Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

+39
sandraa
Gemini
Katarinaki
luna
IVA
elaelena
Tajna
Flora
Aqua_
nolita
mrs_r
gernica
afrodita
Lisica
vedrana
Snezana
Čarobnica
Strelica
Izida
andjela pizelli
Tratinčica
mesmerized
~Silk~
Zorica
zeka
inja
Astrid
Latica
Nea
moreisunce
Jane
jupiter u raku
Nale 83
joki22
Lima
nina4
-menora-
smesko
Astrotanja
43 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 9:35 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Ned Avg 23, 2009 5:30 pm

Meni danas neki cudan i tezak dan...
Nemam snage ni volje ni da citam, ni da cistim po kuci, ni da spavam, ni da gledam TV..
A tranziti aktivirali natalne kvadrate...
Valjde ce proci, "sutra" je novi dan... affraid
Ali do "sutra" ima jos puno dana, dok SA ne udje u VAGU...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Tranzitni saturn op. natalna venera

Počalji  luna Čet Avg 27, 2009 11:25 pm

Flora ::Meni danas neki cudan i tezak dan...
Nemam snage ni volje ni da citam, ni da cistim po kuci, ni da spavam, ni da gledam TV..
A tranziti aktivirali natalne kvadrate...
Valjde ce proci, "sutra" je novi dan... affraid
Ali do "sutra" ima jos puno dana, dok SA ne udje u VAGU...
Bas ovako. Tranzitni saturn u xi kuci opozicija venera u v. Moja prijateljica me vec mesecima upozorava a ja vise nemam volje da zivim. Cesto mi kaze ovo jos samo ovaj period SA sazrevanja i sve ce biti bolje, a kad udje u Vagu mojim mukama je kraj. A ja sada gledam ovu novu kombinaciju SA opozicija Venera i cekam sa strepnjom novi dan ...Pa ako neko zeli da pogleda tu je Solar
https://2img.net/r/ihimizer/img22/2808/solarzyg.jpg

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Čet Avg 27, 2009 11:30 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Katarinaki Pet Avg 28, 2009 3:05 am

Da li moze neko,molim vas,da mi rastumaci los uticaj Saturna,posto sam ja Devica u horoskopu....mislim da mi je Saturn u natalu u 3.kucu u strelcu,ali tu je i moja natalna karta pa bolje neko strucniji to da vidi Very Happy Very Happy Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2at01kacahp858592.gif/

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Pet Avg 28, 2009 4:33 pm

Katarinaki ::Da li moze neko,molim vas,da mi rastumaci los uticaj Saturna,posto sam ja Devica u horoskopu....mislim da mi je Saturn u natalu u 3.kucu u strelcu,ali tu je i moja natalna karta pa bolje neko strucniji to da vidi Very Happy Very Happy Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2at01kacahp858592.gif/

Nisam strucnak, ali mogu malo da pojasnim...
Verovatno te zanima sada tranzit Saturna? On je jos uvek u 12.polju. A to bas i nije najbolje za saturna..ovo je polje, prema Duporu, najgore polje...govori o tajnim neprijateljima, o zatvorima, bolnicama, teskim psiholoskim problemima, 12 polje su i ludnice, kriminalci, podvale, tuzbe, tajne etc etc...da ne nabrajam. Aaali, uskoro ce Saturn napustiti tvoje 12 polje.pocetkom Novembra i tranzitirace prvim poljem u Vagi...
Verovatno si osetila neka ogranicenja do sada? Inace, ne znam koliko dovoljno znas o planetama(tj osnovno)Saturn je ucitelj, naredbodavac. Mnogi misle da je nepravedan(ali kao sto kaze Nikola Djuricko u Karaokama'takav je lepi Dzoni, strog, ali pravedan:-)))) to isto vazi i za Saturna...on samo trazi da ispunimo njegovu misiju, i naravno ako se ponasamo drugacije od njegovih zahteva-vidni su negativni rezultati-slomovi, bolesti, letargija etc..ti si u prethodnom periodu ovaj tranzit mogla da prevazidjes "davanjem bez ocekivanja"..bezuslovno davanje
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  luna Pet Avg 28, 2009 6:57 pm

To znaci da posto meni znak vage pocinje u XII polju ulazak SA u vagu i nece za mene da znaci nesto bolje nego cak i gore od ovoga sada Sad


Poslednji izmenio gogam dana Pet Avg 28, 2009 7:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 7:10 pm

Losi tranziti se najvise osecaju u glovnim kucama - 1,4,7,10, zatim u sledujucim ali mnogo manje, pa tek onda u padajucim. Tranzit Saturna se najmanje oseca u 12 kuci, to je sve ono sto nam je iza ledja, cega smo nesvesni, sto je potisnuto. To moze biti neprijatno ako pri tom tranziti aspektuje licnu planetu, pa ce izrazavanje biti preko te planete vise nego sto ce to tranzit kroz 12 kucu pokazati.
Ne zelim da naplasim ljude kojima tek treba preci u prvo polje ali tranzit Saturna kroz 1 kucu je brlo bolan i neprijatan, osim ljudima koji vec imaju naglasen saturnovski princip, dobre aspekte i poziciju Saturna u natalu.
Tranzit SA kroz prvo polje donosi probleme sa zdravljem, gubljenje kilaze, bol, depresiju... To je period u kome se moramo uozbiljiti i uzeti na nas odgovornost za sve stvari koje samo zanemarivali ranije. Postavka Saturna u natalu ce detaljnije opisati probleme sa kojima se suocavamo, ali je njegov utidaj znacajno neprijatniji u 1 kuci, nasuprot 12. Tada on iznosi na videlo i osvescava u osobi sve probleme koji su se nagomilali dok je bio u 12 - Dupor kaze toliko je bolno da covek gotovo poruzni u tom periodu!!!
Cak je i u natalu najbolje da vam je Saturn - planeta stradanja, bola, ogranicenja i nemogucnosti u 12 kuci. On tamo najslabije deluje!!! Naravno ako imate MO ili VE u 12 polju, da ce vam tranzit Saturna zagorcati zivot, ali sam tranzit kroz 12 kucu je najmanje osetan od svih njegovih tranzita...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  luna Pet Avg 28, 2009 7:51 pm

Osetila sam dobro SA (u natalu SA mi je u VII) u X i XI kuci zato sto je pravio lose aspekte sa planetama natal V kuce.

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Pet Avg 28, 2009 8:51 pm

Gogam, kad Saturn prestane da ti prvi opoyiciju sa Venerom i konjukcijusa Plutonom biće ti znatno lakše, nego sada. Mnogo toga kod tebe zavisi od tvog razmišljenja, tvog stava, vl. 3. Jupiter je u prvoj i prihvatanjem pozitivnog stava, razvijanjem optimizma i pozitivnog razmišljanja bićeš u mogućnosti da se bolje osećaš i doživljavaš poztivna iskustva. Znam da je to lako reći, a teško postići, ali Saturn nas tera da se trudimo, da prihvatimo i teškoće, koje žvot donosi, da se suočimo nekada i sa neprijatnim iskustvima, jer i toga ima u životu, ali točak sudbine se kreće i nakon lošeg perioda dolazi uvek bolji. Od kraja oktobra biće ti lakše, a prijatnih događanja, više optimizma i sreće doći će već krajem decembra, početkom januara. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Pet Avg 28, 2009 9:04 pm

gogam ::To znaci da posto meni znak vage pocinje u XII polju ulazak SA u vagu i nece za mene da znaci nesto bolje nego cak i gore od ovoga sada Sad

Gogam, procitala si sta kazu iskusniji astrolozi od mene. Ovo sam napisala prvo zato sto moje dve prijateljice imaju trenutno Saturna u 12. kuci..i kazu da nisu ni za sta..da im se nista ne radi, da su mrzovoljne, i jednom recju nije im ni do cega..Ali ovde sam procitala sa se mnogi zale i na Saturna u sedmoj kuci..i meni je u sedmoj, ne kazem da mi cvetaju ruze, ali je jako bitno da znamo sta od nas on trazi-koji su negovi zadaci koje mi moramo ispuniti. Neka je i patnja u pitanju, ali patnja iz koje ces ti, ja ili bilo ko ovde izaci jaci. Sada da zvucim kao one starije zene-kako je zdravlje najbitnije sve drugo se prevazidje i ojaca nas... cheers
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Gemini Pet Avg 28, 2009 10:40 pm

Pozdrav svima..Nova sam..i gde cu prvo, ako ne kod "omiljenog mi Saturna"..Zanima me da li je glavna kocnicu kod mene podmetno Saturn, jer ja dve godine vucem jedan ispit. Poslednji ispit..Naime, polozila sam poslednji put 27. Oktobra ispit 2007 g., i evo vrtim se u krug tako skoro cele dve godine. Da ne budem odmah dosadna, ali kao da su sve vradzbine ovog sveta bacene na mene, nista mi ne ide ni ljubav, ni faks..

Help, help
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Pet Avg 28, 2009 11:55 pm

Gemini, dobro došla! sunny flower

Gemini ovde ne vidim natal, ali malo pre sam videla na kratko. Čini mi se da ti je Saturn tranzitni bio u 9.? Ako je tako, ne čudi me što si imala probleme prilikom studiranja. ti imaš sunce i Mars u Bliizancima u opoziciji sa Jupiterom i čini mi se Uranom u Strelcu. Kada Saturn izađe iz kvadrata sa svim tim planetama biće ti mnogo lakše. Ostaće još neko vreme Uran u Ribama da pravi kvadrate, ali ćeš biti manje teško. Jupiter i Neptun iz vodolija prviće krajem godine dobre aspekte prema tvojim planetam u Blizancima i Sterelcu, pa eto prilike da u nekim stvarima dođe do boljitka.Postavi natal u potpisu da vidimo o čemu je tačno reč, da ne bude nagađanja. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Avg 29, 2009 1:10 am

Posto sam procitala na astromedicini Astrotanjinu pricu o tome sta joj je sve "doneo" tranzit SA pri setnji po kucama, pitah se da li ce mene ovaj SA da "potkaci" i na zdravstvenom planu. Inace se osecam lose, a ja to sve pridajem tranzitu SA u Devici, ali cini mi se da moji problemcici zasluzuju skoriju posetu doktoru.
Naime od onijh velikih vrucina krajem jula ja kijam, grlo mi je crveno, malo me usi boluckaju...
Kada je to pocelo i kada mi cajevi, obloge od rakije, vitamini i sve ostalo ne pomogose, ja poceh sa antibioticima, kapima za usi...i kao sredi se stanje...Privremno, jer i dalje imam isti problem...
Zatim od pre dva dana imam neki cudan bol u donjem delu stomaka, koji se reflektuje u bokove...
Nije to tipican bol, kada zaboli jajnik, vec neki unutrasnji bol...pa razmisljam sta bi moglo biti...
Mozda jajnik (?), zatim upala mokracne besike (ali nemam ni jedan simptom) ili mozda bubrezi...
Sve me ovo iritira i neda mi mira, koga i onako imam u promilima... pig

Pitam se da li je sve ovo delo SA ili mozda tranzit PL kroz VI kucu nosi probleme sa zdravljem?
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Tajna Sub Avg 29, 2009 7:35 am

Flora ::Posto sam procitala na astromedicini Astrotanjinu pricu o tome sta joj je sve "doneo" tranzit SA pri setnji po kucama, pitah se da li ce mene ovaj SA da "potkaci" i na zdravstvenom planu. Inace se osecam lose, a ja to sve pridajem tranzitu SA u Devici, ali cini mi se da moji problemcici zasluzuju skoriju posetu doktoru.
Naime od onijh velikih vrucina krajem jula ja kijam, grlo mi je crveno, malo me usi boluckaju...
Kada je to pocelo i kada mi cajevi, obloge od rakije, vitamini i sve ostalo ne pomogose, ja poceh sa antibioticima, kapima za usi...i kao sredi se stanje...Privremno, jer i dalje imam isti problem...
Zatim od pre dva dana imam neki cudan bol u donjem delu stomaka, koji se reflektuje u bokove...
Nije to tipican bol, kada zaboli jajnik, vec neki unutrasnji bol...pa razmisljam sta bi moglo biti...
Mozda jajnik (?), zatim upala mokracne besike (ali nemam ni jedan simptom) ili mozda bubrezi...
Sve me ovo iritira i neda mi mira, koga i onako imam u promilima... pig

Pitam se da li je sve ovo delo SA ili mozda tranzit PL kroz VI kucu nosi probleme sa zdravljem?

Flora volim tebi da odgovorim i da citam tvoje odgovore, a ono sto ne volim i u cemu sam cak vrlo neuredna su odlaski kod lekara i svakodnevne obaveze, to ti je moja sestica. Ja sam takodje sa Saturnom na Mesecu osecala razne tegobe, sve me je bolelo, pa da budem iskrena i sa ovom opozicijom sa Venerom se, tokom zadnje godine, nisam osecala kao svoj na svome... Znas sta ja radim? Samo zamisljam kako me svetlo obasjava i kako mi sva bol preko kontakta sa zemljom izlazi iz tela, stalno to radim i 1000 puta dnevno kazem sebi - ja sam zdrava i osecam se odlicno, ja sam zdrava i osecam se odlicno, posle 2-3 dana ja se stvarno osecam bolje. Tako ja sebe lecim... Ne posecujem lekare! Mozda to i nije dobro, ne znam, ali meni pomaze.
Moj muz ti je nasuprot meni kao Ribi Devica, on odmah trci kod lekara, ispitivanja, lekovi, sve sto moze da se uradi i samo kuka kako mu nije dobro - kad mu nije dobro... Znaci postoje razni nacini da se covek leci, samo je pitanje u sta ti licno verujes... Ja lekarima ne verujem, oni me bace u jos vecu depresiju sa recima - moras ovo ili ono, trebalo bi ovo ili ono. Ja kad cujem moras i trebas, ja se skamenim, osecam se uslovljeno, pritisnuto, uplaseno, kao da nesto ne radim kako treba, proradi nesigurnost i jos sam bolesnija i jadnija... Nasuprot tome, moj muz odmah pocne da se pridrzava onoga sto su mu rekli i veruje da ce mu to pomoci... Oboje se izlecimo, samo su nacini drugaciji. Ti vidi sta za tebe stima...

Sigurna sam da su problemi Saturna na Mesecu psihosomatske prirode, sve je to delovanje neke unutrasnje krivice,u odnosu na sta ces shvatiti tek kad se pomeri sa tog mesta! Sada imas samo osecaj pogresnosti... To je Saturn - osecaj duboke zivotne promasenosti, mnogo je bre tezak!!! Boli te celo telo zbog stvari koje su uradila ili nisi uradila. Nekada ako mozes da sagledas, sto je u trenutku desavanja tesko ili nemoguce, videces da su to bolovi proslosti i nemogucnost da oprostis sebi nesto davno uradjeno. To moze biti i pogresan pogled, bahata rec, nesto sasvim suptilno i malo sto se uvuklo u tvoju podsvest mozda jos u detinjstvu, ili nekoj mladalackoj dobi, a potpuno je bezazleno i detinjasto kao kad dete pomisli - ja sam kriva sto su mi se roditelji razveli - oni to rade samo zbog mene! Ili u tvom slucaju - nisam bila dobra zato me je mama napustila! Besmislica! Takva secanja i misli Saturn mnogo kasnije pretvara u fizicke boli i komplekse... Znam, veruj mi, uz sve moje egzaltacije ja sam i taj jadni napaceni Saturn u Raku, bez dobrog aspekta, bez pomoci, sam i napacen u svome padu i ako sam nesto osvestila to je ON - taj mucitelj Saturn koji je savest i krivica i tuga i sram naspram najmanjih stvari koje smo mogli ili trebali uraditi drugacije. Zato ne volim moras i trebas, jer je to ono cime sebe mucim - trebala sam, mogla sam...

Kroz isto to ti sada prolazis... Mozda je moglo da bude ovako ili onako, mozda je trebalo uraditi, mozda sam previse uradila, stalna pitanja i stalni nemir, stres i nemogucnost da se oprosti samom sebi!

A lekari, uz sve najbolje namere i svo obrazovanje ni ne znaju da lece posledice, samo posledice naseg psiholoskog nemira, nasu krivicu i strahove, nasa secanja iz destinjstva, nedostatak ljubavi, paznje, posvecenosti jer tu je koren svakog bola i u tome je kljuc Saturna - svake bolesti, nemira i straha. Zato draga moja ucini ono sto ti dusa trazi - placi, udaraj po jastucima, ispolji svoj bes jer negativna energija koju gomilas, a koja je nesvesna ce se lekom zaleciti ali ne izleciti, jer samo vrhunski psihijatar i samo vrhunski duhovni ucitelj - ili ti sama, mogu proniknuti u uzroke tvog stida ili srama koji bolest postaje kasnije...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Gemini Sub Avg 29, 2009 1:53 pm

hoce li meni neko da pomogne sa mojim Saturnom u 10p ( napoleon, hitler).. Question Question Question
Kompleksi koje vrste??
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Sub Avg 29, 2009 3:19 pm

Kompleks autoriteta, vlasti, kompleks oca, ili jednog roditelja su ti koje donosi Saturn u 10. Kako je tebi Saturn u konjukciji sa Plutonom onda tu ima volje za moći, nametanjem svoje svolje i sl. Potreba za dokazivanjem upravo roditeljima je to što postoji u osobi. Bilo da je jedan roditelj ima nešto Sturnovsko u sebi strog, radan, sa osećaje odgovornosti da ne pokazuje dovoljno osećanja, ili da je orjentisan prema relaizaciji svojih ambicija itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Gemini Sub Avg 29, 2009 3:49 pm

Astrotanja ::Kompleks autoriteta, vlasti, kompleks oca, ili jednog roditelja su ti koje donosi Saturn u 10. Kako je tebi Saturn u konjukciji sa Plutonom onda tu ima volje za moći, nametanjem svoje svolje i sl. Potreba za dokazivanjem upravo roditeljima je to što postoji u osobi. Bilo da je jedan roditelj ima nešto Sturnovsko u sebi strog, radan, sa osećaje odgovornosti da ne pokazuje dovoljno osećanja, ili da je orjentisan prema relaizaciji svojih ambicija itd. sunny

Da da, majka je kod mene izgleda predstavljena 10-om kucom. Da, draga Astrotanja, vi kao da me poznajete, tako opisujete sve u vezi sa mnom. Mama je autoritet, stroga, ambiciozna, radisa, od 24 h cini mi se radi 25h. Mama=pravi Saturn je usadila tu neku ambicioznost i borbenost kroz zivot, ali kao sto sam pisala ranija, ja sam se malo uspavala sada. Nadam se da tako mora biti pale pale
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty ah

Počalji  sandraa Pon Sep 14, 2009 11:10 pm

Ah taj Saturn u Devici !!!! Meni se zivot kompletno promenio otkako je on u mom znaku. I neverovatno kako se nizu neuspehi jedan za drugim, a trudite se vise nego ikad??? Kad ce vise izaci???
sandraa
sandraa

Broj poruka : 6
Godina : 38
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  sandraa Pon Sep 14, 2009 11:24 pm

sandraa ::Ah taj Saturn u Devici !!!! Meni se zivot kompletno promenio otkako je on u mom znaku. I neverovatno kako se nizu neuspehi jedan za drugim, a trudite se vise nego ikad??? Kad ce vise izaci???

Htela sam da kazem neuspesi Smile Nisam ja ni znala da taj Saturn tako snazno deluje. Samo sam se jednog dana zapitala sta se ovo desava, odakle ovoliko losih stvari jedna za drugom. Nece me pa nece. Prvo pocnimo od porodice. To je prvi aspekat na kom sam osetila totalne promene. Zatim finansije i ljubav. Izuzetno snazno sam osetila ovaj uticaj Saturna. Za trenutak pomislim da se neko igra sa mnom ili me je vezao, pa me gleda kako se koprcam. Ali bukvalno Smile Koliko puta sam postavila pitanje, jel se ovo neko igra sa mnom??? Nema sumnje da mi se zivot totalno promenio za ovih 2 i po godine. Na mojom natalnoj karti Saturn mi je u 6-toj kuci, direktno, na 22 stepeni i to u Skorpiji. Sta to znaci zapravo? Isto tako imam Merkur square Saturn i Mars square Saturn. A Mars i Merkur su mi u Lavu, 3ca kuca. Da li neko moze ukratko da mi protumaci ovo ? Very Happy
sandraa
sandraa

Broj poruka : 6
Godina : 38
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  senka023 Čet Sep 17, 2009 11:20 pm

sandraa ::
sandraa ::Ah taj Saturn u Devici !!!! Meni se zivot kompletno promenio otkako je on u mom znaku. I neverovatno kako se nizu neuspehi jedan za drugim, a trudite se vise nego ikad??? Kad ce vise izaci???

Htela sam da kazem neuspesi Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_smile Nisam ja ni znala da taj Saturn tako snazno deluje. Samo sam se jednog dana zapitala sta se ovo desava, odakle ovoliko losih stvari jedna za drugom. Nece me pa nece. Prvo pocnimo od porodice. To je prvi aspekat na kom sam osetila totalne promene. Zatim finansije i ljubav. Izuzetno snazno sam osetila ovaj uticaj Saturna. Za trenutak pomislim da se neko igra sa mnom ili me je vezao, pa me gleda kako se koprcam. Ali bukvalno Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_smile Koliko puta sam postavila pitanje, jel se ovo neko igra sa mnom??? Nema sumnje da mi se zivot totalno promenio za ovih 2 i po godine. Na mojom natalnoj karti Saturn mi je u 6-toj kuci, direktno, na 22 stepeni i to u Skorpiji. Sta to znaci zapravo? Isto tako imam Merkur square Saturn i Mars square Saturn. A Mars i Merkur su mi u Lavu, 3ca kuca.


Da li neko moze ukratko da mi protumaci ovo ? Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_biggrin



Bilo bi dobro da postavis natalnu kartu u potpis...
lakse ce se uociti planete i aspekti... Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_smile
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  sandraa Čet Sep 17, 2009 11:54 pm

Bilo bi dobro da postavis natalnu kartu u potpis...
lakse ce se uociti planete i aspekti... Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_smile[/quote][img][/img]

[url=Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Cartephp.th]Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Cartephp.th[/url]
sandraa
sandraa

Broj poruka : 6
Godina : 38
Datum upisa : 14.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty re

Počalji  IVA Sub Sep 19, 2009 2:10 am

Evo meni sad saturn prelazi preko plutona. Primirila sam se nesto , gledam filmove, meditiram, pijem cajeve. Valjda zbog retro merkura ,sad mi je javljaju i srecem neke ljudi od ranije , zavrsavam neke poslice koje nisam zavrsila. Ko god me zove , zove po dva puta, i ja isto, komp mi koci. I nesto me muce noge. mnogo sam se nesto primirila:) scratch
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Sep 19, 2009 10:01 am

sandraa ::Bilo bi dobro da postavis natalnu kartu u potpis...
lakse ce se uociti planete i aspekti... Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Icon_smile
[img][/img]

[url=Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Cartephp.th]Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Cartephp.th[/url][/quote]

Ove karte su jako nepregledne i sitne. Vidi se da imas Veliki trigon i Veliki krst...
Please, uradi kartu na astro.com, pa je download-uj, najlakse je na dodaj.rs, stavi je u potpis, imas na sajtu objasnjenje kako se to radi,ako zapne...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Tajna Sub Sep 19, 2009 10:12 am

Flora kad kliknes na kartu otvori ti se nova strana - uvecana...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 9 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu