka? http://www.imagebam.com/image/e598fc21276924

GOGA

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty Re: mi u sinastriji

Počalji  Nale 83 Pet Dec 19, 2008 3:18 am

Ono sto se meni ne svidja je tvoje SO u njegovom XII polju i njegov MO u tvom XII. To mi je prvo zapalo za oko i aspcira me na neke tajne. Ne uzimaj ovo zdravo za gotovo jer sam na pocetku sa ucenjem.
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty Re: mi u sinastriji

Počalji  GOGA Pet Dec 19, 2008 3:35 am

Nale 83 ::Ono sto se meni ne svidja je tvoje SO u njegovom XII polju i njegov MO u tvom XII. To mi je prvo zapalo za oko i aspcira me na neke tajne. Ne uzimaj ovo zdravo za gotovo jer sam na pocetku sa ucenjem.
tu su jos venera i uran,pa njegov smc na mommarsu i njegova ve na mom saturnu,karma ili?

GOGA

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty ...

Počalji  GOGA Sub Dec 20, 2008 1:25 pm

da li bi bio neko voljan da kaze nesto,ima li nade za ovo dvoje

GOGA

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty Re: mi u sinastriji

Počalji  Astrotanja Pon Dec 22, 2008 11:41 am

Gogo, ne vidi se najbolje, da li postoji konjukcija recimo između njegovog Marsa i tvog Jupiter, ili između tvogSaturna i njegove Venere, pa postavi molim te zasebno njegovu i tvoju natalnu kartu kako bi mogli da vidimo na kojem se stepenu nalaze njegove i tvoj planete i da bi mogla da dobiješ odgovor. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty ....

Počalji  GOGA Uto Dec 23, 2008 4:05 pm

da njegov mars i moj ju,su u konjukciji takodje njegova venera moj saturn,konjukcija,njegova venera moj pluton u trigonu,moj pluton na njegovom asc,venera i mars u trigonu,moj mars na njegovom smc,moj smc na njegovom plutonu i uranu/////zanima me jos jedan aspekt a to je njegova lilit na mom mesecu i moja lilit na njegovom mesecu.ekzaktno,da li to uopste deluje i kako?

GOGA

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

mi u sinastriji Empty Re: mi u sinastriji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu