Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

+45
Dafni
marijaS5
Marina N
Arijaaa
jassna
draga
Mrvica
Keti
vedrana
Mashtaradi
sladjana
bikskorpija
Bambina
Hocanka
malamo
lavpetra
AstroFortuna
golicava mašta
EMA66
Rubiel
galaksija
MamaIja
wanja
tanjica
IVA
katarina
Angie
hajkula
alea
zelena dolina
venerica
DUH
senka023
Flora
leticija
inja
Milica
Strelica
Snezana
gernica
beli lav
Astrotanja
Čarobnica
Izida
Bambola
49 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  marijaS5 Čet Jan 26, 2012 2:18 am

natal +tranziti
http://tinypic.com/view.php?pic=34qlnwh&s=5

Meni isto Saturn prelazi preko pluton ali u treta kuca,dali to bi znacilo da ovaj seriozni saturn Smile kochice mi komunikacija sa moji blizni ,sestra ,brat itd...mozda simbolizira neku vrstu depresiju i negativan stav ??! sunny Vise osjecam dejstvo Marsa-r u 1 kuca -nervoza na radno mjestu cini mi se da na svaki ugao imam bar po jedan neprijatelj Laughing i bas me zanima sta ce mi donjeti ovaj Saturnov tranzit ?! study

U solaru -2011 /2012 je situacija sledeca
http://tinypic.com/view.php?pic=6prx4i&s=5

Molim vas malo tumacenje sunny Hvala

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Dafni Čet Jan 26, 2012 11:47 pm

Natalni Pl mi je vladar sedmog polja, i trenutno je Sa na njemu (u iducoj godini ulazi u moje 7 polje), takodjer Ju u tranzitu pravi opoziciju na moj Pl...
Ju tranzitira kroz moje 12. polje...( u 12 mi je takodjer u tranzitu i Uran ).
Negdje sam citala da aspekt Sa u konjukciji sa vladarom 7. polja otvara energije za brak. opozicija sa Ju takodjer... slatko se nasmijah jer kod mene nikoga na vidiku u ljubavi, totalna pustos a o braku onda bolje da ni ne mislim ... Smile Zanima me da li je to sto nema nikoga kriv mozda Jupiter kroz 12. polje, da li on blokira sve to Smile ?
Dafni
Dafni

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  ana n Pet Mar 23, 2012 9:16 pm


Da li neko zna da mi protumaci sledece:zenska osoba dupli Jarac u horoskopu (Saturn u Vagi u konjukciji sa
Ju piterom u VIII kuci) ima Marsa na ASC u opoziciji sa Mesecom (vladar VII kuce) koji je u Raku u VII kuci.
Obe planete su u kvadratu sa Plutonom (T-kvadrat) koji je u Vagi u IX kuci i vlada X kucom.Mars vlada III
kucom.Ne znam koliko je bitno,ona zivi u inostranstvu.
Sta moze da ocekuje od tranzita Saturna preko ovog T-kvadrata?Hvala

ana n

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  zima2013 Sub Jan 19, 2013 10:23 pm

Ja sam imala tranzit Saturna preko Plutona u isto vreme kada i tranzit Plutona preko Saturna - a znamo da ti tranziti ne prolaze za 3 dana ... ma ništa mi se nije desilo, a od ovog što nabrojaste - para sam imala kao i uvek, imunitet dobar kao i uvek .. a i preispitivanja na ličnom planu kao i uvek .. hoću da kažem da mi se ništa posebno nije desavalo a da bi mi privuklo paznju.

zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Vita83 Ned Jan 20, 2013 12:17 pm

To je generacijski aspekt i cijeloj generaciji se dešava u isto vrijeme, zato promjene koje svakom ponaosob donosi nijesu vidljive na prvi pogled. Meni je u toku taj aspekt zajedno sa Saturnovim povratkom, jer mi je natalno Sa0Pl. Prvi put kada mi je Saturn sjeo na Plutona u oktobru u jednom momentu sam osjetila jak bol u kutnjacima, ali je brzo prošlo. Takođe u posljednje vrijeme sam jako nervozna i netrpeljiva prema mnogima koji mi žele nametnuti svoje stavove... idem glavom kroz zid samo da istjeram svoje...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Dianorah Uto Feb 12, 2013 11:02 am

Lijepi pozdrav svima! Very Happy
Evo mene kod vas! Kao i za sve u životu, kada čovjek traži, onda i nađe..tako sam i ja našla ovaj forum i upravo shvatila da smo se Astrotanja i ja dopisivale davno, davno..kada je i počeo moj interes za astrologiju a tome ima sigurno više od 10 godina! Smile

Uglavnom, trenutno pišem ovdje jer je ovaj tranzit jedan od glavnih koji me pogađaju..
pa eto da opišem što se meni događa i zamolim za savjet/pomoć/uvid u ono što me čeka..jer, naime ovih 10-ak i više godina ja nisam bila posvećena astrologiji, pa sam i dalje početnik..ali me zato sada opet uhvatila želja! Very Happy
Dakle, trazitni Saturn mi prolazi 6.kućom (naravno, Škorpija) u kojoj su natalni Saturn i Pluton..u 9. mjesecu mi je radio konjukciju s Plutonom - tada ju uopće nisam doživljavala, jer mi je sve do sada bio aktivan uranov kvadrat na sunce - crko kompjuter, crko mobitel , pišem s muževog kompjutera i nadam se da neće i on crknut.. Cool
No to nije tema..voljela bih o ovom saturnu i plutonu saznati ipak nešto više..
Naime, mene je negdje u 4. mjesecu prošle godine uhvatio neki nemir, crne misli, pritisak koji prati te crne misli, strah od ludila...Sad ja sam to pripisala uranu na sunce..no kad je on prošao, sada u 2 mjesecu,a to je ostalo, shvatila sam da nije on kriv za to...
i sad, ako je saturn na plutonu zaslužan za te misli, zašto su one počele i prije te konjukcije? ili je to nešto drugo?
Osim toga, prestala sam pušiti, promijenila prehranu i namjeravam početi s jogom...
Prehrana je promijenjena nakon niza pretraga koje sam obavljala tijekom ljeta kad me sve to strefilo, jer sam se užasavala bolesti, strahovala da imam neku boleštinu - čak i sad je prisutan taj strah, koji me navodi na ove promjene da sa svojim tijelom učinim nešto dobro, da ga ozdravim i držim zdravim! tada su pretrage bile u redu, srce, pluća, štitnjača, vratna kralježnica - sve u redu..i onda sam otišla nutricionistici koja mi kaže da imam gljivice ..ja to nisam shvatila ozbiljno, nisam promijenila prehranu, i sada me opet nakon nove godine lupio taj strah zbog kojeg sam prestala sa svim tim i promijenila način prehrane da se riješim te gljivice...
Saturn mi je vladar X kuće (ona je u vodenjaku u kojem su venera i mjesec a mars je tamo ali u znaku riba) - na sve to natalni saturn radi kvadrate...(malo me straši saturnov povratak Shocked )
Sad me zanima, na što bih još mogla pripaziti dok mi traje ovaj tranzit..jer se osjećam psihički nestabilno, iako nikad takva baš nisam bila...možda tome pogoduju sunce i neptun u 8. kući u konjukciji...a pluton je prolazio osmom...uglavnom, ne želim se predati crnilu, pa sad tražim sve moguće načine da to izbacim iz sebe!

Pozdravi!!

Dianorah

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  malamo Uto Feb 12, 2013 3:51 pm

Dianorah ::Lijepi pozdrav svima! Very Happy
Evo mene kod vas! Kao i za sve u životu, kada čovjek traži, onda i nađe..tako sam i ja našla ovaj forum i upravo shvatila da smo se Astrotanja i ja dopisivale davno, davno..kada je i počeo moj interes za astrologiju a tome ima sigurno više od 10 godina! Smile

Uglavnom, trenutno pišem ovdje jer je ovaj tranzit jedan od glavnih koji me pogađaju..
pa eto da opišem što se meni događa i zamolim za savjet/pomoć/uvid u ono što me čeka..jer, naime ovih 10-ak i više godina ja nisam bila posvećena astrologiji, pa sam i dalje početnik..ali me zato sada opet uhvatila želja! Very Happy
Dakle, trazitni Saturn mi prolazi 6.kućom (naravno, Škorpija) u kojoj su natalni Saturn i Pluton..u 9. mjesecu mi je radio konjukciju s Plutonom - tada ju uopće nisam doživljavala, jer mi je sve do sada bio aktivan uranov kvadrat na sunce - crko kompjuter, crko mobitel , pišem s muževog kompjutera i nadam se da neće i on crknut.. Cool
No to nije tema..voljela bih o ovom saturnu i plutonu saznati ipak nešto više..
Naime, mene je negdje u 4. mjesecu prošle godine uhvatio neki nemir, crne misli, pritisak koji prati te crne misli, strah od ludila...Sad ja sam to pripisala uranu na sunce..no kad je on prošao, sada u 2 mjesecu,a to je ostalo, shvatila sam da nije on kriv za to...
i sad, ako je saturn na plutonu zaslužan za te misli, zašto su one počele i prije te konjukcije? ili je to nešto drugo?
Osim toga, prestala sam pušiti, promijenila prehranu i namjeravam početi s jogom...
Prehrana je promijenjena nakon niza pretraga koje sam obavljala tijekom ljeta kad me sve to strefilo, jer sam se užasavala bolesti, strahovala da imam neku boleštinu - čak i sad je prisutan taj strah, koji me navodi na ove promjene da sa svojim tijelom učinim nešto dobro, da ga ozdravim i držim zdravim! tada su pretrage bile u redu, srce, pluća, štitnjača, vratna kralježnica - sve u redu..i onda sam otišla nutricionistici koja mi kaže da imam gljivice ..ja to nisam shvatila ozbiljno, nisam promijenila prehranu, i sada me opet nakon nove godine lupio taj strah zbog kojeg sam prestala sa svim tim i promijenila način prehrane da se riješim te gljivice...
Saturn mi je vladar X kuće (ona je u vodenjaku u kojem su venera i mjesec a mars je tamo ali u znaku riba) - na sve to natalni saturn radi kvadrate...(malo me straši saturnov povratak Shocked )
Sad me zanima, na što bih još mogla pripaziti dok mi traje ovaj tranzit..jer se osjećam psihički nestabilno, iako nikad takva baš nisam bila...možda tome pogoduju sunce i neptun u 8. kući u konjukciji...a pluton je prolazio osmom...uglavnom, ne želim se predati crnilu, pa sad tražim sve moguće načine da to izbacim iz sebe!

Pozdravi!!

ja sam prosla tranzit saturna preko konjukcije saturna i plutona u 5. cini mi se da mi je teze pao tranzit saturna preko plutona nego saturna preko saturna. isto kao i ti- crne misli, depresija, smrsala sam, iracionalni strahovi, uznemirenost i td. odahnula sam tek kad je saturn usao u skorpiju i to kad je odmakao nekih 6,7 stepeni od natalnog plutona.
probaj da promenis nesto, da vezbas ili da se bavis necim, cisto da sebi skrenes paznju od crnih misli dok tranzit ne prodje Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Dianorah Uto Feb 12, 2013 5:37 pm

malamo, hvala ti na odgovoru! Wink

Sve to nekako i radim! Ova drastična promjena prehrane donijela mi je i promjene u svakodnevici, svakako ozbiljno razmišljam o tjelovježbi samo me sad toliko okupirala astrologija, da ne prestajem čitati o njoj i o zdravlju u smislu prirodnog načina liječenja i slično.. Smile
A čini mi se, čim prestanem tako nešto raditi, da mi se odmah počinju gomilati ti strahovi...nekako mislim da bi bilo pametno suočiti se s njima..ali često su to upravo oni, kako si ih i ti nazvala, iracionalni...strah da ću poludjeti, da će se nekome od mojih nešto dogoditi, mojoj kćeri..ma uglavnom ludnica..ali da, lakše je otkako sam uvela neke promjene - valjda u stilu 6-te kuće, svakodnevice, brige o zdravlju..uh..a kad se udalji od plutona evo ga na saturnu! Smile

Što si ti poduzimala da se toga riješiš? kako su tvoje promjene prošle? Smile

Dianorah

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  malamo Uto Feb 19, 2013 11:45 am

Dianorah ::malamo, hvala ti na odgovoru! Wink

Sve to nekako i radim! Ova drastična promjena prehrane donijela mi je i promjene u svakodnevici, svakako ozbiljno razmišljam o tjelovježbi samo me sad toliko okupirala astrologija, da ne prestajem čitati o njoj i o zdravlju u smislu prirodnog načina liječenja i slično.. Smile
A čini mi se, čim prestanem tako nešto raditi, da mi se odmah počinju gomilati ti strahovi...nekako mislim da bi bilo pametno suočiti se s njima..ali često su to upravo oni, kako si ih i ti nazvala, iracionalni...strah da ću poludjeti, da će se nekome od mojih nešto dogoditi, mojoj kćeri..ma uglavnom ludnica..ali da, lakše je otkako sam uvela neke promjene - valjda u stilu 6-te kuće, svakodnevice, brige o zdravlju..uh..a kad se udalji od plutona evo ga na saturnu! Smile

Što si ti poduzimala da se toga riješiš? kako su tvoje promjene prošle? Smile

imala sam srece u tom trenutku da malo vise putujem Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 8 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu