Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

+39
sandraa
Gemini
Katarinaki
luna
IVA
elaelena
Tajna
Flora
Aqua_
nolita
mrs_r
gernica
afrodita
Lisica
vedrana
Snezana
Čarobnica
Strelica
Izida
andjela pizelli
Tratinčica
mesmerized
~Silk~
Zorica
zeka
inja
Astrid
Latica
Nea
moreisunce
Jane
jupiter u raku
Nale 83
joki22
Lima
nina4
-menora-
smesko
Astrotanja
43 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Čarobnica Uto Jul 21, 2009 9:05 pm

pandora* ::Mene rasturi ko beba zvecku... Evil or Very Mad

Ili te je zgazio kao mače muškatlu lol! lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 9:07 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Čarobnica Uto Jul 21, 2009 9:19 pm

pandora* ::Pukla sam ko parket lajsna od njega lol!

Nemam ništa da dodam lol! Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 9:24 pm

Čarobnica ::
pandora* ::Pukla sam ko parket lajsna od njega lol!

Nemam ništa da dodam lol! Laughing
Sta da ti pricam kad sve znas lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 9:26 pm

Dosta je price Vas dve "Saturnovke" Umesto da ova tema vrvi od vasih postova,vi kukate...ne razumem No
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 9:30 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Aqua_ Sre Jul 22, 2009 12:20 pm

Pandora, nemoj ga "grditi", znas da on zna gadno da se naljuti. Hvali ga, bice mnogo srdacniji sunny

Evo, nema jos puno do 31. oktobra kada ulazi u znak Vage, gdje je i egzaltiran - tu se najbolje osjeca. Cool (tako kazu Very Happy

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Čarobnica Sre Jul 22, 2009 4:15 pm

Strelica ::Dosta je price Vas dve "Saturnovke" Umesto da ova tema vrvi od vasih postova,vi kukate...ne razumem No


Ja nemam ništa protiv Saturna...efikasno lol! lol! lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Nea Pet Jul 31, 2009 8:05 pm

Moram reći da mi je žao što odlazi Saturn od mog vladara Sunca .... Sad

Cijelo vrijeme dok je bio tu, osjećala sam se kao zaštićena nekom višom silom - kao da je uz mene cijelo vrijeme bio duh nekog dobrog starca koji je djelovao smirujuće i opuštajuće, držao me za ruku i pokazivao mi moje dužnosti koje sam ja mogla i htjela prihvatiti samo zato što je on tu.
Kao da je neki važni učitelj sišao s Olimpa kako bi mi pokazao u praksi rješenja mojih problema i da je lijepo rješavati probleme, ali sada kad ode dalje bojim se da će mnome opet zavladati Venera i svi njeni sekstili na neodgovoran vatra-zrak način
Crying or Very sad

Nadam se da ću u idućem životu biti S0 konjunkcija SA, a ne PL, iako me PL mnogo štiti i donosi mi u život Škorpije koje me vole Very Happy
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Kada ce sve ovo da prodje...

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 4:12 pm

Evo i mene da Vam se pridruzim sunny
Vidim dosta poznatih "lica" affraid
Moj natalni SA je u XII kuci u Devici, dispozitor ME u Ribama...kako god okrenem ne moze bez XII kuce ili Riba, sto je u sustini isto... Twisted Evil
Iskreno receno, moj MO i ME su tesko aflikovani tj.lose aspektovani, a ME je i u padu... What a Face
Tranziti SA u Devici, danas na 20 stepenu, egzaktna opozicija sa natalnim ME, pa mi oprostite sto necu biti koncizna, jasna i sto cu praviti gramaticke greske... alien I ceka me jos teskih aspekata, tako da sam poprilicno uznemirana Suspect
Uglavnom kao po nepisanom pravilu tranzitni SA ce aspektovati sve planete i cvorove, koji cine Veliki krst ili ako iskljucimo cvorove T kvadrat
Za sad mi tranzit SA nije doneo nista fizicki i konkretno vidljivo, ali mi konstantno donosi unutrasnje promene i preispitivanja...I rasciscavanje sa starim, sukob starog i novog...verovatno zbog Ur u ribama koji pravi opoziciju sa MO...Uglavnom sve puca preko MO, koji je i vladar ASC.
Puno osamljivanja i lutanja po dubokoj podsvesti, a posto je UR presao preko ME i sve vece interesovanje za astrologiju!
Osecam njegovu aktivnost od momenta ulaska u Devicu i posto u svom tom kretanju gradi puno opozicija i kvadrata pisacu malo kasnije flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 7:47 pm

Flora ::Evo i mene da Vam se pridruzim sunny
Vidim dosta poznatih "lica" affraid
Moj natalni SA je u XII kuci u Devici, dispozitor ME u Ribama...kako god okrenem ne moze bez XII kuce ili Riba, sto je u sustini isto... Twisted Evil
Iskreno receno, moj MO i ME su tesko aflikovani tj.lose aspektovani, a ME je i u padu... What a Face
Tranziti SA u Devici, danas na 20 stepenu, egzaktna opozicija sa natalnim ME, pa mi oprostite sto necu biti koncizna, jasna i sto cu praviti gramaticke greske... alien I ceka me jos teskih aspekata, tako da sam poprilicno uznemirana Suspect
Uglavnom kao po nepisanom pravilu tranzitni SA ce aspektovati sve planete i cvorove, koji cine Veliki krst ili ako iskljucimo cvorove T kvadrat
Za sad mi tranzit SA nije doneo nista fizicki i konkretno vidljivo, ali mi konstantno donosi unutrasnje promene i preispitivanja...I rasciscavanje sa starim, sukob starog i novog...verovatno zbog Ur u ribama koji pravi opoziciju sa MO...Uglavnom sve puca preko MO, koji je i vladar ASC.
Puno osamljivanja i lutanja po dubokoj podsvesti, a posto je UR presao preko ME i sve vece interesovanje za astrologiju!
Osecam njegovu aktivnost od momenta ulaska u Devicu i posto u svom tom kretanju gradi puno opozicija i kvadrata pisacu malo kasnije flower

Pa ko je to promenio ime?

Pa tebe muci taj Saturn najvise zbog Meseca, ovo drugo mogu biti slovne greske i slicno, ali taj tranzit donosi pravu patnju i sto ti kazes preispitivanje, usamljenost, depresiju. Secam se toga, htela sam iz koze da iskocim, a ne mogu. To je bio najgori period u mom zivotu. Ono sto je dobro je da je sada kraj, Saturn prelazi u Vagu krajem oktobra i cimace te jos malo jer radi sa zakasnjenjem ali prolazi. Ima da ti svane sledece godine, osecaces se kao da si skinula 100kg sa ramena. SA u Vagi je odlican, kasnije ce malo da ti drma sunce, ali to nije ni priblizno bolno niti uznemirujuce kao MO. Ovo ti je bila kulminacija tog tvog T kvadrata, odavde moze samo nabolje. Tako da prolazi uskoro, raduj se...konacno svetlo na kraju tunela.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Sub Avg 08, 2009 7:54 pm

Draga Flora, dobro nam došla! Very Happy flower

Da li ti je Saturn u 4. aktivirao neke stvari vezane za kuću, porodičan život, roditelje, možda i nešto vezano za prošlost, posebno sada kada prvi opoziciju sa Merkurom. Ima li nekog čekanja, isčekivanja, odugovlačenja, zabrinutosti, neke sete ovih dana? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty ...

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 9:00 pm

Astrotanja, hvala na dobrodošlici! flower

Ovo je treći put da SA pravi opoziciju sa ME i danas sam sva ošamućena, ne znam tačno šta mi fali...
Što se tiče kuće i porodice, doneo mi je udaljenje od matične porodice, a svoju još nemam... Mad
Naime, negde prošle godine u baš u ovo vreme mi je pukao film po mnogim pitanjima odnosa u ostatku moje porodice. Evil or Very Mad
Pišem ostatku porodice, jer majku nemam. Ovaj moj MO u IV pa još u Devici, naučio da služi drugima, a njemu kako bude. To je na neki način došlo do toga da uopšte nemam svoj život, već mi drugi isplaniraju šta treba da uradim, kupim, gde da idem u svoje slobodno vreme, a sve u službi da završim njihove poslove. Niko me ne pita da li mogu, da li sam umorna, da li imam novca za to?
Pošto izbegavam da se svađam (zbog MA u Blizancima u XII), sve se završi samo po nekim mojim komentarom i mojim plakanjem u zaključanoj sobi. Ali sam podigla oko sebe neki nevidljivi zid površne komunikacije i nerazumevanja.
Ali očigledno je da moram naučiti da budem od pomoći svojima, ali da to ne bude žrtvovanje po cenu zapostavljanja mog ličnog života.

Uglavnom sa ga dramatičnije doživela na polju X kuće gde mi je doneo porilično kočenja, problema u komuniikaciji sa autoritetima (koji na žalost nisu došli tu zato što vrede, nego nekim drugim putevima...). Imala sam jedan konflikt sa koleginicom koji je bio više na ličnom nivou ali ga je ona iskoristila za ulizivanje sefu, tako da sam ja bila kriva za sve...
Verovatno svo to opoziciono dejstvo SA na MC, zatim na ME, koje mi je donelo usporavanje i stagniranje na poslu, pa još tu je i UR u X, tako da imam žarku želju za promenom posla, a to bi verovatno pokrenulo i promenu mesta života i sve ostalo...Baš u simbolici kuca koje grade Veliki krst. confused

Nakon ove opozicije SA180ME, čeka me uskoro kada SA bude na 21 Device: SA90MA, SA90JMC, SA90SMC. Zatim SA0MO, i na kraju poput šlaga na tortu kada SA stane na 29 stepen SA90SA, dva puta...jedva cekam da SA izadje iz Device, jer osećam da me menja, da preispitujem svoje ciljeve, planove i da sam totalno pogubljena...da ne znam šta želim i hoću.
Što je najgore od svega ja koja sam navilkla da živim sa tim uticajem SA koji je najblizi ASC i poštujem rad, red, disciplinu, cilj...itd...skroz sam posustala, umorila se od večite borbe...i totalno izgubila onu ovnovsku energiju...
Polako postajem emotivno-depresivni Rak affraid
U "prilog" mi ne idu ni tranziti UR180MO, zatim MA koji ide ka konjukciji sa MA, SA i ASC... pale
Tako da sam totalno sluđena, pomalo zabrinuta da mi pored nekog unutrašnjeg bola koji mi SA sigurno nosi tokom svog tranzita, ME, MA ne donesu neku fizičku povredu! affraid
I što je najinteresantinije SA kao vladar moje VII, ni je doneo nikakvom pomaka u tom pravcu, čak šta više ova višegodišnja apstinencija i potraga za adekvatnim partnerom mi se smučila! Sva ta samoća koja me je mučila, sada mi prija alien
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Sub Avg 08, 2009 9:04 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 9:20 pm

[quote="Tajna"]
Flora ::Evo i mene da Vam se pridruzim sunny
Pa ko je to promenio ime?

Pa tebe muci taj Saturn najvise zbog Meseca, ovo drugo mogu biti slovne greske i slicno, ali taj tranzit donosi pravu patnju i sto ti kazes preispitivanje, usamljenost, depresiju. Secam se toga, htela sam iz koze da iskocim, a ne mogu. To je bio najgori period u mom zivotu. Ono sto je dobro je da je sada kraj, Saturn prelazi u Vagu krajem oktobra i cimace te jos malo jer radi sa zakasnjenjem ali prolazi. Ima da ti svane sledece godine, osecaces se kao da si skinula 100kg sa ramena. SA u Vagi je odlican, kasnije ce malo da ti drma sunce, ali to nije ni priblizno bolno niti uznemirujuce kao MO. Ovo ti je bila kulminacija tog tvog T kvadrata, odavde moze samo nabolje. Tako da prolazi uskoro, raduj se...konacno svetlo na kraju tunela.

flower Morala sam izabrati drugi nick, jer moj je na neki način zauzet... geek
A i da ne pravim zbrku na forumu king
Već imamo jednu pandoru*
Čim sam videla VE0JU, znala sam da si ti cherry

I meni je ovo ubedljivo najteži perod u psihičkom smislu. Preživela sam toliko lomoma u životu i sve to izgurala sa verom i nadom u bolje sutra, a sada me SA vraća da to sve preispitam i da dobolijem...
Joj, videla sam da se u Aprilu 2010 SA vraca u Devicu, tako da će biti SA90SA...
Sto se tice SA180SU to je tek krajem 2010. Valjde ću do tada skupiti snage za dalju borbu i valjda će mi JU0VE i JU0JU malo olakšati taj put queen
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Sub Avg 08, 2009 9:26 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 9:29 pm

Flora ::
flower Morala sam izabrati drugi nick, jer moj je na neki način zauzet... geek
A i da ne pravim zbrku na forumu king
Već imamo jednu pandoru*
Čim sam videla VE0JU, znala sam da si ti cherry

I meni je ovo ubedljivo najteži perod u psihičkom smislu. Preživela sam toliko lomoma u životu i sve to izgurala sa verom i nadom u bolje sutra, a sada me SA vraća da to sve preispitam i da dobolijem...
Joj, videla sam da se u Aprilu 2010 SA vraca u Devicu, tako da će biti SA90SA...
Sto se tice SA180SU to je tek krajem 2010. Valjde ću do tada skupiti snage za dalju borbu i valjda će mi JU0VE i JU0JU malo olakšati taj put queen

To sto se vraca u aprilu ce biti samo prolazno raspolozenje, odnosno neraspolozenje, ali njegovo udarno je proslo... Pa dve godine te maltretira - dosta je. Znam da ti se ovaj period cini kao najmracniji u zivotu i meni je bio, ali je prolazno. Mnogo mnogo srecnija ces biti od sledece godine... I naravno, dobro nam dosla! cheers
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 9:44 pm

pandora* ::mogla si pandor**..hahah...salim se, super sto si dosla
Very Happy

I meni je ovo ubedljivo najteži perod u psihičkom smislu. Preživela sam toliko lomoma u životu i sve to izgurala sa verom i nadom u bolje sutra, a sada me SA vraća......
Joj, videla sam da se u Aprilu 2010 SA vraca u Devicu

i kod mene je ovo najgori period u zivotu a ne kapiram sta se desava, uradila sam kako sam najbolje znala i umela, nisam bila shvacena od okoline cak su me i optuzivali posle razvoda ali to je sve nekako proslo ali..ne kapiram zasto je sada meni psihicki tesko, zasto ta tezina ta sumnja-ma da poludis, sama sebi ne verujema ni drugima i ne vredi kazem sebi opusti se nije to to ali ne vredi, sama sebe pojedoh nacisto a nemam pojma zasto, otkuda sada ta i tolika sumnja u sve i svakoga nije mi jasno ..
affraid nemoj molim te da se vrati aprila 2010 pa ja sam pukla onda ali definitivno Sad Sad

Mislim da tebe nece puno dotaci SA povrtak u Devicu od Aprila-Jula 2010, jer će se vratiti samo da 26, 27 stepena..
Tebi je UR na 24.
Cak sta vise pri povratku SA u Devicu će na 29 stepenu praviti 120 sa tvojim SU, što i nije tako loše bom
Mislim da je tebi teško zbog toga šro su ti ME i SU u XII. Pogotovu zbog SU jer ti je u Jarcu, a tvoj SA u Ribama, a to ti je isto kao da je u XII.
Takođe PL ti je U Jarcu, ali još uvek u XI Like a Star @ heaven

P.S.Kako se pravilno obeležava Sunce u skraćenoj formi: SU ili SO ? confused
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Čarobnica Sub Avg 08, 2009 9:56 pm

Dobrodošla, cvetna pandoro lol!

Pa pretežno koliko ja znam koristi se SO... sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Sub Avg 08, 2009 9:57 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 10:09 pm

Hvala Vam svima na toploj dobrodošlici cheers lol! flower
I ja sam pisala za Sunce uvek SO, ali danas otvorih neku knjigu na engleskom i piše Sunce=SU, kao skraćenica od Sun. sunny

Ja stagniram duže od godinu dana, a zatim se zadnjih godinu dana vraćam u rikverc sa podignutom ručnom i sve to vidim i ne pronalazim načina da bude drugačije... cat affraid confused
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  nolita Ned Avg 09, 2009 3:33 pm

jedino sto mogu reci, daj vise saturne nestani iz djevice Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 7:37 pm

nolita ::jedino sto mogu reci, daj vise saturne nestani iz djevice Very Happy

Ah, pa njegove lekcije su od zivotnog znacaja, a pogotovu u analiticnoj i zahtevnoj Devici, koja meri na gram. Like a Star @ heaven

Meni je recimo doneo i to da sam izbacila naviku da ponekada od nervoze zapalim cigaretu... rendeer
Posto stalno nekako dobijam po neko paklo cigareta, imam ih uvek u kuci. Ali meni jedno paklo potraje oko godinu dana. Sleep
Medjutim od pocetka 2008 nisam zapalila ni jednu. Ne zato sto nemam cigarete ili iz nekog drugog objektivnog razloga! sunny

Zatim sam se oslobodila zavisnosti od kafe. Ranije nisam mogla da se razbudim dok ne popijem kafu, a sada popijem dve-tri mesecno.
Proslog leta sam sprovela tu akciju, tri dana sam imala nesnosne glavobolje i osecala miris kafe...ali sam izdrzala i sada mi je skoro svejdno da li je u solji kafa ili voda! king

Zatim sam nekako polako, ali mic po mic poizbacivala puno namirnica zivotinjskog porekla iz ishrane...
Nisam vegeterijanac, ali mi je ishrana bazirana na vocu i povrcu. sunny

Postim sve postove, za vreme ovog boravka SA su to bili celi postovi od 6 nedelja, bez nekog opterecivanja ili unapred planiranja, nekako je doslo samo od sebe. I ranije sam postila, ali postim par nedelja, pa odem na pricesce itd...
Inace u mom okruzenju niko ne posti, niti oseca potrebu za tim i stalno se zacudjuju sto ja to postim...
Takodje zbog ovog uznemiravajuceg tranzita SA koji ide ka mom MO, poela sam da posim i subotom, posto je ona Saturnov dan.


P.S. Sinoc sam videla u svom inbox-u da sam dobila e-mail, ali sam bila umorna da ga otvaram. Danas otvorim nalog, e-maila nema! affraid
Malopre su mi javili da mi je otkazan cas za veceras...
Eto sta radi SA180ME... Idea
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  nolita Ned Avg 09, 2009 9:06 pm

ja isto pokusavam ojacat sama sa sobom, vjerom, navikama, ali mi bas ne ide...evo recimo jutros se probudila s glavoboljom, popila 3 kave (a ne znam kad sam toliko popila odjednom).

nekak se ne osjecam bajno, veselim se dolasku u vagu Very Happy
ps svaka cast na postovima, jel se i duhovno osjecas bolje? ja si isto razmisljam da se nekak pokrenem u smislu prehrane zbog cestih problema sa zelucem.
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 9:32 pm

Post mi prija u svakom pogledu, a sto se tice duhovne strane donosi mi neki unutrasnji mir, zatim uopste se ne osvrcem na verbalne provokacije, samo mudro i smireno odcutim. I tada mi se desava da kada ljude pogledam u oci,vidim neke lose misli, losu energiju, kao i da ne mogu da izdrze moj pogled!
Cini mi se da mi svaki post donosi neku visu oktavu unutrasnjeg mira.

Medjutim sada sam bas uznemirena, jer mi SA koji je u XII natalno prekopava po podsvesti, vraca me u proslost i tako je tesko imati bilo koji momenat mira. Cak sam pocela i da pamtim snove, sto nije moj obicaj, da se budim par puta po noci, kao i da se okrecem u toku noci toliko puta da ceo carsav koji je dobro zategnut, svako jutro nadjem na podu.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 7 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu