Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

+39
sandraa
Gemini
Katarinaki
luna
IVA
elaelena
Tajna
Flora
Aqua_
nolita
mrs_r
gernica
afrodita
Lisica
vedrana
Snezana
Čarobnica
Strelica
Izida
andjela pizelli
Tratinčica
mesmerized
~Silk~
Zorica
zeka
inja
Astrid
Latica
Nea
moreisunce
Jane
jupiter u raku
Nale 83
joki22
Lima
nina4
-menora-
smesko
Astrotanja
43 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  sandraa Sub Sep 19, 2009 12:16 pm

ja se sad nadam da sam stavila u potpis Rolling Eyes
sandraa
sandraa

Broj poruka : 6
Godina : 38
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty kako podnosite saturn u devici

Počalji  27 Čet Sep 24, 2009 11:31 pm

Uzasno u potpusnosti (ubijam se radeci...totalna fatalna predanost poslovnim ciljevima koji se opet mukotrpno ostvaruju)..obizrom da se nalazi u mojoj 10 kuci.Nego bi valjda trebalo ocekivati bolja vremena imajuci u vidu da je moj natalni saturn(vladalac mog znaka vodolije ) u vagi u konjukciji sa plutonom (retrogradnim kao i saturn) i marsom na 25stepenu vage .
Ne znam da li , valjda treba ocekivati bolji period (jos kad dodje Jupiter u ribama na moj natalni Jupiter u Skorpiji u prvoj kuci) Rolling Eyes

27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty kako podnosite saturn u devici

Počalji  27 Čet Sep 24, 2009 11:41 pm

Uzasno u potpunosti (ubijam se radeci...totalna fatalna predanost poslovnim ciljevima koji se opet mukotrpno ostvaruju)..obizrom da se nalazi u mojoj 10 kuci.Nego bi valjda trebalo ocekivati bolja vremena imajuci u vidu da je moj natalni saturn(vladalac mog znaka vodolije ) u vagi u konjukciji sa plutonom (retrogradnim kao i saturn) i marsom na 25stepenu vage .
Astrotanja , da li mogu ocekivati bolji period (jos kad dodje Jupiter u ribama na moj natalni Jupiter u Skorpiji u prvoj kuci) Inace mi je Mjesecu u Strijelcu u 2 kuci sa Neptunom..Venera u Jarcu u 3 kuci zajedno sa Merkurom u Vodoliji,a Sunce na 29 stepenu Vodolije u 4 kuci

27
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Sub Okt 24, 2009 10:38 am

Dobro bi bilo da postaviš natal, pa da ćemo onda moći da vidimo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Milica Sub Okt 24, 2009 12:55 pm

Ja sam juče gledala efemeride i šoknula se kad sam skontala da će Saturn u ći u Vagu, doći do 4* i opet se vratiti na Devicu u kojoj će biti još do jula-avgusta sledeće godine...mislim katastrofa.

HOĆU PROMENE!!! Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Okt 24, 2009 4:26 pm

Milica ::Ja sam juče gledala efemeride i šoknula se kad sam skontala da će Saturn u ći u Vagu, doći do 4* i opet se vratiti na Devicu u kojoj će biti još do jula-avgusta sledeće godine...mislim katastrofa.

HOĆU PROMENE!!! Laughing

Nisi znala do juce! No Lucky you! I love you
E, ja zapamtila u devici je od 08.04-22.07.2010... Nece ici daleko samo do 27* 50 device.
Taman da me jos malo preispita i rastrese po podsvsti zbog tr.SA90SA, koji je jos uvek trenutno aktuelan.
Ni ja nisam luda za SA u Devici, ali ko me pita...
Radujem se sto ce sledece nedelje uci u Vagu, pa bar i tih par stepeni i bice u njoj do tvog/mog rodjendana!
Pa mozda se i zaljubim, pod dejstvom SA u vagi.. affraid sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Milica Sub Okt 24, 2009 8:51 pm

To bi bilo dobro zaljubljivanje...pa još pod nekim dobrim aspektom, eto nama i braka. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 3:31 pm

Pozdrav svima!

Nov sam na forumu, pa kako red nalaže, da pozdravim sve, a posebno na ovoj temi.

Do pre godinu i kusur dana, Astrologija je za mene bila potpuna nepoznanica. Moje poznavanje se završavalo na tome da sam Devica, i tačka. I, da skratim, u razgovoru sa poznanikom, požalim se na probleme, teškoće, muku ... a on kaže Saturn!

Šta Saturn, kakve to veze ima sa mnom?! Pa to je samo šesti kamen od Sunca, ona najlepša planeta, sa onim prelepim prstenovima, ... ?!

E baš ta!!! ...

I baš ta planeta me natera da se zainteresujem za Astrologiju, posetim Astrologa, pročitam desetak knjiga i pregršt textova na netu.
Dovoljno da shvatim osnovne pojmove, povežem neke konce i izvedem jasne zaključke.

Svima će biti jasno o čemu pričam kada baci oko na moj natal. Sličnu situaciju koju trenutno preživljavam sam imao pre oko 7 i 15 godina (znate o čemu pričam). Najblaže rečeno, kukuuuuuuu! Ali ne krivim Saturn, krivim sebe! Savetujem vam da i vi razmišljate isto.

I da vas puno ne davim u svom prvom postu u životu, pokušavam da dam svoj skromni doprinos kuknjavi pod Saturnom, tako što vam mogu preneti neka svoja iskustva stečena u ovom zaista teškom periodu života. Ako vas iz bilo kog razloga, bilo šta interesuje, stojim na raspolaganju ali kao što znate, sve je individualno ...

Prepričavanje svega proživljenog bi bilo predugačko za forum ,a taman za interesantnu knjigu.

Mudrost se isključivo stiče na preživljenom iskustvu ali se loše posledice nemanja mudrosti mogu ublažiti znanjem.

Zato čitajte, učite, pitajte, slušajte!

Veliki pozdrav

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 3:46 pm

Pozdrav i tebi,
baš je lep način na koji si pristupio forumu ne traživši odmah odgovore na svoja pitanja već ponudivši svoje znanje i iskustvo.
Eto, i to je svakako jedna pametno naučena lekcija Saturna Smile
S obzirom da poslednjih godina osećam veliki uticaj SA na moj život, osećaću ga i narednih, mene jako zanima iskustvo drugih ljudi vezano za njega.
Pre godinu i po dana prešao je preko VE, sada me čeka tranzit na MO....

Za početak, mogao bi da nam napišeš neke opšte smernice, šta je sve to doneo ili odneo u prethodnom periodu
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 3:53 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:53 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 4:10 pm

Svakako mi je bilo gore pre 15 god! Mada se ovaj period jos uvek nije zavrsio, pa videcemo ...
Oženjen srećno (i dalje) već 20 god. dve velike ćerke (20 i 15 god).
Porodica je jedina stvar koju nisam izgubio. Mislim čak da smo još jači i privrženiji nego pre.
A šta mi je dao?! SVE!
Tranzitom preko Sunca, bukvalno sve! Materijalno! A sa tim i prekomerno trosenje!
Pa zbog toga sada ispastam, klasicna navlakusa! Imao sve pa nemao nista!
A sa tim, nesta para pa nesta i prijatelja! Ma nema nikog!
Depresija, problemi na poslu, dugovi, strahovi ... aaaaaaaaa!
Ma mogu da pisem do sutra ...

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 4:20 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 4:27 pm

I ja se nadam, ko prezivi neka prica!

Pretpostavljam da ti je jasno koliko je ovaj period za mene tezak, obzirom da je ceo moj zivot u simbolici 5. kuce!
Igra, zezanje, izlasci, ludilo, skupo, lepo, drzi, nedaj ...
A sad?! Potpuno suprotno!
Nedam se u svakom slucaju, i ovo ce proci!

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 4:31 pm

i zaboravih, na 180 se sve ispoljavalo na spoljnom planu, dok je sada sve obrnuto ...

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 4:36 pm

Dobro došao i doneo nam znanje i mudrost, koja dolikuju tvom imenu Merkur! Very Happy cheers sunny

Dok tranzitir petom pored učenja, nadam se da koirstiš neke svoje kreatine potencijale i pretvoriš svoja iskustva i u tu pomenutu knjigu, ili nešto što će da poučava decu, mlade.

Tranzitni Saturn u petoj verovatno koristiš i u ispoljavanju većih obaveza, odgovornosti prema sopstvenoj deci. Da li si imao probleme i sa njima dok je trazitirao petom i bio u konjukciji sa natalnim Suncem i Merkurom? sunny

Što se tiče zabave nje je uvek malo sa Saturnom u petoj, a može da utiče nepovoljno i na ljubav, bliskost, raspoloženje, emotino stanje, koje naginje melanholiji, tugi, neispunjenosti, nezadovoljstvu i sl.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 4:41 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:52 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 4:49 pm

Astrotanja ::Dobro došao i doneo nam znanje i mudrost, koja dolikuju tvom imenu Merkur! Very Happy cheers sunny

Dok tranzitir petom pored učenja, nadam se da koirstiš neke svoje kreatine potencijale i pretvoriš svoja iskustva i u tu pomenutu knjigu, ili nešto što će da poučava decu, mlade.

Tranzitni Saturn u petoj verovatno koristiš i u ispoljavanju većih obaveza, odgovornosti prema sopstvenoj deci. Da li si imao probleme i sa njima dok je trazitirao petom i bio u konjukciji sa natalnim Suncem i Merkurom? sunny

Što se tiče zabave nje je uvek malo sa Saturnom u petoj, a može da utiče nepovoljno i na ljubav, bliskost, raspoloženje, emotino stanje, koje naginje melanholiji, tugi, neispunjenosti, nezadovoljstvu i sl.sunny

Hvala na dobrodoslici!

Ma nista od knjige! Nemam tih afiniteta. Jos uvek! A da poducavam decu, poducavam svoju, nadam se uspesno! Very Happy
Sa decom zaista nisam imao i nemam nikakvih problema, hvala i Bogu i Svemiru!
A zabava i igra?! Kako to bese izgleda! Salim se, ima ih jos ali u ogranicenim kolicinama. Ipak sam Merkur na kvadrat!

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Merkur Uto Apr 27, 2010 4:52 pm

...e vidis mene je upravo tu u 7 zveknuo, imas natal u potpisu pa vidi, uporedo sa tranzitom UR mio je bas posteno doakao a jos ih i natalno SA i UR imam u 180 pa ti vidi... What a Face[/quote]



Sve mi jasno!

Merkur

Broj poruka : 12
Godina : 55
Локација : BG
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 10 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu