Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

+39
sandraa
Gemini
Katarinaki
luna
IVA
elaelena
Tajna
Flora
Aqua_
nolita
mrs_r
gernica
afrodita
Lisica
vedrana
Snezana
Čarobnica
Strelica
Izida
andjela pizelli
Tratinčica
mesmerized
~Silk~
Zorica
zeka
inja
Astrid
Latica
Nea
moreisunce
Jane
jupiter u raku
Nale 83
joki22
Lima
nina4
-menora-
smesko
Astrotanja
43 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 09, 2009 1:14 am

Ako ti to prija o pomaye da se bolje osecas, onda si se usaglasila sa sobom, bar meni tako lici. alien
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 1:18 am

ma naravno, samo se zezam, a pomalo i ne mogu ni da verujem da tako olako prolazim pored pljeskavica lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:59 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 10:01 pm

btw, gde je meni? metastazirao po celom natalu? lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:08 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 10:10 pm

sta znaci lepa opzicija sa mesecom? molim te, oprezno mi saopsti Shocked

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:13 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 10:14 pm

ko bi reko Shocked clown

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:15 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 10:17 pm

ko bi reko da ce mi iskociti opet nesto iz proslosti i da cu biti nezadovoljna Twisted Evil

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 10:18 pm

mrs_r ::ko bi reko da ce mi iskociti opet nesto iz proslosti i da cu biti nezadovoljna Twisted Evil

Rek'o Saturn iz 1. a i ja pre neki dan, da nije gotovo sa tvojom vezom,ali videcemo...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:19 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:21 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 10:23 pm

pandora* ::Rek'o Saturn iz 1. a i ja pre neki dan, da nije gotovo sa tvojom vezom,ali videcemo...

i njoj ko i meni a clown[/quote]

A tei posebno,jer ce da ti napravi i trigon na vladara 7. Nista nije gotovo.dok ja ne kazem Twisted Evil
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:25 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 10:27 pm

monstruozno mi nestala poruka. saturn je pojeo!!!! a rekla sam sledece (pa citoiram samu sebe): i nasa veza karmicka i bolje ja da se ubijem, jer cu pre ja skapati, nego veza clown i da bi bio bas zgodan trenutak da vam sada kada smo se svi opustili ispricam za moju nogu lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:29 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  nolita Sub Jul 11, 2009 8:25 pm

frendici mi sad prelazi preko asc, i ona je postala druga osoba. mene to čeka, i nekak se ne veselim previše-samo se nadam da se neću jako, jako uozbiljit Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Aqua_ Ned Jul 12, 2009 8:31 pm

Meni prelazi preko natalnog Sunca, i sta reci, nije mi donio nikakve nagrade posebne. samo rad, rad i rad. Uozbiljio me, dao zrelost, i naucio strpljenju..

Pitanje za Astrotanju: Kada Saturn udje u Vagu u oktobru (a tu se meni nalazi i natalno) i aktivira natalni aspekt Venera sekstil Saturn - da li ce to donijeti stabilizaciju staroj vezi ? (Venera i Saturn su mi vladari 5. polja)
Njemu po direkcijama Venera dolazi na natalno Sunce, sto daje najcesce odluke za brak.

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Ned Jul 12, 2009 10:55 pm

Aqva, moglo bi da bude, mada ja gledam osim direkcija i solar, progresije, pa ako se i tu pokalapa onda su sanse vece. Koji su jos aspekti prisutni.
Sta se dogada sa 7. kucom, vl. 7. itd.
Da li je tvoj natal u potpisu? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Aqua_ Ned Jul 12, 2009 11:25 pm

Astrotanja ::Aqva, moglo bi da bude, mada ja gledam osim direkcija i solar, progresije, pa ako se i tu pokalapa onda su sanse vece. Koji su jos aspekti prisutni.
Sta se dogada sa 7. kucom, vl. 7. itd.
Da li je tvoj natal u potpisu? sunny

Jeste draga, to je moja karta u potpisu. sunny

meni je Saturn dao dugo cekanje, pa zato hocu da vidim ima li prosvjetljenja nekog uskoro i zajednickog zivota Smile cheers imala sam i snove neke koji su se ostvarivali, a koje sam pocela sanjati jos krajem prosle 2008. godine, i bili su jako pozitivni. i sada takodjer imam realne snove, i imam osjecaj da ce se ostvariti.(mozda zbog 12. kuce na 29. stepenu) naravno, u pitanju su snovi o braku i ljubavi Smile

A vladar 7. polja je Saturn. 7. kuca mi je znaci u Jarcu. (onaj prije pomenuti tranzitni Jupiter kroz 7.kucu meni nista nije donio po pitanju braka i zajednistva)

sto se tice direkcija, i onoliko koliko se kuzim u astrologiju, vidjela sam da mi po direkcijama sunce dolazi na natalni saturn, a i venera na merkur, koji je suncev dispozitor. valjda je pravilno

flower flower

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Pon Jul 13, 2009 11:31 am

Aqua,


kada ti se obnovi Saturnovski ciklus soci ce sigurno do stabilizacije, preuzimanje novih obaveza i verovatno ce sa jos nekim tranzitima doci i do materinstva. Pluton u 7. ce svakako doneti promene vezane za zajednicu, partnerstvo cim ude u 7., a kave zavisi koliko je naglasen u tvom natalu i kakve aspekte ce praviti sa natalnim. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Aqua_ Uto Jul 14, 2009 10:50 am

Astrotanja ::Aqua,


kada ti se obnovi Saturnovski ciklus soci ce sigurno do stabilizacije, preuzimanje novih obaveza i verovatno ce sa jos nekim tranzitima doci i do materinstva. Pluton u 7. ce svakako doneti promene vezane za zajednicu, partnerstvo cim ude u 7., a kave zavisi koliko je naglasen u tvom natalu i kakve aspekte ce praviti sa natalnim. sunny


Odlicnooo, ma ja predosjecam neke dobre promjene uskoro. a necu se buniti ni ako dodje do materinstva. vidim da ce mi i mjesecev cvor tranzitirat 7. i 8. kucom. sunny cheers

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Sub Jul 18, 2009 8:32 pm

Mrs-r znam da si ti nova na forumu i da se još možda najbolje ne snalaziš, ali ovaj tekst Sanjin tekst o Saturn je zanimljiv i lepo napisan, ali njemu je mesto u rubrici Planete, gde postoji već otvorena tema o Saturnu. Tamo bi mu bilo mesto. U ovoj rubrici kao što naslov kaže možete pisati o Saturnu u Devici. javascript:emoticonp('sunny')

Zamolila bih sve koji pišu na neku temu da ubudiuće pogledaju koje rubrike postoje i da postave u odgovarajuću, jer je komplikovano prebacivanje, a nikako ne bih mogla da obrišem tekst koji je ovako upičetljiv , istinit i zanimljiv.


Zašto sam ovo napisala, pa da priča ne bi krenula sada o Saturnu uopšteno, već da se vratimo na ovu još uvek aktuelnu temu o Saturnu u Devici.

Zanam ja Mrs-r da bi ti više volela da Saturn nije u Devici, ali šta je-tu je i nas druge pogađa na razne način i hteli ili ne moramo da se zapitamo šta je to što trba da menjamo, zašto nam se događa ovo što nam se događa dok je Saturn u Devici. Šta je to što nije dobro i zahteva više rada, muke, odricanja,žrtvovanja, truda, učenja.
ako odbacujemo ono što on hoće da nas nauči, pojaviće se toopet ali u nekom drugom vidu kasnije, tako da nikako ne treba preskakat, bežati i odupirati se njemu. Saturn zahteva razumnost, objektivnost,pogotovo u zemljanoj Devici, gde on upućuje na rad , red i meru, gde je perfecionizam izraženiji, pa ima više i nedoumice , ali i briga, nekada i straha, bolesti, tuge, koje nas opterećuju, muče i ne daju da budemo bezbrižni i spokojni, posebno ako prave neke aspekte sa natalnim. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 8:11 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 6 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu